Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 14:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Spa 2013, 19:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.04.19
Pranešimai:
161
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d '04
E70 3D '08
jocker rašė:
Mygtukas yra salia kapoto atidarymo.

Sveiki, kur tiksliai randasi tas mygtukas? Neteko pastebėti, nes jau 4 kartus kokia esu užsitrenkes raktelius bagažinėje, tai teko lyst per galines sėdynes, o poto vėl spyruokles tvarkytis..


StandartinėParašytas: 21 Spa 2013, 21:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.16
Pranešimai:
21
Automobiliai:
E60 535d M 2005
Kiestas rašė:
Sveiki, kur tiksliai randasi tas mygtukas? Neteko pastebėti, nes jau 4 kartus kokia esu užsitrenkes raktelius bagažinėje, tai teko lyst per galines sėdynes, o poto vėl spyruokles tvarkytis..


Pas mane tikrai nera jokio atidarymo mygtuko, turbut ir pas tave nera.O ka tu su tom sedynem darei?As visaip bandziau jas atlenkti, bet niekur neradau turbut nevisiem lankstosti.


StandartinėParašytas: 21 Spa 2013, 21:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.07.13
Pranešimai:
1075
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 04'
Voketys rašė:

Pas mane tikrai nera jokio atidarymo mygtuko, turbut ir pas tave nera.O ka tu su tom sedynem darei?As visaip bandziau jas atlenkti, bet niekur neradau turbut nevisiem lankstosti.

Nežinau ar pas visus lankstosi, bet pas mane iš bagažinės reik patraukt rankenėlę, jog nuleist galėtum.

Kiestas rašė:
Sveiki, kur tiksliai randasi tas mygtukas? Neteko pastebėti, nes jau 4 kartus kokia esu užsitrenkes raktelius bagažinėje, tai teko lyst per galines sėdynes, o poto vėl spyruokles tvarkytis..

Tikrai ne pas visus būna ir jei nerandi, nėra.


StandartinėParašytas: 22 Spa 2013, 01:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.04.19
Pranešimai:
161
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 530d '04
E70 3D '08
Voketys rašė:

Pas mane tikrai nera jokio atidarymo mygtuko, turbut ir pas tave nera.O ka tu su tom sedynem darei?As visaip bandziau jas atlenkti, bet niekur neradau turbut nevisiem lankstosti.

Kaip kritinis atvejus, temsta, visi skambinėja, kad į pagrabą turi vežt jau, tai ką pridarysi? Lupi lauk ir viskas, bet stengiesi nieko nesulaužyt, pasėkmės būna, kad apačioje du esantys varžtai, kurie laiko nugaros atraminę dalį išeina lauk, iš apačios du fiksatoriai išlenda ir jei pasiseka nesulaužai viršutinių fiksatorių :) tada per mažą tarpą lendi į bagažinę kiek tik pavyksta ir ieškai raktelio :) 3 kartus teko jau tai daryti, teks užsisakyti pultelį ir prisirišti, būtent tokiems atvejams.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 02:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.11
Amžius:
37
Pranešimai:
2205
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
kad nekurt naujos temos klausiu cia,kaip suprast,kas per nesamone,bagazines pertvara tvarkingai isistato nulenkus sedynes,bet norint uzkabint tinkliuka uz lubu jis tik issitraukia iki priekiniu sedyniu atlosu,cia tos pertvaros dvieju rusiu buna su trumpu ir ilgu tinklu ar as kazko nesuprantu dekui!

Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 10:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.02.15
Amžius:
105
Pranešimai:
1743
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW F11 530xD LCI sophistograu;
ex: f11 alpinaweis, e61, E39, E34, e30x2;
Ernestas rašė:
kad nekurt naujos temos klausiu cia,kaip suprast,kas per nesamone,bagazines pertvara tvarkingai isistato nulenkus sedynes,bet norint uzkabint tinkliuka uz lubu jis tik issitraukia iki priekiniu sedyniu atlosu,cia tos pertvaros dvieju rusiu buna su trumpu ir ilgu tinklu ar as kazko nesuprantu dekui!

Paveikslėlis

Traukiasi ne tinkliukas, o pagrindine pertvara prie lubu. Paziurek yra dangteliai krastuose.

_________________
Pries idiota laimeti ginca neimanoma... reikia kristi i idioto "lygi", o ten laimi jo patirtis.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 12:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.11
Amžius:
37
Pranešimai:
2205
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
kad per didelis tas bagazines uzdangalas i ploti ir neuzkabinsi uz tu kabliuku :roll:


Paskutinį kartą redagavo Ernestas 23 Lap 2013, 14:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 13:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.08
Amžius:
43
Pranešimai:
906
Miestas:
London
Automobiliai:
E60 3.0d 170kw manual
reik linksma video padaryt i youtube, visi nufilmuojam kaipndangtis atsoka, kazkas lai sudeda
visus video i viena ir bus palyginimui ha ha per kokia puse minutes 20dangciu atsidaro skirtingu,
kuris letai, kuris gazdinanciai :D pas mane greitai atsoka sakyciau bet paskui susistabdo graziai palei
pabaiga

_________________
pasiuntei ka nors n***** ir neramu paskui ant dusios.... daejo, nedaejo...


StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 15:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.08.07
Pranešimai:
491
Miestas:
klaipeda
Automobiliai:
E61 3.0 d
2004
Pas mane irgi greit atsoka bet maciau video kad automatiskai turi nuvaziuot I apacia kai uzdarai. Tai klausimas bus toks ar cia toks navarotas ar pas visus taip turi nuvaziuot? Nes pas mane reikia paciam ji nuleist


StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 16:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
Mane taipogi domina, čia papildoma opcija ar ne? Erzina mane ta užuolaida, nes dažniausiai pamirštu ją nuleisti.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2013, 19:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.11
Amžius:
37
Pranešimai:
2205
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
tauringo bagazines uzdangalas nusileidzia automatiskai tik pas tuos kur turi hidrauline bagazine


StandartinėParašytas: 18 Gru 2013, 13:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
Gal kas žinot tiksliai, kuris bagažinės dangčio laidynas (ne stiklinio dangčio) atsakingas už stiklo spynelę? Kairys ar dešinys? Stiklo laidynus susitvarkiau, buvo sutukinėję, bet stiklo dangtis visdar savaime atsidarinėja.


StandartinėParašytas: 18 Gru 2013, 14:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.10
Pranešimai:
967
Miestas:
Vilkaviškis-Vilnius
Automobiliai:
ex: E61 530d+ 05'
Retais atvejais gali būti ir pats mygtukas kaltas, ne tik laidai.


StandartinėParašytas: 18 Gru 2013, 15:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
littlem rašė:
Retais atvejais gali būti ir pats mygtukas kaltas, ne tik laidai.

Na va radau problemą, mygtukas. Kiek dar skaitinėjau kitur, tai mygtukas beveik 100% kaltas dėl stiklo savaiminio atsidarinėjimo. Krastoj 100 pinigų toks kainuoja, bet reikia užsakinėti... reik užlėkti į šrotus pasidomaut, nors ką ten Klaipėdoj vienintelis ožys BMW dalių teturi #-o [-o<


StandartinėParašytas: 28 Gru 2013, 21:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.16
Pranešimai:
31
Automobiliai:
e61 535 '06
f11 530 xd '12
Pas mane pries pora dienu pradejo atsidarineti stiklas,bet tik kai ijungiu degima,po to dar karta uzdarau ir iki sekancio karto neatsidaro.Pries menesi keiciau laidus 4
lankste,tai patikrinau ir 3 nieko neradau.Dar karta patikrinsiu laidus,o jei ne tai mygtukas?Gal dar yra kokiu niuansu?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery