Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 05:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Kov 2012, 23:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
tai reiskia kad zmogui pardave is salono x5 su netvarkinga vaziuokle.nes padangu vidiniai krastai pasitrine.


StandartinėParašytas: 14 Kov 2012, 03:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
serioga9999 rašė:
tai reiskia kad zmogui pardave is salono x5 su netvarkinga vaziuokle.nes padangu vidiniai krastai pasitrine.


Tu pats matei savo akim kaip ta masina nuo kurios nuime tuos ratus is salono isvaziavo? Cia tos dainos kad bobute paporino kazka tai taip ir yra, istirkuju tai juokina jau.


StandartinėParašytas: 14 Kov 2012, 10:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
Arunas B rašė:

Tu pats matei savo akim kaip ta masina nuo kurios nuime tuos ratus is salono isvaziavo? Cia tos dainos kad bobute paporino kazka tai taip ir yra, istirkuju tai juokina jau.

jeigu ir nemaciau tai koks skirtumas.jau ne viena padangu komplekta rode nuimta nuo bmw.pas visus vidiniai krastai pasitrine.tai sakau reiskia visos su netvarkinga vaziuokle vazinieja. kita savaite vaziuosiu pas zmogu kur krastoj dirbes.pasiklausiu ka jis man pasakys tada pranesiu.


StandartinėParašytas: 14 Kov 2012, 23:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.28
Pranešimai:
137
Miestas:
EIRE
Automobiliai:
E36 320CI
E36 318is CI,
E46 323CI,
E53 D,
E65 D sport,
E53 D sport,
na pasakysiu ir savo nuomone kaip daug metu pradirbes padangu centre, visu pirma neina 325 plocio padangu ant X5, o 315 ir jei toks plotis buvo tai ten buvo 20 colio ratai, o ne 21 colio, ir nieko ten nedarysi su tom BMW vaziuokle, visada ede ir es tas padangas, nebent plastikinius sarnyrus, selenblokus sudesi gal tada ir geriau laikys, o kitaip su tokio plocio padangom plecia tuos ratus ir eda tas padangas, jeigu esi labai svelnus vairuotojas tai visada nuesti padangu krastai privers tave padangas keisti, o ne ju nusidevejimas.


StandartinėParašytas: 15 Kov 2012, 21:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
SIMI rašė:
na pasakysiu ir savo nuomone kaip daug metu pradirbes padangu centre, visu pirma neina 325 plocio padangu ant X5, o 315 ir jei toks plotis buvo tai ten buvo 20 colio ratai, o ne 21 colio, ir nieko ten nedarysi su tom BMW vaziuokle, visada ede ir es tas padangas, nebent plastikinius sarnyrus, selenblokus sudesi gal tada ir geriau laikys, o kitaip su tokio plocio padangom plecia tuos ratus ir eda tas padangas, jeigu esi labai svelnus vairuotojas tai visada nuesti padangu krastai privers tave padangas keisti, o ne ju nusidevejimas.

tai as anksciau ir rasiau kad man su 17 ratais viskas ok.visada sveikos padangos ir vidiniai krastai,bet su 21 tai krastai pasitrine,bet netaip stipriai kad kazkastai man rase kad reikia keist man padangas kas 10000km.vidiniai krastai nusideveje proporcingai.nera taip kad padanga beveik nauja,o krastai pasitrine taip kad jau siulai matosi.
o man visi cia aiskina kad reikia tvarkyt vaziuokle.pas tos zmones kur vaziuoju del padangu tai jie apie 10 metu padangom uzsiminieja.ir jie ne is vieno ar dvieju bmw sprendzia kad pas visus krastai vidiniai pasitrina.pas jos baltarusu kiek atvaro su apinaujom bmw ir t.t. be to tas zmogus pats vazinieja su bmw7 facelift.sake kad ta pati situacija.


StandartinėParašytas: 16 Kov 2012, 21:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
arunas b kai turesi laiko pakomentuok ka parase SIMI. nes visi kazkaip komentuoja tik tai ka as parasau.


StandartinėParašytas: 16 Kov 2012, 21:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
sian buvau dar kitoj vietoj kur parduoda montuoja padangas.tai sake kai labai placios padangos tai visa laika bus pasitrine vidiniai krastai nieko nepadarysi.kai pradejau sakyt kad reikia gal vaziuokle sutvarkyt,suvedima padaryt, tai pradejo juoktis zmones.pas visus bmw su placiom padangom sita beda buvo ir bus.
dar karta pasikartosiu kad su 17 ratais 235 plocio. pas mane visos 4 vienodos.tai visos padangos sveikos.kai uzdejau 21 ratus galas 295 tai krastai vidiniai nusitrine.


StandartinėParašytas: 16 Kov 2012, 21:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
tu gal nerasyk po 3 postus is eiles...

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 16 Kov 2012, 21:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.28
Pranešimai:
137
Miestas:
EIRE
Automobiliai:
E36 320CI
E36 318is CI,
E46 323CI,
E53 D,
E65 D sport,
E53 D sport,
tai as tau ta ir sakiau, nieko nereikia remontuoti, susigyvenk su tuom, kad jei nori dideliu ratu, placiu padangu tai ir turesi beda su vidiniu devejimusi :)


StandartinėParašytas: 17 Kov 2012, 09:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
SIMI rašė:
tai as tau ta ir sakiau, nieko nereikia remontuoti, susigyvenk su tuom, kad jei nori dideliu ratu, placiu padangu tai ir turesi beda su vidiniu devejimusi :)

tai vat sita ir norejau isgirst.nes visi kiti siulo pakaba tvarkyt.


StandartinėParašytas: 17 Kov 2012, 09:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
E36Coupe rašė:
tu gal nerasyk po 3 postus is eiles...

tai tu buvai vienas is tu pas kuri galines padangos devesi tolygiai
"Tvarkingam bmw su tvarkinga vaziuokle galines padangos devesi tolygiai.
Tad apziura vaziuokles, remontas ir geras suvedimas ispres bedas."
tai galejai kazka idomesnio parasyt.
o ka cia uzdrausta po 3 postus is eiles rasyt.nezinojau tuoj taisykles pasiskaitysiu 8)


StandartinėParašytas: 18 Kov 2012, 14:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
serioga9999 rašė:
arunas b kai turesi laiko pakomentuok ka parase SIMI. nes visi kazkaip komentuoja tik tai ka as parasau.


Ka cia komentuoti jusgeriau gi viska zinot. Nu gaidys tas bmw eda tas glines padangas jums ka as galiu padaryti.
O siap nezinau kiek igai ir kas ten su tom padangom dirba man tai nieko nesako konkreciu klausimu. Jie dirba su padangom o kad nuo bmw jiems papuola daug padangu nutrintais vidiniais sonais tai tikrai ne rodiklis kad taip ir turi buti.
O kas del suvedimo padarymo butent bmw jau kalbeta ne karta ir jei nesugebat susirasti normaliu vietu kad ji pasidaryti tai patys kalti. Asasmeniskai gryzes i lt vaziavau per tris vietas kol man normaliai padare. Ko pasekoje dabar perkamas suvedimo stendas nes uk kad gerai darytu bmw suvedima faktikskai nera.


StandartinėParašytas: 18 Kov 2012, 15:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.04.20
Amžius:
43
Pranešimai:
62
Automobiliai:
eX-e60 530i m-sport (06) ,eX-e65 730d -sport (06),
eX e93 330i se (07) , nOw 730d F01
Arunas B rašė:

Ka cia komentuoti jusgeriau gi viska zinot. Nu gaidys tas bmw eda tas glines padangas jums ka as galiu padaryti.
O siap nezinau kiek igai ir kas ten su tom padangom dirba man tai nieko nesako konkreciu klausimu. Jie dirba su padangom o kad nuo bmw jiems papuola daug padangu nutrintais vidiniais sonais tai tikrai ne rodiklis kad taip ir turi buti.
O kas del suvedimo padarymo butent bmw jau kalbeta ne karta ir jei nesugebat susirasti normaliu vietu kad ji pasidaryti tai patys kalti. Asasmeniskai gryzes i lt vaziavau per tris vietas kol man normaliai padare. Ko pasekoje dabar perkamas suvedimo stendas nes uk kad gerai darytu bmw suvedima faktikskai nera.

Arunai ka gali pasakyti apie "Hunter" (cia uk) keik jau masinu dariau tai padaro 100% ir dar paminejo kur kokiam garazeli su savo lazeriukais daro niekas taip tiksliai nepadarys suvedimo-isvertimo kaip su "Hunter" na nebent sako pasiseke. http://www.hunter.com/
Ps. pas mane "20-ties gale 275 ir padangu "needa" niekas bent jau mano ausim nebarska , manau suvedimas ir isvertimas savo daro.


StandartinėParašytas: 18 Kov 2012, 15:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.28
Pranešimai:
137
Miestas:
EIRE
Automobiliai:
E36 320CI
E36 318is CI,
E46 323CI,
E53 D,
E65 D sport,
E53 D sport,
Tai nori Arunai pasakyti, kad uzsidejes ten 22" ratus, viena karta pasidares suvedima "normalioj vietoj" vazinesi metus metus, padangos graziai nudils, jokiu nuestu krastu... kaip pasakoj, o vaziuokle nedyla nieko, selenblokai nemiksteja ir matai UK nera kur normaliai suvedimo pasidaryti, nebent vienkiemy kokiam gyveni tai gal ir nera ten pas tave kur to suvedimo pasidaryti, tai tu vienintelis savam kaime dabar suvedimo stenda perki, nes visi dar su virvutem daro suvedimus gal? gerai padarytas suvedimas suletins siektiek ta devejimasi, bet jos visitiek dils netolygiai.


StandartinėParašytas: 18 Kov 2012, 16:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
tomas8 rašė:
Arunai ka gali pasakyti apie "Hunter" (cia uk) keik jau masinu dariau tai padaro 100% ir dar paminejo kur kokiam garazeli su savo lazeriukais daro niekas taip tiksliai nepadarys suvedimo-isvertimo kaip su "Hunter" na nebent sako pasiseke. http://www.hunter.com/
Ps. pas mane "20-ties gale 275 ir padangu "needa" niekas bent jau mano ausim nebarska , manau suvedimas ir isvertimas savo daro.


Hunteri patys bmw atstovai naudoja. Ta pati ir mes perkam.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery