Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Lie 2015, 08:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2014.12.18
Amžius:
34
Pranešimai:
66
Miestas:
Vilnius/Rokiskis
Automobiliai:
E39 530d M57 '02
Aš kažkaip kaip įsivaizdavau jog atvažiuosiu ir bus kaip minimum 3-4 žmones kruvelej, mašinos BMW gal ir stovėjo 3 ketvirtam aukšte, bet nelabai buvo panašu i ketvirtadieninį klubiečiu suvažiavima, sakai lyja, juk laiptai po stogu lauke ;D ;) kitas dalykas jog žmonės nėra pažystami, kadangi esu naujas klube, taip kad kažkaip kitaip reikia organizuoti jog butu įmanoma susipažinti :p
Jūs gal ir pažystami, bet naujokui tikrai nekažka :) taip kad peace 8-)


StandartinėParašytas: 10 Lie 2015, 18:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.06
Amžius:
50
Pranešimai:
840
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320D 03'
E36 328 M52 95'
ex E36 320 92;
ex E30 318 86
Būtinai susipažinsime, šį kartą lietus, kraujo donorystė (reikėjo nedelsti, nes jų darbo pabaiga) truputėlį sutrukdė. Tikėkimes kad kitą kartą viskas bus čiki :)

_________________
Tomas


StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 09:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Skambino ką tik iš kraujo centro ir prašo trombocitų, tai kaip ir žadėjau, išbandysiu ir papasakosiu procedūrą. Kas norite, mielai prašome ~11:30 prisijungti Žolyno g. :-)

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 22 Lie 2015, 14:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Tai va. Pasirodo tinkamas esu donoras ir panašu, kad genetiškai turiu daugiau nei vidurkis trombocitų, tai sakė patrukdys dažnai :-)

Jeigu kam įdomu, tai procedūra tokia savotiška:

1. Nesivargina ten su pirštų badymais, iškart ant kėdės ir nupila tiesiai iš venos kraujo testams. Adata standartinė kraujo ėmimui.
2. 5-10 min anketų užpildymui, tyrimams, arbata ir visa kita. Tada standartinė apžiūra pas gydytoją. Aparatų užkūrimas (ten pasiruošimo labai daug, kad galima būtų pradėti procedūrą, kuri yra vienoda trombocitams, eritrocitams ir plazmai)
3. Pagal trombocitų kiekį paskiriama ciklų programa, sugirdomas kalcis, paimama arkliška adata ir prasideda. Ciklas grubiai 10 min, man reikėjo 8. Cikle pirma ima, padalina į eritrocitus, plazmą ir trombocitus (kraujas vyšninis), tada grąžina šviesiai raudonus eritrocitus, plazmą ir kažkokį tirpalą. Labai įdomus pojūtis kai grąžina tą miksą, nes tas tirpalas turi šalutinį poveikį - kai kuriems, tame tarpe ir man, tirpsta lūpos.

Galutinis produktas - miksas trombocitų ir plazmos, panašios konsistencijos kaip kvietinis alus =D>
Žodžiu, procedūra ištvermingiems :mrgreen:

ps. jeigu bonusas yra standartinis, tai į kiną vienam galima eiti kartą į savaitę (2 bilietai kas 2 savaites) =D> :twisted:

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery