Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 06:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Gru 2006, 11:07 
  
 
 
Kazkaip keistas dalykas, kai kada pradeda masinoj kazkas gale gan stipriai dunkseti, toks duslug ir stiprus garsas, gan nemalonus, vaziuokle visa sutvarkyta, kazin kas galetu buti, kazkaip keista, kad jis ne visad buna, o ilgiau pavaziavus atsiranda... Pasakiau servize, tai kazkaip pakraipe peciais, sako nieko nesimato, kas galetu dunkseti...
Gal kas esat turejes panasia problema?


StandartinėParašytas: 10 Gru 2006, 18:51 
  
 
 
per duobes vaziuojant ar lygiu keliu?


StandartinėParašytas: 11 Gru 2006, 14:22 
  
 
 
jei važiuojant per duobes subilda, tai tegul meistrai ar pats pažiūri duslintuvą. pas mane irgi bildėjo, tai meistrai rado įstrigusi akmenuką, kuris kaip bebūtų keista, bet labai garsiai ir dusliai bildėjo. (kaip supratau, tai jis ten kažkur prie tvirtinimo buvo įstriges, dabar jau tikslai nepamenu, senokai buvo) važiuoklė normali buvo. aš ten per kelis sykius tik tą akmenuką radau. daug nervų sugadino. na ir žinoma neatmesk ir kitų variantų. žiūrėsim kas ką siūlys.


StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 17:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.18
Amžius:
41
Pranešimai:
85
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E38
BMW F650
Gali buti bako Aktyvios anglies filtras. Gal bakas dunksi. Susidaro vakuumas ir tamposi tas bakas. Man taip buvo. Galutinis dungsėjimo rezultatas - kiauras bakas.


StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 12:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.14
Amžius:
40
Pranešimai:
130
Miestas:
Ijmuiden, Nederlands
Automobiliai:
E32 Racing Dynamics
Skype:
aron735
Man idomu kada tas garsas pasireiskia? Ar vaziuojant, ar pradedant vaziuoti?


StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 18:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.28
Amžius:
43
Pranešimai:
420
Miestas:
Ukmergė, GOL Norway
Automobiliai:
E46 m47 d20 03' sedan
gal tavo masiniukui atramines amortizatoriu gumos jau prie galo,tai sunku nustatyti,bent jau kaip pas man buvo tai ir meistreliai jieskojo nieko nerado,tada pats pasiziurejau o ziuriu kad iki galo nepriverzti amortizatoriai.tiepatis man ir tvarke kai keite spiruokles nedaverze :evil: tai tegul ir tavo masiniukui patikrina gal ten bus saknis jei kitur tvarkoj :idea: dar gali buti sailet blockai prie pabaigos ir panasiai buna kad pradeda po truputi bildet arba patis amortizatoriai prie pabaigos :idea:

_________________
bmw


StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 19:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.14
Amžius:
40
Pranešimai:
130
Miestas:
Ijmuiden, Nederlands
Automobiliai:
E32 Racing Dynamics
Skype:
aron735
Jei ka tai zmogus sake kad pakaba tvarkoj... o jei tai pasireiskia pradedant vaziuot, tai as panasia beda turejau, tik nezinau ar tas pats garsas, pas mane buvo reduktorius...

_________________
7er just for pleasure...


StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 19:14 
  
 
 
Pas mane keistai, bet pasireiskia ilgiau pavaziavus ir vaziuojant dunksejimas jauciasi vaziuojant didesniu greiciu.
Bandziau vaziuodamas pasimetyt ant kelio, staigiau vaira pasukinejau, bet dunksejimo nesigirdet, va vaziuoji lygiu keliu ir uzeina padungsi taip stipriai ir vel praeina, kazkaip negeras man jausmas eina i viena taska,kad gal reduktoriui kas, gal kokiai aukstesniai pavarai metantis kas sudunksi... Nu del bako, tai sunku pasakyt, gali buti kiauras, nes kuro daug valgo:) Bet, gal cia daugiau BMW variklis kaltas, kad megsta benzina:)


StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 19:25 
  
 
 
Kesioras rašė:
Gali buti bako Aktyvios anglies filtras. Gal bakas dunksi. Susidaro vakuumas ir tamposi tas bakas. Man taip buvo. Galutinis dungsėjimo rezultatas - kiauras bakas.


Va cia idomiau, gal ir pas mane taip yra....kas zino, pagalvojau kaip tai patikrinti galima butu? Nes tas dunksejimas tik po laiko atsiranda, gal vazineti be kamcio bandyti, jei dunksejimas neatsiras, tai aiskes beda?


StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 21:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.18
Amžius:
41
Pranešimai:
85
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E38
BMW F650
Važinėjimas be kamščio nieko nepakeis, nes ten ne tokia paprasta struktūra. Kamščio atidarymas i baka oro neprileidzia. Iš tavo pasakojimų ryškiai ta pati problema kaip kad pas mane buvo. Pabandyk vairuotojo pusėj, po galinio rato posparniu (i bagazines puse) pasikeisti filtra, arba patestavimui bent jau numauti šlangutes nuo jo. (šiaip tai tas filtras normaliai kainuoja, niekur neradau tai pirkau krastoj). Ir patarčiau netempti i naktį, nes per bako lankstymosi vietą jis įtruks, ir tada tai jau ieskosi mano sukurtos temos su nuotraukomis kaip aš išiminėjau baką...


StandartinėParašytas: 16 Gru 2006, 12:20 
  
 
 
Nuimti slangas, ta prasme pajungti, kad viskas cirkuliuotu be filtro?


StandartinėParašytas: 17 Gru 2006, 15:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.18
Amžius:
41
Pranešimai:
85
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E38
BMW F650
Aš to nebandžiau, bet manau tai padėtų išsiaiškinti. Aš iš karto keičiau filtrą. Pats irgi nebūčiau sugalvojęs, bet krastoj pasakė kad čia jis kaltas.


StandartinėParašytas: 22 Gru 2006, 15:41 
  
 
 
Kazko netikiu as, kad cia filtras....
Greiciau jau atramos virs amortiku parejusios, nors ka gali zinot, va pries kelias dienas po miesta vazinejau visai niekas nedunksejo....


StandartinėParašytas: 22 Gru 2006, 15:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.18
Amžius:
41
Pranešimai:
85
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E38
BMW F650
Nu man buvo taip, kad net važiuojant lygiu keliu, pvz. autostrada, karts nuo karto dungstelėdavo.


StandartinėParašytas: 06 Lap 2013, 12:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.26
Amžius:
47
Pranešimai:
132
Miestas:
LT
Automobiliai:
E30 318i '85
E34 525i '89
E30 318i '90
E36 318iS '93
E46 330d coupe
E38 735 '98
Baisiai sena tema, tačiau man aktuali :) Ko gero, reikia keisti anglies filtrą, kuris šioje temoje minimas. Krastoje kainuoja 367 Lt, kažin ar yra kitų variantų išspręst bako „lamdymąsi“ ar pirkti Krastoje ir keisti? Dėkui :)

_________________
Ryšio pabaiga.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery