Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 10:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.06
Amžius:
42
Pranešimai:
77
Miestas:
Šveicarija
Automobiliai:
E-38 728 M? 99'
yra imontuota navigacija orginali bmw, ne taip kaip pas visus, o monitorius salia mago isnestas i isore.
Problema tame kad buvo vokiskas kompaktas, ji isemus ir idejus LT CD kur pas kitus veikia pas mane ne, jungi miestus tai rodo Voketijos miestus, adresus. gal cia reikia ka isnstaliuot ar perkraut kazkaip, gal kas zinot ka daryti??? :?


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 11:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.04
Amžius:
42
Pranešimai:
508
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 530 F10
Nieko nereikia daryti. Įdedi CD (jame būtent ir yra žemėlapiai), pasirenki šalį, miestą ir t.y. Turi veikti.
O tu tikrai įsidėjai būtent BMW skirtą cd?

Esu turėjęs navigaciją ir su mažu ekranu šone ir su dideliu ir viskas visada veikė.

Ar tikrai pasirenki Lietuvą? (Litauen)


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 12:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.06
Amžius:
42
Pranešimai:
77
Miestas:
Šveicarija
Automobiliai:
E-38 728 M? 99'
nu CD tai is kito bmw isimta, ir ten veikia.
nu reikes pazaisti su meniu gal as kokiu nustatymu ant LT nepadariau :?


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 14:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.04
Amžius:
42
Pranešimai:
508
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 530 F10
Kazko tikrai nepadarei..


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2007, 20:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.12
Amžius:
47
Pranešimai:
558
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530d 2001-11
Toyota Sienna XLE Limited 2011
gedas E-38 rašė:
nu CD tai is kito bmw isimta, ir ten veikia.
nu reikes pazaisti su meniu gal as kokiu nustatymu ant LT nepadariau :?


Internetas beribis - susirask NAVI instrukciją, ten rasi daug naudingos informacijos ne tik apie navigaciją.


StandartinėParašytas: 30 Rgs 2007, 17:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.30
Amžius:
46
Pranešimai:
104
Miestas:
Vilnius
Sveiki, turiu ir as problemele su navigacija.
Draugas nusipirko CD su Europos zemelapiais. Jo automobilis BMW 525 apie 2000 m. Jam viskas kuo puikiausiai veikia. Isidejau jo CD i savo auto (BMW 725, 1996.11) ir kai pabandziau isijungti navigacija, man ismete uzrasa:
"Incorect CD inserted in navigation computer.
Please insert approriate CD."

Kas negerai? Skirtingiem BMW reik skirtingu CD?


StandartinėParašytas: 30 Rgs 2007, 18:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.12
Amžius:
47
Pranešimai:
558
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530d 2001-11
Toyota Sienna XLE Limited 2011
Šiaip tai pas jus skirtingi Navigacijos CD įrenginiai stovi, jei niekas nekeista. Pas tave - MK I, o pas tavo draugą - MK II. Jei klystu, kas nors mane pataisys, bet man rodos, kad skirtingi CD tinka MK I ir MK II - MK III navigacijoms. Bet garantuot negalėčiau.
Kita vertus, ar CD draugas pirko originalų? (kiek suprantu - taip?) Jei ne, gali būt, kad įvyko kopijavimo klaida, gal CD prastas, o gal tavo CD įrenginys su gerokai pasilpusiu lazeriu.


StandartinėParašytas: 30 Rgs 2007, 20:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.30
Amžius:
46
Pranešimai:
104
Miestas:
Vilnius
Na draugas pirko gariunuose, tai tikrai ne originalus CD. ten tiesiog paprastas irasomas kompaktas. Kopijos klaida atkrenta, nes mano masinoj neveikia ir jo Cd, o pas ji jo CD veikia. Apsinesusiu lazerio versija irgi atkrenta, kadangi turiu sena, ziauriai sutrinta CD su 1996 m (matyt tais metais CD ir pagamintas :) ) Vokietijos zemelapiais, tai jis veikia. Matyt belieka varijantas, kad musu navigacinai irenginiai skiriasi. tex ieskot to MK I :roll:


StandartinėParašytas: 27 Sau 2008, 00:13 
  
 
 
pas mane irgi kazka su navigacija E38, 99m,negaliu suprast ijungiau cd(kopija),paeska veikia pagal gatves ir miestus,bet nerodo masina ant ziemelapiu,tiksliau rodo,bet ne ten kur stovi masina,pav.masina vilniuj o rodo kazkur 50 kilometru nuo vilniaus,tai ka jam gali buti,ar cia bus suluzusi navi siustuvas? :(


StandartinėParašytas: 27 Sau 2008, 02:33 
  
 
 
O as galvoju kad pas tave neoriginali bmw navigacija, todel ir neveikia bmw cd :roll: Siaip, niekad negirdejau kad pas E38 butu originali navi su isnestu i isore monitorium :shock: Beje, pas bendradarbi toks butent yra sumontuotas, bet pas ji yra Blaupunkt'as 8) Gal paprasciausiai originaliai tavo E38 buvo be navi, o pries tai savininkas isidejo tiesiog papildomai? Tokiu atveju issiaiskink kieno gamybos pas tave navi ir ieskok jam tinkancio cd :wink:


StandartinėParašytas: 27 Sau 2008, 21:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.04
Amžius:
40
Pranešimai:
329
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 M57 99'
Sliva rašė:
pas mane irgi kazka su navigacija E38, 99m,negaliu suprast ijungiau cd(kopija),paeska veikia pagal gatves ir miestus,bet nerodo masina ant ziemelapiu,tiksliau rodo,bet ne ten kur stovi masina,pav.masina vilniuj o rodo kazkur 50 kilometru nuo vilniaus,tai ka jam gali buti,ar cia bus suluzusi navi siustuvas? :(


Patikrink ar gps antena pajunga i navi bloka (ne i ta kur cd kisasi) jei viskas pajungta normaliai vadinasi kazkas bus su gps antena

_________________
Šeimyninins šampanas - Vyras geria, žmona putoja...


StandartinėParašytas: 28 Sau 2008, 08:19 
  
 
 
Sliva rašė:
pas mane irgi kazka su navigacija E38, 99m,negaliu suprast ijungiau cd(kopija),paeska veikia pagal gatves ir miestus,bet nerodo masina ant ziemelapiu,tiksliau rodo,bet ne ten kur stovi masina,pav.masina vilniuj o rodo kazkur 50 kilometru nuo vilniaus,tai ka jam gali buti,ar cia bus suluzusi navi siustuvas? :(


Man taip buvo atsitikę, tai pasirodo - GPS laidas buvo iššokęs iš lizduko NAVI bloke. Irgi rodė nesamones. Įstačiau atgal - iškart pasitaisė viskas.


StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 18:55 
  
 
 
tai o kur sitas kitas blokas dar randosi ir pats datcikas su antena,lig tai viska apziurejau ir nieko neradau,dabar istaciau kita bloka kur cd kisasi,is pradziu parode tiksliai kur masina randosi,bet kai pradejau vaziot vel nesamone prasidejo :(,rodo kad masina juda bet visa laika meta i skirtingus vietos.o dar vienas klausimelis,kaip suzinoti ar jis is vis gauda signala nuo satelita?


StandartinėParašytas: 29 Sau 2008, 23:08 
  
 
 
mano masinoje laidas kišamas tiesiai į NAVI leistuvą (ten, kur navigacijos cd kišamas). jeigu tavo navigacija yra senesnė, tai yra atskiras mažas blokelis, į kurį kišama antena.


StandartinėParašytas: 04 Vas 2008, 21:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.31
Amžius:
37
Pranešimai:
182
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW
ex E34 535 91'
ex E36 316 94'
ex E39 540 02'
ex E53 4.4i 00'
ex E91 320d 07'

E71 4.0d 09’
kas liecia jo bmw su isnestu navi tai tikrai neoriginalu :roll: matai pas tavo drauga navi originali + priedo pas ji naujesne negu pas tave(net jei butu originali taviske).nes pvz bandziau navi kompakta parduot(ir dabar turiu,galiu prakalt jei kam reikia ) , o jis netinka seniems nes jis yra DVD,o ne paprastas CD ! todel pasitikrink....

kas turi emule gali laisvai parsisiust. :wink:

_________________
BMW E91 320d 07'


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery