Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Bir 2024, 08:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šioje vietoje nauji forumo dalyviai gali diskutuoti apie taisykles bei tvarką šiame forume, uždavinėti klausimus.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 447 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Vas 2008, 04:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.23
Pranešimai:
9
Automobiliai:
BMV 535 88'
Labai labas visiems..(geriau vėliau ,negu niekad.. :D )..E34 535i..88m..per 10 m daug pravažiuota..ir nėra buvę ,kad "pasikakintų".. :) ..visumoj forumas informatyvus..tik jo "aktyvui" palinkėčiau neužmigti ant laurų.. :D ..Visus, su Nepriklausomybės diena...

_________________
...Keliu taurę..už BMV sėkmę..


StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 23:36 
  
 
 
sveiki!!!

Atejo toji diena kai drasiai galiu teigti kad lietuvos keliuose pasirodys dar vienas BMW 735 E38 kuris gimes 1996 m. 09 12 diena :lol: auto atvykes is Vokieciu, buves vieno savininko :roll: prabeges 148 000 km.
I foruma buvau uzklydes noredamas siokios tokios info apie E36 :roll: bet pagerejus finansams pradejau dairytis i E39 =D> prisiskaites forumu leidausi i kelione apziurineti E39 norimas modeliukas buvo 525i apie 97m. ieskojausi to savojo E39 2 men. galu gale prarades vilty spjoviau i paieskas ir pradejau dometis Pegeot 406 coupe #-o bet pamates, kad rodos irgi nerandu su tais gavniuxais pradejau vel dairytis ir rinkti info apie E39. Si karta pradejau ieskotis per draugus aplinkiniais keliais kas kokius furistus pazysta. Ir viena diena darbe su bendradarbiu apie Bemsiukus pora zodziu persimetem paaiskejo, kad jis turejo draugely kuris is vokieciu tik BMW varineja ir is to gyvena. Pasiemiau as jo telefono numeriuka del visa pikta ir ji pamirsau :D
Begant laikuj Alytuje perziurejau dar du E39 vienas is prancuzu buvo parlekes kitas is belgu. Tas kuris is Francu buvo buvo dauztas ir perdazytas. Is belgu ziauriai nudrozta ir uztrinta :) (pastaba: Francu ir Belgu masinos netvarkingiausios).
Viena ryta atsikeles atsimeniau kad turiu to vyruko numeriuka kur bendradarbis dave :roll: pasiskambinu o jis man sako va siandien ka tik nuo traliuko nukeliau BMW 735i sako atlek apzesi eh... sakau semiorkas ne man :lol: sako ledinis atlek ir pazek. Sokau i batus per 5 min iki sutartos vietos nusiradau, o ten stovi didelis slapio asvalto spalvos, skaidriu lempu, odiniu salonu, o po kapotu tyliai snaudzianciu V8 3.5 litro varikliuku. Net seile nutyso :) sako sesk praleksi. O man su kiekvienu akseleratoriaus paspaudimu vis didesnis noras kyla paspausti jy dar labiau :mrgreen: palekes dar ilgai negalejau atsistebeti jo komfortabilumu kur tikrai neprilygsta E39 net nenorejau islipti :D dar siektiek pasvarstes apejas aplink tariau sau garsiai jamu :twisted:
Masiniuku dziaugiausi 2 savaites. Po technikines nutariau nuvaryti i Krasto Auto kur jis siuo metu ir randas, kad pakeistu tepalus, filtrus ir parkingo atleidimo trosely. Visas kitas stovis idealus. Technikines neperejau del tos pacios priezasties parkingo atleidimo troselio ir vasariniu padangu :D pravalas menesis liko vazineti :D ziemos kaip ir nera o padangas reikia pirkti :evil: tai ir lakstau be tech lipduko :D Veliau bus rimtesniu foto.


Prikabinti failai:
Atvaizd004.jpg
Atvaizd004.jpg [ 36.57 KiB | Peržiūrėta 15256 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 20 Vas 2008, 15:00 
  
 
 
Laba, as saviski E34 520 touring pirkau pries pora sav. Uzsukau i foruma dar pries pirkdamas pasiaiskint niuansu... :) Na toki truputi pavargusi nusipirkau, bet nesigailiu. Pries tai vazinejau su Fiat Tipo... :D Bet sukuliau... i shefo saab'a 95ta :) Sheip BMWais sudomino draugelis, kuris jau tris turejo... tai tiek...


StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 12:42 
  
 
 
Sveiki,
esu mergina :D ir klausimas moteriškas :D - taip ir neįsikirtau ką reiškia tie E su skaičiais :lol: :lol: pavarčiau savo aparato popierius - nieko neradau :D

bmw vairuoju visą gyvenimą, su viena išimtimi (kai per klaidą porą metų vairavau miniveną) :D pradėjau nuo 535 -su šitu aparatu labai ilgai važinėjau, mėgau palakstyti :D dabar jau esu gerokai apsiraminusi ir vairuoju paprastesnį aparatą. Stengiuosi važinėti saugiai, nes teko matyti kraupią avariją. Niekur nebeskubu ir visiems to linkiu :wink: Mano aparats dabar 318 :)


StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 12:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.24
Amžius:
39
Pranešimai:
2505
Automobiliai:
-E36/4 325i '93 M-Tech
-E36/4 318i '95
-E46 316i '04 M-Tech
-E39 520iA '03 M-Tech
-E60 523iA '07 M-Tech
-E39 520iAT '01
-E36 316i '99
+E36 323iAT '98 M-Tech
+E91 320dAT '10
+E36 316i '97 M-Tech
Tie Exx, tai kebulo numeracija, kad butu lengviau identifikuot aftomobili ;)

_________________
Be galo Malonu Vairuoti - BMW E36...


StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 12:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
48
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
ris rašė:
Sveiki,
esu mergina :D ir klausimas moteriškas :D - taip ir neįsikirtau ką reiškia tie E su skaičiais :lol: :lol: pavarčiau savo aparato popierius - nieko neradau :D

bmw vairuoju visą gyvenimą, su viena išimtimi (kai per klaidą porą metų vairavau miniveną) :D pradėjau nuo 535 -su šitu aparatu labai ilgai važinėjau, mėgau palakstyti :D dabar jau esu gerokai apsiraminusi ir vairuoju paprastesnį aparatą. Stengiuosi važinėti saugiai, nes teko matyti kraupią avariją. Niekur nebeskubu ir visiems to linkiu :wink: Mano aparats dabar 318 :)

3 klases kodus gali pasiziureti cia: viewtopic.php?f=17&t=26718

Taip pat siulau apsilankyti cia viewtopic.php?f=22&t=38966, su kitomis ligonemis susipazinsi :)


StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 21:12 
  
 
 
tai gal tada mano aparatas yra E90 ? :?:


StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 21:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
ris rašė:
tai gal tada mano aparatas yra E90 ? :?:

taip :)
placiau pasidomet apie bmw ir ne tik gali cia http://www.bmwinfo.com/


StandartinėParašytas: 21 Vas 2008, 22:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.01
Amžius:
41
Pranešimai:
52
Miestas:
jonava-panevezys
Automobiliai:
E38 740i 94
naujokas esu dar ant bmw.nusipirkau E38 4.0i tai .... nu ka galiu pasakyti isimylejau tiesiog.nekeisciau nei i nieka daugiau.uzsuku cia paskaityti kas gero kas blogo.

_________________
BMW-Power, Do you feel it ?


StandartinėParašytas: 26 Vas 2008, 14:36 
  
 
 
sveiki visi! kaip ir naujokas skaitausi bet kaip ir nevisai :D . Kazkada jau esu pas jus sveciuose buvojes bet uz ilga nesilankyma pasalintas :oops: .daugelis matau BMW tik atranda tad sveikinu =D> .BMW kaip virusas,jei jau pasigavai tai ilgam! db draugauju su E32 modeliuku 90m,pries tai taip pat toks buvo o anksciau tai net 5vienetus E30 turejau ivairiu meteliu gimimo :D .ivairiu ir bedu budavo! :( bet juk tokie forumai tam ir skirti! kaip kazkur skaiciau tai BMW ne stilius o gyvenimo budas. sekmes visiem.


StandartinėParašytas: 02 Kov 2008, 18:34 
  
 
 
sveiki visi :) turiu '96 E39 2.0... nusipirkau praeitais metais, bet ir su juo labai daug bedu turejua, varikli tvarkiau, bo buvo galva itrukus, po to netycine avarija ;) db pilnai sutvarkiau ir dziaugiuosi :) pirma masina, ir kolkas neisivaizduoju saves turint kokia nors kita ;) noreciau savaitgaliu zaisliuko E30, labai jau grazus kebulas :)


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 22:49 
  
 
 
Na ka aš dar kaip ir tarp naujokėlių :)
Savajį E36 318 M40 93 Pirkau dar spalį kadangi nutiko taip, kad žmogaus kuris gerai patartų perkant mašina neturejau tik siek tiek kie suprasdamas pats nusipirkau siektie nepriziureta :)
Aisq investavau teko keisti nemažai ka, bet mašina tik į gera pusę. Na kiek kas žiurėjo sakė kad motoras nieko :)


StandartinėParašytas: 05 Kov 2008, 23:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.13
Amžius:
32
Pranešimai:
897
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 730 M57 '01
F10 530 N57 '11
Sveikas Anthrix!
Būtų labai faina, jeigu dėtum skyrybos ženklus, nes reikėjo skaityti minimum tris kartus, kad suprasčiau ką ten sumalei :lol:


StandartinėParašytas: 06 Kov 2008, 19:32 
  
 
 
Ok pasitaisysim :roll:


StandartinėParašytas: 07 Kov 2008, 17:00 
  
 
 
Sveiki visi BMW-ieciai.Uzsukau i si foruma nes domiuosi truputi BMW automobiliais ir kaip tik zadu greitu laiku ji isigyti,labiau noreciau 5[E39] nuo 2003m.Dabar turiu nuvazineta golfa,kazkaip as ji netycia nusipirkau,tai daba vargstu,pries tai turejau BMW 324td gera buvo masinyte,gaila net parduoti buvo,bet kad surudyjo vargsele,tai teko ir parduot.Gal po BMW isigijimo bandysim ir i kluba istot. O:)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 447 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery