Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 00:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 10:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.17
Amžius:
37
Pranešimai:
2296
Miestas:
Vilkaviškis
Automobiliai:
now:
[G30] 530d xdrive M
[F25] x3 xdrive30d
ex:
[E90] 320d
[E60] 530d
[E39] 525tds +chip
[E34] 525td
Nikas:
JONAS
zinok kazko juntamo ryskiai tai tikrai nepajutau. bet nzn ar sutapo bet kuro sanaudos pakrito. nors vazineju taippat. nukrito panasiai per 0.2-0.3 :roll:

_________________
Respect__BMW__


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 11:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
52
Pranešimai:
248
POI nerodys ir po atnaujinimo ! reikia blokus keist nuo naujasnio modelio.

_________________
Racing is the lifestyle, everything before and after it's just waiting period.


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 19:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
to motortech
o klausyk draugelis anglijoj vazineja 2005m e60,tai pas ji veikia viskas ok,kitas su troikute 2006m irgi rodo,o pas mane gamyba 2004/11/21,tai sakai kad is kart po mano modelio pakeite bloka?nenoriu gincitis bet visur forumuose kalba apie atnaujinima tik,na skirtumas matosi pas draugeli meniu pradinis ant teliko toks fonas melsvas pas mane rusvas.
100%zinai kad nerodys poi?????
nes mano manymu cia tik softas trugdo POI matyti.?


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 20:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
valio, pagaliau siandien atkapsciau KUR IJUNGTI greicio kameru rodyma :lol: Pasirodo mano rodo (o galvojau kad ne, nes mano pagaminta 2004-11-20). Jokio softo nenaujinau. Tik dabar liko vienas klausimas. Zemelapyje piesia tas kameras, bet ar imanoma padaryti kad isleistu garsa kad speciau atkreipti demesi? :lol: Kazkaip visa laika neziuresi i ekrana...


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 21:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
kiek zinau garsinio perspejimo visi sake nera,arba nezino kaip ijungti,o klausyk zinok gali buti kad be taves tan atnaujino kazkas,nes juk greiciausiai ne nauja bmw pirkai,tai tu turejai eit navigacija,poto ten yra toks meniu INFORMACION,ir eini ten kad ir i pirma meniu atsidariusia eilute tan yra kolonkes ir dar visokie kiti dalykai kaip parkingai ir spaudi seed cameras,ar kazkaip kitaip ijungei,nes pas mane tai net nera to informacija meniu punkto!beja pas tave pradinis meniu kaip uzkuri bmw toks melsvam fone ar rusvam?


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 21:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
sieras5 rašė:
kiek zinau garsinio perspejimo visi sake nera,arba nezino kaip ijungti,o klausyk zinok gali buti kad be taves tan atnaujino kazkas,nes juk greiciausiai ne nauja bmw pirkai,tai tu turejai eit navigacija,poto ten yra toks meniu INFORMACION,ir eini ten kad ir i pirma meniu atsidariusia eilute tan yra kolonkes ir dar visokie kiti dalykai kaip parkingai ir spaudi seed cameras,ar kazkaip kitaip ijungei,nes pas mane tai net nera to informacija meniu punkto!beja pas tave pradinis meniu kaip uzkuri bmw toks melsvam fone ar rusvam?


Taip, masina pirkau naudota (is vokieciu). Gal vokietis ir atnaujino, nezinau..
Kai rodo zemelapi (ijungus perspektyva) kairej pusej yra vertikali ikonu eilute. Ten pasirenku Information, ten spaudziu Hide icon, ciut zemiau pasirenku "salia esantys objektai", tada pasirenku "Car", ir nuejus i apacia randu speed cameras. Paspaudus duoda pasirinkti kokiu atstumu aplink rodyti tuos radarus. Uzdedu 50km atstumu ir spaudziu ok.. Viska uzdarau. Ir vuolia, ant zemelapio piesia...
Pas mane pradinis meniu rudas.. O gal tavo dvd be tu kameru???


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 21:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
ačiū tau iz info
bet kai as nueinu i vertikalia ta ikonu eilite info turi omeny i raidele as kai ant jos spaudziu pas mane ji uzsibraukia kita kar paspaudus nusibraukimas nusiema,ir niekaip kitaip,kaip tu padarai hide icon?
ne diskai pas mane liuks viska ka tu rasai ant kitu masinu viskas taip ir rodo,o jai net butu be kameru dvd tai bent rodytu kolonkes bankus parkingus,zodziu kitose masinose mano dvd veikia ok,dar yra ten toj vertikalioje eiluteje apatine i raidele tokiam trikampyje bet ten manu tmc funkcija nes ja paspaudus rodo kad kraunasi info bet paraso kad nieko nerasta todel kad lt tmc neveikia


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 22:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
52
Pranešimai:
248
2005 BMW keite E60 modeli kelinta menesi sunku suzinot, keitesi varikliai greiciu dezes ir t.t jei pas tave pries facelifta tai nepades jei po tada veiks, pasidaryk perkrovima ir pamatysi niekas per galva neduos :) blogiausiu atveju prarasi pora simtu. ETK katalogas ir visokie RealOem nerodo tikros datos pagaminimo, tikra data gali paziuret tik per BMW duonbaze kai tikrini komplektacija. Sekmes.

_________________
Racing is the lifestyle, everything before and after it's just waiting period.


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 22:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
jo tikrinta pe duomenu baze gamyba 2004m 11men lygtais 21d.,bet va zmogus sako kad ir 2004m 11men perkrovima tai minti turi atnaujinimus bloku?jo pasidarysiu jau susitariau,nu bet sakau logiskai galvojan tai kaip pio dadeti programiskai galima tokius kaip kameras i dvd,manu programiskai ir atnaujinus softa viskas turetu buti ok,paziuresime pamatysim,butinai pranesiu,tik va sakau kolega turi tu paciu metu tai gal as nemoku paleisti ,bet kituose 2005m 2006,2007 metu viskas gaunasi.


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 22:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
sieras5 rašė:
ačiū tau iz info
bet kai as nueinu i vertikalia ta ikonu eilite info turi omeny i raidele as kai ant jos spaudziu pas mane ji uzsibraukia kita kar paspaudus nusibraukimas nusiema,ir niekaip kitaip,kaip tu padarai hide icon?
ne diskai pas mane liuks viska ka tu rasai ant kitu masinu viskas taip ir rodo,o jai net butu be kameru dvd tai bent rodytu kolonkes bankus parkingus,zodziu kitose masinose mano dvd veikia ok,dar yra ten toj vertikalioje eiluteje apatine i raidele tokiam trikampyje bet ten manu tmc funkcija nes ja paspaudus rodo kad kraunasi info bet paraso kad nieko nerasta todel kad lt tmc neveikia


taip, "I" raidele. As kai ja paspaudziu pas mane atsidaro menu per visa langa ir ten yra Hide Icon.. Jei pasirenku Show icon - tada uzbraukta "I" raide gaunasi :roll:

va, foto metu visos eigos:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo EZH 16 Rgs 2011, 23:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 23:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
saunuolis viskas labai informatyvu,ačiū.
taip viskas veikia pas mano draugelius tik deja ne pas mene :( ,pas mane ta i raidele kaip spaudziu tai ji arba uzsibraukia arba uzbraukimas nusiema tiliau jokie veiksmai nevyksta,taip pat nera informacion uzraso meniu kai nueinu i navigacija paciame virsuje kur yra uzrasai,na tikiuosi atnaujinus atsiras.jo matau pas tave melsvesnis toks fonas net zemelapio kaip ir pas mano draugus,manu vokietis pas tave jau dares atnaujinimus,arba buvo uzlines navi blokas ir idetas naujasnis,tai issiaiskinti galesiu kaip padarys mano bloko atnaujinima :D


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 23:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
sieras5 rašė:
saunuolis viskas labai informatyvu,ačiū.
taip viskas veikia pas mano draugelius tik deja ne pas mene :( ,pas mane ta i raidele kaip spaudziu tai ji arba uzsibraukia arba uzbraukimas nusiema tiliau jokie veiksmai nevyksta,taip pat nera informacion uzraso meniu kai nueinu i navigacija paciame virsuje kur yra uzrasai,na tikiuosi atnaujinus atsiras.jo matau pas tave melsvesnis toks fonas net zemelapio kaip ir pas mano draugus,manu vokietis pas tave jau dares atnaujinimus,arba buvo uzlines navi blokas ir idetas naujasnis,tai issiaiskinti galesiu kaip padarys mano bloko atnaujinima :D


pas mane ekranas rudas, cia tik fotikas burtais uzsiimineja :mrgreen: Kaip nedarau vistiek gaunasi melynai :|


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 23:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
nu zinok matau kad meniu toks melsvesnis kaip pas draugelius,pas mane net truputi tam meniu matosi dryziukai kiti,pas mane visai rudas,ir turejau dar senai 2004m 04men is usa auto pirkes irgi buvo kordinaliai rudas meniu kaip mano sito is de bmvo,bet tam is usa nebuvo net navi,siaip komplektacija buvo labi gera bet bliuetotho,ir navi nebuvo


StandartinėParašytas: 19 Rgs 2011, 17:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.06.21
Amžius:
47
Pranešimai:
100
Miestas:
Sun city
Automobiliai:
ex E34 525 '90,
ex E34 525tds '95,
E60 530d '04
Pries atnaijinant softa pradinis meniu buvo rudas, o dabar kazkoks lyg melsvas ar melynas, ar melynai pilkas nemoku papasakot. Po atnaujinimo atejus pasiimt masinos tam meistrui sakau- kazkas hrienovai su ekrano spalvom :mrgreen:
Tas sako cia po atnaujinimo :mrgreen:
Bet kas butu daugiau pasikeite nepajutau.Bet turbut ir neimanoma pajusti.


StandartinėParašytas: 19 Rgs 2011, 21:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
kur naujinai jai nepaslaptis ir kiek $


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery