Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Rgp 2011, 12:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.08
Pranešimai:
189
Automobiliai:
e60 530d
sveiki,
gal kas gali paaiskinti kaip ta klima nustatyti. Nueinu per meniu i klimos valdyma,
bet keisti man neleidzia. As pakeiciu nustatymus ,o ji grysta i buvusia padety
Ar as kasko nemoku, ar masina geriau zino kaip man reikia


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2011, 13:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.07.13
Pranešimai:
1075
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 04'
darius2 rašė:
sveiki,
gal kas gali paaiskinti kaip ta klima nustatyti. Nueinu per meniu i klimos valdyma,
bet keisti man neleidzia. As pakeiciu nustatymus ,o ji grysta i buvusia padety
Ar as kasko nemoku, ar masina geriau zino kaip man reikia

Nelabai aiskiai ivardinai ka tu ten nustatyt bandai, kas neisijungia ar pan. Patikslink problema


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2011, 13:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.08
Pranešimai:
189
Automobiliai:
e60 530d
Deividas1 rašė:
Nelabai aiskiai ivardinai ka tu ten nustatyt bandai, kas neisijungia ar pan. Patikslink problema


per ekrana nueini i klimos nustatymus kur gali keisti nustatymus vairuotojiui ir keleiviui
pvz. noriu , kad man nepustu i kojas tai nueinu per meniu ir prisisuku kaip nuriu. Tik va man neleidzi nieko keisti. as uzsuku , o ji grysta i buvusia padety.


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2011, 14:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
darius2 rašė:

per ekrana nueini i klimos nustatymus kur gali keisti nustatymus vairuotojiui ir keleiviui
pvz. noriu , kad man nepustu i kojas tai nueinu per meniu ir prisisuku kaip nuriu. Tik va man neleidzi nieko keisti. as uzsuku , o ji grysta i buvusia padety.



viskas ten gerai pas tave, masina geriau zino ko tau reikia :lol:

P.S. jei pats nustatai per Idrive klimos nustatymus, tai atkreipk demesi kad tuo metu uzgesta AUTO mygtukas prie ratuku ir lieka MANUAL nustatymai.. Kai tik ji vel paspausi, klimos nustatymai gryzta i pirmine busena


StandartinėParašytas: 10 Lap 2019, 16:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2019.11.10
Pranešimai:
1
Automobiliai:
e60 E39
Svk. Skaiciau bet kaip ir neradau kazko panasaus i sios bedos sprendima, atsiprasau is angsto jaigu kazkas jau apie tai klause, taip skaiciau daug ir ilgai ieskojau furomu, nu bet neradau todel pakl. Beda yra su e60 2004m 160kw 3l d. Is pradziu pulsavo varikliukas salono peciuko, paskui vaz. kresdavo per duobe ir nustodavo veikti, tai vel veikdavo. Bet esme tame ir problema yra kad pakeiciau varikliuka, ir rezistoriu (ezi).varikliukas veikia be problemu, senas varikliukas turejo bedu, sukdavosi tik kai ji pasukdavai ranka, paskui net pakeiciau jau valdikli (rankenelem kur reguoliuojasi peciukas) nes vistiek neveike varikliukas. Beda isliko ta, kad kai pajungi i valdikli ta rankom kur reguliuoji peciuka greiti ar temp. tada varikliukas neveikia, bet tik atjungus juoda su pilku fiksatoriumi fiskute is to rankinio valdiklio jis veikia varikliukas ir reguliuojasi jo greitis o prijungus neveikia is vis. kiek issiaiskinau ta fiske turi 2 laidus tik, o pagal dukumentus tai yra (12pin plug connection to heater/air conditioner) ir va ja pajungus neveikia, bet padarius diagn. rodo sita klaida ( E704 IHKA(integrated Automatic Heating and A/C System):K-CAN line fault ). Gal kas su tokia beda esat jau susidure? Ar zinote kaip tai isspresti? ačiū.


StandartinėParašytas: 08 Vas 2020, 19:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
Sveiki.Pripjoviau su IHKA High pasijungęs diagnostiką ir paspaudęs "Read state" ant "Auxiliary-heater temperature, if installed". Pečiukas pradėjo pūsti maksimalia temperatūra, nepriklausomai nuo nustatytos su ratukais, bet vidutiniu ventiliatoriaus stiprumu. Užgesinus ir užvedus mašina nepasitaisė, kaip buvo užsilockines pečiukas taip ir liko. Kažkaip per diagnostika sugebėjau atjungti tą nesamonę, bet dabar IHKA veikia kiek kitaip. Nuvažiavus kokius 2-3km pradeda pūsti vėsų orą, akivaizdžiai per anksti pradeda, dar po 2km jau pradeda šildyt po truputi. Galų gale kai jau mašina pilnai pašilus iki nustatytų 22 laipsnių girdisi kad ventiliatorius pučia greičiau nei iki to mano prigrybavimo su diagnostika. Mašinoj jaučiasi kad tie patys 22 laipsniai yra šiltesni nei anksčiau. Kaip atstayt IHKA į senas vėžias?

Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 06 Kov 2020, 09:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2020.03.05
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E60
Kiesa rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2003
Variklis:530d
Degalai:dyzelis

Problema/klausimas:sveiki,gal galit patart ka reikia daryt,peciukas kazko neveikia ten zaidziau su ta klima per kompa bet nieko zodziu visa stipruma atsuki ir vos vos pucia o kartais netgi salta ora pucia,siaip jei reikia priekini langa nupust tai veikia viskas gerai,bet kad sildytu vidu tai nesildo,as isivaziduoju kad atsukus ji visu stiprumu tai jis turetu pusti stipriai,bet...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery