Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 21:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Spa 2015, 21:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Na saudo tik ant salto..aisku yra ir dujos,tai ant duju saltas ir trukcioja,ant benzo vaziuoja super,tiesiog truputi paveluotai sureaguoja i pirma gazo paspaudima uzvedus salta motora..sakai grandines slidimo ir t.t.. aisku taii imanoma,bet visgi kai karstas dirba idealiai qbiem kurais,tai vienareiksmiskai visus slidimus atmetu(o jei giliau i slidima,tai manau turetu buti pasaliniai garsai is variklio,ypac jei grandine pasitampius) ir kazkur skaiciau,tiesa ne apie v8 ten buvo,bet irgi zmogus pasakojo kad saudo pas ji,tai daug kas minejo osm.. taigi nezinau ar tai tiesa,tdl ir prasau pagalbos:) na aisku mano manymu oras saudo,kas ten dar gali saudyt jei benzu vaziuoji:)


StandartinėParašytas: 21 Spa 2015, 16:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Beje,dar prie to paties,additive ir multiplicative adaptations-turi but kuo arciau nulio?zinay kad jeigu additive twigiamas,reiskia traukia ora,o realiai kokia yra ta riba maksimali teigiama,kazkas sake,bet sako nezinau tiksliai,bet atrodo kad iki 8 kazkur:)


StandartinėParašytas: 23 Spa 2015, 13:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.22
Amžius:
31
Pranešimai:
69
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Ex. E38 3.5
Ex. E39 3.0D M
Ex. E38 3.0D
Ex. E39 3.0D
Ex. E39 2.0
Ex. E36 1.8is
bmwFans rašė:
Na saudo tik ant salto..aisku yra ir dujos,tai ant duju saltas ir trukcioja,ant benzo vaziuoja super,tiesiog truputi paveluotai sureaguoja i pirma gazo paspaudima uzvedus salta motora..sakai grandines slidimo ir t.t.. aisku taii imanoma,bet visgi kai karstas dirba idealiai qbiem kurais,tai vienareiksmiskai visus slidimus atmetu(o jei giliau i slidima,tai manau turetu buti pasaliniai garsai is variklio,ypac jei grandine pasitampius) ir kazkur skaiciau,tiesa ne apie v8 ten buvo,bet irgi zmogus pasakojo kad saudo pas ji,tai daug kas minejo osm.. taigi nezinau ar tai tiesa,tdl ir prasau pagalbos:) na aisku mano manymu oras saudo,kas ten dar gali saudyt jei benzu vaziuoji:)



Neskaičiau visos temos, bet mano buvusiam m62 b35 (3.5 V8) šaltas irgi užvedus šaudydavo ir drebėjo, dujos taškinės stovėjo. Tai Žodžiu visi bajeriai pasibaigė, kai pakeičiau liambdas naujas, bako siurbli (nes prie mirties buvo) ir oro srauto matuokle.


StandartinėParašytas: 26 Spa 2015, 16:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Vat labiausiai ir itariu matuokle:/ nes additive ir multiplicative reiksmes labai skirtingos,skaiciau jeigu skirtingos,tai bus beda osm.o nesijausdavo kad lyg cilindru kazkiek nedirbdavo?ir dar klausymas,kodel ta inpa nk normalaus neparodo,ta prasme,atjungiau detonacini davikli uzvestai auto,ir klaidos neismete jokios..kdl čia taip nesuprantu..?


StandartinėParašytas: 26 Spa 2015, 16:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.06
Pranešimai:
1098
Automobiliai:
E36. daug
E93
todel kad inpa yra entry level diagnostika :)

_________________
Rap is cool.


StandartinėParašytas: 27 Spa 2015, 12:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Tai ji tik lambdas,maf,misfierius ir holus visokius meta ane?ar net holo neismestu klaidos?ir beje jei su inpa istryniau visas klaidas(net pvz detonacinio,kurio nerode kai atjungiau) tai jau pajungus kita programa,jokiu klaidu nerodys?ta prasme issitrina visos aplamai klaidos kai trini,iskaitant ir tas kurios nematomos tipo?


StandartinėParašytas: 27 Spa 2015, 22:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.22
Amžius:
31
Pranešimai:
69
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Ex. E38 3.5
Ex. E39 3.0D M
Ex. E38 3.0D
Ex. E39 3.0D
Ex. E39 2.0
Ex. E36 1.8is
bmwFans rašė:
Vat labiausiai ir itariu matuokle:/ nes additive ir multiplicative reiksmes labai skirtingos,skaiciau jeigu skirtingos,tai bus beda osm.o nesijausdavo kad lyg cilindru kazkiek nedirbdavo?ir dar klausymas,kodel ta inpa nk normalaus neparodo,ta prasme,atjungiau detonacini davikli uzvestai auto,ir klaidos neismete jokios..kdl čia taip nesuprantu..?


Dėl cilindrų nedirbimo, tai taip, būdavo jausmas kad nedirba puse motoro.


StandartinėParašytas: 02 Lap 2015, 12:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Lorenzai,o tiek dujom tiek benzu jautesi kad nedirbo kazkiek cilindru begejantis?pas mane tik dujom,benzu salta vaziuoja puikiai,visiskai skirtumo nesijaucia ar salta ar ne:)


StandartinėParašytas: 03 Lap 2015, 01:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Atejnant salciams pobiski, pas mane dujos irgi grybaut pradeda kai masina salta, apsukos sokineja kartais, dreba variklis, budavo, kad kartais galejo uzgest stovint. Ant benzo viskas super visais rezimais ir visados. Manau cia tiesiog duju specifika, nemegsta salciu. Arba jau iranga sena. Kiek bevazinejau reguliuot tas dujas, nelabai daug ir buvo rezultato. Reikia bandyt dujininka keist.

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 04 Lap 2015, 01:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.19
Amžius:
41
Pranešimai:
354
Miestas:
Anyksciai
Automobiliai:
ex E34 525 tds
E38 740i M62 '97
Reikia Dionich purkstukus duju tikrintis, nes oram pravesus jie nebedirba kaip priklauso jei jau pavarge. Ypac vesesniu oru Valtekai nemegsta. Siaip gali bandyti dar su WD juos prasiplauti, kazkiek pades, bet mastyk apie ju keitima arba perrinkima.


StandartinėParašytas: 04 Lap 2015, 03:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Pas mane kaip tik Valtekai :) Per 5 metus viena man remontavo, kita keite. Kiekviena karta nulupo po 300-400lt.
Nezinau blem uz ka, nes jos pigios, 3 stukos kainuoja apie 130lt. Rem komplektas isvis pigus, 3€ (http://www.setaltas.lt/goods/cat,801/su ... ukams.html).
Paziurejes video, tai ten jos labai lengvai ardosi .. isvis nera ka veikt.



Tik reiketu poto jas sukalibruot.
Vienu zodziu dekui tau zmogau, kad uzvedei mane ant teisingo kelio. Bandysiu perrinkt jas, gal reikalai pageres, nes jau nekenciu tuos dujininkus, tuos reguliavius ir bapkiu lupimus. Vaziuot pas juos jau tikra kancia, jau pradejau nekest duju :D

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 04 Lap 2015, 08:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
Vaktek purkstukai yra sudas paskutinis. Del to tau ir bedos. Reikia kitu.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 04 Lap 2015, 12:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.11.24
Pranešimai:
215
Vat pas mane su benzu irgi viskas gerai,o su dujom kol gerai nepasyla,begejantis,spustelejus staigiau gaza iskart lyg atsijungia puse cilindru..,kai ryte uzvedi ir duodi susilt iki kokiu 65-75 laipsniu varikliui,viskas gerai,kai uzvedi,palauki kol isijungia dujos ir pradedi vaziuot su varikliu apie 40laipsniu,tai vaziuoji kol nesusyla variklis iki darbines(na nes vaziuojant greiciau syla motoras,tai ir iki darbines kol nedaeina,paspaudus nesibegeja ir dreba) klausymas,ar del osm pavizdziui gali tokie dalykai buti,ir beje abiem kurais tokie simptomai butu,ar gali tik ant duju pasireikst?


StandartinėParašytas: 04 Lap 2015, 12:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.19
Amžius:
41
Pranešimai:
354
Miestas:
Anyksciai
Automobiliai:
ex E34 525 tds
E38 740i M62 '97
dionich rašė:
Pas mane kaip tik Valtekai :) Per 5 metus viena man remontavo, kita keite. Kiekviena karta nulupo po 300-400lt.
Nezinau blem uz ka, nes jos pigios, 3 stukos kainuoja apie 130lt. Rem komplektas isvis pigus, 3€ (http://www.setaltas.lt/goods/cat,801/su ... ukams.html).
Paziurejes video, tai ten jos labai lengvai ardosi .. isvis nera ka veikt.



Tik reiketu poto jas sukalibruot.
Vienu zodziu dekui tau zmogau, kad uzvedei mane ant teisingo kelio. Bandysiu perrinkt jas, gal reikalai pageres, nes jau nekenciu tuos dujininkus, tuos reguliavius ir bapkiu lupimus. Vaziuot pas juos jau tikra kancia, jau pradejau nekest duju :D

Siaip tai siulyciau tau juos pasikeisti aplamai- as sau dabar Hana purkstukus susidejau, vieni geriausiu siuo metu rinkoje, o ir kaina nesikandzioja, apie 30 eur uz vieneta. Fyskes tau tinka, belieka nupirkti, slangutes susijungti ir vaziuoji, ne kalibruot ne pririsineti nereikia.


StandartinėParašytas: 04 Lap 2015, 13:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Jo, apie Hana girdejau geru nuomoniu.
Gal istikruju verta pabandyt juos pakeist :) Pavasari uzsiimsiu, nes nu pavargau jau.
Davet man vilti, dekui :lol: =D>

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery