Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 09:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Bir 2013, 21:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.10.21
Pranešimai:
38
atlepausi, ne as tekinu, tik pastaba numeciau, kad nebesusireiksminkit su savo tais pitakais, kitais metais jau E39 bus tas e60 #-o butu masina nauja poros metu senumo tai tada gali ir diskus naujus det ir padangas armani kvepalais pakvepint ir bobos veido kremu uz kelis simtus paneli trynt.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2013, 22:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Taigi turi žmogus savo nuomonę, niekas tau jos asmeniškai neperša. Tekink tu ten ką nori, ir dalis kitaiskas dėk - prašom. Ir bumsėk po Kauną langus atsidaręs pasišviesdamas kitaiskais xenonais. Nereikia čia nieko įžeidinėt ir atlėpausiais vadint. Tokio tipo "bachurai" seniai aiški matematika, da**sa mašina ir parduoda. Paskui, kažkoks kaimietis nusiperka ale BMW ir nuskrenda nuo kelio. Technikinę tai savo chodu praėjo :) :) :)
Kam čia kažką vaidint, jei pats su tuo e60 ,koo geroo lavonu važinėji, nes visi tavo postai nuo žiemos apie tai. Ir pokvailiai tokie. Nereikia pyktis dėl kažkokių diskų. O tau berniuk reiktų bendraut išmokt.
Automobilis ir jo savininkas turi draugaut. Aš norėčiau, kad manęs kažkuriuo momentu mano automobilis nepavestų kažkur per vidurį europos su visa šeimyna. Sugadintos atostogos, nuotaika ir etc., vien dėl kažkokio šimto, kito sutaupyto ant, kad ir tarkim diskų tekinimo... Nu ką aš žinau.
Nežinau ar tu mane suprasi, bet bent pabandžiau


StandartinėParašytas: 22 Bir 2013, 22:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.07.06
Amžius:
48
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E36 318is ex
E39 523 ex
e60 530d ex
e61 525d ex
e70 3,0d
F650cs
PusėKrokodilo rašė:
Taigi turi žmogus savo nuomonę, niekas tau jos asmeniškai neperša. Tekink tu ten ką nori, ir dalis kitaiskas dėk - prašom. Ir bumsėk po Kauną langus atsidaręs pasišviesdamas kitaiskais xenonais. Nereikia čia nieko įžeidinėt ir atlėpausiais vadint. Tokio tipo "bachurai" seniai aiški matematika, da**sa mašina ir parduoda. Paskui, kažkoks kaimietis nusiperka ale BMW ir nuskrenda nuo kelio. Technikinę tai savo chodu praėjo :) :) :)
Kam čia kažką vaidint, jei pats su tuo e60 ,koo geroo lavonu važinėji, nes visi tavo postai nuo žiemos apie tai. Ir pokvailiai tokie. Nereikia pyktis dėl kažkokių diskų. O tau berniuk reiktų bendraut išmokt.
Automobilis ir jo savininkas turi draugaut. Aš norėčiau, kad manęs kažkuriuo momentu mano automobilis nepavestų kažkur per vidurį europos su visa šeimyna. Sugadintos atostogos, nuotaika ir etc., vien dėl kažkokio šimto, kito sutaupyto ant, kad ir tarkim diskų tekinimo... Nu ką aš žinau.
Nežinau ar tu mane suprasi, bet bent pabandžiau


+10 =D> Pridursiu,kad nesvarbu kokia tai masina-ar e60,ar E39,ar tas pats passat b6 ar b5,bet jis turi but tvarkingas.Taupyt padangu,disku,visokiu ten sailenbloku saskaita yra kvaila,nes tu pats pirmiausia rizikuoji SAVO saugumu.Mano masinai nors ir 20metu bus-tokiu dalyku saskaita netaupysiu,nes megstu tvarkingas auto ir neskaiciuoju investiciju mazinimo proporcingai amziaus didejimui.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2013, 22:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.02.20
Amžius:
42
Pranešimai:
206
Miestas:
dublin
Automobiliai:
ex E46 coupe,e60 520i.
e60 525d
bahuras rašė:
atlepausi, ne as tekinu, tik pastaba numeciau, kad nebesusireiksminkit su savo tais pitakais, kitais metais jau E39 bus tas e60 #-o butu masina nauja poros metu senumo tai tada gali ir diskus naujus det ir padangas armani kvepalais pakvepint ir bobos veido kremu uz kelis simtus paneli trynt.

patrink savo tamsiausia vieta tuo bobos veido kremu uzuot skalijes cia kai suo.


StandartinėParašytas: 22 Bir 2013, 22:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.10.21
Pranešimai:
38
topo centre maciau nuolaidos skaneriams (telpa galva), butu neprosal jums isigyti... gero vakaro mygtuku spaudytojai!


StandartinėParašytas: 23 Bir 2013, 07:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
[-X Tu itariu "bahuras" toj perspejima gausi.

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 23 Bir 2013, 10:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.27
Amžius:
36
Pranešimai:
2405
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Jega tema, apie sailentblokus tik 1 postas :D :D

_________________
Perdažyt ir išmest


StandartinėParašytas: 29 Bir 2013, 13:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.02
Pranešimai:
217
Automobiliai:
E60 530 xd '07
E53 X5 3.0 d '05
O aš irgi turiu klausimą, tokį pusiau į temą.

Per kelio nelygumus ar duobes bukas duslus bumpsėjimas atsirado, stipresnis priekinio dešinio rato pusėj, silpnesnis ir retesnis kairėj pusėj.
Ar čia salenblokai taip barška bjauriai? Nes ne tik per dideles duobes, bet ir per elementarius kelio nelygumus jau smūgiuoja.

Kitas klausimas, susijęs su priekiniais stabdžių diskais.

Diskai rugsėjį keisti, dėti visiškai nauji, su kaladėlėm ir davikliais, kaip priklauso. Nuo to laiko nuvažiuota apie 15 tūkstančių.
Maždaug lapkritį greit palaksčius su įkaitusiais diskais buvo įpulta į didelę balą ir jie greičiausiai išlinkę bus truputį. To pasekoje stabdant vibruoja vairas. Iš pradžių vibracija buvo nedidelė, tačiau palaipsniui stiprėja.

Diskus tikrinom servise. Būklė pačių diskų vizualiai atrodo ideali, tikrai gražūs, nenudrožti ir kaladėlių pilnai užtenka.
Tai ar patartumėt vienareikšmiškai vėl mest apie 1500 Lt už naujus diskus su kaladėlėm ir davikliais šiuo atveju, ar galėtų padėti elementarus šlifavimas? Saugumo prasme, kuo konkrečiai žalingas diskų šlifavimas ir kaip tai gali paveikti automobilio valdymą, stabdymą, patį važiavimą?

Prašysiu argumentuotų nuomonių, nes man nuoširdžiai neįdomu, kiek kas uždirba ir kiek kas pajėgus litais taškytis. Man įdomus geriausias įmanomas rezultatas už protingą kainą.


StandartinėParašytas: 29 Bir 2013, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Kokius diskus dejas pries 15 000 km?

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 00:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.08.10
Pranešimai:
490
Automobiliai:
E61 523i '05
Simon rašė:
Man įdomus geriausias įmanomas rezultatas už protingą kainą.


http://www.melga.lt/lt/automobiliu_serv ... mant_disku
Manau tai butu geriausias variantas.


StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 12:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.01
Amžius:
13
Pranešimai:
1281
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E65 740d matte black
Na as sutinku su visu forumieciu nuomone, jog tekinti, restauruoti, chalturinti yra negerai, turi buti nauja dalis, kad vaziuotum spakainai.. Taciau jeigu jus is tikro tokie preciziski masinu prieziurai, ir netekinat disku, tai butu malonu isgirsti ka jus darytumete jei jum:

a: uzlinksta turbina
b: sugenda purkstukai
c: sugenda vairo kolonele, jei dar kokia aktyvi(e60)
d: sugenda dezes "pusle"

Jei jus is tikro siuotus dalykus perkate naujus, turbina nauja turbut apie 4000lt, vairo kolonele panasiai, purkstukas kokia 1500lt, dezes pusle nauja 3000 + pakeitimas, tepalai. Jei jus visa tai remontuojate naujom dalim, tai viskas ok. Bet jei sarnyrus perkat naujus, diskus irgi, o visa kita "rimtesnius mazgus" restauruojate, kad ir su pusmecio, ar metu garantija, tai sakyciau neturite teises teisti zmogu, vardu "bahuras" :)


StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 13:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Dainiusz rašė:
Na as sutinku su visu forumieciu nuomone, jog tekinti, restauruoti, chalturinti yra negerai, turi buti nauja dalis, kad vaziuotum spakainai.. Taciau jeigu jus is tikro tokie preciziski masinu prieziurai, ir netekinat disku, tai butu malonu isgirsti ka jus darytumete jei jum:

a: uzlinksta turbina
b: sugenda purkstukai
c: sugenda vairo kolonele, jei dar kokia aktyvi(e60)
d: sugenda dezes "pusle"

Jei jus is tikro siuotus dalykus perkate naujus, turbina nauja turbut apie 4000lt, vairo kolonele panasiai, purkstukas kokia 1500lt, dezes pusle nauja 3000 + pakeitimas, tepalai. Jei jus visa tai remontuojate naujom dalim, tai viskas ok. Bet jei sarnyrus perkat naujus, diskus irgi, o visa kita "rimtesnius mazgus" restauruojate, kad ir su pusmecio, ar metu garantija, tai sakyciau neturite teises teisti zmogu, vardu "bahuras" :)



Nežinau kaip kiti, bet aš galiu pasisakyti. Nes kaip ir dalyvauju diskusijoje. Pirmiausia, tai niekas jo neteisia. Aš jau sakiau, kiekvienam savo. Kitas dalykas tokie mazgai, kaip automato puslė - tarnauja kur kas ilgiau ir patikimiau nei diskai. Kuriuos vėlgi galima priskirti prie einamojo remonto. Aišku jei eksplotuosi automobilį su galva. Aš kada keičiau diskus naujus, tai jie buvo dar originalūs. T.y. automobilio pagaminimo datos. Lygia taip pat ir važiuoklės dalys. Ir jūs man pasakykite paskui, kad nelaiko e60 važiuoklė. Nukrypom nuo klausimo..
Taigi. Aš irgi už tai, kad JEI TURI GALIMYBĘ - DEDI NAUJĄ KOKYBIŠKĄ DALĮ. Tarkim, nupirkti diskus ir ten kažkokį šarnyrą aš matau galimybę iš savo biudžeto skirti tam pinigų dalį. BET jei man pabirtų iš karto , o kad ir ne iš karto - turbina, purkštukai visi 6, hidrotransformatorius, tai ko gero rimtai pagalvočiau ką daryti. Tuo labiau, kad aš savo auto, vairo kolonėlę jau restauravau ir nematau čia didelio diskomforto. Lygiai taip pat dėjau dėvėtą iš naujesnės mašinos kuro purkštuką. Kuris dirba puikiai. Jei padaro gerai, duoda garantiją - kodėl ne.
Tai va jei apibendrinus: gali sau leisti - dedi naują ir KOKYBIŠKĄ. Tuo labiau, kad čia kalba buvo apie VAŽIUOKLĘ ir šiuo atveju STABDŽIŲ DISKUS. Tai ne tas pats, kaip puslė, turbina ir purkštukai. Kur tekinimas kainuoja labai panašiai, o naują pirkti šitoje vietoje aš matau tikslingiau. Bet principe, tai viskas remiasi į finansus. Aš gal galiu ir matau tikslingai keisti stabdžius naujais, bachuras dėjo skersą, nušlifavo, pavažinėjo ir pardavė. Nupirko kitą ir vėl užsuko panašią karuselę. Čia daugiau požiūris. Aš nekeičiu taip dažnai automobilių, tvarkau esamą ir jį prižiūriu. O gal ir reiktų... Nėra vienos taisyklės, todėl būkim vienas kito požiūriui lankstesni.


StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 15:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.08.10
Pranešimai:
490
Automobiliai:
E61 523i '05
Nera jokios garantijos, kad naujas stabdziu diskas yra visiskai idealus ir jis dedamas ant idealios tilto asies plokstumos. Stabdziu diskai daromi is spiziaus ir jei jie naujai istekinti guli kelis metus ant lentynos, jau savaime gali deformuotis (metalo senejimas, itempimai ir del to atsirandancios deformacijos). Uztenka ant asies plokstumos patekti zemiu, jai aprudyti ir naujas idealus diskas jau tures musima. Todel manau idealiausias variantas nutekinti uzdeta ant asies diska (net ir nauja) - tada nebus jokio musimo. :D


StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 15:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Prisiskaitei Melgos reklamos?

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 30 Bir 2013, 16:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.08.10
Pranešimai:
490
Automobiliai:
E61 523i '05
Broliui pries kelis metus nutekino, tai iki siol jokiu problemu. Dar reikia logiskai mastyti, jei apie metalu technologija bent viena ausim girdejai ka nors.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery