Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E32 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2013, 18:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.24
Pranešimai:
4
Automobiliai:
semiora
Gal kas pasiulys, ka ir kaip daryt su siuo variantu? Daryciau ne pardavimui, o sau.Pats nedaryciau, pirkciau paslauga.


Prikabinti failai:
DSCF42828.jpg
DSCF42828.jpg [ 113.93 KiB | Peržiūrėta 15938 kartus(ų) ]
DSCF42778.jpg
DSCF42778.jpg [ 112.54 KiB | Peržiūrėta 15933 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2013, 18:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
1. Jei nedarysi pats, tai klausti tokių klausimų forume nėra prasmės, ieškaisi serviso, kuris atliktų darbus, veži, moki pinigus ir pasiimi gatavą produktą;
2. Jei darysi pats, geriausias variantas išpjauti surūdijusias vietas ir įvirinti naujas, viską po to atitinkamai sutvarkant ir nudažant.

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2013, 18:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.24
Pranešimai:
4
Automobiliai:
semiora
ačiū uz
atsakyma.

Cituoti:
1. Jei nedarysi pats, tai klausti tokių klausimų forume nėra prasmės, ieškaisi serviso, kuris atliktų darbus, veži, moki pinigus ir pasiimi gatavą produktą


Kolega, gal galetum parekomenduoti servisa, kuris nepadarytu gedos nei sau nei Tau?

Cituoti:
2. Jei darysi pats, geriausias variantas išpjauti surūdijusias vietas ir įvirinti naujas, viską po to atitinkamai sutvarkant ir nudažant.


Naujos dalys vietoj surudijusiu, tai turima omeny is naudoto automobilio ispjaut nesurudijusias dalis, ar kazkur galima uzsakyma duot, kad atveztu realiai nauja galini sparna?


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2013, 13:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.16
Amžius:
36
Pranešimai:
65
Miestas:
Silale
Automobiliai:
ex E30
ex E38
E32
kaip tik mano masiniuka dabar ruosia dazymui....kai bus pabaigti darbai galesiu rekomenduoti arba papeikti :) nors visa kokybe pasimatys pavasari,ar neislys vel rudys....


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2013, 20:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.03.15
Pranešimai:
33
Automobiliai:
E32 750il '92
Iš mano pusės aš tai galvoju, kad tokias vietas reikia ispjauti, įvirinti naujus lopus arba yra alternatyva stiklo audinys, kūrį beja aš pats naudojau tai žiurėsiu po žiemos, kaip išsilaikė mano tvarkymas ;) stiklo audinys turi vieną pagrindinį pliusą, kad jis nesurudys ir yra kietesnis už "blieką".


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2013, 11:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
TadasV rašė:
Iš mano pusės aš tai galvoju, kad tokias vietas reikia ispjauti, įvirinti naujus lopus arba yra alternatyva stiklo audinys, kūrį beja aš pats naudojau tai žiurėsiu po žiemos, kaip išsilaikė mano tvarkymas ;) stiklo audinys turi vieną pagrindinį pliusą, kad jis nesurudys ir yra kietesnis už "blieką".


Jei neapipjaustyt jau bepradėjusio rūdyti sparno ir ant viršaus klijuoti stiklo audinį, tai pus kėbulas sėkmingai ir toliau. Geriausias variantas nupjauti tą išrūdijusią vietą ir įvirinti naują, jei leidžia finansai arba gero stovio dėvėtą kėbulo dalį, bei paskui viską apdorojus teisingai nudažyti.

typo rašė:
Kolega, gal galetum parekomenduoti servisa, kuris nepadarytu gedos nei sau nei Tau?


Negyvenu LT jau kuris laikas dėja negaliu nieko rekomenduoti.

typo rašė:
Naujos dalys vietoj surudijusiu, tai turima omeny is naudoto automobilio ispjaut nesurudijusias dalis, ar kazkur galima uzsakyma duot, kad atveztu realiai nauja galini sparna?


Nu su užsakymais tai nebent iš Krastos auto už atitinkamus pinigus tau tas dalis atveš, o šiaip tai važinėji po šrotus ir žiūri mažiau parūdijusio kėbulo, kad išpjautų ko reikia.

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2013, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.24
Pranešimai:
4
Automobiliai:
semiora
ačiū uz atsakymus.
Pradesiu ieskot nuo privatininku, gal pas kazka atsiras ardomame automobilyje man reikalingi ir neispuve plotai.
Reikia issiaiskint ar apskritai Krasta gali atvezt toki dalyka, kaip galiniai spranai.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2013, 22:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.10.12
Amžius:
41
Pranešimai:
1523
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 m3, E36 daily
jeigu apie remontines arkas, tai, manau, ne vien krastoj galima rasti, gan populiarus dalykas, jas pervirint. :roll:

_________________
If i lay rubber down the street, i pray for traction i can keep, but if i spin and begin to slide, please dear God protect my sweet ride.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2013, 22:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.24
Amžius:
40
Pranešimai:
1093
Miestas:
KLAIPEDA
Automobiliai:
buvo E36 M52 320i 96m dabar E32 735-manual
Skype:
juoduxx
lauksim rezultatu ar ziniu,kaip sekasi viskas :)


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2013, 08:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.11
Amžius:
40
Pranešimai:
385
Miestas:
Kaisiadorys
Automobiliai:
E32 730 M30B30 92'
E23 728 M30B28 86'
Kawasaki Vulcan 750
Nzn ar tik man taip nesiseke, bet pries norejau sutvarkyti panasias vietas turetam E32 kebului. Tiesa i krasta nesikreipiau, bet niekur kitur neradau visiskai nieko butent 32 kebului. Yra kebulo detaliu parduotuve aleksoto turguje. Bet tie irgi nieko neturejo. Kiek skambindavau ardomiem dalimis, tai arba kebulas jau ilsedavosi po presu arba surudijes budavo. Kol galiausiai visai netycia uzmaciau viena varianta. Paskambinau ta pacia diena ir tai jau buvo rezervuotu detaliu :) zodziu nupirkau visa masina,nes buvo tikrai geros busenos kebulas. Kadangi buvo trukes variklio blokas pakeiciau motora ir vazineju dabar o ta sena isardziau dalimis. Tai tikrai linkiu sekmes ieskant detaliu. nors gal cia tik man taip nesisekdavo :)

_________________
darbas nepriot


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2013, 10:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
Dėl naujų kėbulo detalių iš Krastos, tai labai abejoju ar verta, turint omeny kainą, o ypač jei reikia ne vienos pusės ir ne vienos panelės.

https://www.bmwautodalys.lt/lt/kataloga ... lis-410370

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery