Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 17 Bal 2024, 02:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Vas 2014, 18:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.10
Pranešimai:
34
Automobiliai:
E38
Siendien pas mane pajutau pavazinejus tasolo kvapa salone,ir islipes pamaciau kazkur is apacios laseta atifrizo ant buferio ant varyklio is apacios ir neaisku kur kas yra,nes visur apibege:(


StandartinėParašytas: 23 Vas 2014, 19:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.19
Amžius:
41
Pranešimai:
354
Miestas:
Anyksciai
Automobiliai:
ex E34 525 tds
E38 740i M62 '97
Tai žiūrėk slangas visas, gal chamutas atsileides, gal slanga kur kiaura, gal bakelis ar radiatorius trūko, o gal pro lygio davikli begt pradėjo..čia tau niekas nepasakys is kur tau tiksliai bėga! Galų gale uzvesk ir pamatysi!


StandartinėParašytas: 23 Vas 2014, 21:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Buvo taip, kad lasejo is variklio priekines dalies ir neaisku buvo is kur, nes ligtais visa laika ten buvo sausa. Kalta buvo antifrizo pompa, stovejo vokiska Hepu, atgiveno tiktai 3 metus, jos asis jau pradejo biskeli klibeti. Tai dar prie to pakeiciau termostato plastikini korpusa su tarpinem ir pompos tarpine. Vazineju jau puse metu, kol kas viskas gerai.
Antifrizas dazniausiai lasa kai variklis saltas, reikia nuimt variklio apatine apsauga ir is ryto pasiziuret, butent is kurios vietos lasa.

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 23 Vas 2014, 22:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.10
Pranešimai:
34
Automobiliai:
E38
pas mane is karstos pradejo laset visur apibegia.na reiks ziuret kas kaip.o beja daug kainuoja Pompa 3.0d?2000m


Paskutinį kartą redagavo Torrado202 23 Vas 2014, 23:40. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 23 Vas 2014, 23:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Rask pompos numeri cia: http://realoem.com/bmw/select.do
Su tuo numeriu,ziurek kainas cia: viewtopic.php?f=28&t=122202

Is pradziu rask is kur lasa.

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 25 Vas 2014, 19:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.01.25
Pranešimai:
6
Automobiliai:
E 38
o orinimo taskai neleidzia? pakaitink varikly ir tada ziurek


StandartinėParašytas: 22 Gru 2014, 19:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Sveiki zmones:) Pas mane m62 variklyje dingsta antifrizas,n=kaip ir paziurejau,niekur neslapia,nelasa,bet kas menesi po 300-400 ml reikia dapilti :/ Noreciau paklausi del galvos tarpines,jeigu ji butu trukusi,kaip man sake,pavyzdziui dyzelyje tepale butu antifrizas,o benze atvirksciai,antifrizas subega i tepala,ar tai tiesa?? Ir prie to paties,jei per tarpine leistu kurnors,ar man turetu duminti nuo to,ar ne?


StandartinėParašytas: 22 Gru 2014, 19:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Gal dar yra kokiu silpnu vietu m62 ausinime,kurias reiketu apziureti kad rasti nuoteki,kur dazniausiai buna leidzia situose motorose?:)


StandartinėParašytas: 22 Gru 2014, 20:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
gali buti mikro itrukimai ant issipletimo bakelio, ypac is vidines puses ir del to nesimato. teko kazkada keisti. daznai pasitaiko sitas reikalas E38.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 22 Gru 2014, 22:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
sickdog,labai ačiū,teks ziureti:) o gal galite del tarpines truputi apsviesti?:) dyzeli antifrize tepalas buna parejus,o benze atvirksciai,tepala patikrinus jo lygis padidejes buna,nes ten antifrizas papuola?:) ar pagrinde i degimo kamera jis papuola ir i ismetima(kazkur buvau skaites kad i ismetima kazkaip papuola) bet del sito kad jis nesudega manau ramus esu,nes visgi V8,ko pasekoje 2 duslintuvai,2 galvos,tai iskarto butu aisku kurioje galvoje tarpine parejo,nes iskart is tos puse pradedu dumini kaip is kamino,ar čia teisingai sita suprantu?:) pas mane dumingumas is abieju duslintuvu visiskai vienodas:)


StandartinėParašytas: 28 Sau 2015, 19:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.03
Pranešimai:
125
Sveiki forumieciai. Noreciau paklausti tokio vieno kvailo klausymo:) Pas mane antifrizas nedingsta. Taigi pavyzdziui uzvedu savo automobili ryte salta,iskart pradeda kondensuoti ir is duslintuvo eina toks pilnai sudegusio benzino kvapas,iskart uzuosi kad benzinas,o vat pastovi uzvesta apie 7-10min,variklis pasyla,kondensuot praktiskai nustoja,pakisi galva prie duslintuvo,tai nesujaucia kad dirbtu benzu,na gal vos vos.Kvapas netoks kaip iskart tik ka tik uzvedus salta :) Yra vysi 4 katalizatoriai vietoi:) Taigi noreciau paklausti,kodel pasikeicia tas kvapas,ir nera tokio aitraus sudegusio kuro kvapo,kaip iskart uzvestai? čia gal pradeda garuoti dregme susikaupus duslintuve ir todel nustoja kvepeti sudegusiu benzu kai tik uzvedi salta :) Nes ryte uzvedi,pasiemi sluotele valyt nuo sniego,praeini pro gala tai taip sakant iskart jauciasi kad benzinas,po 7-10min,jau kvapo nera,pakisi galva arciau,tai irgi keistas kvapas,sudegusiu benzu minimaliai,tiesiog kazkokiu ismetimu? Zinau kvailas klausymas bet idomu:D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery