Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 16:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Lap 2009, 21:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.18
Pranešimai:
517
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
:
E39 530d 02'
E38 744i 98'
E38 730i 96' -EX-
E34 525tds 94' -EX-
E32 735i 87' =EX=
nieknedariau rašė:
man nei laukas nei vidus nedare, taigi ardziau abloske kaip minejau auksciau. jei pasjus taspac, cia jau liniuotes ir kabliukai nepades ykisti per lango tarpa :) jei tik vidus nedaro, atsisuki rankenele ir troselis matysis gyvas ar ne, jei abi puses nedaro bus kaip minejau troselio sarvas, jei suluzes jis neytempe troselio pakankamai atrakint duris, aisq jis gali ir nutrukes but, bet taip dar nesu girdejes o ir isikabyt jis negali niekaip, nes galai gerai tvirtinasi. priekine abloske isema nesulauzius nieko, su galine nz neteko imti tokiom salygom.


Jei dar neesi apie tai girdejes, tai pas mane butent taip ir atsitike dabar :wink:


StandartinėParašytas: 24 Lap 2009, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
39
Pranešimai:
111
Miestas:
Marijampole
Automobiliai:
E30 1.8i ex
E36 2.5i ex
E38 3.0i ex
E60 3.5d ex
E38 4.4i ex
gyveni ir mokaisi tsakant :)

_________________
....nes tik Lietuvoje daugiau "M" klasės BMW automobilių nei pati gamykla jų išleido.


StandartinėParašytas: 27 Sau 2010, 22:08 
  
 
 
Reikia nuimti galines duris,po to galim prieiti,prie varzto ,kuris laiko rankena is lauko.Tada per skile prieinam prie spinos


StandartinėParašytas: 12 Vas 2010, 20:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.10
Pranešimai:
5
Automobiliai:
E38 728
na va pas mane ir ta pati beda atsitiko su keleivio durelem :( ir nelabai yra laiko uzsiimti su ardymu. reiks gal bandyti nuvaryti i koki serviziuka, gal apsiims ardyti :!: :?:


StandartinėParašytas: 28 Vas 2015, 00:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2014.03.12
Pranešimai:
12
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 530i M60B30 12/1992 E38 730d M57D30 02/2001 E39 530d M57D30 01/2000 touring
Stingas rašė:
o durelės neatsidaro nei iš vidaus nei iš išorės? jei taip tai spyna bus parėjus arba prinešta dulkių, man taip buvo pakako sutepti. jei neatsidaro tik iš išorės, keliant rankena kaip užrakintų durų, jokio pasipriešinimo, tai trūkęs troselis arba prie rankenos durų rėmo, tvirtinamo prie durelių skardos iš vidaus, bus nulūžęs troselio laikiklis. man irgi taip buvo :)


Pas mane iš niekur nieko neatsidaro priekinės vairuotojo durys iš lauko. Iš vidaus atsidaro. Ar troselis, ar kas kitas kaltas dar reikės ieškot.. Gal kam padės šis video apie išorinės rankenėlės nuėmimą:

https://www.youtube.com/watch?v=WVwmCjPfdj0

_________________
inleded


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery