Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 404 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Kov 2017, 15:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
Žodžiu, nepraėjau TA dėl ale laisvumo vairo kolonėlėj (servotronikas). Bet pajudinus vairą viskas atrodo standu, čiut čiut pasukus iškart ratai juda. Staigiai sukinėjant vairą yra bildėjimas, bet užvedus auto nebebilda ir važiuojant jokio bildėjimo nėra. 5 minutes jis man ten tampė tą priekinę važiuoklę lyg neapsispręsdamas ar ten viskas gerai ar ne. Čia buvo tiesiog prisi******s lygioj vietoj ar visgi turi pagrindo nepraleisti? Man rodos jeigu yra laisvumas vairo kolonėlėj turi ir vairas palaidas būti, bet to nėra.


StandartinėParašytas: 12 Kov 2017, 17:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Stipa rašė:
Žodžiu, nepraėjau TA dėl ale laisvumo vairo kolonėlėj (servotronikas). Bet pajudinus vairą viskas atrodo standu, čiut čiut pasukus iškart ratai juda. Staigiai sukinėjant vairą yra bildėjimas, bet užvedus auto nebebilda ir važiuojant jokio bildėjimo nėra. 5 minutes jis man ten tampė tą priekinę važiuoklę lyg neapsispręsdamas ar ten viskas gerai ar ne. Čia buvo tiesiog prisi******s lygioj vietoj ar visgi turi pagrindo nepraleisti? Man rodos jeigu yra laisvumas vairo kolonėlėj turi ir vairas palaidas būti, bet to nėra.

Ką jie ten visai be smegenų? Kas tikrina NEUŽVESTAI mašinai vairo kolonėlę... Jopšikmat.


StandartinėParašytas: 12 Kov 2017, 17:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.27
Amžius:
36
Pranešimai:
2405
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Prie manes rode senas diedas naujokui kaip tikri t tai irgi neuzvestai tikrino, tai laisvumas pagal juos buna kai vaira susuki per 3 ar 4 valandas o ratai net nejuda :) cia kauno taikos prospekte tac

_________________
Perdažyt ir išmest


StandartinėParašytas: 12 Kov 2017, 18:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
Aš tai jau nebežinau ką su anuo dunduku daryt, kadaise turėjau E36 tai sakė jog pas mane priešrūkinės sumaišytos su stabdžiais. Pasižiūrėjau internetuose tai [CENZŪRA] pas visus taip pat :D VTA vadovam gal pranešt apie nekompetencija darbuotojo. Nežinau, nežinau...


StandartinėParašytas: 12 Kov 2017, 18:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.27
Amžius:
36
Pranešimai:
2405
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Reikejo iskart pas pamainos vadova eit, man teko karta tai iskarto neliko jokiu nesamoningu prisikabinejimu ir praejau be trukumu, o aiskino kad zibintai neprtvirtinti

_________________
Perdažyt ir išmest


StandartinėParašytas: 12 Kov 2017, 18:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
vvilius rašė:
Reikejo iskart pas pamainos vadova eit, man teko karta tai iskarto neliko jokiu nesamoningu prisikabinejimu ir praejau be trukumu, o aiskino kad zibintai neprtvirtinti

Na paskutinį kart lapkritį buvo tvarkyta važiuoklė tai pamaniau jog gali būti laisvumas, o kad vairas nėra palaidas kažkaip ir neatkreipiau dėmesio ir tuo metu nelabai besigaudžiau. Jis man pasakė tiek kad užvestai yra mažesnis laisvumas, tai aš atkirtau jog su užgesinta mašina nieks ir nevažinėja :D Nuuu, sako jis, bet naujose mašinose taip nebūna. Tai sakau kad mašinai jau 11m. Tai atsakė, nu taip bet visvien. Daug nesigūzinau ir tik grįžęs pradėjau skaitinėtis.


StandartinėParašytas: 16 Kov 2017, 20:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.03.16
Pranešimai:
8
Automobiliai:
e60
Sveiki, noreciau isklausyti jusu nuomones. Zodziu pradejo gale (lyg prie pat rato) girgzdeti vienoje puseje. Girgzda pasupus, ar judant (kai amortizuoja gala, kad ir nezymiai). Grigzdejimo garsas toks, lyg sena metaline lova girgzdetu - salone nesigirdi, isoreje labai. Sustojus ir su koja paspaudus rata dar kelis kartus sucypia truputi, masina nei pakrypus, nei pasedus. Ratu guoliai turetu but tvarkoje, sukant ratus neuzia... Skaiciau komentarus, kad amortizatoriai bilda, o ne girgzda, ir kad turetu jaustis siknos siubavimas, na pas mane juk viskas ten atrodo tvarkoje...Padangos nenuestos, tai yra dyla standartiskai, masina neseniai po technikines. Kodel klausiu, nes nuvaziavau i servisa, ir ten, po kokios valandos apziuros nieko nepadare. Ispurske gumos mazgus, ir tiek, versija arba "amortikas parejes" arba kokia tai guma..nes jau i pabaiga..keisti nedryso, sako pavazinek dar, nes nezinojo kas is tiesu girgzda. As nesitikiu, kad diagnozuosit nei mate nei girdeje, bet gal patirtim pasidalinsit. Juk nesinori keisti kad ir "i pabaiga" daliu, jei jos dar vis dirba savo darba. Man tai klausimas, ar gali amortizatorius taip "cypauti" smarkiai? ir kodel jis vis dar normaliai amortizuoja? Ar gali jis taip girgzdeti, taciau toliau dar dirbti savo darba? Bijau kad pakeisiu amortikus ir toliau girgzdes, tada keisim tas "i pabaiga gumas" kad ir ka tai reikstu. Technikoj nusimanau panasiai kaip asilas apie katino apmyztus pernykscius dobilus, todel varau i servisus ;].


StandartinėParašytas: 16 Kov 2017, 20:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Galinių svirčių plaukiojantys sailentblokai. Kokiam čia mieste tokie servisai ?


StandartinėParašytas: 17 Kov 2017, 21:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.03.16
Pranešimai:
8
Automobiliai:
e60
Na as ne lietuvoje, ir tai buvo anglijos lietuviu servisas. Siandien nuvykau i kita, tai pasikrapste 15 minuciu ir gerai. Jie pabade kazkokias gumas ir supurske wd40, paaiskino, kad del sukietejusiu detaliu. Paprastas supurskimas nepadejo. Visai cia ne jokie amortizatoriai :D pasiskolinau goolge panasia foto, gal moderatoriai nepyks http://imgur.com/a/mKF4x , taip kad, kuriam laikui ramu, o paskui matomai lauks keitimas :).


StandartinėParašytas: 18 Kov 2017, 15:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.09.25
Pranešimai:
1558
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530da 142kw
Nu jo geras tas "anglijos lietuviu servisas", jei nezino apie "girgzdukus" :D


StandartinėParašytas: 27 Kov 2017, 09:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2015.08.31
Pranešimai:
9
Automobiliai:
E61
Sveiki,
BMW 530 xd, pas mane priekis susmuko taip sakant, vienoj pusėj išvis atrodo, kad be amortiku važiuotum ispaust neįmanoma o kita biški normaliau bet ne taip kaip buvo. Ar įmanoma, kad iškart abi spyruoklės ar amortizatoriai parėjo?


StandartinėParašytas: 28 Kov 2017, 08:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Tai pažiūrėk spyruoklės gal lūžo. Retas bajeris, bet būna tikriausiai.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2017, 09:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
Turiu pigiai priekines spyruokles, jei reiks

_________________
No smoke - no power!


StandartinėParašytas: 17 Spa 2017, 17:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2017.09.28
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E61
Sveiki,nekuriant naujos temos,noriu paklausti,kas galetu butu,jog kartais kazkas sudungsi prieky pajudant is vietos? Ir kita problemele,pervaziavus kokia nors duobe ar pvz sulinio dangti,sujuda masinos galas i sonus atrodo lyg sutampo kazkas i abi puses.Auto e61 2005m.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 404 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery