Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 03:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 20:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.11
Amžius:
40
Pranešimai:
18
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 750i V12
Automobilio, apie kuri norite paklausti E38
Pagaminimo metai: 1997
Variklis: 5
Degalai:

Problema/klausimas: Turiu dar neregeta problemele. Neaptinka cd changer. Pajungus fiskes changer pradeda dirbti, taciau priekyje as jo valdyti negaliu. Tik radija ir kasetes. Buvau nuvezes pas meistra. Pasiknaisiojo, nusprende, kad garso modulis kaltas, nes idejus kita lyg ir veike (as pats nemaciau). Isveze i Marijampole taisyt. Grizo, sake nieko nerado, tipo viskas gerai. Tai vis dabar ir likau be kompaktu, o niekas normaliai negali paaiskint kame saknys. Nusprendziau pirkt nauja moduli. Klausimas: ar tinka garso modulis nuo kitu modeliu nei E38? Gal kas turi parduot? O gal visai ne garso modulyje esme? Kokios mintys?


StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 21:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.01
Pranešimai:
616
Miestas:
Ukm
Automobiliai:
E39 530D
prie ko cia garso blokas???pasiskolink is ko nors changeri ir pats matysi veikia ar ne


StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.11
Amžius:
40
Pranešimai:
18
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 750i V12
Tai va as irgi galvojau, kad ne prie ko, pasirodo ten gudras daiktas, tipo vos ne viskas per ji eina. Sake buvo ideje kita ir veike viskas


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 00:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.21
Pranešimai:
3
Automobiliai:
E38 5.4 98'
Nesamones del garso bloko :lol: Greiciausiai bus parejes changeris: arba uzstriges cd, arba parejes lazeris( nors lazeris mazai tiketina, nes tais laikais buvo labai patvarus, cia tau ne kitaiski kokie), ir tuo ir tuo atveju taisymas bus nemenkas, arba lazery keisi, arba dar blogiau buna jei uzstringa cd ir cenzerio viduje shistirionkos dantukus nuvalgo, va tada tos dalies niekur negausi, nebent tekintoja pazysti gera kuris nauja padarys, o tokiu atveju ieskosi arba naujo cenzerio arba su defektu, ir is 2 padarysi viena veikenti. P.S cia mano nuomone.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 00:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.11
Amžius:
40
Pranešimai:
18
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 750i V12
Kompaktas neuzstriges. Viskas veikia, tik ant ekrano nera jokios funkcijos kad as ji galeciau valdyt. Toks vaizdas, kad jo joks kompas nemato, kad jis pajungtas


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 08:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.18
Pranešimai:
517
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
:
E39 530d 02'
E38 744i 98'
E38 730i 96' -EX-
E34 525tds 94' -EX-
E32 735i 87' =EX=
Negali but, kad paprasciausiai fiske sugedus/sugadinta? Pas tave jo anksciau nebuvo? Pirkai, atjungdinejai ar ka tu su juo darei? Gal kita changeri kai pajunginejo, tai ir su kito changerio laidais junge.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 15:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.10
Amžius:
49
Pranešimai:
53
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
E38 740i
su cheindzeriu as irgi vargo turejau ir gal pas tave panasi situacija bus. Pas mane buvo mazas telikas,radija ir kasetinis grotuvas. Cheindzeri teko isideti ir pasirodo ne bet koks tinka. Cheindzeris jungiasi per fiske prie garso bloko, per kuri jis valdomas. Pas mane masinoj nebuvo net kabelio tam cheindzeriui pajungti. Nusipirkau cheindzeri (didele pailga fiske ant pacio ceindzerio) is E38 96m. su laidu. Pajungiau kita gala i garso bloka ir nieko - nemato masina jo ir nors uzsiknisk. Ta pati cheindzeri i kita E38 pajungiu - viskas veikia. Tada vienas genijus pasake kad reikia naujesnio cheindzerio butinai ( su dviem 4-kampom mazom fiskutem). Nusipirkau is x5 2000m. Pajunge ta naujesni ir viskas ok. Groja kaip vejas. Pas mane gavosi taip kad garso blokas nemato senojo tipo cheindzeriu (nors mano auto 98m). Gali buti ir pas tave beda tokia pat. Jei prireiktu, naujesnio cheindzerio turiu ir fiskutes pajungimui, nes kai man reikejo niekur gaut negalejau. Paskui uzsakiau keliose vietose ir kai atvaziavo teko imt du komplektus :)



Aiva rašė:
Negali but, kad paprasciausiai fiske sugedus/sugadinta? Pas tave jo anksciau nebuvo? Pirkai, atjungdinejai ar ka tu su juo darei? Gal kita changeri kai pajunginejo, tai ir su kito changerio laidais junge.

_________________
nera padeties be iseities


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 17:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.07
Amžius:
39
Pranešimai:
222
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Mercedes E320cdi 00m.
Mercedes E200cdi 99m.
E39 530d 00m.
ex E39 530d 99m.
E39 530d 98m.
ex JAGUAR XJ6, 3.2L
ex E38 740 94m.
ex E36 318 91m.
Skype:
Arnoldas.kubiliunas
o pas mane bet koki cd idejus meta cd error taj jau turbut lazeriui bus chana.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 17:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.11
Amžius:
40
Pranešimai:
18
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 750i V12
Aiva rašė:
Negali but, kad paprasciausiai fiske sugedus/sugadinta? Pas tave jo anksciau nebuvo? Pirkai, atjungdinejai ar ka tu su juo darei? Gal kita changeri kai pajunginejo, tai ir su kito changerio laidais junge.


Changerio kito nejunge. Junge kita garso bloka. Laidus patikrinau su testeriu, lyg viskas ir veikia


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 17:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.11
Amžius:
40
Pranešimai:
18
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 750i V12
[quote="zilvakas"]su cheindzeriu as irgi vargo turejau ir gal pas tave panasi situacija bus. Pas mane buvo mazas telikas,radija ir kasetinis grotuvas. Cheindzeri teko isideti ir pasirodo ne bet koks tinka. Cheindzeris jungiasi per fiske prie garso bloko, per kuri jis valdomas. Pas mane masinoj nebuvo net kabelio tam cheindzeriui pajungti. Nusipirkau cheindzeri (didele pailga fiske ant pacio ceindzerio) is E38 96m. su laidu. Pajungiau kita gala i garso bloka ir nieko - nemato masina jo ir nors uzsiknisk. Ta pati cheindzeri i kita E38 pajungiu - viskas veikia. Tada vienas genijus pasake kad reikia naujesnio cheindzerio butinai ( su dviem 4-kampom mazom fiskutem). Nusipirkau is x5 2000m. Pajunge ta naujesni ir viskas ok. Groja kaip vejas. Pas mane gavosi taip kad garso blokas nemato senojo tipo cheindzeriu (nors mano auto 98m). Gali buti ir pas tave beda tokia pat. Jei prireiktu, naujesnio cheindzerio turiu ir fiskutes pajungimui, nes kai man reikejo niekur gaut negalejau. Paskui uzsakiau keliose vietose ir kai atvaziavo teko imt du komplektus :)

Lyg viskas ir gamykliskai pas mane stovi: ir laidai visi, ir changeris, nebent kas pries mane kazka keite, nes nuo pirkimo jis neveike pas mane. Reiktu kita changer gal pabandyt idet. Gal kas turi koki atliekama pabandymui? :)


StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 02:13 
  
 
 
Butumet pasinaudoje paieska, butumet surade sita tema.. :P


StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 08:12 
  
 
 
Arnoldino rašė:
o pas mane bet koki cd idejus meta cd error taj jau turbut lazeriui bus chana.


pas mane ta pati problema. pries kuri laika daznai budavo kad ijungus CD meta CD ERROR arba kai klausaisi ir daina perjungi irgi mesdavo CD ERROR ir perjungdavo kida kompakta. o paskutines 3 dienas is vis nepasileidzia nei vienas CD. Visais atvejais meta CD ERROR ir pakeicia kompakta ir taip pasaka be galo. Kame cia problema ir kaip sutvarkoma? :) nenoriu kurt naujos temos


StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 10:27 
  
 
 
Isemi CD changeri, isardai ir nuvalai lazerio lesi. Jeigu nepadeda - perki kita changeri.


StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 11:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.11
Amžius:
40
Pranešimai:
18
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 750i V12
Visos temos isskaitytos kelis kartus. Bet situacija taip ir nepasikeite. Pas mane klaidos nemeta, Changerio isvis nemato. Tame ir beda. Reik garso bloko kito bent pabandymui, tada butu aisku. Gal kas turi atliekama?


StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 12:07 
  
 
 
Krasta tai tikrai turi atliekama.
Tai ieskos pas tuos, kas ardo. :wink:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery