Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2016, 21:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2016.09.20
Pranešimai:
3
Sveiki, E38 3.0d 135kw tokia beda kad atejo paskutinioji automatinei greiciu dezei. Isgirdau toki pletka kad dyzeliam sunku rast tvarkinga deze tai sumaste zmones det benzininiu, sake tinka nuo v8, gal kazkas zino istikruju kaip yra? ant savos dezes radau lentele su tokiu kodu- zf 5hp24. Sita koda suvedus i google meta benzininius BMW su tokiom dezem. tai kaip ten yra is tikruju, tinka ar ne? :?:


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2016, 21:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
Tvirtinimas dėžės tikrai netinka. Viduriai gal ir vienodi.

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2016, 21:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2016.09.20
Pranešimai:
3
man ir sake kad kazka reikia truputi perdaryt, kozuka ar kaip jis ten vadinas perdet. bet kaip suprantu jei kodas tos pat tai reiskia viduriai irgi tokie pat turi but. idomu butu suzinot ar tikrai taip daro, tikiuosi atsiras kam realiai teko ta daryt 8)


StandartinėParašytas: 06 Spa 2016, 00:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.12.30
Amžius:
30
Pranešimai:
1470
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Opel Vectra GTS 2.2 '03
ex.E38 - 728i '96
Skype:
tomaszvalgas
Nikas:
L1F3
nuo v8 tinka iš dalies skaityk toliau :D - dėjau. Bet jeigu dedi benzo kompą dėžės tada veikia (tą kompą, kur po kapotu). Bet tas veikimas toks :D Bėgius perjungia ne iki 2000, o maždaug 1000 daugiau. Aišku, paskui adaptuojasi ir važinėji beveik normaliai, bet yra kitas bet - dėžė veikia vis viena jautriau. O kai pajungi autopilotą ir važiuoji prieš kalną, apsukos užkyla iki max, nes benzui 4500 apsukų turėt yra normalu, priešingai nei dyzeliui.

Kadangi ta mašina jau 4 metai kaip baltarusijoj, tai niekas nežino tos dėžės likimo, bet iš principo girdėjau pletkus, kad reikia perdėt iš dyzelinės dėžės elektrą į benzininę ir tada viskas gerai. Bet kad tai padaryt, reikia ardyt dėžę, bent jau kažkiek :) apatinę dalį. Bet aš nieko negarantuoju, tiesiog man tai pasakojo žmogus, kuris teigė, kad yra taip daręs.

Kožukas persukt yra paprasčiausias darbas ;) Dar bandau prisimint, dėl ko aš persukinėjau kardano jungtį nuo senos dėžės... Gal dėl to, kad ten buvau keitęs salnyką, o toj nupirktoj dėžėj kažkiek varvėjo pro jį. Arba jis netiko, tiksliai šito nepamenu.

Bet jeigu žadi daryt taip, kad tik įdedi ir pajungi ir bandai lėkt, tai žinok tau taip lengvai nepavyks :) Išbandyta 100%.


StandartinėParašytas: 10 Spa 2016, 20:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2016.09.20
Pranešimai:
3
O kazkur varyt kad kompa perasyt ar pareguliuot kad anksciau begius jungtu imanoma? kazkaip tokiom apsukom vazinet nelabai normalu man atrodo..


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery