Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 10:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 12:27 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2006
Variklis:3,0
Degalai:Dyzelinas

Problema/klausimas: sveiki kolegos, turiu problemą- važiuojant nelygiu keliu keliu, ties kiekvienu nelygumu girkžda galinė palangė :? galima būtų susigyvent nu bet garsai tokie, kad atrodo mašina tuoj perpusę luš. Galiu nuramint įvairaus plauko skeptikus mašina pirkta nauja Lietuvoj, nedaužta ir iš dviejų nesulipdyta, o ir pačiam su klausa bėdų nėra 8) šiuo klausimu lankytasi ir Autoforume Marijampolėj (kur auto ir pirkta) ir Krastoj.....na bet kaip sakant, pinigai paimti, palangė perrinkta, o razultatas trumpalaikis...... :( beje krastoj bandė tvarkyt klijuojant lipnia juosta tarp dalių kurios trinasi.....nu net juokas neima, firminis BMW centras o auto su lipniom juostom taiso. Beje priėmėjas teigia, kad cia E60 liga, tai būtų įdomu sužinot ar aš čia vienas toks nelaimėlis?? Gal kam pavyko pašalint šitą malonų garselį (su sąlyga, kad aš čia toks nevienas)? Visos minitys ir pamastymai išskyrus blevyzgas yra laukiami.....


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 20:28 
  
 
 
Khem.. Na ka as zinau.. Pazystamas vienas vazineja su 2005m e60 535d, tai nepastebejau pas ji tokio dalyko. Kitas pazystamas vazineja su e60 530d 2006m, irgi nepastebeta.. Siaip keista kad tokiu metu auto turi toki bug'a..

O kalbant apie senesnius auto.. Pas E38 tas dalykas labai nesunkiai pataisomas, tereikia tarp palanges ir palanges metalinio pagrindo prikist izoliacines medziagos, tokios kaip naudojama po plaukiojanciom grindim.. :wink:


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 13:15 
  
 
 
E-61 530D rašė:
Turejau tokia beda su E39.Uzjauciu.Bet mano buvo gaves i gala.Tai po palange prikisau paralono pakaitalo.Jei,kaip sakai,kad nedauztas,manyciau gamyklinis brokas.

Visko gali but, kad gamyklinis brokas, nes sioks toks garselis jau buvo tik pasiemus is salono nauja... veliau tik stiprejo ir stiprejo.....

angelas_ rašė:
Khem.. Na ka as zinau.. Pazystamas vienas vazineja su 2005m e60 535d, tai nepastebejau pas ji tokio dalyko. Kitas pazystamas vazineja su e60 530d 2006m, irgi nepastebeta.. Siaip keista kad tokiu metu auto turi toki bug'a..

man irgi keista kad turi :(
http://www.bimmerfest.com/forums/showth ... p?t=181609

ta pati beda su Alpina B5 :shock:
http://www.m5board.com/vbulletin/alpina ... attle.html


StandartinėParašytas: 25 Sau 2009, 19:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.04
Amžius:
42
Pranešimai:
508
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 530 F10
jo, pas mane irgi atsirado dabar tas.
Visai nesenai, per tuos salcius atsiraso tas galines palanges girgzdejimas, tik niekaip nesuprantu kur..
nezinau kaip sprest, labai tikiuosi gal kad praeis..
o tau kiek laiko jau taip yra?


StandartinėParašytas: 26 Sau 2009, 20:34 
  
 
 
pas mane tai jau nuo nulio sioks toks girgzdejimas buvo... dabar tai isvis patyliu.... :( na ir tikrai nemanau, kad savaime praeis, cia jau matyt reiks kolegu minetais patarimais pasinaudot.. kaip sykis savaitgalis laisvesnis nusimato.. reiks pasikrapstyt prie tos nelemtos palanges..


StandartinėParašytas: 31 Sau 2009, 13:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.04
Amžius:
42
Pranešimai:
508
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 530 F10
jei kas sugalvosit pasiardyt ar dar kaip nors uzsiimti, pafotkinkit - idesite nuotraukas, man poto paprasciau bus susitvarkyt :) nes kolkas ne tiek dar erzina, kad rasciau laiko uzsiimt..


StandartinėParašytas: 25 Kov 2009, 22:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.22
Pranešimai:
286
Automobiliai:
f10
Nikas:
exSheichas
Kai turejau Lexus RX330, priekine panele gigzdet pradejo kai lauke prasidejo minusine temp. Nezinau, gal tai tik sutapimai, bet kol neuzsildavo masinos salonas normaliai, tol per nervus grojo girgzdesys. Kai jau visai truko kantrybe, prikisau i tarpus medziagos atplaisu tarp stoikiu ir paneles, priekinio stiklo ir paneles. Tuomet kazkiek dingo, retai pasigirsdavo.


StandartinėParašytas: 12 Sau 2010, 22:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.25
Pranešimai:
98
Automobiliai:
E60
gal kam teko pasikrapstyti su galyne palange: parasykit ka daret ir kaip rezultatas?


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 18:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.27
Amžius:
52
Pranešimai:
8
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60
as buvau isiardes galine palange, ten kur prie pat stiklo yra plasmasines groteles, po jom reikia pakaisioti paralono ir bedos baigsis del girgzdejimo


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 18:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.05
Amžius:
46
Pranešimai:
26
Miestas:
Vilnius
ramunastas rašė:
as buvau isiardes galine palange, ten kur prie pat stiklo yra plasmasines groteles, po jom reikia pakaisioti paralono ir bedos baigsis del girgzdejimo



Reiks pabandyti, kai atsils :) tai tas girgzdejimas is galines palanges, o ne is duru galiniu?

_________________
Tomas
ex E39 530D, E60 530D
-> E60, 535D, M paketas, HiFi L7, 200KW :)
ex F650GS
-> F800GS


StandartinėParašytas: 13 Sau 2010, 18:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.27
Amžius:
52
Pranešimai:
8
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60
kad is galiniu duru nelabai yra is kur ten girgzdeti, pas mane palange girgzdejo, bet kai ardysi ten reikia prie palanges pirma sonus nusimti kur arbag danktelis stovi


StandartinėParašytas: 16 Sau 2010, 14:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.25
Pranešimai:
98
Automobiliai:
E60
o tai kaip prieiti is bagazines ar salono?


StandartinėParašytas: 16 Sau 2010, 23:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.12.27
Amžius:
52
Pranešimai:
8
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60
is salono, reikia pirma sonus nusimti kur yra airbag, poto sponkes isimti ir lengvai issitraukia , tik pakeles palange patraukes truputi koloneles garso atsijunk ir lengvai isims.


StandartinėParašytas: 18 Sau 2010, 16:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.25
Pranešimai:
98
Automobiliai:
E60
ačiū kazka bandysiu padaryti.... o nereikai akumo atjungti, kad beardant tie airbagas nepradetu paskui ceku kokiu nesamoningu metyti...


StandartinėParašytas: 19 Sau 2010, 23:15 
  
 
 
Pas pazystama audei barskejo tai jis tiesiog nusipirko senukuose duru sandarinimo juostos jos viena puse lipni buna ir ja priklijavo kur palange santykiauja su kebulu.Sake kad dbr gerai


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery