Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 05:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Geg 2009, 18:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.29
Amžius:
34
Pranešimai:
323
Automobiliai:
525d 01'
vaiduokliais tiki? :)

_________________
Iš visų metų laikų labiausiai nemėgstu ryto ir pirmadienio


StandartinėParašytas: 04 Geg 2009, 18:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
485
gizzmo rašė:
Sveiki,
Pas mane beda dar keistesne. Mano bagazine pati atsidaro. Sianakt 3:30 min teko eiti i kiema ir uzdaryti bagazine nes namie peidzeris kaukia ir masina po langais cypia. Jau antras kartas sia savaite. As bagazine netgi su raktu uzrakinau po pirmojo karto bet ji kazkokiu man nesuvokiamu budu vel atsidare, turit minciu?


keist reikia pritraukeja.


StandartinėParašytas: 04 Geg 2009, 22:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.29
Amžius:
34
Pranešimai:
323
Automobiliai:
525d 01'
keist visi gali patart. geriau pasakytum kaip sutaisyt. man vistiek truputi mistiskai atrodo ta jo beda

_________________
Iš visų metų laikų labiausiai nemėgstu ryto ir pirmadienio


StandartinėParašytas: 04 Geg 2009, 22:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
485
dyexpert nu jei butu kitaip galima sutaisyt pasakyciau kaip, bet siuo atveju sis budas butu pigiausias, jei manai kad zinai geresni sutaisymo buda paskyk as irgi paklausysiu, nes cia tik parasei kad tik parasyt. As pasakiau is patirties ka darem pazystamui kai pradejo ne is sio ne is to atsadarinet bagazine E38. O jei tau atrodo kad nuvarius kokiam elektrikui ar dar kazkokiam meistriukui bus pigiau tai taisyk taip. Arba ardyk pats, chimicyk kaip tu sakai nieko nezinodamas, o poto "skupus moka du kartus".
P.S. As ivardijau ka konkreciai pakeist o autoriui sprest ar klausyt ar ne, taciau ne tau man sakt kad paprasciausias mano patarimas, nes "vaiduokliais tiki" tai visiskas offtopic, sory uz OT, bet ....


StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 08:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.01.12
Amžius:
36
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius\Panevezys
Automobiliai:
E38 728 96' Ex
E61 530 xd 06'
Skype:
gizzmix
Dekui uz patarimus, na pritraukeja itarinejau bet is paziuros dirba gerai, visada atsoka, visada pritraukia, maniau cia kokie elektroniniai veiksniai (saugikliai, blokeliai) itakoja jo atsidarimo bet jai si problema jau buvo ir buvo rastas sprendimas tai tikuosi pades ir man. :wink:

_________________
Geriau 5 minutemis per velai, nei 50 metu per anksti.


StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 19:48 
  
 
 
pasirodo spyruokliuke pakeist juoku reikalas, kaip minejo kolega buvo nuluzus viena ausele jos.
trumpas aprasas: nuimam apsaga(2 plasmasiniai kistukai), atsukam 3 varstus kurie laiko mechanizma, jis laisvai isitrauke, jeigu priejimo truks, desinei pusei po apdaila israukem is varikliuko kojele, mechanizmas isitrauks dar daugiau, laidu atjunkt nereik, ten pamatysit ta spyruokliuke, jei iseis naudojam tapacia arba pritaikom panasia, uzdedam viana ausele, kita atsuktuvo ar seip kokio ilgesnio plono daikto pagalba uztraukiam ant kitos auseles ir volia, pataisyta :)


StandartinėParašytas: 06 Geg 2009, 11:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.29
Amžius:
34
Pranešimai:
323
Automobiliai:
525d 01'
nieknedariau rašė:
po apsilankymo bmw centre paaiskejo kad spyruokliuke nesikeicia, reik keist visa mechanizma. tiesa sakant priejimas labai apgailetinas ir kaip reikes pritraukejo kojele prikabyt net nesuvokiu, bet keisiu ir parasysiu kaip kas daroma gal kam pravers.

nu gal dabar maziau visokiu BMW centru pasakom tikesi :)

_________________
Iš visų metų laikų labiausiai nemėgstu ryto ir pirmadienio


StandartinėParašytas: 06 Geg 2009, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.29
Amžius:
34
Pranešimai:
323
Automobiliai:
525d 01'
vitalke rašė:
dyexpert nu jei butu kitaip galima sutaisyt pasakyciau kaip, bet siuo atveju sis budas butu pigiausias, jei manai kad zinai geresni sutaisymo buda paskyk as irgi paklausysiu, nes cia tik parasei kad tik parasyt. As pasakiau is patirties ka darem pazystamui kai pradejo ne is sio ne is to atsadarinet bagazine E38. O jei tau atrodo kad nuvarius kokiam elektrikui ar dar kazkokiam meistriukui bus pigiau tai taisyk taip. Arba ardyk pats, chimicyk kaip tu sakai nieko nezinodamas, o poto "skupus moka du kartus".
P.S. As ivardijau ka konkreciai pakeist o autoriui sprest ar klausyt ar ne, taciau ne tau man sakt kad paprasciausias mano patarimas, nes "vaiduokliais tiki" tai visiskas offtopic, sory uz OT, bet ....

tu teisus, per daug sau leidau, atsiprasau. Bet koks tikslas keist pritraukeja, jei bagazines atsidaryma/uzsidaryma reguliuoja ta varlike kuri yra spynoj. nu nelabai gal supratau ka pritraukeju vadini, nes is esmes bagazine pritraukia ta kojele apacioj uz kurios uzsikabina spyna, nes spynoj butent(toj kuri uzsikabina) yra kontaktai, ir ten, toks elektrinis jungtukas yra reguliuojamas tos spyruoklikes pagalba, taip pat ta spyruoklike ir atmeta spyna ir tuo paciu nusiuncia signala pritraukejui vel suveikt. ten spynos elektrine dalis yra labai paprasta(vienas tas elektrinis jungtukas), taip kad uztektu pravalinet, paziuret ar nestringa. cia tik mano nuomone, bet pasakiau kaip yra

_________________
Iš visų metų laikų labiausiai nemėgstu ryto ir pirmadienio


StandartinėParašytas: 06 Lap 2014, 23:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.12.03
Pranešimai:
125
Sveiki.Bandziau siandien atidaryti bagazine ir uzstrigo ji man,pritraukejas wos pasuko ir sustojo,dabar spaudziant atidaryti girdisi tiks cikt ir wiskas...kokiu minciu turite kaip man ja atrakinti? Su raktu seip pas mane atsidarinejo ji,bet dabar ir su raktu neatsidaro... Kaip suprantu su raktu neatsidaro nes pritraukejas ja laiko,todel.. Ka daryti,kaip man i ja patekti?


StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 17:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.30
Amžius:
30
Pranešimai:
1470
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Opel Vectra GTS 2.2 '03
ex.E38 - 728i '96
Skype:
tomaszvalgas
Nikas:
L1F3
su raktu turėtų atsidaryt. Bet kokiu atveju, jeigu ir strigo pritraukėjęs, tai tikrai turėtų raktas padėt. Gal pamėgink sukt raktą ir kelt ranka bagažinę stipriau, gal užstrigo šiek tiek kai pritraukėjas nepilnai atsisukęs... Jeigu nepadės, tai tada vargas vargelis :) Man buvo strigus bagažinė, tai ačiū dievui, kad bagažinės apdaila dar nebuvo uždėta iš vidaus. Tai per galines sėdynęs iš vidaus su strypu atidariau.


StandartinėParašytas: 12 Lap 2014, 23:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
Koks Lietuvoje parduodamas hidraulinis skystis tinkamas E38 automatinėms bagažinėms?

Iš karto sakau - paprastas hidraulinis ATF netinka.

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 01:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Yra BMW kabrioletu alyva, 54 34 0 394 395 - 75lt/250ml, kaina tai nesveika ..
Ivedziau si numeri kai kuriuose puslapiuose, tai rado kazkoki FEBI analoga:
http://www.interauto.lt/?action=catalog ... price_view
http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=de ... lcm1e9bfm4
https://www.autoaibe.lt/paieska?ieskoti ... 0394%20395
Nezinau ar sitie dalykai tiks ar ne ..

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 09:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
Exeed rašė:
Koks Lietuvoje parduodamas hidraulinis skystis tinkamas E38 automatinėms bagažinėms?

Iš karto sakau - paprastas hidraulinis ATF netinka.


nebuk tinginys tamsta, paziurek realoeme, as ten nebloga daikta radau.kaip tik ana penktadieni uzsakiau krastoi, 150 rubliu. tai yra remkomplektas, i kuri iveina dangteliai, tarpines ir spec bonkute su skysciu dapilymui. pirkti butina, nes tie dangteliai yra vienakrtiniai, atidarei ir gali ismesti. galvojom pradziai kad juokai cia, bet po keliu menesiu pradejo smirdeti tuo skysciu bagazinei, o apziurejus vizualiai matesi kad gausiai leidzia is sistemos ta bruda. o siaip atskirai to skyscio yra detaliu parduotuvese, paskai kad reikia hydraulinio skycio merso kabrioletams ir duoda buteliuka, apie 30lt kazkas.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 10:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
sickdog rašė:
nebuk tinginys tamsta, paziurek realoeme, as ten nebloga daikta radau.kaip tik ana penktadieni uzsakiau krastoi, 150 rubliu. tai yra remkomplektas, i kuri iveina dangteliai, tarpines ir spec bonkute su skysciu dapilymui. pirkti butina, nes tie dangteliai yra vienakrtiniai, atidarei ir gali ismesti. galvojom pradziai kad juokai cia, bet po keliu menesiu pradejo smirdeti tuo skysciu bagazinei, o apziurejus vizualiai matesi kad gausiai leidzia is sistemos ta bruda. o siaip atskirai to skyscio yra detaliu parduotuvese, paskai kad reikia hydraulinio skycio merso kabrioletams ir duoda buteliuka, apie 30lt kazkas.


Tamsta ne tinginys, tamsta žiūrėjo reamoem'e ir bimmerforums skaitė. Radau info, kad amerikiečiai pila Shell Aero arba Aero Mobil skystį į tą sistemą, todėl ir rašiau, kad ATF netinka, nes tas skystis per klampus ir su per daug nuosėdų, kurios bagažinės hidrauliką visiškai sufuck-up'ina. O tų šelų ir mobilų Lietuvoje tikriausiai nei su žiburiu nerasi. Krastoje taip, tik remkomplektas parsiduoda, kuo irgi domėjausi ir jau užsakiau, nes alternatyvos nelabai nėra.

dionich rašė:
Yra BMW kabrioletu alyva, 54 34 0 394 395 - 75lt/250ml, kaina tai nesveika ..
Ivedziau si numeri kai kuriuose puslapiuose, tai rado kazkoki FEBI analoga:
http://www.interauto.lt/?action=catalog ... price_view
http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl=de ... lcm1e9bfm4
https://www.autoaibe.lt/paieska?ieskoti ... 0394%20395
Nezinau ar sitie dalykai tiks ar ne ..


Na taip, hidraulinių skysčių tai yra visokiausių, tačiau taos sistemos kai tokios jautrios skysčio kokybei, tai ir pilti bet ką bedant pirštu nesinori, tą ką remomenduoja amerikos E38 savininkai Lietuvoje nėra ir apskritai nelabai čia toks einamas dalykas tokie spec skysčiai būtent tokio modelio būtent tokioms sistemoms tik skirti. Dėkui anyway, dionich ;)

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 13 Lap 2014, 11:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
tu man atrodo net mano posto neprskaitei :D . sakau yra KRASTOI originalus remkomplektas, butent E38, i kuri ieina dangteliai (nes jie vienkartiniai), tarpines ir SKYSTIS. spec buteliuke, kad normaliai ipilti ji, nes paprastai niekaip ten neprieisi, tik su ta "soske". 150lt.

o apie ne krasta ir rasiau kad HYDRAULINIS skistis nei ATF nei dar kazkas, spec reikalas tokiom sistemom. jis net tepalu nesivadina. o kad kai ipili ten brudo ir pareina ta sistema tai senai zinoma, tiek kad ji pareiti gali ir rytoi ir po 10 metu. kazkaip net keista kad posto neiskaitei :D .

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery