Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 10:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 05 Vas 2013, 22:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.09.12
Pranešimai:
319
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E60 535d '2006.06
Reik sukurt nauja tema: kaip sekti zmona :D


StandartinėParašytas: 06 Vas 2013, 16:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.08.09
Pranešimai:
106
Miestas:
klp
Automobiliai:
E46 320D 01` ex
E60 530D 05`
PhReaK kreipkis i tv laida 24 valandos, gps siustuvas cia nepades.


StandartinėParašytas: 12 Vas 2013, 22:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.03.01
Pranešimai:
12
Automobiliai:
E61 525D 2005.11
esu isidejes kinietiska uz ~150lt, veikia puikiai, gali nustatyti kad pajudejus auto, gauni sms, arba kad ir skambini klausai kas vidui, skambini gauni koordinates ir t.t.
jei labai rimtai nori pajungti, is to pacio modulio gali pajungti laidus prie kompo, tada gali skambint atjungti varikli, kuro padavima, pajungti kartu su slegine signalizacija ir pan.

As esu pasijunges tik gps/gsm - gaunu sms kur auto ir pan.

Bet as taip pat palaikau ta minti, android telefonas+papildomas koks kinietiskas akumuliatorius, yra tikrai dideliu akumu. Be to yra android programu kada gali nustatyti krovima telefonui.
tai telefona turetu maziausiai laikyti 3-4dienas, tai tau telefonas krausis tik kas 4nakty ir pns.


StandartinėParašytas: 13 Vas 2013, 19:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.08.10
Pranešimai:
490
Automobiliai:
E61 523i '05
Gal apie sita kalbi ?
http://www.sunsky-online.com/view/29216 ... stance.htm


StandartinėParašytas: 13 Vas 2013, 23:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.03.01
Pranešimai:
12
Automobiliai:
E61 525D 2005.11
oho koks pigus... ;]]
maniskis kainavo apie 48$ ebay ;]


kiek maciau as tu china visu vidurius , jie visi vienodi, tik korpusiuka kiek kitoki kitur uzdeda... ;]

tai shitas tikrai tiks ;]


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 00:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.08.10
Pranešimai:
490
Automobiliai:
E61 523i '05
Tas Ebay su PayPalu yra lupiku lupikas, dar uz pinigu konvertavima pasiima 5-10% nuo prekes kainos. Geriau jau tiesiai is kinieciu pirkti su MasterCard. :D


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 01:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
1948
Automobiliai:
E46 320d
Į šią mašiną geriausia yra montuot adaptyvą su normalia apsauga prieš atvirą vagystę. Galima įsimesti "ausis". Jokių nereikalingų smūgio davyklių. Teisingai sureguliuotas smūgio davyklis nesuveiks jei tau kieme nubrauks šoną, kitaip signalizacija gadins kaimynams gyvenimą (ES yra uždrausti smūgio davykliai). Jei labai myžama į batą, galima multilock'ą susimontuot, yra atvejų kai tik jis ir išgelbėdavo nuo vagystės. Jei kažkam tikrai labai reikės konkretaus automobilio, tai gali ir išlaipint sankryžoj ir nepadės jokios sistemos.

Peidžeris... #-o kiek prisimenu, tai perdžeris buvo montuojamas į Golf IV, E36, kartais E39, Audi A4 ir kitas panašias, dažnai pacukų vairuojamas mašinas. Naktį 99% niekas negirdi suveikusio peidžerio, jau nekalbant apie numerių stebėjimą per langą atsibudus 3val. nakties. Į nei vieną rimtą mašiną nebuvo montuojamas peidžeris ir kitos gariūnaiskos, pultelinės signalizacijos (čia mano senoj darbovietėj)


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 04:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.08.10
Pranešimai:
490
Automobiliai:
E61 523i '05
Dzzzima rašė:
Jokių nereikalingų smūgio davyklių. Teisingai sureguliuotas smūgio davyklis nesuveiks jei tau kieme nubrauks šoną, kitaip signalizacija gadins kaimynams gyvenimą.


Smugio daviklis labai reikalingas ir jei jam suveikus tau i telefona ateis SMS, o masina nekauks, tai kur problema ? Man daug ramiau sulaukti SMS ir patikrinti masina, negu atejus ryte rasti ja be ratu, be kapoto, be buferiu ar visai nerasti nieko. :lol:

Cia tikrai nebuvo smugio davikliu ir kaimynai ramiai miegojo :
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 9387_n.jpg
http://www.alytausgidas.lt/lt/naujienos ... tomobiliu/
http://www.google.com/url?sa=i&source=i ... 3075510759


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 12:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Dzzzima rašė:
Į šią mašiną geriausia yra montuot adaptyvą su normalia apsauga prieš atvirą vagystę. Galima įsimesti "ausis". Jokių nereikalingų smūgio davyklių. Teisingai sureguliuotas smūgio davyklis nesuveiks jei tau kieme nubrauks šoną, kitaip signalizacija gadins kaimynams gyvenimą (ES yra uždrausti smūgio davykliai). Jei labai myžama į batą, galima multilock'ą susimontuot, yra atvejų kai tik jis ir išgelbėdavo nuo vagystės. Jei kažkam tikrai labai reikės konkretaus automobilio, tai gali ir išlaipint sankryžoj ir nepadės jokios sistemos.

Peidžeris... #-o kiek prisimenu, tai perdžeris buvo montuojamas į Golf IV, E36, kartais E39, Audi A4 ir kitas panašias, dažnai pacukų vairuojamas mašinas. Naktį 99% niekas negirdi suveikusio peidžerio, jau nekalbant apie numerių stebėjimą per langą atsibudus 3val. nakties. Į nei vieną rimtą mašiną nebuvo montuojamas peidžeris ir kitos gariūnaiskos, pultelinės signalizacijos (čia mano senoj darbovietėj)


Kažkaip pasigedau logikos kai kuriuose tamstos sakiniuose. Kaip supratau, atseit ne lygis turėt auto su peidžeriu?:) Ir tikri KIETI VYRAI su RIMTOM mašinom taip nedaro?:) Ir ką reiškia negirdi peidžerio? Gal 99% kurti?:)
Ką reiškia gadins kaimynams gyvenimą? Per dieną ar naktį 20 kartų kažkas trankys mano auto? Čia kur taip?
ES uždrausti tikriausiai ne smūgio, o judesio davikliai. Nors iš tiesų šito nežinau 100%...

Smūgio daviklis niekam iš kaimynų dar nėra gadinęs gyvenimo. Tik man yra padėjęs du kartus, kai kieme į auto įvažiavo. Viena boba net gi pasiplovė, o kai mentai ją pagrąžino, dar ir sugebėjo apsimesti, kad "nepastebėjo" kaip užkliudė mano 2 tonas sveriantį E38 740iL, kuris net pajudėjo iš vietos. Jei ne smūgio daviklis ir peidžeris, nebūčiau spėjęs pamatyti to ir užfiksuoti kaltininkės auto numerio.
Taip pat peidžeris jau tris kartus yra padėjęs man kieme ir parkinge vaikyti narkomanus. Ir kalba eina ne apie smūgio daviklį, o ir judesio. Tokį reikalą jungi tik tada, kai mašina stovi parkinge arba kieme, kur jau niekam nėra reikalo trintis aplink mašiną ir neina jokie žmonių takai pro šalį. Ir kaimynams tada niekas netrukdo. O jei pacukai pradeda lįsti, jis iš karto sukvaksi ir peidžeris signalizuoja. Dažniausiai pacukai iš karto atsitraukia. O jei ne, tai lendi lauk ir pradedi garsiai bliauti apie tai, kas jie tokie ir ką tu jiems tuojau padarysi:)
Beje, kol dar auto buvo be peidžerio ir judesio daviklio, kaimynui šalia naktį visus 4 ratus numovė ir paliko auto ant plytų, o mums kurą nuleido...


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 15:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
1948
Automobiliai:
E46 320d
PhReaK rašė:
Kažkaip pasigedau logikos kai kuriuose tamstos sakiniuose. Kaip supratau, atseit ne lygis turėt auto su peidžeriu?:) Ir tikri KIETI VYRAI su RIMTOM mašinom taip nedaro?:) ....

Taip, nelygis. Lygis yra susimontuot adaptyvinę, gerą signalizaciją veikiančia nuo rakto ir netampyt su savim griozdiško pultelio ir kas kelis mėn keisti elementus.
"Kieti vyrai" su "rimtom" mašinom susiinstaliuoja aukščiau minėtą signalizaciją, apsidraudžia Kasko ir miega naktimis ramiai, o ne šaukia pro langą.
PhReaK rašė:
... Ir ką reiškia negirdi peidžerio? Gal 99% kurti?:)

apie 3val. nakties kurti, nebent tu miegi su raktais nuo mašinos po pagalve.
PhReaK rašė:
...Smūgio daviklis niekam iš kaimynų dar nėra gadinęs gyvenimo. Per dieną ar naktį 20 kartų kažkas trankys mano auto? Čia kur taip?

Jei niekas į akis nesakė, tai nereiškia, kad taip ir yra. Užtenka baubiančio Civiko pravažiuojančio pro šalį, tam kad suveiktų tavo daviklis.
PhReaK rašė:
...kad "nepastebėjo" kaip užkliudė mano 2 tonas sveriantį E38 740iL, kuris net pajudėjo iš vietos. Jei ne smūgio daviklis ir peidžeris, nebūčiau spėjęs pamatyti to ir užfiksuoti kaltininkės auto numerio.

Tokį smūgį turėjo visas kiemas girdėti, o kaimynai išlindę pro langą tikrai neturi tavo pedžerio pultelio kopijos.
PhReaK rašė:
... Beje, kol dar auto buvo be peidžerio ir judesio daviklio, kaimynui šalia naktį visus 4 ratus numovė ir paliko auto ant plytų, o mums kurą nuleido...

Smūgio daviklis ne prie ko, nusuksiu tau ratus, paliksiu ant plytų mašiną, o ramiai sedėsi su savo peidžeriu namie. Šiuo atveju padėtų tik posvyrio ir tavo judesio (mikrobangų) davyklis. Pastarasis taip pat draudžiamas ir kaip jau minėjai apie rimtus vyrus, tai anie kartais į užsienį išvažiuodavo, o čia bėda. Vokietis mentas vieną kartą praėjęs pro tavo mašiną paliktų meilės laiškelį tau už stiklo net nesiaiškindamas, kad pas mus Lietuvoj "viskas leidžiama".


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 16:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Mane jau ima juokas, bet dar parašysiu:)
Adaptyvinė yra. Peidžeris su judesio davikliu tik priedas. Pultelis visai negriozdiškas. Elementus nesunku pasikeisti - juk mobilų telefoną nesunku pasikrauti dar dažniau? KASKO apdrausta, bet neapsaugo nuo įvykių ir po žalų atlyginimo brangsta kitais metais. Jau geriau parėkti, nei ramiai išsimiegojus rasti apdaužytą, aplupinėtą, be kuro arba be ratų auto. Kam tos neplanuotos bėdos? Jų galimybę reikia mažinti.
Na nežinau kaip pas patį su klausa, bet aš girdžiu naktį ir kai telefonas suskamba ir kai peidžeris suveikia koridoriuje. Visa laimė, kad tai įvyksta labai nedažnai.
Ir niekada nesuveikia jokiems baubiantiems pro šalį važiuojant. Galų gale, tai tuos baubiančius reikia gydyti, kad išmetimą susitvarkytų.
Įvykis kieme gali būti ir be smūgio, jei tai įvyksta išsiparkuojant iš stovimos vietos ir dieną, kai triukšmo lygis aukštas, chren girdėsi.
Apie ratų numovimą aš ir rašiau tik apie judesio daviklį. Skaityti reikia įdėmiau.
O apie išvažiavimą į užsienį, taip pat skaityk įdėmiau, jau minėjau, kad "jungi tik tada, kai mašina stovi parkinge arba kieme, kur jau niekam nėra reikalo trintis aplink mašiną ir neina jokie žmonių takai pro šalį". Jokių problemų su policija.
Reziumuojant, kadangi tai kainuoja labai nedaug, kiekvieno skonio reikalas. Aš tame matau racionalumo, tad ir naudojuosi tuo.

HAU


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 17:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
1948
Automobiliai:
E46 320d
Maladec, vien dėl to lentynoje visada buvo didelis pasirinkimas, vieniem tokios reikia, kitam kitokios.


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 17:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Dzzzima rašė:
Maladec, vien dėl to lentynoje visada buvo didelis pasirinkimas, vieniem tokios reikia, kitam kitokios.


Na gerai jau gerai... Įtikinai :)
Einu prisiduodu policijai, atsiprašau kaimynų ir išsilupu velniop tą judesio daviklį, o peidžerį ant lentynos :D


StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 17:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
1948
Automobiliai:
E46 320d
Aš esu primontavęs signalizacijų n+1, bet kai sau dėjau, tai nedėjau jokių daviklių, bet inp..sau 3 sirenas (valiojosi kampe) :) Tai žinojau, kad jei jau kaukia, tai reiškias lenda į vidų. :)


StandartinėParašytas: 25 Vas 2013, 18:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
46
Pranešimai:
169
Miestas:
Viena, Austrija
Automobiliai:
E61 530D LCI A-Sport M-Package
ex E34 M50B25 '90
Atsinaujinau auto, tai kaip tik teko prieš keletą savaičių montuotis.
Tai peidžeris atrodė šiek tiek kaip atgyvena. Be to, atskiras pultelis prie raktų komforto nesuteikia.
Tad įsidėjau GSM (įsidėjus bite arba omnitel galima kontroliuot kur yra mašina, dar neišbandžiau, suveikimo metu gauni SMS ir skambutį), posvyrio daviklis, kažkoks stiklo dūžio +tūrio, prieš atvirą vagystę ir adaptyvinė signalizacija (gamyklinės nebuvo). Kaina 1500 Lt. Beabejo KASKO draudimas.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery