Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šioje vietoje nauji forumo dalyviai gali diskutuoti apie taisykles bei tvarką šiame forume, uždavinėti klausimus.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 447 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Sau 2008, 19:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
Nu ka, pasveikinkim naujuosius BMW vairuotojus ir siltai sutikime forume ;) =D> Paveikslėlis
Butu idomu isgirsti sioki toki naujoku prisistatyma,kokia auto vairuojate ir siaip kas i galva sauna :)
Laukiam jusu Paveikslėlis :mrgreen: =D>


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 00:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.08
Amžius:
42
Pranešimai:
76
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Ex: E39 '98 Shadowline
Jaguar S-Type V8
Skype:
tadas-t
Sveiki,

Kadangi pagal statusa esu dar naujokas, tai pradesiu. :D

Vairuoju E39 525 TDS. BMW nupirkau isbandes daugeli kitu pries tai. Sauni masinike.
I BMW klubo foruma uzklydau, kai numire kuro siurbliukas bake, o as pridejau kelnes, kad a/s siurblys nuduso. :lol: Radau informacija, pasiteisino. Dabar daznokai cia uzsuku pasiskaityti apie BMW, ju bedas ir visa kita. :D


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 00:43 
  
 
 
AS DAR KAIP ZALIAS TAI IR PARASYSIU KAD SEDZIU UZ BMW E36 320 95 METUKU PIRKAU MENUO ATGAL IR NASIGAILIU TIESA TAI PIRMAS MANO BMW FORUME SEDZIU IR STEBIU KOKI BOLIDA KOKIOS BEDOS KANKINA


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 10:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
motoromas rašė:
AS DAR KAIP ZALIAS TAI IR PARASYSIU KAD SEDZIU UZ BMW E36 320 95 METUKU PIRKAU MENUO ATGAL IR NASIGAILIU TIESA TAI PIRMAS MANO BMW FORUME SEDZIU IR STEBIU KOKI BOLIDA KOKIOS BEDOS KANKINA

Nu tikiuosi pirmiausia taisykles isistudijuosi :) ir paspausk kairej klaviaturos pusej caps lock mygtuka,nes didziosiom raidem negalima rasyt :wink:


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 20:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.15
Amžius:
34
Pranešimai:
161
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525 tds touring
Sveiku , esu Tomas is kauno man 18 . bmw uzsikreciau kai dar neturejau teisiu... draugas nuspirko 318is tai as labai susizavejes buvau as, tai va dabar isigyjau bmw 525 tds touring 94m. :) http://public.fotki.com/tomuuzas/bmw-525-tds-touring/


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 21:21 
  
 
 
Sveiki.. Pasisakysiu ir as, nes dar statusas ta leidzia :lol: Vairavau (E30), vairuoju (E36) ir vairuosiu (E ?) tik BMW... Kaip forume perskaiciau: "ne vairuotojas renkasi automobili, o automobilis vairuotoja". Na tai va ir pasirinko mane, tad lieku istikimas treciukams 8)


StandartinėParašytas: 16 Sau 2008, 23:32 
  
 
 
sveiki seniai ir fuxai :D nu gerai, as ir fuxas :D vairuoju E36 modeliuka, 95metu, 325tds. Uzklydau cia, kai reduktorius sunegalavo. Truputi pasiknises po senas temas radau sau tinkancia ir supratau, kox pas mane tixlus gedimas. zodziu kaip autoservise :D patiko daug protingu ir rimtu temu! saunu! sekmes visiems BMW myletojams kelyje! :)


StandartinėParašytas: 18 Sau 2008, 17:58 
  
 
 
bummer333 rašė:
Nu ka, pasveikinkim naujuosius BMW vairuotojus ir siltai sutikime forume ;) =D> Paveikslėlis
Butu idomu isgirsti sioki toki naujoku prisistatyma,kokia auto vairuojate ir siaip kas i galva sauna :)
Laukiam jusu Paveikslėlis Paveikslėlis :mrgreen: =D>

Sveiki visi .siuo metu vairuoju E34 525tds 96m .senai jau skaitau jusu foruma,tai nutariau uzsiregistruoti ,nes kartais reikia patarimo,bet kartais galiu ir as patart :!:


StandartinėParašytas: 21 Sau 2008, 19:07 
  
 
 
Sveiki ir gal sveikos :) pries pora metu vairavau BMW E39 523, veliau iskeiciau i Audi S8, susikloscius aplinkybem S8 buvo iskeista i A4, na va ir pagaliau grizau atgal prie BMW E39 tik jau 528 :roll: kazkodel traukia si marke mane ir viskas, manau, kad taip bus ir toliau :)


StandartinėParašytas: 21 Sau 2008, 21:26 
  
 
 
sveiki visi, pries pora men isigyjau 88m E34 2,5i. ieskojau butent E34 ir ieskojau gan ilgai. kai radau saviski tai buvau priblokstas tokiu metu masinos bukle. viskas ciki. kebulas be rudziu ir variklis tikrai neblogas. prisijungiau prie forumo nariu nes man ziauriai patinka BMW, idomu papasakot apie saviski ir apie kitus paskaityt :lol:


StandartinėParašytas: 22 Sau 2008, 10:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.23
Amžius:
38
Pranešimai:
1008
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E36 cabrio 320vanos/ E36 328 coupe/ A8 4.2/Mitsubishi 3000GT/Chrysler Stratus Cabrio 02m
Skype:
dovydelis2006
Nikas:
Duvis
miela labai :)
Sveikinam visus naujokus prisijungus :)

nesimuskit nesipjaukit :)

_________________
LSD - Labai Svarbi Draugija =D


StandartinėParašytas: 22 Sau 2008, 11:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.18
Amžius:
45
Pranešimai:
51
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Sveiki visi :) vairuoju 316 coupe 1994m :roll: mano tai pirmas bmw :oops:
cia prisiregistravau, nes idomu kartais paskaitineti kur ir kas ir kaip.......
kol kas dideles naudos neispesiau is forumo, nes jei ir perskaiciau viska apie amortiku keitima, vargu ar pati kada tai darysiu :mrgreen:
dar turiu problemu su sedine,kurios greiciausiai troselis nutruko....taiva gal ir pati pasikrapstyciau, bet tektu tuomet atskira foruma kurti, o senbuviams tektu aiskinti su vaizdinemis priemonemis kaip ir ka daryti :shock:

_________________
nebutinai moteris uz vairo mirtis uz kampo


StandartinėParašytas: 22 Sau 2008, 11:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.18
Amžius:
45
Pranešimai:
51
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
mmmmm rašė:
puiku,manau laikui begant suzinosit daug apie bmw ir tapsit tikrais sios markes myletojais,jei bmw jum pirma masina ir kyla kvailoku klausimu kuriu nerandat paieskoje manau galit drasiai klausti,kurti temas siame skyriuje naujokams,nieks ant jusu nepyks ir pasistengs padeti,o jau truputi daugiau pasiskaitineje manau nepagailesit kokiunors vertinguj patarimu ir mums :D sekmes isiliejant i sia bmw seima :wink:


cia apie tos kvailokus klausimus :roll:
visi rasot E.... kaip suprantu tai modelis, bet savo visus popiergalius perziurejau nieko neradau iskyrus M1-AD whats what? :shock:

_________________
nebutinai moteris uz vairo mirtis uz kampo


StandartinėParašytas: 22 Sau 2008, 11:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
48
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
boba uz vairo rašė:
cia apie tos kvailokus klausimus :roll:
visi rasot E.... kaip suprantu tai modelis, bet savo visus popiergalius perziurejau nieko neradau iskyrus M1-AD whats what? :shock:

Taip Exx yra automobilio kebulo kodas apie juos gali suzinoti 3,5,7-ku sriciu taisyklese. Automobilio dokumentacijoje vargu ar rasi si koda.


StandartinėParašytas: 22 Sau 2008, 12:54 
  
 
 
ačiū uz sveikinimus :) kadangi daug merginu cia nemaciau, tad manau sutarsim gerai ir su vaikinais :roll:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 447 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery