Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 03:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E60 ir E61 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Rgs 2011, 22:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2005
Variklis:3
Degalai:d

Problema/klausimas:sveiki,naudojuos navigacija ,dabar gavau naujus diskus su greicio matuoliu vietom(stacionarus greicio matuokliai) bet mano automobilis 2004.11men. gamybos kiek suprantu niekad nenaujinta nei navi niei kitos kompo versijos,kadangi nuejus i navi meniu funkcijas nera pozicijos INFORMACION,kas yra pas kitus man zinomus naujasnius tuos pacios markes modelius ten iejus gali nusistatyti kad rodytu degalines ,aerouostus,bankus viesbucius ir su mano diskais foto radarus,dejau siuos diskus i 2005m gamybo 2006,2007 professional navigacijas viska rodo ,radau info kad viska rodo jai programine versija ne senesne nei 2005m kovo men.

taigi klausimas gal kas susidure prioritetas kaine bet jai kaina gera tinka ir kiti miestai,kas atnaujina naujausias navi ,bluetoth ,na ir viso kompo versijas,aisku noreciau gal dar kad butu rusu meniu kiek zinau kartu buna ir anglu,ir kad balso komandos butu ne vokiskai .
zodziu noriu kompa atsinaujinti gal kas zinote kur uz kiek ir kaip,gal kas tai jau praejote?
nes tie kur tik klaidas trina to padaryti negali.
dekingas is anksto uz info jai kas turi kokiu adresu ar telefonu galipe rasyti busiu labai dekingas.


StandartinėParašytas: 13 Rgs 2011, 23:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.17
Pranešimai:
3771
Automobiliai:
E30 tc-baur cabrio
E36 325
chrysler sebring cabrio
toyota celica cabrio
E36 328 cabrio
bmw e61
grand voyager 3.3
w220 320cdi
Bmw m3 E36
bmw 325 cabrio E30
Bmw 535d e60
Bmw 535d f10
tnt-kaunas, chip tuning kaunas klausk Vyto jis turetu daryti.


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2011, 08:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.11
Pranešimai:
2356
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
2015 BMW i3 REX
2013 E93 LCI, 2.8i
2016 F25 X3, 3.5i x-Line
ex - 2007 E83 X3, 3.5d M-sport
ex - 2004 E61 525d
vo brac, geras klausimas.. Ir pas mane nerodo radaru, nors DVD jau su irasyta sita info :shock: Kas Vilniuje atnaujina?


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2011, 10:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.15
Amžius:
39
Pranešimai:
5
Miestas:
VILNIUS
Automobiliai:
5' E61 Touring
530d M57N
Skype:
zb-girteka
O tai Rusu meniu galima padarit? [-o< ir kad rusiskai sneketu navi? :^o


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2011, 11:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
Русификация бортовых компьютеров автомобилей BMW 1/3/5/6/X5/X6 - серий с кузовными индексами Е60, Е61, Е63, Е64, Е70 ,Е71, Е82, Е87, Е88, Е90, Е92, Е93 и системой CCC (Car Communication Computer - 2 дисковода на передней панели). Русифицированы все элементы меню, а так же голосовые подсказки навигации. Русский язык добавляется путем перепрограммирования автомобиля, которое занимает 1-1,5 часа. Кроме русского в меню сохраняются английский и немецкий языки. Так же, при перепрограммировании борткомпьютера обновляется софт мультимедийной системы CCC до последней, актуальной на данный момент версии программного обеспечения, то есть до уровня, с которым сходят с конвейера новые автомобили. При заказе услуги русификации предоставляем скидку 50% на разблокирование функции TV в движении.
Основные условия:
Программируемый автомобиль должен иметь уровень данных программного обеспечения не старше 2006 года.
При перепрограммировании на русский язык голосовое управление автомобилем на английском или немецком языках становится неактивным, поскольку на данный момент не существует голосового пакета распознавания русской речи.
После перепрограммирования, по желанию, все данные ПО автомобиля можно вернуть в исходное состояние, как до программирования.


va truputis info


StandartinėParašytas: 14 Rgs 2011, 11:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
cia naudinga info kad susidarytumete ispudi kas bus kaip ivesite rusu meniu,kas nemoka rusu naudokite google verteja :)

cia latvijoje daro,ten viska daro,tik kainos labai jau kosmines! nors jau visur daro ir rusijoje ir ukrainoje ir baltarusijoje,tik man nepatinka kad dings valdymas balsu,siaip labai patogu,tik pas mane dabar vokiskai tai naudoju tik kaip vienas vaziuoju nes prasta tarme mano vokieciu kalbos :D


bet siaip manau ne vienas tai jau dares tik idomu kad pasidalintu patirtimei,net nezinau ar as desiu ta rusu meniu ,nes nenoriu kad dingtu valdymas balsu,o be to nesuprantu kokiu budu navigacija kalbes rusiskai nes prie dvd 2011m. neparasyta kad buttu rusiskas balsas tik visi europiniai,
todel sprendziu kad ta programa darbsciuju ranku burelis,todel manau labiau linksiu prie angliskos naujausios versijos atnaujinimo,liks ir balsu valdymas ir korektiskai veiks kompas.


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 18:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
nu ka apvaziavau programuotojus nemazai uzsiprase + sake jai uzlinksta kompai perrasant neatsako,tai zinot moki daug ir niekas nenori atsakomybe,bet radau kur per pus pigiau ir saugiau gale men uzsirasiau paziuresiu kas is to gausis tada ir aprasysiu viska,kaip sekesi :)
nebent kas iki to pasiulys gera varianta?


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 19:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
sieras5 rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:2005
Variklis:3
Degalai:d

Problema/klausimas:sveiki,naudojuos navigacija ,dabar gavau naujus diskus su greicio matuoliu vietom(stacionarus greicio matuokliai) bet mano automobilis 2004.11men. gamybos kiek suprantu niekad nenaujinta nei navi niei kitos kompo versijos,kadangi nuejus i navi meniu funkcijas nera pozicijos INFORMACION,kas yra pas kitus man zinomus naujasnius tuos pacios markes modelius ten iejus gali nusistatyti kad rodytu degalines ,aerouostus,bankus viesbucius ir su mano diskais foto radarus,dejau siuos diskus i 2005m gamybo 2006,2007 professional navigacijas viska rodo ,radau info kad viska rodo jai programine versija ne senesne nei 2005m kovo men.

taigi klausimas gal kas susidure prioritetas kaine bet jai kaina gera tinka ir kiti miestai,kas atnaujina naujausias navi ,bluetoth ,na ir viso kompo versijas,aisku noreciau gal dar kad butu rusu meniu kiek zinau kartu buna ir anglu,ir kad balso komandos butu ne vokiskai .
zodziu noriu kompa atsinaujinti gal kas zinote kur uz kiek ir kaip,gal kas tai jau praejote?
nes tie kur tik klaidas trina to padaryti negali.
dekingas is anksto uz info jai kas turi kokiu adresu ar telefonu galipe rasyti busiu labai dekingas.

o kuo Krasta netinka? atvaziuok padarysim programavima pakankamai nebrangiai bei atsinaujins naujausios softo versijos kokios tik yra galimos tavo auto


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 20:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
na is tikruju i krasta ir uzsirasiau kaune tik pyk nepyk labai jau man pasirode nekompetetingi tie su kuriais snekejau,bet labai mandagus,zodziu su priemeju snekejau sake viena ,po to maciau kad gryba pjauna pasiule su meistru na tas truputi daugiau pasake bat jai po teisybei i mano klausinmus tiesiogiai neatsake nei vienas tipo nera elektriko,taigi uzsirasiu ir planuoju vykti tikiuosi viskas bus ok,nes uzdaviau kelis konkrecius klausimus tai tipo nezinau ziuresi,kaip iseis ir t,t,
pyk nepyk bat kai moki pinigus tai norisi kad atsakytu ka uz juos padarys ir ko ne,ir aisku kiek tai kainuos as gal senamadiskas bet noriu zinoti kiek konkreciai tai kainuos ir ka man uz tai atliks,bet deje niekas netsake,pirma kaina buvo 170lt po to gal apie 300,po to lyg vel 170,po to ta atnaujinsime bloka,o ano ne ,klausiu,o kai atsinaujins ar bus taip kaip mano draugo 2006m. masinoj tipo visai nupjove gryba,tipo ne nuo softo priklauso,bet zinau kad tikrai nuo softo,po to jau na jai taip pas drauga tai gal ir pas jus taip bus,
zodziu mandagiai bendravom bet nieko neatsake,i nei viena mano pateikta kl. tiesiogiai KAD TAIP BUS TAI IR TAI!KAINUOS TIEK IR TIEK,
mano supratimu tai as jug netaisau auto gedimo nereik iskoti kuris yra neaiskus,tai kaina atnaujinimo turetu buti aiski,ir aisku kokie blokai atsinaujins,na ir kas pasikeis kaip atsinaujins programine iranga,as uzsiimu kitais dalykais tai zinau kas pasikeicia kada atnaujini naujasne versija,ir dar na keista net nezino ar gali pakeis balso komandas mano auto is de i en kalbas,tipo siusime i gamykla lauksime atsakymo,duos ar ne,duos pakeisti kalba,nu juokinga jug ne vin nr. noriu pakeisti,net sviesas netsake ar gales padaryti kai uzkuri kad is karo degtu,nors vienintelis atsakymas buvo man aiskiausias tipo GREICIAUSIA PAVYKS.
o tu gal dirbi krastoj ir gal kaune?
ačiū is anksto uz ats.


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 21:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
atsakysiu trumpai ir tikiuosi suprasi, ar pavyks suprogramuoti priklauso nuo to ar anksciau prie tavo masinos neprikiso ranku chalturscikai, jei keisti kazkokie blokai nenauji, nesukoduoti, nesuprogramuoti, bandyta programuoti ne taip kaip priklauso ir pan. tai arba tuos blokus keist naujais arba programuot negalima bus, nes tokia politika pas dylerius, toliau, nuolatos kas tam tikra laika gaunami atnaujinimai softo tam tikriems modeliams ir, patikek, niekas ten nesigilina ka kokiam modeliui konkreciai atnaujino (kokia prasme mintinai zinoti?), kiekvienos masinos, programavimo kaina individualiai gali skirtis nuo papildomu darbu po programavimo del joje esancios komplektacijos, del priemeju kompetencijos, na bukim supratingi, ateina nauji zmones dirbti, jiems kolkas truksta patirties, ziniu konkreciuose techniniuose dalykuose


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 21:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
mano auto neklijuota is dvieju ,niekas nekeista,neprogramuota lt,buvus firmos auto vokietijoje su pilnu euro draudimu,tay yra kaip moki pinigus ir tvarko auto dileriai nemokamai uz nario mokesti,todel turetu viskas gautis manau,
dabar del softu naujumo nemanu kad mano senam e60 2004 m. dabar dar leidzia bmw naujus softus senai viskas ten isleista ir senai turetu visi zinoti kas ten su jais ir kaip,kitas klausimas ar samdomas darbininkas nori zinoti ir atsiminti kas ir kaip ten jai jam moka uz valandas,bet cia jau kita tema.
ne viskas gerai man kaina tinka tik noriu gauti visu bloku atnaujinima ir tiek,tiktai pokalbio metu niekas manes neuztikrino to,na nesvarbu tikuosi bus viskas ok.
o tai ka gali buti taip kad tikrai valdymo balsu nepakesi i anglu kalba?padaryti kai uzvedi kad sviesos degtu is karto,be to noriu navi bloka atnaujiti, bliuetooth ,greiciu dezes,variklio ir dar nezinau ka galima butu atnaujinti?gal koki radio cd bloka?


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.21
Pranešimai:
2515
naujinasi tikrai ne visi blokai, nes ne visiems yra atnaujinimai, bet nav, dde ir pan , na as tau konkreciai nepasakysiu del valdymo balsu, bet manau viskas ten pasidaro


StandartinėParašytas: 15 Rgs 2011, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
ok tai lauksiu programavimo,manau viskas gausis.
man svarbiausiai variklio navi bluetoth greiciu dezes,na dar girdejau kad susiprogramina kazkaip sviesu blokas tipo dienos sviesa,bet cia jau turbu tik tiems naujasniems bmw su naujom lempom?


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 07:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.17
Amžius:
37
Pranešimai:
2296
Miestas:
Vilkaviškis
Automobiliai:
now:
[G30] 530d xdrive M
[F25] x3 xdrive30d
ex:
[E90] 320d
[E60] 530d
[E39] 525tds +chip
[E34] 525td
Nikas:
JONAS
del lempu tai tik naujesniem kolega kiek zinau. ma naujino softa tnt servize. tiksliai nepamenu bet iskart pasake kiek kainuos (apie200lt) tvarkingai atnaujino dde,pavaru dezes,ir dar keleta tu bloku. :wink: tas bahuriukas kur ten dirba tai atrodo gaudosi neblogai tikrai :wink:

_________________
Respect__BMW__


StandartinėParašytas: 16 Rgs 2011, 10:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.06.23
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E60
jo jonai man 2005metais kai turejau pirma savo e60 tai tnt irgi dare nes be ju tada dar nelabai kas dare,tai mano bmw buvo tas ant kurio jie mokesi(tik jie aisku to nesake),na zodziu viena sutvarkydavo kita sugadindavo,ilgai labai vargau,nu bet niekas negime mokedamas tik man nepatiko tas kad kai mokaisi negali is zmogaus imti pilnos kainos,bent as taip darau,o jie eme kiek pamenu pati maximuma,gal db kazkas pasikeite,senai ten nebuvau.
na man svarbu navi bloko atnaujinimas,nes turiu diskus su foto kameru vietomis keliuose,tai noriu kad rodytu o tai daro navi kuriu softai naijasni nei 2005m kovo men,iki tol nera POI funkciju(nerodo kolonkiu banku ir t.t.) na ir kad telefono blokas geriau veiktu su naujasniais tl.,ir balso valdyma pakeisti i anglu k. ir sviesas kad nereiktu jungineti.
beja jonai ar kas pasikeite kaip atnaujino?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery