Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 03:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Bal 2005, 16:49 
  
 
 
thechosen rašė:
COCHMAR rašė:
Toks reikalas, pas mane dega lempute ,kad įšovusios oro pagalves ,bet kai pirkau masina jis sake ,kad viskas normaliai čia tik kompas knisa protą daviklis sugedes ir pan.. nu bet jis aišku šūdą malė ,manau ten jų gal išvis net nėra.O gal galima kaip nors patikrinti be servisu ir gal kas žinot kiek tai kainuoja susidėti naujas? O dar ar gali būti įšovusi tik viena ar abi iškarto išauna jos :cry: .labai ačiū..


gal pagalves net neissovusios, tiesiog su laidais kazkas negerai gal kontaktuoja kurnors :roll: , jei prie spidometro laidu buvo lysta (man taip buvo)


Tai ir skaitosi kompo klaida.Nuvaryk pas meistrus,gal cia tiek tos bedos tera.


StandartinėParašytas: 22 Bal 2005, 18:52 
  
 
 
Gal kas zinot kaip tas dangtelis nuo vairo nusiima ar jis priklijuotas ar kaip? :(


StandartinėParašytas: 22 Bal 2005, 20:25 
  
 
 
Evaldas rašė:
O sauna tai abi,nesvarbu,kad tik viena davikli uzkliude per avarija butu.


matet sustauko avarija belekiek saltavo o issove tik vairuotojo puse airbagas


StandartinėParašytas: 23 Bal 2005, 13:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.02.06
Amžius:
43
Pranešimai:
105
Miestas:
Vilnius
Siaip jei nori pasikrapstyt ir idomu pasiziuret kaip visas tas pagalviu mechanizmas is arti atrodo tai gali nusiimt priekiniu ar galiniu dureliu apmusimus ir viskas paaiskes-sveikos ar issovusios-man tai patiko pasiziuret-kaip kosminiam laive-laidu kruvos, davikliu ir t.t.
Taip pat ir su priekine vaire-kitoj vairo pusej yra du varztai-juos atsuki ir issiardo vairas. kai buna issovusi vairo tai turginiai dazniausisi ne klijuoja nes matosi bet ideda gera vaira bet tuscia-be pagalves.
Nezinau tik kaip prie keleivio padalves prieit.

_________________
E39 2.8l


StandartinėParašytas: 23 Bal 2005, 16:08 
  
 
 
Va pagaliau ir gavau toki atsakymą kokio norėjau .Labai ačiū :D


StandartinėParašytas: 24 Bal 2005, 18:55 
  
 
 
Atsukti atsukau o toliau tai nežinau kaip pažiūrėti nes ta kapsule prie dangtelio priklijuota :( :(


StandartinėParašytas: 25 Bal 2005, 23:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.02.06
Amžius:
43
Pranešimai:
105
Miestas:
Vilnius
COCHMAR rašė:
Atsukti atsukau o toliau tai nežinau kaip pažiūrėti nes ta kapsule prie dangtelio priklijuota :( :(

Sveikinu, priekine pagalve sveika:)

_________________
E39 2.8l


StandartinėParašytas: 26 Bal 2005, 10:41 
  
 
 
Tai db man paaiskinkit,ka as turiu pamatyti,nuemes dangteli?Kokia ten kapsule turi matytis?


StandartinėParašytas: 26 Bal 2005, 20:05 
  
 
 
Kapsule panaši i garsiakalbio gala , geležinis, apvalus ir sunkus ir prie jo jungiasi du laidai raudonas ir juodas, bent jau pas mane taip :),bet vis tiek nepamatysi ar išovusi ar ne, nes ji sulituota su dangteliu,o matosi tik jos subine , manau reikia nori nenori varyti i servisa. :(


StandartinėParašytas: 04 Gru 2005, 12:45 
  
 
 
pas mane ir nedege arbaigu lempute kai pirkau, bet pavazinejus kelis menesius ji uzsidege. Variau pas meistrus, kad paziuretu, sako,kad gali buti sugedes sedynej dacikas, ten kazkaip pagal svori sedynes ziurima, jei zmogus sedi toj pusej tada saus.


StandartinėParašytas: 05 Gru 2005, 15:27 
  
 
 
pas mane irgi ta pati beda , keleivio sėdynes davilis streikuoja tai ir dega pagalves daviklis , o siaip ji sveika, buvau krastoi tai istryne klaidą ir buvo gerai, bet po kiek laiko pastumus sedynę vėl užsidegė, krastoj sakė reik keist davikli 300 lt ir viskas.


StandartinėParašytas: 05 Gru 2005, 22:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.07
Pranešimai:
303
Miestas:
Siauliai-Vilnius
Automobiliai:
E38, 4.4iL individual, 99m
Skype:
Sinduke
Nikas:
Sindy
COCHMAR rašė:
Kapsule panaši i garsiakalbio gala , geležinis, apvalus ir sunkus ir prie jo jungiasi du laidai raudonas ir juodas, bent jau pas mane taip :),bet vis tiek nepamatysi ar išovusi ar ne, nes ji sulituota su dangteliu,o matosi tik jos subine , manau reikia nori nenori varyti i servisa. :(

O pas mane lengvai pasikelia keleivio puses dangtelis (speju, kad buvo issovusi pagalve ir ji pakeista kita.) Tai pati pagalve atrodo tokia kvadratine, juoda..

_________________
Visi tikslai pasiekiami - svarbu labai noreti :)


StandartinėParašytas: 06 Gru 2005, 01:38 
  
 
 
pas mane ir keleivio puses sedynes judiklis sugedes...cia gal prie ligu bmw'u galima priskirti...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery