Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 19:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Bir 2008, 19:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.04.10
Amžius:
46
Pranešimai:
18
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E30 316 "90 ex
E30 325 "90 ex
E38 730 "94 ex
E46 320d "02
Cia daug kas pasisake uz tai ,kad vienareiksmiskai ispjauti katalizatorius.Bet negi nei vienam neatsirado CO2 kvapas kai vaziuoji prasidares langa. Rasau taip nes pirkau su jau ispjautu katalizatoriumi ir CO2 jauciasi. Turbut tam itakoja ir ismetimo sistemos vamzdziu galai uzriesti i apacia - gal susidaro koks sukurys.


StandartinėParašytas: 19 Bir 2008, 19:40 
  
 
 
jei jie barska tai zinok galiu duot apie 90% kad ju jau nebera o yra like tik tusti bakeliai... pas mane irgi barskejo tai galvojau, kad chana katalizatoriui tai kaip ir tu pasiryzau ispjauti ir dar tikejausi litu gaut bet prapjoves radau tuscius bakelius su jau isluptais katalizatoriais :) kad pasalinti ta garsa (barskejima) nusipirkau kitus neoriginalius katalizatorius tik nepamenu kiek jie kainavo tiksliai... kazkur 600 uz du vienetus gavos ir visi nemalonus garsai dingo :)


StandartinėParašytas: 19 Bir 2008, 20:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Pas mane ir dar vieną mano draugą pradėjo barškėt. Bet išpjomėm ir buvo netušti, tik jau subyrėję. ir įdėjom vamzdžius. Bent pas mane niekas blogiau nepasidarė. Nei CO2 kvapo, kaip čia kažkas rašė, nei dar ko nors. Tik kiaušiniais smirdėt nustojo:)
Ir nepamirškit, kad katalyzas naxyj mašinai nereikalingas - jis tik dėl ekologijos. O iki ekologijos mums dar toli - pilnas miestas traktorių ir lavonų važinėjančių, tai ką jau ten mano tvarkingas degimas be katalizatoriaus... Trumpai, jei jau jūsų auto 10 metelių ir daugiau, ir dar katūlis originalus stovi, tai vienaip ar kitaip jam jau chana. Ir jei net barškėt pradeda, tai jokios jau ten ekologijos, tikrai pjaukit ir nesiparinkit - bent pinigų gausit ir nebebarškės niekas ir netrukdys išmetimui.


StandartinėParašytas: 19 Bir 2008, 20:38 
  
 
 
kad neigiamo efekto jokio nebuvo kai ir pas mane dar ispjauti jie buvo tai faktas :) niekas tikrai nesmirdejo ar dar kokio velnio tai nebuvo.. buvo tik garsas nemalonus :)


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 00:23 
  
 
 
Na nezinau, ar vienaip, ar kitaip, bet pas mane katalizai dar yra ir jie dar savo funkcija atlieka. Aisku efektyvumas ne toks, kaip nauju, bet kol dar kazkiek veikia, tol tegul buna.. Ir keiktis visiskai nebutina :P O i ekologija pasiziuret pagal savo finansines ar kitokias galimybes sakyciau netgi labai gerai. Vat :)


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 11:37 
  
 
 
angelas_ rašė:
Na nezinau, ar vienaip, ar kitaip, bet pas mane katalizai dar yra ir jie dar savo funkcija atlieka. Aisku efektyvumas ne toks, kaip nauju, bet kol dar kazkiek veikia, tol tegul buna.. Ir keiktis visiskai nebutina :P O i ekologija pasiziuret pagal savo finansines ar kitokias galimybes sakyciau netgi labai gerai. Vat :)

Bet kokiu atveju ateis diena kai mūsų mylimoje bananų Respublikoje, TA pasieks lygi kaip ir išsivysčiusiose valstybėse. Aišku tiems kas prižiūri automobilį tai įtakos neturės, tačiau bus linksma žiūrėti kaip visi pjaus lauk lenkų išrastą dviratį (kitaip žinomą kaip "rezonatorius") ir statysis katalizatorius...

P.S. Man kartais keista kai žmonės perkasi automobilį ir poto skundžiasi didelėmis remonto, priežiūros ir išlaikymo išlaidomis... Nesupranta dar žmonės, kad šeis laikais įsigyti automobilį neprabanga, išlaikyti jį yra prabanga. Patarimas būtų nusipirkt arklį, jis daug šieno nevalgo o ir šienas nebrangus :)


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 13:08 
  
 
 
Neperlenkiam lazdos.. :?
Beje, arkli islaikyt toli grazu nera pigu, kaip kai kuriems atrodo.. [-X


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 13:59 
  
 
 
Cituoti:
Bet kokiu atveju ateis diena kai mūsų mylimoje bananų Respublikoje, TA pasieks lygi kaip ir išsivysčiusiose valstybėse. Aišku tiems kas prižiūri automobilį tai įtakos neturės, tačiau bus linksma žiūrėti kaip visi pjaus lauk lenkų išrastą dviratį (kitaip žinomą kaip "rezonatorius") ir statysis katalizatorius...


kadangi isidejau katalizatorius o ne rezonatorius tai bent jau man si problema negresia :lol:


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 14:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.05.18
Pranešimai:
108
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 323i
E36 323ti "obrubkas"
E61 535d "būda":)
Kai tai atsitiks, visi važinėsim su naujais siurbliais. Valstybė padarys viską, kad tik neleistų visiems džiaugtis prabanga.


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 14:13 
  
 
 
angelas_ rašė:
Neperlenkiam lazdos.. :?
Beje, arkli islaikyt toli grazu nera pigu, kaip kai kuriems atrodo.. [-X

Šiek tiek ironijos nieko įžeidžiančio... :) Tiesiog lietuvaičiai dar nevisi supranta, kad automobilis yra nesibaigiančios išlaidos ir tiek :wink:


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 14:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.10
Amžius:
42
Pranešimai:
304
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E28 2,0
EX E30 2,0
EX E28 2,3
EX E34 2,5
E38 740, 4.4
ismetimosistemos rašė:
Šiek tiek ironijos nieko įžeidžiančio... :) Tiesiog lietuvaičiai dar nevisi supranta, kad automobilis yra nesibaigiančios išlaidos ir tiek :wink:


Jei taip giliai ziureti tai visas gyvenimas yra nesibaigiancios islaidos ;)

_________________
тройка, пятёрка, ТУЗ !


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 15:40 
  
 
 
Krabassss rašė:
Jei taip giliai ziureti tai visas gyvenimas yra nesibaigiancios islaidos ;)

Iš dalies jūs teisus tik skirtumas, kad automobilis ne būtinas dalykas arba bent jau prabangus automobilis ne būtinas dalykas. Iš gyvenimo tokių prisižiūrėjes kad...

Atvažiuoja studentas į servisą giriasi kokį auto tėvelei nupirko į paskaitas važinėtis... su bumeriuku septintu 5,4 motoriukas, klausia kodėl ji tiek daug ryja... Taip ir norėjosi pasakyti nusipirk arklį tai tik šieną valgys...

Beto daugumai lietuvaičiu automobilis yra kaip sakant prestižo reikalas, tik kažkaip juokinga būna kai su tuo prestižiniu automobiliu poto važinėja ne kas diena nes nebūna už ką kūro pilti arba už ka remontuotis :)


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 16:08 
  
 
 
Yra aisku ir tavo zodziuose dalis tiesios.. :)


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 20:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.10
Amžius:
42
Pranešimai:
304
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E28 2,0
EX E30 2,0
EX E28 2,3
EX E34 2,5
E38 740, 4.4
ismetimosistemos rašė:
Iš dalies jūs teisus tik skirtumas, kad automobilis ne būtinas dalykas arba bent jau prabangus automobilis ne būtinas dalykas. Iš gyvenimo tokių prisižiūrėjes kad...

Atvažiuoja studentas į servisą giriasi kokį auto tėvelei nupirko į paskaitas važinėtis... su bumeriuku septintu 5,4 motoriukas, klausia kodėl ji tiek daug ryja... Taip ir norėjosi pasakyti nusipirk arklį tai tik šieną valgys...

Beto daugumai lietuvaičiu automobilis yra kaip sakant prestižo reikalas, tik kažkaip juokinga būna kai su tuo prestižiniu automobiliu poto važinėja ne kas diena nes nebūna už ką kūro pilti arba už ka remontuotis :)


sutinku :)
mano atveju nusipirkau E38 tuo paciu igyvendines savo svajone :), sakyciau nesu turtingas ir ji islaikyti man bus nelengva, bet svajonems lemta pildytis, toks mano gyvenimo tikslas.
Taip pat svajoju apie dideli ir grazu nama, dabar turiu (taip pat paskolos pagalba) sodo namuka, kuri jau trecius metus statau iki to isvajotojo, dar minimum 5 metus tiktrai uztruksiu :)
Kelias pasirinktas sunkus, bet viskas vardan svajoniu igyvendinimo :)
nu cia jau OT truputi :)
Tai ka su katuliais daryti nei nzn, barska uzas, pataikai i kokia duobike tai blyn kaip skarbonkes prie duslios priristos :mrgreen: keisti naujais ? 600 lt + darbas, ar pjauti lauk ?
o seip galetu tie gabaliukai nubireje ir patys isskristi lauk, tik vat neskrenda kotais.

_________________
тройка, пятёрка, ТУЗ !


StandartinėParašytas: 20 Bir 2008, 20:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.11
Amžius:
42
Pranešimai:
547
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 520 M50
Krabassss rašė:
Tai ka su katuliais daryti nei nzn, barska uzas, pataikai i kokia duobike tai blyn kaip skarbonkes prie duslios priristos :mrgreen: keisti naujais ? 600 lt + darbas, ar pjauti lauk ?
o seip galetu tie gabaliukai nubireje ir patys isskristi lauk, tik vat neskrenda kotais.


tau jie neiskris, o tik uzkims kitus bakelius, kurie dar turbut visai geri.

_________________
Bajavaja Mashyna Warov


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery