Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 07:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Kov 2013, 19:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.09.06
Amžius:
34
Pranešimai:
54
Miestas:
uk/Lincolnshire
Automobiliai:
BMW 535d m sport E60 black
ex E38 728
ex E36 325coupe,320coupe,325i
pas mane tas pats nesveikai barska gale kairej pusej sakyciau kad galines sedynes atlosas reiks ziuret kazka ..


StandartinėParašytas: 24 Bal 2013, 10:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.03.07
Amžius:
33
Pranešimai:
29
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E61 525d 130/177
Galbut kazkas buvot susidure su tokia problema su e61? Gale barskejimas, garsas plastmases, radau viena plastmases laikikli nulausta (atidarius galini bagazines stikla, plastmase ant dangcio), ta sutvarkiau bet garsas isliko. Dazniausiai jis atsiranda (ir tuomet garsiausiai girdimas) kai lauke +10 laipsniu mazdaug. Is Jusu parasymu, susidariau nuomone kad reikia galiniu sediniu fiksatorius padengt kokiu tais apmusalu, siandiena vakre taip ir padarysiu, ir pranesiu ar garsas dingo ar isliko nepakites. Buciau dekingas jeigu parasytumet dar kokiu ideju kurios sautu Jums y galva del to e61 barskejimo gale. Dekoju :)


StandartinėParašytas: 24 Bal 2013, 12:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.01.02
Pranešimai:
114
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E61 530d 04
Xantanas rašė:
Prie to pacio apie girgzdejima. Pradejo per karscius girgzdeti keleivio puseje duryse. Pradejo nervinti. Bet girgzdesys dingo truputeli nuleidus stikla. Vienu zodziu stiklas trinasi, girgzda kai buna pilnai pakeltas. Suprantu, kad ziema pradetu girgzdeti, bet dabar atejus karsciams, keista kazkaip.


Pas mane tokia pat situacija. Jei langa vos vos praveri viskas dingsta, tai cia tie patys laikikliai, apie kuriuos kazkas minejo ar kazkas kito. Beja viskas atsirado po to kai ALTE signalizacija dejo.


StandartinėParašytas: 24 Bal 2013, 13:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.08.09
Pranešimai:
106
Miestas:
klp
Automobiliai:
E46 320D 01` ex
E60 530D 05`
Kiesa rašė:
siaip pas mane galines durys barskejo,tai nusipirkau is krastos tuos pipsiukus,jie ten ant dureliu eina skirtingi ne visi vienodi,tik riekia atsargiai numiti kad tu laikikliu nenulauzti,pasikeisti juos (jie nera brangus krastoj,man atrodo po 1,5 vnt) ir baigsis duru girgzdejimas,bent pas mane tai baigesi,tik imant reikia atsargiai nes fiskes reikia atjungt.o del galines palanges tai cia kaip kolega sake kad ji kai pasala pradeda trintis tikriausiai kaip uzsyla viskas baigesi ?:) reikia kazkokia juostele uzklijuot po ta visa palange kad nesitrintu plastikas i metala ir viskas.cia net kazkur kazkas kalebjo kad bandydamas auto jau krastoj nauja girdejo kad kazkoks garsas yra gale :)


gal gali parasyt detales koda ar nurodyt kur jin tiksliai dedas, nes nelabai eina suprasti.


StandartinėParašytas: 24 Bal 2013, 18:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
Galiu savo patirtim pasidalinti. Pas mane barskejo stoglangio (e61) darinejimo varikliukas. Jis kaip ir prisuktas prie tos savarzos, bet laisvumo turejo pati savarza prie stogo konstrukcijos. Teko silikono prileisti ir uzverzti per nauja. Garsai dingo.


StandartinėParašytas: 24 Spa 2013, 23:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.16
Pranešimai:
3
Automobiliai:
E38
E60
Kiesa rašė:
siaip pas mane galines durys barskejo,tai nusipirkau is krastos tuos pipsiukus,jie ten ant dureliu eina skirtingi ne visi vienodi,tik riekia atsargiai numiti kad tu laikikliu nenulauzti,pasikeisti juos (jie nera brangus krastoj,man atrodo po 1,5 vnt) ir baigsis duru girgzdejimas,bent pas mane tai baigesi,tik imant reikia atsargiai nes fiskes reikia atjungt.o del galines palanges tai cia kaip kolega sake kad ji kai pasala pradeda trintis tikriausiai kaip uzsyla viskas baigesi ?:) reikia kazkokia juostele uzklijuot po ta visa palange kad nesitrintu plastikas i metala ir viskas.cia net kazkur kazkas kalebjo kad bandydamas auto jau krastoj nauja girdejo kad kazkoks garsas yra gale :)



Sveiki, gal galėsite kas nors pagelbėti.
pas mane toks bjaurus girgžedys atsirado duryse, braškesys. kaip ir minėjo kažkas, kad langą truputi paleidus į apačia dingsta visi garsai ir jei tuos pipsiukus pakeitus dings tas garsas tai labai puiku, tik beda ta, kad nezinau kur kokie dedasi tie pipsiukai. KRASTA rado du ar tris variantus, Pilki, Balti, Raudoni... Gal kas žinot kokie dedasi kur? Pilkus tipo rodo 4...


StandartinėParašytas: 24 Spa 2013, 23:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.16
Pranešimai:
3
Automobiliai:
E38
E60
gal kas žinote kokios spalvos ir kiek turi eiti pipsiuku i apšyfkę, kad dingtų tie braškesiai, girgždėsiai kai langai pilnai uždaryti. Truputi nuleidus langą viskas dingsta, o kai jie pilnai uždaryti tai neįmanoma nesinervuoti kai taip šalia ausies braška... Jei kas susitvarkėt tą reikalą, galbūt patartumėt...


StandartinėParašytas: 25 Spa 2013, 14:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
520
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E61 535D '05 M-Sport
Kawasaki ZX6R '98
Man situacija su e61 galinės dalies girgždėjimu tokia, kad beveik nebesigirdi po to, kai keisdamas ratus turėjau išsiimti užuolaidos mechanizmą lauk. Nesenai užuolaidą įsidėjau atgal, tai girgždesys atsirado tik po kelių dienų. Tokiu atveju aš tą užuolaidą atfiksuoju ir vėl užfiksuoju, keliom dienom padeda :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery