Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 14:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Sau 2005, 11:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.05.03
Amžius:
49
Pranešimai:
992
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 328 cabrio 96'
ex E46 330xd M53N 04'
ex E91 320d M47N2 05'
ex E34 525T M50 91'
ex E28 520 M20 87'
Skype:
genadijus74
Vakar vakare apturejau, kaip chia pavadinus, malonuma... tai susimokejus uzh pravazhiavima keliu shalia pajudejo, ne napjudejo o startavo 760 ir jo paleisti 445 arkliai ish 12 arklidzhiu buvo kazhkas ispudingo ir garso ir pagreichio esme... atvirai pasakius ishgasdino mane... bet garsas tai nepriliginamas niekam... megstu tokio muzika...

_________________
Gena


StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 02:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
pasaka! :)


StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 10:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
o tai kelintu cia metu tokie 760 buna :?:
man tai teko malonumas vaziuoti tarp 750(deja ne uz vairo) tai kaip sakant uzsimerkt nespeji o jau 200 km/h + ijungtas kondicionerius 8) ir 4 zmones masinoi.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 10:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
afu rašė:
o tai kelintu cia metu tokie 760 buna :?:
man tai teko malonumas vaziuoti tarp 750(deja ne uz vairo) tai kaip sakant uzsimerkt nespeji o jau 200 km/h + ijungtas kondicionerius 8) ir 4 zmones masinoi.


760 buna E65, pries kokie pusantru metu tas variklis pasirode.
kondicionierius ijungtas :) tokiems varikliams praktisai visiskai vienodai ar jis ijungtas ar ne. :)
čia maziems varikliams jauciasi ir ant kuro sanaudu ir ant traukos. o tokiems pofig. :roll:


StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 10:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
tai taip,as nesiginciju. bet faktas tas kad mes is panevezio i vilniu ir atgal(vilniui buva vaziuota mazai) sudeginom 52 litrus benzo :shock:

o saip kas liecia bmw tai man labiau patinka snesni modeliai,netgi tas pats 750 kokiu 90 man daug graziau atrodo uz naujus blizgucius(aisku jie geri no doubt).
turi tokio stilingo agresivumo tie senesni :wink: .

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 11:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
afu rašė:
tai taip,as nesiginciju. bet faktas tas kad mes is panevezio i vilniu ir atgal(vilniui buva vaziuota mazai) sudeginom 52 litrus benzo :shock:

su 740 kuro sanaudos autostrradoj man isejo 16.4 ltr :)
afu rašė:
o saip kas liecia bmw tai man labiau patinka snesni modeliai,netgi tas pats 750 kokiu 90 man daug graziau atrodo uz naujus blizgucius(aisku jie geri no doubt).
turi tokio stilingo agresivumo tie senesni :wink: .

patikek, nauji jo irgi turi. nepasakyciau kad maziau. tik kai kuriais atvejais jis subtilesnis.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 11:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
jo,bet as cai gal labiau apie masinos isvaizda interjera/exterjera :wink: , kad vaziavimas su naujais toks pat smagus kaip ir su senais as neabejojiu. bet va ta ju dizainas,nors tie 5kai ir 7ukai buvo masiskai gaminami,bet vistiek kazkaip smagiai jauciuosi tarp savo pitako,tos visos formos ir tt nu krc klasika gal nepavadinsi (cia nesuper auto 6er) bet vistiek.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 11:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1783
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E24/1, 635CSi 84'
afu rašė:
jo,bet as cai gal labiau apie masinos isvaizda interjera/exterjera :wink: , kad vaziavimas su naujais toks pat smagus kaip ir su senais as neabejojiu. bet va ta ju dizainas,nors tie 5kai ir 7ukai buvo masiskai gaminami,bet vistiek kazkaip smagiai jauciuosi tarp savo pitako,tos visos formos ir tt nu krc klasika gal nepavadinsi (cia nesuper auto 6er) bet vistiek.


as seip jau irgi turejeu omenyje isvaizda :)


StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 01:44 
  
 
 
ech nieko graziau uz E32 ir E38.. tie nauji zaisliukai kazkaip neatstoja to elegantiskumo ir kazkaip nera BMW dvasios, daromi kaip ir visi vienodai blizga, vienodai atrodo kazkaip jokio kaifo (cia tik mano opinion) :)


StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 02:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.25
Amžius:
42
Pranešimai:
1200
Miestas:
Kaunas
seip kaip pirma karta karta pamaciau foto e60 ir e65, tai taip truputi sueme toks jausmas , net nezinau kaip apibudint, na trmpai tariant, pagalvojau, kad dizaineriai visai nusivaziavo, bet paskui jau gyvai paciupinejus po truputi ta nuomone eme keistis. o dabar visai maloniai ziurisi. ir tikrai elegancijos ir piktumo netruksta, tik reikia pastebeti TAI 8)

_________________
Jei neskubėsi - būsi paskutinis!


StandartinėParašytas: 25 Vas 2005, 23:56 
  
 
 
turejau laimes shia savaite "pabandyt" ji pavyt...

Minkshtai tariant - BE SHANSU... Bet smagu buvo - veiksmas - G. Vilko gatve i kalno po tunelio link Savanoriu pr. Vln. :)


StandartinėParašytas: 01 Kov 2005, 21:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.22
Amžius:
43
Pranešimai:
55
Miestas:
Panevėžys-Vilnius
Kardinolas rašė:
ech nieko graziau uz E32 ir E38.. tie nauji zaisliukai kazkaip neatstoja to elegantiskumo ir kazkaip nera BMW dvasios, daromi kaip ir visi vienodai blizga, vienodai atrodo kazkaip jokio kaifo (cia tik mano opinion) :)


gal reikia E32 '91 juodo 750 V12?:)

_________________
Guns don't kill people. People kill people.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery