Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Bir 2024, 08:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Lap 2007, 18:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
39
Pranešimai:
133
Miestas:
Kaunas
sveiki. TURIU BEDA. pasikeiciau kuro purkstuku galiukus, ir masina nebetrauke. su senais zymei geriau trauke. purkstukai patikrinti, veikia gerai, pagal kodus viskas tiko, ketvirto purkstuko laidai tvarkingi. ka daryt??? kodel nebetraukia auto? gal kaip nauji galiukai, slegio siurblio nepakanka? nors ir seni ir nauji purkstukai, ispucia degalus ties tokiu paciu slegiu. o gal degima reguliuot ar kazka??? laukiu jusu nuomones.

_________________
sunkus batas-plona pinigine...


StandartinėParašytas: 27 Lap 2007, 14:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
37
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
tai juk kuro aparaturos nekliudei?


StandartinėParašytas: 27 Lap 2007, 20:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
tai purkstukai ir yra kuro padavimo sistemos dalis("kuro aparaturos") :D

temos autoriui-kaip su pralaidumu,jei prie vienodo sliegio veikia ir seni ir nauji...
matuok ipurskiamo kuro kieki per vienoda laiko tarpa
stendas tam reikalingas siaip 8)


StandartinėParašytas: 27 Lap 2007, 23:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
39
Pranešimai:
133
Miestas:
Kaunas
pasivazinejau jau kiek laiko, tai lyg geriau traukia, na kaip uzplauke. siandien dar ir kuro filtra pasikeiciau, dar siektiek pagerejo. man kyla toks ytarimas kad ketvirto purkstuko gal laidai vietom sumaisyti. nes vaziuoja kaip kad butu visai nepajungti, bet ant skydelio nedega pavaizduotas purkstukas. nes seip tai kai buvo atsijunge, tai dege tas purkstukas skydely. pamaniau jog jaigu sumaisyti laidai, tai skydely uzgesina, bet kompas negauna tai ko reikia.

_________________
sunkus batas-plona pinigine...


StandartinėParašytas: 27 Lap 2007, 23:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
39
Pranešimai:
133
Miestas:
Kaunas
ir turbina nesvilpe taip, kaip pries tai. grynai kaip su atsijungusiais laidais :( reiks rytoj pabandyt pakeist vietom laidus, fiskes jau nera pas mane, o laidu spalvos tokios pacios.....

_________________
sunkus batas-plona pinigine...


StandartinėParašytas: 27 Lap 2007, 23:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
39
Pranešimai:
133
Miestas:
Kaunas
ir dar.... kai begejiesi, ant zemesniu sukiu, dar lyg nieko, bet kai jau turetu prasidet pati trauka, tai ji atvirksciai elgesi, lyg noretu pridust. toks vaizdas jog tuo metu kai turbina turetu pradet normaliai isisukt, paduoda daugiau kuro , ir turbo nesudyrba ir lyg siurbesi... cia mano tokia logika, tiksliai nezinau ar taip turetu but :lol:

_________________
sunkus batas-plona pinigine...


StandartinėParašytas: 03 Gru 2007, 11:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
37
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
E36Coupe rašė:
tai purkstukai ir yra kuro padavimo sistemos dalis("kuro aparaturos") :D

temos autoriui-kaip su pralaidumu,jei prie vienodo sliegio veikia ir seni ir nauji...
matuok ipurskiamo kuro kieki per vienoda laiko tarpa
stendas tam reikalingas siaip 8)


siaip forsunkes forsunkem ir lieka forsunkem degimo kampo nepareguliose jai ka!!!!!!!!!!!!!!


StandartinėParašytas: 03 Gru 2007, 11:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
37
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
Marijuss rašė:
ir dar.... kai begejiesi, ant zemesniu sukiu, dar lyg nieko, bet kai jau turetu prasidet pati trauka, tai ji atvirksciai elgesi, lyg noretu pridust. toks vaizdas jog tuo metu kai turbina turetu pradet normaliai isisukt, paduoda daugiau kuro , ir turbo nesudyrba ir lyg siurbesi... cia mano tokia logika, tiksliai nezinau ar taip turetu but :lol:


jauciu zinau kas ira pas man seniau tas pac buvo blemba db masina ne prie manes imesciau foto butu lengviau meginsiu taip paiskint

kur oro kolektorius ziurint nuo vairuotojo sparno ten ira fiske dvieju laidu desiniau o kairieu vakumelis toks pas man seniau ji buvo nusimovus tai irgi taip pat buvo kaip katik paiskinai tu paziurek ar ji pajunkgta......!!!!!!!!o del ketvirtos forsunkes nera skirtumo kaip ten laidai pajunkgti duodu garanta ismeginta jau :wink: ziurek ta vakumeli


StandartinėParašytas: 03 Gru 2007, 22:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
egas324td rašė:
siaip forsunkes forsunkem ir lieka forsunkem degimo kampo nepareguliose jai ka!!!!!!!!!!!!!!

KAM TIEK SAUKTUKU,
ir kas tau sake,kad purkstukais reguliuojasi degimo kapmas :?:

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 04 Gru 2007, 09:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
as prie to pacio..
pajutau kad mano TDS nelabai graziai dirba,itariukad siurblys jau i pabaiga..jei kas susidure! - kaip tos apsukos sokineja?pas mane jos nezymiai keitaliojasi, po milimetra, nuo 900simtu iki 1000aps. Vibracija pasijuto tokia lyg siek tiek dedesniu apsaku prasytu.. vakar kazkaip kai tas apsuku judejimas uzejo, tai vaira susukau kaip cia kazkas yra sakes, tai pasijuto kad siurblys apsukos neykaltos (beveik viskas is elektros prietaisu buvo sujungta).
Kaip manot jau verta i diagnostika, ar laukt kol visai susiknis?

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 04 Gru 2007, 09:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.15
Amžius:
40
Pranešimai:
288
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Touring
as prie to pacio..
pajutau kad mano TDS nelabai graziai dirba,itariukad siurblys jau i pabaiga..jei kas susidure! - kaip tos apsukos sokineja?pas mane jos nezymiai keitaliojasi, po milimetra, nuo 900simtu iki 1000aps. Vibracija pasijuto tokia lyg siek tiek dedesniu apsaku prasytu.. vakar kazkaip kai tas apsuku judejimas uzejo, tai vaira susukau kaip cia kazkas yra sakes, tai pasijuto kad siurblys apsukos neykaltos (beveik viskas is elektros prietaisu buvo sujungta).
Kaip manot jau verta i diagnostika, ar laukt kol visai susiknis?

_________________
Turiu dviratį, todėl vakarais saugoju gamtą :)


StandartinėParašytas: 04 Gru 2007, 13:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.29
Amžius:
39
Pranešimai:
76
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E34 524td
antandrius rašė:
as prie to pacio..
pajutau kad mano TDS nelabai graziai dirba,itariukad siurblys jau i pabaiga..jei kas susidure! - kaip tos apsukos sokineja?pas mane jos nezymiai keitaliojasi, po milimetra, nuo 900simtu iki 1000aps. Vibracija pasijuto tokia lyg siek tiek dedesniu apsaku prasytu.. vakar kazkaip kai tas apsuku judejimas uzejo, tai vaira susukau kaip cia kazkas yra sakes, tai pasijuto kad siurblys apsukos neykaltos (beveik viskas is elektros prietaisu buvo sujungta).
Kaip manot jau verta i diagnostika, ar laukt kol visai susiknis?

Vaziuok taip, nebutinai jei pradejo apsukos sokinet tau ta pacia diena ir uzlinks siurblio elektra. Gali taip ir pora metu pravazinet.. Cia jau kaip skirta, diagnostika nieko nepades, na geriausiu atveju pasiulys pakeist siurblio el. galva ~ 1500Lt(nauja)..


StandartinėParašytas: 05 Gru 2007, 19:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
39
Pranešimai:
133
Miestas:
Kaunas
(egui324td)

o tas vakumelis nuo kur jungesi? jis matomoj vietoj kaip supratau. seip lyg ir viska pajunges, tikiuos taip ir bus. einu paziuret :D

_________________
sunkus batas-plona pinigine...


StandartinėParašytas: 05 Gru 2007, 22:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
39
Pranešimai:
133
Miestas:
Kaunas
DIDELIS ačiū EGUI324TD :D radau neuzmauta vakumine slangute i isiurbimo kolektoriu. kai ardziau, neapsiziurejau :lol: dabar uzmoviau, ir pralekiau. net rankos drebet pradejo is laimes. mano BMW kaip is naujo gimus :D ta proga pagaidinau 2golfa ant lengvo drago :D del to dar labiau dziaugiuos. dekui visiem rasiusiems, jei kam netraukia 324td, apsiziurekit vakumus :D :D :D

_________________
sunkus batas-plona pinigine...


StandartinėParašytas: 10 Gru 2007, 09:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.29
Amžius:
37
Pranešimai:
294
Miestas:
utena- -svencioneliai
Automobiliai:
E34 2.5tds 96
Marijuss rašė:
DIDELIS ačiū EGUI324TD :D radau neuzmauta vakumine slangute i isiurbimo kolektoriu. kai ardziau, neapsiziurejau :lol: dabar uzmoviau, ir pralekiau. net rankos drebet pradejo is laimes. mano BMW kaip is naujo gimus :D ta proga pagaidinau 2golfa ant lengvo drago :D del to dar labiau dziaugiuos. dekui visiem rasiusiems, jei kam netraukia 324td, apsiziurekit vakumus :D :D :D


prasom ner uz ka :wink:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery