Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 15 Rgp 2020, 23:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 22 Kov 2009, 16:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
47
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
Šis skyrelis skirtas žmonėms, kurie vairuoja/važinėja (ar domisi galimybėmis vairuoti/važinėti) septintos klasės BMW automobiliais, t.y. visiems besidomintiems septintos klasės BMW automobiliais, jų konstrukcija, gamintoju, eksploatacija ir pan.

Prašau jūsų susipažinti su šios srities taisyklėmis ir jas gerbti. Iš anksto dėkoju.

Čia besirenkantys, diskutuojantys ir patirtimi besidalijantys žmonės tai daro laisva valia ir neprivalo atsakinėti į jau daug kartų atsakytus (atsakymų prašome ieškoti naudojantis forumo paieškos funkcionalumu) bei netinkamai užduotus klausimus. Iš žmonių, rašančių šioje skiltyje tikimasi kultūringo bendravimo ir pagarbos vieni kitiems.

7er vairuotojai "nedriftina". Tačiau viena iš veidą puošiančios lengvos šypsenėlės atsiradimo priežasčių gali būti lengvai ir elegantiškai slystelėjęs automobilio galas. Taip atsitinka. 7er vairuotojai "nedragina", jie nuvažiuoja nuo šviesoforo (ar kitos sustojimo vietos) taip greitai, kaip tai jiems atrodo reikalinga. Ką tuo metu veikia ir galvoja šalia stovėjusios transporto priemonės vairuotojas - mums neįdomu. Lygiai taip pat neįdomu kokioje padėtyje randasi minėtas automobilis 7er atžvilgiu.

Toks žargonas, kaip "b.u.m.e.r.i.s" ar panašūs išsireiškimai, šioje skiltyje gali būti traktuojami kaip netaktas. Rekomenduotina kalbant apie BMW automobilius juos identifikuoti kėbulo numerių pagalba (žr. žemiau), tai praktiškai visiems suprantamas ir priimtinas būdas.

Su klausimais "kaip pažeminti?" ir panašiais čia kreiptis nerekomenduojama. 7-er yra aukštos klasės, kilmingas automobilis ir jo žeminti nereikėtu. Temomis, susijusiomis su tokiais išsireiškimais kaip: "sportinis", "semakas", "tiuningas", "pajuodinti", "pažiaurinti", "papiktinti", "užturbinti", "valit/nevalit" ir pan. - prašome kreiptis į "TV pagalba", supermama.lt, kariotiškės.lt.

Klausimai, susiję su kuro sąnaudomis gali, bet neprivalo būti atsakomi. Atsakymas "Tiek, kiek reikia" laikomas teisingu ir pakankamu į klausimą, susijusį su 7-er kuro sąnaudomis. Gamintojas pasirūpino, kad su pilnu kuro baku Jūs galėtumėte nuvažiuoti pakankamą atstumą kol ištrokšite, praalksite ar, galbūt, užsinorėsite i tualetą o tuo pačiu ir papildysite kuro atsargas.

Klausimai, susiję su dujų įranga ir su tuo susijusiomis problemomis gali, bet neprivalo, būti toleruojami ar, tuo labiau, atsakomi šioje skiltyje. Dujų įrangos problemos niekaip nėra tiesiogiai susijusios su BMW 7-osios serijos automobiliais, todėl su šia įranga susijusiais klausimais maloniai jus nukreipiame į ta tema diskutuojančius forumus.

Žodis "tiuningas" šioje skiltyje nevartotinas. Patartina pakeitimus, kuriuos jus atliekate su savo automobiliui, įvardinti pakankamai konkrečiai ir tik tada, kai to reikia pagal pokalbio temą.

"Dizaineriai", turintys itin savitą ir unikalų skonio pojutį ir supratimą, išmanantys automobilių dizainą geriau nei tie, kurie kūrė 7-er serijos automobilius yra laukiami Hyundai karjeros centre, ties užrašu "perspektyvus dizaineriai".

Jei jūs esate naujas BMW pasaulyje, pateikiame BMW 7-tos klasės kėbulų kodus su jų paaiškinimu:

E23 - 1977 - 1986 metai BMW Classic
E32 - 1986 - 1994 metai
E38 - 1993 - 2001 metai
E65 - 2000 - 2008 metai
E66 - 2000 - 2008 metai (prailginta versija, žymima raidėmis "Li")
E67 - 2002 - 2008 metai (šarvuotoji versija, žymima raidėmis "LiS"
E68 - 2005 - 2007 metai (vandeniliu varoma versija, žymima "Hydrogen 7")
F01 - 2007 - dabar
F02 - 2007 - dabar (paskutines kartos 7er prailginta versija, žymima raidėmis "Li")

Kitos taisyklės:
1. Šiai skilčiai taip pat galioja ir bendros forumo taisyklės. Jas galite rasti čia
2. Šioje srityje taip pat galite skelbti nuorodas į kitus puslapius ar forumus, kuriuose jūsų nuomone yra įdomios informacijos apie 7os klasės BMW automobilius.
3. Jei cituojate kitus puslapius, labai prašyčiau dėti nuorodas į juos, o ne perrašinėti juose esantį tekstą.
4. Būkite mandagūs, bendraudami vieni su kitais. Srities moderatorius imsis visų poveikio priemonių prieš nemandagius srities lankytojus.
5. Skelbkite tiktai patikrintą informaciją. Aiškiai klaidinanti arba neteisinga informacija bus šalinama be perspėjimo.
6. Bet kokie asmens, organizacijos įžeidimai dėl jo/jos lyties, rasės, tautybės, tikėjimo ir pan. tiek forume tiek šioje srityje yra netoleruojami. Pažeidusieji šią taisyklę bus nedelsiant šalinami iš forumo be teisės jame dalyvauti toliau. Taip pat apie jų veiksmus gali būti pranešta atitinkamoms valstybinėms institucijoms, kontroliuojančioms tokio tipo pažeidimus.
7. Lietuvos BMW klubas, kaip šio forumo administratorius bei moderatoriai neatsako už šioje srityje skelbiamos informacijos teisingumą. Forumas ir ši sritis yra skirta tiktai apsikeisti informacija. Jei jūs naudositės bet kokiais šioje srityje išdėstytais patarimais, jūs tai darote savo rizika. Lietuvos BMW klubas neprisiima jokios atsakomybės už forume ir šioje srityje paskelbtą informaciją.

Sėkmės bendraujant! Tikimės, kad rasite čia jums įdomios ir naudingos informacijos.

Moderatorius


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery