Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 06:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Lie 2009, 00:03 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:99
Variklis:3d
Degalai:dyzelinas

Problema/klausimas:noriu paklaust gal kam buve taip pastoviai is isipletimo bakelio dingineja antifrizas bc meta klaida po masina balos niekada nebuna gal kas galit paaiskint kur dingsta antifrizas?


Paskutinį kartą redagavo bumeriukas 16 Rgp 2009, 14:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 06 Lie 2009, 11:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.08.15
Amžius:
36
Pranešimai:
984
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
E34 92m 525tds ex
E39 96m 525tds ex
E30 85m 318i ex
E36 92m 318 ex
E32 87m 735 ex
E38 96m 735 ex
E38 99m 740iL
Skype:
waidas5
pas mane buvo toks atvejis kai turejau dyzelini antra golfa, vazinejau darban su juo ir pradejo temperatura kilta, patikrinu antifryzo lygi tai jo tennebuvo visai, uzpildavau vel sistema tai pavaziuoju 4km ir vel tapati situacija, masina nedumino visiskaijokiu pozymiu kad per duslintuva skystimas iseitu, o buvo galva trukus #-o tikiuosi tau tokiu nebus su bmw kad galvai trukus


StandartinėParašytas: 06 Lie 2009, 12:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
tai pas bmw irgi jiautrios jos, va tie v8 jau atsparesni, o tai tau visa antifryza ispila ar tik dali ? nes seip per ja turetu isbegt perteklius ir palikt tiek kiek reik

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 06 Lie 2009, 21:33 
  
 
 
sanimda rašė:
tai pas bmw irgi jiautrios jos, va tie v8 jau atsparesni, o tai tau visa antifryza ispila ar tik dali ? nes seip per ja turetu isbegt perteklius ir palikt tiek kiek reik

pas mane wisada dingstta antifrizo iki tokio lygio kai apsemia slangele kur antfrizas nubega y warikly o daugiau niekada nedingsta o jei daugiau wirs to lygio pripili dingsta :? kazkokia mistika #-o


StandartinėParašytas: 06 Lie 2009, 21:42 
  
 
 
bumeriukas rašė:
pas mane wisada dingstta antifrizo iki tokio lygio kai apsemia slangele kur antfrizas nubega y warikly o daugiau niekada nedingsta o jei daugiau wirs to lygio pripili dingsta :? kazkokia mistika #-o


Gal bakelis kiauras? Zarnos? Lasa kur nors ant karstu/judanciu daliu, tai ir nesimato balos.. Per kiek laiko dingsta? Buvo cia dorumieciu, kuriem per slanga leisdavo, o lasedavo tiesiai ant kelniu ir iskarto nugaruodavo. Kitam buvo ant generatoriaus, ar jo dirzelio.. Nepamenu tiksliai.. Ziureti reikia, kitaip nebus. :)


StandartinėParašytas: 07 Lie 2009, 08:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.12
Amžius:
36
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius\Panevezys
Automobiliai:
E38 728 96' Ex
E61 530 xd 06'
Skype:
gizzmix
Pas mane irgi buvo kad dinginedavo antifrizas bet dabar jau manau susitvarkiau tfu tfu tris kart per peti.. Visu slangu galus nuemiau, pazejau ar neperspaustos, nupjausciau sukietejusius galus, poto dar pasirode kad supuves radijatorius ir apacioj slapiuodavo nors balos nebudavo. tai va po visu siu proceduru jis niekur nebedingsta. Uzkaitink varikli ir leisk jam vesti norm tik neatsukinek kamscio kad spaudimas nedingtu, kai variklis praves tada jau ciupinek visu slangu galus ar ne slapiuoja, apciurekvariklio bloka ar ant jo nera antifrizo baluciu. Sekmes.

_________________
Geriau 5 minutemis per velai, nei 50 metu per anksti.


StandartinėParašytas: 07 Lie 2009, 18:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
viska nuodugniai perziureti ir manau rasis kur leidzia, jei ne - gali buti ir galvoje likro itrukimas- kai maziau skyscio mazesnis slegis ir tada jau nedingineja jis... bet cia mazai %

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 07 Lie 2009, 22:58 
  
 
 
gizzmo rašė:
Pas mane irgi buvo kad dinginedavo antifrizas bet dabar jau manau susitvarkiau tfu tfu tris kart per peti.. Visu slangu galus nuemiau, pazejau ar neperspaustos, nupjausciau sukietejusius galus, poto dar pasirode kad supuves radijatorius ir apacioj slapiuodavo nors balos nebudavo. tai va po visu siu proceduru jis niekur nebedingsta. Uzkaitink varikli ir leisk jam vesti norm tik neatsukinek kamscio kad spaudimas nedingtu, kai variklis praves tada jau ciupinek visu slangu galus ar ne slapiuoja, apciurekvariklio bloka ar ant jo nera antifrizo baluciu. Sekmes.

reikes taip ir daryti.. dekui :)


StandartinėParašytas: 23 Lie 2009, 19:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.30
Amžius:
40
Pranešimai:
567
Miestas:
Kaunas-Stavanger
Automobiliai:
dviratis...
o tu aplamai antifryza keites...? gal blogai sistema nuorinta, BMW sisitemos sunkiai orinasi, kai bus saltas variklis uzkurk ir ijunk pylna karsti ant vejalio, tada kai dasieks melinos atzymos dali temperaturos paziurek ar bucia sylta vejeli, jei ne pagazuok tada turetu pust sylta, jei taip vadinasi sistemoje buwo oro bevaziuojant jis orinasi, todel gali po truputi dinginet antifryzas, gal pompa leidzia, pasivazinek ant karsto, duok gazo ir ziurek kas daros po kapotu, taip pat gali but perkaitintas variklis...bet pyrma pasitikrink ar sistemoje tikrai uztenka antifryzo, jei taip pasivazinek ir ziurek ant karsto is kur leidzia...jei nerasi galiu duot numeriuka nuvaziuosi ir padarys testuka tada zinosi ar variklis neperkaitintas...


StandartinėParašytas: 23 Lie 2009, 23:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.16
Amžius:
42
Pranešimai:
586
Automobiliai:
ex E46 320i
ex E36 compact
e90
nereikia cia pasaku,jai moki orint tai tikrai ten ilgiau neuztrunki nei kad su kitos markes ,aisku jai per nemokejima pats prisidarai tu oro kamsciu ,tai gali ir visa diena orint ir galo nebus


StandartinėParašytas: 25 Lie 2009, 16:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.28
Amžius:
42
Pranešimai:
200
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
[E38] 740iA
pas mane 4l. benzas. man dingdavo antifrizas pro termostato antgali plasmasini kur slanga uzsimauna,buvo trukes. tarpine be termostato neparsiduoda.o pries kelias dienas vaziavau 210km/h. ir nurove nuo radijatoriaus antgali kur slanga maunasi,matyt ir trukes buvo. ispute visa antifriza #-o


StandartinėParašytas: 27 Lie 2009, 15:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.30
Amžius:
40
Pranešimai:
567
Miestas:
Kaunas-Stavanger
Automobiliai:
dviratis...
NerkaBMW rašė:
nereikia cia pasaku,jai moki orint tai tikrai ten ilgiau neuztrunki nei kad su kitos markes ,aisku jai per nemokejima pats prisidarai tu oro kamsciu ,tai gali ir visa diena orint ir galo nebus

nu nu... prasom atvaziuot pas mane kaip tik orint reiks sistema, paziuresim kaip profesonalai dyrba... :D


StandartinėParašytas: 27 Lie 2009, 15:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.12
Amžius:
36
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius\Panevezys
Automobiliai:
E38 728 96' Ex
E61 530 xd 06'
Skype:
gizzmix
O rimtai tarpine neparsiduoda be termostato? As si savaitgali suradau kad man pro ta dangteli leidzia nes tarpine nebekokia, tai laikinai ant hermetiko palikau bet ateiciai noreciau tarpine pasikeisti.. Gal kas kur matet 2.8 varikliuka, man reiketu 3~4 slangu is ausinimo sistemos nes itruke arba prasitryne arba sukieteje pas mane kelios.

_________________
Geriau 5 minutemis per velai, nei 50 metu per anksti.


StandartinėParašytas: 27 Lie 2009, 22:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.22
Amžius:
40
Pranešimai:
158
Miestas:
Kaunas
gizzmo rašė:
O rimtai tarpine neparsiduoda be termostato? As si savaitgali suradau kad man pro ta dangteli leidzia nes tarpine nebekokia, tai laikinai ant hermetiko palikau bet ateiciai noreciau tarpine pasikeisti.. Gal kas kur matet 2.8 varikliuka, man reiketu 3~4 slangu is ausinimo sistemos nes itruke arba prasitryne arba sukieteje pas mane kelios.


Nu tai kas is to, kad panasaus stovio slangas nusipirksi? Pirk naujas...


StandartinėParašytas: 30 Lie 2009, 21:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.28
Amžius:
42
Pranešimai:
200
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
[E38] 740iA
gali bandyt ieskot 0 ziedu guminiu gal nuo ko pritaikysi,pas mane didelis termostatas tai tokiu ziedu neturejo, teko pirkt visa termostata,nes tas antgalis parsiduoda be tarpines.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery