Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 04:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Lap 2014, 23:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
Sveiki visi,

Pastebėjau, kad važiuojant įjungus autopilotą, pastarasis vis atsijunginėja. Jokios tendencijos tarp kelio dangos nelygumų, posukių buvimo ar nebuvimo nėra. Gali atsijunginėti kelis kartus per kilometrą, kartais atsijungia nuvažiavus ir dešimt kilometrų. Tai yra visas tas išsijungimas yra absoliučiai random. Jokios perspėjamosios lemputės ant skydelio nedega, diagnostika į ta pusę susijusių klaidų nemeta. ABS sistema veikia, variklio darbas puikus (išspręsta čia), skydelis švarus, stabdžių varlytė optinė, praktiškai negendanti. Autopilotui atsijungus jį tuojau pat galima įjungti ir vėl datempia motoras iki prieš tai užprogramuoto greičio.

Kokios mintys, kolegos?

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 00:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Pas mane panasi beda, bet biskeli atvirksciai, irgi random autopiloto isjungimas, atsiranda klaida "18 error in monitoring regulator" ir ijungti ji galima tiktai po diegimo isjungimo. Jauciu, kad reikes pavasari ardyt visa ta autopiloto dalyka :)

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 11:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.19
Amžius:
41
Pranešimai:
354
Miestas:
Anyksciai
Automobiliai:
ex E34 525 tds
E38 740i M62 '97
dionich rašė:
Pas mane panasi beda, bet biskeli atvirksciai, irgi random autopiloto isjungimas, atsiranda klaida "18 error in monitoring regulator" ir ijungti ji galima tiktai po diegimo isjungimo. Jauciu, kad reikes pavasari ardyt visa ta autopiloto dalyka :)

Visai kaip ir pas mane. Kadangi tu protingesnis, tai susitvarkai ir pranesi kokia darbų eiga, kad galima būtų ir man išspręsti šitą erzinancia problema ;-)


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 13:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.03.03
Pranešimai:
346
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E38 740iL 4.4
dionich rašė:
Pas mane panasi beda, bet biskeli atvirksciai, irgi random autopiloto isjungimas, atsiranda klaida "18 error in monitoring regulator" ir ijungti ji galima tiktai po diegimo isjungimo. Jauciu, kad reikes pavasari ardyt visa ta autopiloto dalyka :)

Turejau tokia beda,o kadangi pas mane mechaninis pilotas dar buvo tai zinojau kad susitvarkysiu pats. Isardziau visa ta blokeli kuris tampo trosa, ten buna paesti arba galiausiai nuluze dantraciai kurie tempia trosa, praslysta ir ismeta autopilota. Persidariau dantracius ir sekmingai toliau riedu po kelis simtus km jo neisjungdamas, viskas ten paprasta toj vietoj :wink:


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 13:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
O jūs visi tie, kurie turėjo atsijunginėjančio autopiloto bėda, galėdavote jį vėl iš karto įjungti važiuojant ar tik užgesinus užkūrus mašiną? Pas mane tai atkerta pilotą, mygtuką paspaudi ir vėl tempia į priekį iki kiek buvo užprogramuota.

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 15:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Exeed'ai pas tave FL, del to jisai turbut protingesnis ir pats atsigauna :D
Dar skaiciau kad autopilote del senumo kazkas atsilituoja ir pradeda sitie gliukai. Vistiek reikia ardyt ziuret, manau.
Dar turiu nupirkes naujesnius autopiloto smegenys vienam modui, gal but pavasari irgi idesiu, atrasysiu.

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 15:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Vyciuz rašė:
Turejau tokia beda,o kadangi pas mane mechaninis pilotas dar buvo tai zinojau kad susitvarkysiu pats. Isardziau visa ta blokeli kuris tampo trosa, ten buna paesti arba galiausiai nuluze dantraciai kurie tempia trosa, praslysta ir ismeta autopilota. Persidariau dantracius ir sekmingai toliau riedu po kelis simtus km jo neisjungdamas, viskas ten paprasta toj vietoj :wink:

Skaiciau, kad jei dantraciai sulauzyti, tai autopilotas trukcioja. Bet pas mane nera tokio dalyko, viskas svelniai veikia, gal but, kad jie paeisti kaip rasei, reikia ardyt, ziuret. ačiū uz minti.

turiss11 rašė:
Visai kaip ir pas mane. Kadangi tu protingesnis, tai susitvarkai ir pranesi kokia darbų eiga, kad galima būtų ir man išspręsti šitą erzinancia problema ;-)

Ok :D

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 15:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.19
Amžius:
41
Pranešimai:
354
Miestas:
Anyksciai
Automobiliai:
ex E34 525 tds
E38 740i M62 '97
Kažkodėl apie dantracius ir man tokia mintis buvo kilus, nes pas mane jis dažniausiai atsijungia apkrovos gavus t.y. gazuojantis.


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 18:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
dionich rašė:
Exeed'ai pas tave FL, del to jisai turbut protingesnis ir pats atsigauna :D
Dar skaiciau kad autopilote del senumo kazkas atsilituoja ir pradeda sitie gliukai. Vistiek reikia ardyt ziuret, manau.
Dar turiu nupirkes naujesnius autopiloto smegenys vienam modui, gal but pavasari irgi idesiu, atrasysiu.


Kad žinok smegenų autopilotas nelabai ir turi, ten tik vaire mygtukai ir viskas iš jo valdosi, joks modulis nestovi Cruise Control'o. Auto kur elektroninis gazas jau ėjo, tai tik arba rankenėllė arba mygtukai valdo viską, trosų ir kompiuterio dėžučių nebėra. Ar aš čia stipriai nusišnekėjau tiesiog?

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 19:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Pagal WDS, tai pre-FL turejo ta moduli, visi modeliai isskirus M51 ir M73. Jis randasi saugiklyneje, bet istikruju dar neziurejau kur jisai ten yra.
FL WDS'e tokio modulio jau nebera, reiskia esi teisus, ten juk elektroninis gazas, tai jis praktiskai viska ir daro :)

Paveikslėlis

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 20:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
dionich rašė:
Pagal WDS, tai pre-FL turejo ta moduli, visi modeliai isskirus M51 ir M73. Jis randasi saugiklyneje, bet istikruju dar neziurejau kur jisai ten yra.
FL WDS'e tokio modulio jau nebera, reiskia esi teisus, ten juk elektroninis gazas, tai jis praktiskai viska ir daro :)


Tai išeina problema gali būti arba vaire arba gazo reguliavimo elektronikoje, nes mano automobilyje šios dvi sistemos sąveikauja valdant greičio palaikymą. Hmmm... O čia berašant toptelėjo mintis - pilnai skanuojant automobilį, diagnostika meta viena i-Bus klaidą, tai ar nebus taip, kad autopiloto duomenys perduodami per i-Bus'ą ir todėl kažkas kažkur gliūčina? Tik jau čia rasti kur tas i-Bus'as nusimuša įtariu reikia kilometrą laidų prasiskambinti. Jei mano prielaida teisinga žinoma.

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 20:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Kiek supratau, per i-bus pajungtas MFL. Bet tavo atveju turbut visi vairo mygtukai veikia normaliai.

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 21:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Jei skaityt, kad tau idejo europietiska laidyna, tai schemos butu tokios:

Pagrindinis i-bus laidu taskas X939 randasi prie GM bloko uz bardacioko.
Paveikslėlis

Viena laidas eina i MFL.
Paveikslėlis

Ir dar viena atsaka eina taska X18266i bagazine, PDC, telefonui ir t.t
Paveikslėlis

Laidu spalva: Balta/Pilka/Geltona

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 21:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Pagal pirma schema vienas i-bus laidas jungiasi prie galinio comm pako A111, gal but jau esi sukodaves sia opcija, bet dar nepajungiai laidu, del to sia klaida ir atsiranda?

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


StandartinėParašytas: 17 Lap 2014, 21:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
dionich rašė:
Jei skaityt, kad tau idejo europietiska laidyna, tai schemos butu tokios:
Pagrindinis i-bus laidu taskas X939 randasi prie GM bloko uz bardacioko.
Viena laidas eina i MFL.
Ir dar viena atsaka eina taska X18266i bagazine, PDC, telefonui ir t.t
Laidu spalva: Balta/Pilka/Geltona


Turėjo įdėti, nes gavo vos ne identišką automobilį iš kurio buvo išimtas vos ne visas priekis (ir daugiau nei reikia įtariu) perkėlimui į mano. Laidai, kurių nebuvo gal įpynė. Kas iš el. pusės liečia viskas veikia.

Pas mane vairo MFL veikia puikiai, muzika garsyn tylyn, track'ai persimeta, voice control'as aktyvuojasi (smagu pasikalbėti su robotu)... Tai kaip ir nepastebėjau, kad vairas kada nors neveiktų kaip priklauso.

Gaila neturiu sąlygų pasikrapštinėti ir pasižerti mašinos kad laidus atsekti... Bet pati mintis ar logiška, jog i-Bus'as gali tai įtakoti?

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery