Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E32 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Spa 2008, 19:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.18
Amžius:
35
Pranešimai:
139
Automobiliai:
E34 525i
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1989
Variklis:3.5
Degalai:Benzinas/dujos

Problema/klausimas:Turiu keleta klausimu del ismetimo sistemos. Variklis m30b35. Yra taip, kad pas mane pro duslintuva stipriai lasa vanduo. Kaip suprantu tai kondensatas, nu bet sitaip stipriai as dar nemaciau, tiesiog renkasi lasai pro prakiurusia vieta ir lasa #-o . Cia is tirkuju toks kondensatas, ar kazkas negerai, klausiu nes as neisivaizduoju kokia cia beda galetu buti. To pasekoje supuvo vidurinis bakelis, na tas kur is karto po galinio bakelio. Taigi antras klasuimas butu del tvarkymo. Siaip galvojau arba virinti arba keisti, bet kilo tokia mintis, vietoje to bakelio padaryti tik vamzdzius ir sujungti juos su galiniu vakeliu. Cia ne del skupumo :lol: , bet todel, kad noreciau siek tiek garso. Ne kriokimo, bet tokio kaip duslumo. Uzkuriau masina, be galinio ir vidurinio nusiemes, tai man visai patiko :lol: , aisku per garsiai, bet uzia labai graiziai tai as galvoju nedejus vidurinio bakelio susilpnetu tas garsas, bet ir isliktu tas uzimas. Na tikiuosi supratoto ka noriu pasakyti. O klasuiu todel, kad taip darydamas, bijau, kad galiu sugadinti variklio darbinius parametrus, juk gamykloj viskas paskaiciuota kaip turi buti. Ar jeigu teisingai padarius tuos vamzdzius vietoje vakelio, nieko nesijaustu per daug? Dekui uz nuomones.

P.S. nepradekit lazdavot, kad E32 ne tam, kad lakstyti kaip su kriokianciu bolidu :D as ta suprantu, as tik noreciau tokio solidaus duslaus garso 8) , nes kol buvo geras duslintuvas, tai labai jau tyliai dirbo :roll:


StandartinėParašytas: 10 Spa 2008, 22:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.20
Amžius:
43
Pranešimai:
37
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 735 89
Siaip kondensatas kaupiasi kai mazai vazineji,nespeja isgaruoti visas vanduo is dusles,vat jai kasdien padarytum bent po 150 km tai neliktu vandens nei laso :lol: ,nu bet negi dabar vazinesi vien tik del to be reikalo. O siaip del vandens nera ko labai pergyvent ! ,na gal ir pudo labiau duslintuva,bet daugiau tai tikrai nieko blogo nuo jo nepasidarys ! Del to kriokimo tai as ir neskubejau duslerkes virint,man visai patiko tas baubimas,bet per ilga laika kazko atsibodo,nes matyt labiau ir kriokt pradejo tai tada suvirinau as ta dusl. ir zinai dabar taip faina ausiai ,net mago nesinori isijunkt! absoliuti tyla ir ramybe!smagu kai masina taip tyliai eina! Nu bet tu pasidaryk taip kaip tau geriau!nemanau kad be vienos pusles pakenksi kokiems tai parametrams svarbu jos neuzglusint!kad turetu masina per kur iskvept!


StandartinėParašytas: 11 Spa 2008, 00:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.01
Amžius:
36
Pranešimai:
125
Miestas:
sakiai
Automobiliai:
E36 92 is' E32 jau iskeliavo
#-o hmmzz..as ir noreciau susitwarkyti,bet jau kazkodel tiesioginio noretusi =D> pas mane du bakeliai stovi :( su galiniu bus 3 .manau reikia pjaut juos,bet pasiziurejau sian,ten be kempo nieko nepadarau,gal zinot kur daro tokius dalykus???


StandartinėParašytas: 11 Spa 2008, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.18
Amžius:
35
Pranešimai:
139
Automobiliai:
E34 525i
pas mane irgi su galiniu 3 :) , tai vat as ta vidurini galvoju pasalinti ir vietoj jo vamzdzius ar dar ka sugalvot, nes jis kaip retis jau supuvo, dar kol is apacios as ji apziurinejau man atrode, dar galima butu paviritni, bet kai issiemiau i lauka tai kazkaip net sarmata vezt kazkur toki :lol: :lol: o del garso tai ziuriu ne man vienam cia tokios mintys sauna :) tas tylumas tai man irgi patiko, bet dabar jau atsibodo visiskai, o dar kai uzsivedziau ir isgirdau variklio garsa be tu bakeliu (galinio ir vidurinio) tai visai susigundzxiau kazka keisti del garso :)

o del kondensato na tai gal ir viskas geraui ten jei taipo sakot, nes vazineju tikrai nedaug, ypac paskutiniu metu kai masina garaze tvarkoma tai tik uzsikuriu isvarau i lauka, ten dar prie garazo kieme apsuku jeigu reikia ir i varau i garaza, tai matyt todel, nu bet niekur dar nemaciau tiek vandens :D .


StandartinėParašytas: 11 Spa 2008, 16:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.01
Amžius:
36
Pranešimai:
125
Miestas:
sakiai
Automobiliai:
E36 92 is' E32 jau iskeliavo
:lol: pas mane ir kiauras kaip retis :D todel ir mastau kazka geresnio daryti


StandartinėParašytas: 11 Spa 2008, 22:05 
  
 
 
Tas pats ir pas mane :lol: Aš jau nusipirkau vidurinį bakelį už 30lt, nesupuvęs, geras. Dar vietoj katalizatorių įdėsiu rezonatorius ir fsio. :wink:


StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 12:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.18
Amžius:
35
Pranešimai:
139
Automobiliai:
E34 525i
va del katalizatoriu as dar noriu paklaust. gal galit kuris pafotkint ir imest foto kaip jie atrodo E32? Nes as nezinau ar pas mane katalizatoriai stovi ar kas ten? Nes pas mane tipo be katalizatoriu is gamyklos isejes, 162kw, nors kiek skaiciau nete tokie variantiai jau nebuvo gaminami 89 metais, tai as dabar nezinau ar klaida tuose 162kw ar pas mane tikrai nera katalizatoriu? jeigu yra tai as juos irgi ispjauciau ir deciau rezonatorius, nes jau jie ir taip po tiek metu nemanau, akd atlieka savo funkcijas :D , kaip tik uzsikimse bus


StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 16:04 
  
 
 
Pas E32 katalizatoriai stovi iškart už lambda zondo.
Kažkas panašaus:
Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 17:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.18
Amžius:
35
Pranešimai:
139
Automobiliai:
E34 525i
joa kazkas panasaus :) reiks pjaut ir kratyt kas ten yra viduj :D , paskui ta visa kas like superka bet kokio metalu supirktuvej? kiek dabar moka? ir kokiue paskui rezonatoriai geriau butu ?


StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 19:58 
  
 
 
Jeigu pas tave jau neišpjaustyti. Aš pridavinėjau emp.lt


StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 20:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.18
Amžius:
35
Pranešimai:
139
Automobiliai:
E34 525i
Nu jeigu ten jie tai manau neispjaustyti, nes pas mane visas ismetimas dar toks koks is gamyklos, nieko nedaryta :) tik supuves vidurinis bakelis visiskai ir tos detales kur ant sujungimo uzsiverzia supuve buvo, teko nupjaut nes atsukti buvo neimanoma

kiek gavai pridaves? ir kokius rezonatorius dejai/desi?


StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 22:11 
  
 
 
Pas mane išpjaustyti buvo :lol: Turėjau užsilikusių nuo kitos auto, tai už kg gavau po 150lt. Nežinau, ar daugiau rūšių rezonatorių yra, bet dėsiu vadinamus sūkurinius.


StandartinėParašytas: 16 Spa 2008, 18:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.18
Amžius:
35
Pranešimai:
139
Automobiliai:
E34 525i
va idesiu foto ir man pasakykit ar cia katalizatoriai :roll: :lol: ?
Prikabintas failas:
Foto406.jpg
Foto406.jpg [ 80.16 KiB | Peržiūrėta 22147 kartus(ų) ]

va kas viduje
Prikabintas failas:
Foto407.jpg
Foto407.jpg [ 63.12 KiB | Peržiūrėta 22148 kartus(ų) ]


StandartinėParašytas: 16 Spa 2008, 21:15 
  
 
 
Katalizatoriai, išpjauk tą medžiagą kur viduj saugiai, ką nesutrupėtu ir priduok :wink:


StandartinėParašytas: 16 Spa 2008, 21:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.01
Amžius:
36
Pranešimai:
125
Miestas:
sakiai
Automobiliai:
E36 92 is' E32 jau iskeliavo
=D> saunu kad foto imetei.tikrai nebuwau mates kas viduj yra ir kaip jis atrodo :) pas mane ir stovi tokie du,reiks pjaut ir man.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery