Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 21:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2008, 21:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.22
Amžius:
41
Pranešimai:
3
Miestas:
Rokiškis
Automobilio, apie kuri norite paklausti bmw e 38
Pagaminimo metai:1996
Variklis:2500
Degalai:dyzelinas

Problema/klausimas:
ar imanoma vietoj mazo tv nieko nekeitus ideti dideli?


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2008, 21:11 
  
 
 
Jeigu kalbi apie savo masina tai atsakymas vienareiksmiskai - ne :)
Tau teks keistis monitoriu ir video moduli. O ir navigacija tavo nemokes rodyt 16:9 rezimu. :wink:
Siaip, galetum paieska pasinaudot, man atrodo jau buvo apie tai diskutuota... :roll:


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 09:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
dar vienas klausimas jei yra mazas ekranas ir viskas puikiai veikia ar apsimoka deti ta dideli, bent as tai jokios naudos nematau.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 10:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.04
Amžius:
40
Pranešimai:
329
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 M57 99'
sickdog rašė:
dar vienas klausimas jei yra mazas ekranas ir viskas puikiai veikia ar apsimoka deti ta dideli, bent as tai jokios naudos nematau.


Jei galeciau atsukti laika atgal nebedeciau :) viskas ko reikia puikiai matosi ir mazame ekrane. Nebent labai labai pigiai jau gautum dideli ekrana ir video moduli kuris palaiko 16:9 (aisku jei pas tave yra tv funkcija)

_________________
Šeimyninins šampanas - Vyras geria, žmona putoja...


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 10:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
jo, apie tai ir kalbu..

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 12:06 
  
 
 
Cia viskas priklauso nuo zmogaus sakyciau.
4:3 turi viena pranasuma: dangtelis yra su medzio imitacija, kuris dera prie juostu is kaires i desines.
16:9 turi gal truputi daugiau pranasumu: visu pirma su navi gali naudoti spit funkcija (cia jeigu navi palaiko), kuri is tikro labai patogu; visu antra jeigu isidejes dvd playeri, tai tikrai maloniau ziureti per 16:9, visu trecia kai idedi kasete tai "kruciau" dangtelis atsidaro (beje, vietoj kasetniko ten labai patogiai ilenda dvd playeris).

Siaip, split galima naudot ir su 4:3, bet cia jau iskrypimas... :roll:
Techniskai didelio labai skirtumo nera, kaip su vienu, taip ir sukitu gausi visa ta pacia info ir neturesi bedu. As asmeniskai isidejau 16:9 del to, kadangi ruosiuosi detis MKIV navigacija ir DVD playeri. Na is esmes dar prie to pacio jis man ir graziau ziurisi. Bet aisku tas malonumas ne toks ir pigus.. :roll:


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 13:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
nu nzn,pas mane ant mkI nera split jokio atrodo... as iki siol dar neisistudiajavau ten visko :D , dar siendien bekrapstydamas radau 2eurus, tik pasiekt negaliu :lol:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 15:32 
  
 
 
Tai jo, split rezimas jeigu neklystu atsirado tik nuo MKIII navi kompo.. :roll: Taip kad pas mane jo kol kas irgi nera... :wink:


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 20:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
angelas_ rašė:
Jeigu kalbi apie savo masina tai atsakymas vienareiksmiskai - ne :)
Tau teks keistis monitoriu ir video moduli. O ir navigacija tavo nemokes rodyt 16:9 rezimu. :wink:
Siaip, galetum paieska pasinaudot, man atrodo jau buvo apie tai diskutuota... :roll:

Kad man rodos navigacija turetu rodyt, tik tv rodys mazo ekrano dydziu.

O buvau pajunges platu tv y E38 kur yra mazas, tai kazko jis mirgejo :? Nu tokiom isilginem juostom ir greitai, kaip telikai pries 40 metu :)


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 20:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.08
Pranešimai:
61
Automobiliai:
E36 350ci v12 m73
tv modulio keisti nebutina, ji galima perprogramuoti.


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 20:21 
  
 
 
Xolen rašė:
Kad man rodos navigacija turetu rodyt, tik tv rodys mazo ekrano dydziu.

O buvau pajunges platu tv y E38 kur yra mazas, tai kazko jis mirgejo :? Nu tokiom isilginem juostom ir greitai, kaip telikai pries 40 metu :)


Na gi vat kad nerodys.. Pas mane dabar kai vairuotojo duris atidarai, isijungia tas magas ir rodo apacioj tokia balta eilute su laikrodziu. Tai situo rezimu rodo per visa ekrana. As taip suprantu ta juosta rodo pats magas ("displejaus kompas" grubiai tariant). Del to per visa ekrana ir rodo... Ikisi rakta, atsiranda vaizdas ir iskarto sumazeja iki 4:3. Zodziu, kiek as suprantu jeigu navi nemoka rodyt 16:9, tai ir borto kompo nerodys 16:9. Kiek suprantu MKI visi yra 4:3 only, MKII yra ir 4:3 only (senesni), ir galintys rodyti abiem rezimais, na ir atitinkamai toliau MKIII ir MKIV gali taipogi abiem rezimais rodyt..

Taip, kai pasijungi maga su 16:9 displejumi, ijungi maitinima ir jis kaip telikai rodydavo pries 40metu nesurguliuoti. Tada isjungi (pasuki rakteli i 0 padeti), palaikai ji kokia 5min (gal 10, nezinau tiksliai), na tada ijungi (pasuki rakteli i 1 padeti) ir vualia, rodo :wink: Matomai kantrybes pritruko :wink:


StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 20:28 
  
 
 
audriob rašė:
tv modulio keisti nebutina, ji galima perprogramuoti.


As taipogi sitokia informacija girdejau. Bet internete nieko apie tai neradau (bet atvirai pasakius rimtai ir neieskojau :oops: ). Gal gali pasufleruoti kokia papildoma info apie tai? Kazkaip pries ardant noretusi pasiskaityt daugiau... :?

Siaip, pastebejau toki dalyka, kad 16:9 displejai kazkaip nekokybiskai rodo 4:3 rezimu. Toks ispudis kad rodo per lengva plevele, lengvai paplautas vaizdas. Ir idomiausia tai, kad internete kiek nuotrauku maciau, pas visus 16:9 displejai 4:3 rezimu kazkaip rodo ne taip.. Beje, bandziau per Service Menu reguliuoti ryskuma, bet ne kazi kuo ten padejo... Tai vat, man toks klausimas ar tiesiog perdarius video moduli is 4:3 ar nerodys taip pat per visa ekrana? Ar cia tik pats 16:9 displejus toki rezima blogai rodo? T.y. pajungus 16:9 rezimu rodytu kokybiskai...


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2008, 22:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.01
Amžius:
43
Pranešimai:
313
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E61 530d 06'
Ex E60 530D 04'
Ex E38 730D M57 00'
Ex E32 730i 87'
Ex E30
bmw E38 rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti bmw e 38
Pagaminimo metai:1996
Variklis:2500
Degalai:dyzelinas

Problema/klausimas:
ar imanoma vietoj mazo tv nieko nekeitus ideti dideli?


taip, tau tereikes isimti 4:3 monitoriu ir istatyti 16:9. daugiau nieko keisti nereikes. tv bloko keitimas tik mitas.

_________________
naujos pradžios pradžia.


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2008, 22:55 
  
 
 
Jofka rašė:
taip, tau tereikes isimti 4:3 monitoriu ir istatyti 16:9. daugiau nieko keisti nereikes. tv bloko keitimas tik mitas.


Jofka, neklaidink zmoniu [-X :wink:
Kaip jau kalbeta anksciau, tv modulis gali nepalaikyti 16:9. Jeigu palaikys, tai tereikes iejus i "Television" perjungti rezima is 4:3 i 16:9 ir viskas. Bet jeigu nepalaikys, tai pades arba tv modulio (video modulio) keitimas arba jo perprogramavimas. Va, cia galima apie tai pasiskaityt. Beje, kaip jau rasiau anksciau, pas mane butent taip ir yra, per 16:9 monitoriuka rodo 4:3 rezimu. Aisku jeigu nesinaudoji TV, tai gali is tv modulio melyna fiske perjungti i navi ir tada OBC ir navi turetu rodyt 16:9, bet tokiu atveju prarandi tv funkcija. Va tep va.. :)


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2008, 09:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.01
Amžius:
43
Pranešimai:
313
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E61 530d 06'
Ex E60 530D 04'
Ex E38 730D M57 00'
Ex E32 730i 87'
Ex E30
angelas_ rašė:
Jofka, neklaidink zmoniu [-X :wink:
Kaip jau kalbeta anksciau, tv modulis gali nepalaikyti 16:9. Jeigu palaikys, tai tereikes iejus i "Television" perjungti rezima is 4:3 i 16:9 ir viskas. Bet jeigu nepalaikys, tai pades arba tv modulio (video modulio) keitimas arba jo perprogramavimas. Va, cia galima apie tai pasiskaityt. Beje, kaip jau rasiau anksciau, pas mane butent taip ir yra, per 16:9 monitoriuka rodo 4:3 rezimu. Aisku jeigu nesinaudoji TV, tai gali is tv modulio melyna fiske perjungti i navi ir tada OBC ir navi turetu rodyt 16:9, bet tokiu atveju prarandi tv funkcija. Va tep va.. :)



Na sorry jei suklaidinau, bet as tiesiog isemiau 4:3 ir istaciau 16:9, pas mane mkII, ijungus jis ima mirgeti,tada isjungi degima, palauki kol navi nustoja veikus, kai uzgesta jos lemputes atjungi akumuliatoriu ir vel prijungi ir sistema persijungia i 16:9. Viskas kaip ten ir pasakyta. http://www.youtube.com/watch?v=Rnaw9W72 ... re=related

_________________
naujos pradžios pradžia.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery