Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 10:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Vas 2014, 23:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.10
Pranešimai:
34
Automobiliai:
E38
tuo atveju naujo cilindriuko reikes ar senas tvarkomas cia bus tas kur desinej pusej?


StandartinėParašytas: 16 Vas 2014, 11:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
249
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E32 ;Lexus LS ;MB S320 ;E36 ;E38 M62 1997m
Skype:
Andrius2238
Nikas:
Dedeandrius
Zinok nezunau ar juos tvarko bet turetu tvarkyti,bet sakau reik isitikinti ar tikrai cilindras bagazines


StandartinėParašytas: 10 Bal 2014, 23:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.06.07
Pranešimai:
35
Automobiliai:
Celica ST182 91" ex.
BMW E34 520i 93" ex
BMW E38 730d 99"
Mano irgi burzgejo ir nekele nes nebuvo tepalo. Po ilgu kanciu dapiliau tepala iki normos tai pradejo atidarinet kai pradzioj kilsteliu ranka. Bet nekelia pats pradzioj. Dabar galvoju jeigu dapilciau tepalo gerokai virs ar neatidarinetu jis geriau ?

Jeigu pavyks padaryt pasidalink ;)


StandartinėParašytas: 11 Bal 2014, 18:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.10
Pranešimai:
34
Automobiliai:
E38
bandziau as visvien nepakelia pradzios mano.reikia ranka pakelt truputi ir atidaro tada.ir garsiai burzgia jis,bet jai daznai darai atidarai vienu metu tyliai burzgia bet jai pastovi kokias 2 val vel reikia padet ranka atidaryt.


StandartinėParašytas: 29 Bal 2014, 12:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.02.10
Pranešimai:
34
Automobiliai:
E38
Tai vat norejau dar paklausti,atidarius dangti stovi 2 bagazines mortizatoriai vienas(kairej pusej)su 2 vamzdeliais kur paduodamas is cilindro tepalas,desinej pusej stovi mortizatorius paprastas be jokiu vamzdeliu.Klausimas toks:Nuemiau ta mortizatoriu kur kairej pusej, atjungiau vamzdelius ir palikau tik ant vieno mortizatoriaus paprasto desinej pusej.uzdarius bagazine rankomis tas mortizatoriukas turi jis kazkiek kelti pats?(kaip paprastu bagaziniu budu)ar tas mortizatoriukas turi buti kaip lepsis?nes kilojant ranka dangti jis jokios pagalbos nepadeda pakelt dangti ir atidarius dangti nelaiko krenta dangtis zemin?cia jam gal viskas nebelaiko salnikai viduj ar taip turi but?


StandartinėParašytas: 12 Spa 2014, 10:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.10.07
Pranešimai:
27
Automobiliai:
E38
sveiki ,problema keiciau ir siurbli prie akumuliatoriaus,ir pati stumokli kur kelia dangti ir ta pati beda.pakelia dangti bet kai reikia nuleist zemin paspaudus burzgia ir nenuleidzia reikia ranka patraukti kazkiek tada tik pradeda uzsidarineti.kame beda?skyscio normoj dapiliau,orint bandziau per ta varzta kur dapiliau skyscio auksciausioj vietoj atsukes buvau.ir buvo pakeista antra komplekta matoriuko ir stumoklio vis vien taip pat daros


StandartinėParašytas: 25 Vas 2015, 21:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.06.07
Pranešimai:
35
Automobiliai:
Celica ST182 91" ex.
BMW E34 520i 93" ex
BMW E38 730d 99"
Ta pati problema, niekaip nedingsta.

Su laiku pradeji pats kilnotis be rankos. BET nenusileidzia paspaudus. Gal kas zino ka daryt ?


StandartinėParašytas: 25 Vas 2015, 22:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.10.07
Pranešimai:
27
Automobiliai:
E38
radau problema,nuimk kilima dangcio ten yra daviklis netoli mygtuko,jame yra satras,ziurek arba purvo pilnas arba jis nulinkes(sugedes)jis atsako uz darinejima.mano buvo po antikaroziu uzkistas lipniai satras neriedinedavo tame davyklije.isvaliau issiardes ir viskas ciki piki


StandartinėParašytas: 12 Kov 2015, 08:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.06.07
Pranešimai:
35
Automobiliai:
Celica ST182 91" ex.
BMW E34 520i 93" ex
BMW E38 730d 99"
Radau problema, bet nesupratu kaip tai gali būti susieta.

Aš buvau išėmęs abs saugiklį nes mušdavo pedalą kai greitus būdavo mažesnis nei 20km/h.

Kai įdėjau saugikli atgal (po kapotu 2 saugikliai), vėl pradėjo užsidarinėti bagažinė su mygtuku.

O pedalo mušimo problema pagaliau po metu surado servise jaunas vaikinas. Buvo guolio juosta purvina ir siek tiek vienas karts nuo karto rodydavo bloga greiti. (galinis keleivio puses pas mane) praplovus viskas veikia, nereikėjo keisti guolio, tik abs daviklis nulūžo, nes labai jau ten pripuves buvo.

Visi kiti kurie darė diagnostika nepastebėjo greičio kitimo. Vat tik šis meistras ačiū dievui rado. Sakė pas ji profesionali kažkokia bmw diagnostika.

Jei reikės kam kontaktų parašysiu. Nežinau ar čia leidžia taisyklės rašyt.


StandartinėParašytas: 12 Kov 2015, 10:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.20
Amžius:
39
Pranešimai:
3390
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 M3 Evo 4dr
E38 750i FL SWB
E63 M6 coupé
Skype:
a.l.f.h.n.l.b.
Nikas:
Exeed
Evaldas12345 rašė:
Jei reikės kam kontaktų parašysiu. Nežinau ar čia leidžia taisyklės rašyt.


Teigiami atsiliepimai apie žmones/servisus šioje temoje.

_________________
BMW - That`s Not A Car, That`s The Way Of Life


StandartinėParašytas: 12 Kov 2015, 15:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
39
Pranešimai:
3363
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E38 728iA '96
F25 28iX '17
Evaldas12345 rašė:
Radau problema, bet nesupratu kaip tai gali būti susieta.

Aš buvau išėmęs abs saugiklį nes mušdavo pedalą kai greitus būdavo mažesnis nei 20km/h.

Kai įdėjau saugikli atgal (po kapotu 2 saugikliai), vėl pradėjo užsidarinėti bagažinė su mygtuku.

O pedalo mušimo problema pagaliau po metu surado servise jaunas vaikinas. Buvo guolio juosta purvina ir siek tiek vienas karts nuo karto rodydavo bloga greiti. (galinis keleivio puses pas mane) praplovus viskas veikia, nereikėjo keisti guolio, tik abs daviklis nulūžo, nes labai jau ten pripuves buvo.

Visi kiti kurie darė diagnostika nepastebėjo greičio kitimo. Vat tik šis meistras ačiū dievui rado. Sakė pas ji profesionali kažkokia bmw diagnostika.

Jei reikės kam kontaktų parašysiu. Nežinau ar čia leidžia taisyklės rašyt.

Man senai buvo tas pats, vibravo stabdziu pedalas. Nemaciau tavo posto, buciau parases tau anksciau patikrint guoli :)

_________________
https://www.youtube.com/@dionich


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery