Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Rgp 2011, 22:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.20
Pranešimai:
2
Automobiliai:
e60
tai ar kasnors zino kokios firmos kaloneles gereusio tinka y duris ir y gala nes ten jos labai mazas...


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2011, 23:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
mindziune rašė:
tai ar kasnors zino kokios firmos kaloneles gereusio tinka y duris ir y gala nes ten jos labai mazas...


Orginalaiai nieko padoraus nera, vienitelis "upgraidas" tai logik7 koloneles. O jei daryti kazka rimciau tada jau reik kardinaliai viska perdarineti ir montuoti bent 13cm, bet jei perdarineti tai kodelgi nedaryti 17mm. As siulyciau toki upgraida: ieskom pro logik7 dvieju koloneliu priekiui, i du kokybiskus aukstadaznius ir viskas. Jei kazka daugiau, tada reikai ryztis didesnem islaidom ir kardinaliems perdarymams.


StandartinėParašytas: 26 Rgp 2011, 00:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.17
Pranešimai:
3771
Automobiliai:
E30 tc-baur cabrio
E36 325
chrysler sebring cabrio
toyota celica cabrio
E36 328 cabrio
bmw e61
grand voyager 3.3
w220 320cdi
Bmw m3 E36
bmw 325 cabrio E30
Bmw 535d e60
Bmw 535d f10
Arunas B gal zinai nuo kur pas e61 pavogti garso signala bosui? mano stiprintuvas su high input bandziau imti nuo galiniu kolonkiu tai visiskas Sss,bosas isviso groja vos nesau permusimai ir pan davus visa garsa atsijungia originalios kolonkes,lieka groti tik bosai po sedynem,uzmigus atsibudus auto,vel viskas ok.ta varianta atjungiau bandziau imt signala pries originalu stiprintuva,tai situacija panasi tik neatjungineja originaliu kolonkiu,tai ta varianta irgi atmeciau,daba galvoju gal bandyti imti nuo originaliu bosu garso signala?nes noriu as pasijungti negalinga 150 rms bosiuka,pries tai tas bosiukas buvo kitoje mano auto ir mane jis tenkino savo grojimo nors ir pajungtas buvo nuo galiniu kolonkiu,o pas bmw ziuriu net taip neina pajungti #-o jau kyla mintys padeti ji atgal is kur paimaiu :(


StandartinėParašytas: 26 Rgp 2011, 20:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
47
Pranešimai:
8324
Miestas:
Rumšiškės
vytas85 rašė:
Arunas B gal zinai nuo kur pas e61 pavogti garso signala bosui? mano stiprintuvas su high input bandziau imti nuo galiniu kolonkiu tai visiskas Sss,bosas isviso groja vos nesau permusimai ir pan davus visa garsa atsijungia originalios kolonkes,lieka groti tik bosai po sedynem,uzmigus atsibudus auto,vel viskas ok.ta varianta atjungiau bandziau imt signala pries originalu stiprintuva,tai situacija panasi tik neatjungineja originaliu kolonkiu,tai ta varianta irgi atmeciau,daba galvoju gal bandyti imti nuo originaliu bosu garso signala?nes noriu as pasijungti negalinga 150 rms bosiuka,pries tai tas bosiukas buvo kitoje mano auto ir mane jis tenkino savo grojimo nors ir pajungtas buvo nuo galiniu kolonkiu,o pas bmw ziuriu net taip neina pajungti #-o jau kyla mintys padeti ji atgal is kur paimaiu :(



Kalbeta buvo apie galrso signalo emima e60 Dabar pats pagalvok koki garso dazni max gali paduoti 10cm dinamikui? Pasiemes ta dazni kuri jis gauna isnaudoji jo tik zemaja puse kas zemiausia 100hz, kur tavo bosas groja 100-30hz.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery