Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 11:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 15:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.09
Pranešimai:
215
Automobiliai:
BMW E61
Sveiki

mano ziniomis nuo 2007 metu pradejo eiti TPM sistema su davikliais ratuose.
o FTM sistema preLCI modeliuose matuoja rato sukimosi greiti ir pagal tai duoda signala(Dalyvauja Abs sistema ir daviklis vaziuokleje?) kad oro slegis pakites taciau ji nerodo kuris ratas? ir aisku nerodo net koks slegis padangose kaip pvz tokia informacija duoda kitu gamintoju brangesni modeliai.
Pataisykit jei kas ne taip.
uzvedziau tema nes idomu kaip kitiems forumo dalyviams sekasi su padangu slegiu.
Pas mane tai nebuna ilgos keliones kad neuzsidegtu warning tyre preassure.

welcome bet kokie pamastymai

_________________
BMW the best !


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 16:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.10.16
Amžius:
35
Pranešimai:
1350
Automobiliai:
E60 525d
tai pas kolega kazkas negero yra, is savo patirties galiu pasakyt jog pravaziavus 40k km uzsidege yra du kartus tas warning, pirma karta kai vini pasigavau, antra karta kai pasikeiciau ratus i vasarinius ir buvo siek tiek nevienodas slegis juose


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 16:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
donce258 rašė:
tai pas kolega kazkas negero yra, is savo patirties galiu pasakyt jog pravaziavus 40k km uzsidege yra du kartus tas warning, pirma karta kai vini pasigavau, antra karta kai pasikeiciau ratus i vasarinius ir buvo siek tiek nevienodas slegis juose


Tai jei slėgis nekinta, tai ir neužsidega jam niekas. O kada ratus keiti, įsijungia, nes daugiausiai atvejų vasariniai didesni, žieminiai mažesni. Reikia nuresetinti per iDrive i fsio.
Ten mato rato apsisukimo greitį, nuo rato diametro, surišta su ABS davikliu. Mažėjant oro kiekiui, mažėja rato diametras, mažėja spindulys ir mato tipo tuštesnį ratą. Dėl to signalizuoja. Pas mane bent jokių slėgio daviklių tikrai nėra. O veikt veikia.


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 16:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
Mano ziniomis tik amerikonai turejai daviklius ratuose, visi kiti nuo abs skaiciuoja :)


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 16:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Pas mane tai nebuna ilgos keliones kad neuzsidegtu warning tyre preassure.

welcome bet kokie pamastymai[/quote]

Iš tikrųjų yra toks geras dalykas kaip azoto dujos į padangą. Ir čia tikrai ne pontai, o kas toli važiuoja - vertas reikalas. Azoto dujos beveik nesiplečia nuo temperatūros. Mažiau dyla pati padanga. Ten paskui visokie burtai, kad gauni vandens su oru iš kompresoriaus, oksiduojasi aliuminis ir visa kita chernia, tai nežinau. Ir kaina juokinga, aš mokėjau 15 pinigų už 4 ratus :)
Tik reikia, kad kontora turėtų normalų prietaisą. Turi prieš tai išsiurbt orą, išvakuumuoja, paskui užpildo. Dar turi neleist niekur, nei per bortą, nei per ventilį, nes nu kam tada pildyt...
Patikėk, važiuojant 250 km. atstumą, maždaug 140 km/h, slėgis padangoje pakyla apie 0,3-0,5 bar. R18, 245/40. Čia vasarą. Bandžiau, testavau. Su dujomis, nekinta.


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 18:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.09
Pranešimai:
215
Automobiliai:
BMW E61
Vo ! apie azota buvau pamirses !!!
ir dar ar pas jus rodo kuris ratas nuleistas??
nes pas mane ant idrive (CIC)rodo keturius zalius ratus o maciau per youtube,1 kad kai nuleidzia kuri nors tai jis buna geltonos spalvos.
Siaip, kad pas mane suveikineja tai randu padanga kokia paleista ,bet tas WARNING labai trikdo varai ir jau turi sustot islipt o kai islipi vizualiai zemo profilio padangose labai sunku matyt kuri ten truputi "paleista"

gal kas galit rekomenduot oro slegio matavimo itaisiuka normalu ne kiniska?kur nusipirkt

_________________
BMW the best !


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 19:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.07.21
Pranešimai:
94
slamstas sitos sistemos ir CENZŪRA nereikalingos,cia mano nuomone.Turejau pries E61 dar 3 masinas su sitom sistemom - amzinas galvos skausmas,pvz. Reno laguna2 - sudek ratus ne i tas pacias vietas,mirksi,cipsi,neveikia....davikli pririst specialaus prietaiso reik(plius dilerinio kompo),nuleido rata prie 120km/h, pats greiciau suregavau,nei ta protinga "oliektronika".Apie Peugeu407,607 is viso patylesiu....isjunginejau tas sitemas ir vsio


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 20:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.17
Pranešimai:
3771
Automobiliai:
E30 tc-baur cabrio
E36 325
chrysler sebring cabrio
toyota celica cabrio
E36 328 cabrio
bmw e61
grand voyager 3.3
w220 320cdi
Bmw m3 E36
bmw 325 cabrio E30
Bmw 535d e60
Bmw 535d f10
nu matai net nezinai kam tos sistemos reikalingos o taip sauki :D


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 22:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.07.21
Pranešimai:
94
gerai,kad pats zinai :lol: man,asmeniskai,tai visiskai nereikalingas navarotas,o kalbant konkreciai apie bmw,netgi jei sumontuotos run flat padangos aiskiai jauciasi,kada padanga prarado slegi....nors,jei vaziuokle - celiulitas ir draiveris atitinkamas #-o


StandartinėParašytas: 08 Lie 2013, 23:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.31
Amžius:
35
Pranešimai:
672
Miestas:
Kedainiai/Kaunas
Automobiliai:
E60 535d M57N 06'
ex:E39 528 M52 96`
arcius rašė:
slamstas sitos sistemos ir [CENZŪRA] nereikalingos,cia mano nuomone.Turejau pries E61 dar 3 masinas su sitom sistemom - amzinas galvos skausmas,pvz. Reno laguna2 - sudek ratus ne i tas pacias vietas,mirksi,cipsi,neveikia....davikli pririst specialaus prietaiso reik(plius dilerinio kompo),nuleido rata prie 120km/h, pats greiciau suregavau,nei ta protinga "oliektronika".Apie Peugeu407,607 is viso patylesiu....isjunginejau tas sitemas ir vsio

radai ka lyginti... pas prancuzus tos sistemos visiskai kitokios plius prancuzai niekada nepasizymejo patikima elektra...

_________________
BMW automobilių diagnostika, kodavimas.
8-638-58655


StandartinėParašytas: 19 Lie 2013, 00:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
169
Miestas:
Viena, Austrija
Automobiliai:
E61 530D LCI A-Sport M-Package
ex E34 M50B25 '90
bmwspeed rašė:
Sveiki

mano ziniomis nuo 2007 metu pradejo eiti TPM sistema su davikliais ratuose.
o FTM sistema preLCI modeliuose matuoja rato sukimosi greiti ir pagal tai duoda signala(Dalyvauja Abs sistema ir daviklis vaziuokleje?) kad oro slegis pakites taciau ji nerodo kuris ratas? ir aisku nerodo net koks slegis padangose kaip pvz tokia informacija duoda kitu gamintoju brangesni modeliai.
Pataisykit jei kas ne taip.
uzvedziau tema nes idomu kaip kitiems forumo dalyviams sekasi su padangu slegiu.
Pas mane tai nebuna ilgos keliones kad neuzsidegtu warning tyre preassure.

welcome bet kokie pamastymai



Pas mane LCI, ratuose nėra jokių daviklių, veikia pagal ABS.
Iš esmės tai sistema mane užknisa, nes aš ja nebepasitikiu.
Kai buvo uždėtos žieminės, tai pradūrus padangą sistema jokios klaidos neišmetė. Pajutau, kad mašina tapo nestabili.
Dabar esu išvykęs į pietų Europą ir važiuojant viename miestelyje išmetė, kad nėra oro. Padangos runflat, tad nieko vizualiai nepamatysi. Teko ieškot degalinės. Patikrinus slėgį, visose buvo vienodas (prieš tai tikrinau kelis kartus, irgi buvo visur vienodas). Tai ko jis išmetė klaidą taip ir nesupratau. Dabar praktiškai po kiekvieno ilgo pavažiavimo autostrada stoju degalinėje ir tikrinu slėgį. Nesinori toli nuo Lietuvos likti be padangos :)
P.S. beje vieną Runflat padangą suėdžiau Lietuvoje, nes irgi klaidos neišmetė (nuėdė šoną). Va taip va su ta sistema...


StandartinėParašytas: 19 Lie 2013, 08:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
Renis rašė:


Pas mane LCI, ratuose nėra jokių daviklių, veikia pagal ABS.
Iš esmės tai sistema mane užknisa, nes aš ja nebepasitikiu.
Kai buvo uždėtos žieminės, tai pradūrus padangą sistema jokios klaidos neišmetė. Pajutau, kad mašina tapo nestabili.
Dabar esu išvykęs į pietų Europą ir važiuojant viename miestelyje išmetė, kad nėra oro. Padangos runflat, tad nieko vizualiai nepamatysi. Teko ieškot degalinės. Patikrinus slėgį, visose buvo vienodas (prieš tai tikrinau kelis kartus, irgi buvo visur vienodas). Tai ko jis išmetė klaidą taip ir nesupratau. Dabar praktiškai po kiekvieno ilgo pavažiavimo autostrada stoju degalinėje ir tikrinu slėgį. Nesinori toli nuo Lietuvos likti be padangos :)
P.S. beje vieną Runflat padangą suėdžiau Lietuvoje, nes irgi klaidos neišmetė (nuėdė šoną). Va taip va su ta sistema...



Pas mane buvo beda kad ji praktiskai niekada nesuveikdavo.. Bet pakeitus CCC i CIC pradejo veikti nepriekaistingai. Nezinau kodel, tiesog tos pastebejimas..


StandartinėParašytas: 19 Lie 2013, 09:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.02.15
Amžius:
105
Pranešimai:
1743
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW F11 530xD LCI sophistograu;
ex: f11 alpinaweis, e61, E39, E34, e30x2;
Nezinau kodel pas jus ten su ccc neveike, pas mane kelis kartus nuleido iskart ismete pranesima. Gal softas kaltas, nes as pilnai masina atnaujines.

_________________
Pries idiota laimeti ginca neimanoma... reikia kristi i idioto "lygi", o ten laimi jo patirtis.


StandartinėParašytas: 19 Lie 2013, 09:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.05.10
Pranešimai:
967
Miestas:
Vilkaviškis-Vilnius
Automobiliai:
ex: E61 530d+ 05'
Pas mane taip pat meta, vos tik slegis pasikeicia apie 0,5 bar'o.


StandartinėParašytas: 19 Lie 2013, 13:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.08.09
Pranešimai:
215
Automobiliai:
BMW E61
Reikia nusipirkt kokybiska slegio matuokli ir karta i savaite arba pries kelione matuot.Nes degalinese eilese laukt kartu su dviraciais uzknisa

_________________
BMW the best !


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery