Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 12:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 17:31 
  
 
 
Henris rašė:
taip su kompu pragramuoja

Kur cia klaipedoj programuoja? Mano siemens vanos sistema uzcipuotu kazi? Gal zinai kainas apytikslias? O gal cia tik dyzelius cipuoja?


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 17:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.10.15
Amžius:
37
Pranešimai:
129
Miestas:
Klaipeda
o, ačiū, nežinojau šito

_________________
Kiekvienas automobilis ankščiau ar vėliau tampa opeliu..


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 19:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Amžius:
37
Pranešimai:
1274
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 2.5td 1995m
e61 2.5d 2004
Skype:
smikis100
wa kai pavare tai eina sau :shock: :)


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 19:09 
  
 
 
Smikis100 rašė:
wa kai pavare tai eina sau :shock: :)



vo matai, pavariau, bet moderai jau spejo ishtrinti :D


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 19:15 
  
 
 
VIMOTA rašė:
vo matai, pavariau, bet moderai jau spejo ishtrinti :D


Savireklamai yra atskira sritis siame forume.
Be to, Auto: laukelis nepakankamai isvalytas :!:


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 19:17 
  
 
 
angelas_ rašė:

Savireklamai yra atskira sritis siame forume.
Be to, Auto: laukelis nepakankamai isvalytas :!:



kas yra nepakankamai ???? tel nr traktuojamas kaip reklama ???

o del savireklamos tai nejau kurti atskira tema apie chiptiuninga :D ??? OKEY , turesiu laiku ant dienu tai tikrai sukursiu ;)


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 19:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.03
Amžius:
41
Pranešimai:
544
Miestas:
kaunas
Skype:
paulickas
as nieko pries vimota neturiu, na kazkada apiplese biskiuka uz 15min pasikrapstymo, bet niekis... :D siaip atsiliepimai tik geri apie vitolda, visiem rekomenduoju, kainos ir kokybes santykis cia tikrai normalus.

man tik nepatinka tas "didokas pasitikejimas" ar kaip cia issireiskus :P na, parodykit man ta, parodykit ana... cia mazdaug tiek metu dirbam ir jau toki lygi esam pasieke, nu ok, as del to nesiginciju, marketingas turi but, bet ar negali kitas zmogus tureti dar labiau "vingiuotus smegenus" :D ir toki lygi pasiekt vos per pora metu ? manau, kad teoriskai tai imanoma, tai va, kaip sako, kuklumas zmogu puosia :) bet kokiu atveju keliu kepure pries vitolda. no offence.

aij, dar zinau vimotos silpnesne puse, nelabai megsta benzininius turbo variklius :D

dabar turetu pareit i mano puse komentaru... :P

p.s. gal ta alpina E39 buvo tokia violetine ? :)

_________________
taisykles kuriamos tam, kad butu ka lauzyti...


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 19:29 
  
 
 
VIMOTA rašė:
kas yra nepakankamai ???? tel nr traktuojamas kaip reklama ???

o del savireklamos tai nejau kurti atskira tema apie chiptiuninga :D ??? OKEY , turesiu laiku ant dienu tai tikrai sukursiu ;)


Kas per transporto proemone yra, cituoju:
"VIMOTA
867474448
____________________________
no bmw, no problems :D"???

Pasiskaityk taisykles pradziai, o po to pradek reikstis.

O del chiptiuningo.. Yra seciali skiltis, kurioje gali pareklamuoti savo servisa/imone: viewforum.php?f=24
Kitur tai daryti draudziama. Viskas paprasta.


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 21:24 
  
 
 
paulikas rašė:
as nieko pries vimota neturiu, na kazkada apiplese biskiuka uz 15min pasikrapstymo, bet niekis... :D siaip atsiliepimai tik geri apie vitolda, visiem rekomenduoju, kainos ir kokybes santykis cia tikrai normalus.

man tik nepatinka tas "didokas pasitikejimas" ar kaip cia issireiskus :P na, parodykit man ta, parodykit ana... cia mazdaug tiek metu dirbam ir jau toki lygi esam pasieke, nu ok, as del to nesiginciju, marketingas turi but, bet ar negali kitas zmogus tureti dar labiau "vingiuotus smegenus" :D ir toki lygi pasiekt vos per pora metu ? manau, kad teoriskai tai imanoma, tai va, kaip sako, kuklumas zmogu puosia :) bet kokiu atveju keliu kepure pries vitolda. no offence.

aij, dar zinau vimotos silpnesne puse, nelabai megsta benzininius turbo variklius :D

dabar turetu pareit i mano puse komentaru... :P

p.s. gal ta alpina E39 buvo tokia violetine ? :)



apiplesiau ???? kokia tai masina buvo ir kas per problema ???

kas del vingiuotu smegenu tai aisku gali, tik kazkodel neatsiranda :D ... laukiam, visi laukiam, atsiras konkurencija ir tipo nukris kaina, bet o ar nemanom, kad kaip tik pakils kaina, nes ivyks kartelinis susitarimas ir bendrai pakelsim kaina, bet kaip sakau, kol nebus stendo ir tiek pridarytu masinu todel shnekos ir liks shnekomis :mrgreen:
o genijais negimstama per 2 metus, jais tampama :mrgreen: (as cia tikrai ne apie save ;) )

kas del mano taip tariamos silpnos vietos benzinams tiek turbo tiek atmo tai atvaziuokit penktadieni 14.00 ir pamatysite kaip eilini karta darosi bmw su is 2.5 perdaryta i ar tai 2.8 ar trai 3.0 su isiurb kolektorium, sklende ir t.t. ;) dar net tiksliai nezinau kas ten pridaryta, bet jau Unlimitas sake kad turesiu programuoti ir toki esu jau ne viena suprogramaves.

beto, nejau jus irgi viska valgote is viso valgomo maisto, verseliu "kukulius" kaip kad kitose salyse yra delikatesas :mrgreen: , tai va, visi benzininiai varikliai man yra " verseliu ... delikatesas" nuo kurio man darosi negera :mrgreen: ir tame negalite manes keikti, nes as ne valstybes tarnautojas, kad privalau tai daryti, palieku tai pasireiksti konkurentams nes poto shauks visi, kad cia viska uzsiemiau daryti :mrgreen:

Darau atmosferikus jau nuo pat pradziu tik klausimas ar atsiras toks piniguocius kuris nores skirti 800-1000lt uz 3-5% galingumo padidejimo, jei atsiras tai ok, darom :mrgreen: Ne nu tikrai, idesiu pas save puslapyje, kad darau ir atmosferikus, parasau kaina 800-1000lt ir tada jus man pasakykite kad as nedarau atmosferiku :mrgreen:

E39 buvo ne violetine, o melyna.

p.s. idomu moderai ishtrins ar ne .... bet zmogus klausia tai ir atsakau...


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 21:26 
  
 
 
Vimota, o ar imanoma pakoreguoti Vanos sistemos darba?


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 21:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.10.08
Amžius:
37
Pranešimai:
152
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d 02' touring
Skype:
greitaveika
Diskusija cia uzvire ziuriu:) Nu anyway, atsiliepimai apie Vimota geri, keleta aisku teko girdeti ir nekokiu, bet santykinai tikrai visi patenkinti darbu :) Taigi, noreciau suzinoti, ar pritaikys kokia nuolaida Vimota bmw-klubui, gal cia ir daugiau atsiras tada norinciu darytis Chip-tuning. :roll:


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 21:56 
  
 
 
Kareiviskeliuose rašė:
Vimota, o ar imanoma pakoreguoti Vanos sistemos darba?


surasyk savo problema kas yra, kodel reikia koreguoti, ar masina jau stovejo ant galingumo matavimo stendo ar matete sukimo momento problema ar ka, nes kartais zmones uzsigeidzia tokiu dalyku kurie yra visai ne motyvuoti.....


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 22:06 
  
 
 
undying rašė:
Diskusija cia uzvire ziuriu:) Nu anyway, atsiliepimai apie Vimota geri, keleta aisku teko girdeti ir nekokiu, bet santykinai tikrai visi patenkinti darbu :) Taigi, noreciau suzinoti, ar pritaikys kokia nuolaida Vimota bmw-klubui, gal cia ir daugiau atsiras tada norinciu darytis Chip-tuning. :roll:


jei bmw klubas pareiks nora bendradarbiauti kaip kad kiti klubai tai jokiu problemu, tikrai padarytas bus susitarimas ir bus padaryta motyvuota nuolaida, bet kolkas niekas nieko neraso, matyt niekam nieko nereikia :mrgreen:
darykite apklausa ir is jos bus aisku ar reikia nuolaidos klubui is VIMOTOS ar ne...

kas del nepatenkintu tai cia labai idomiai dazniausiai gaunasi, kaip ir kituose forumuose, nes tiem kurie buna nepatenkinti pasakau, kad prasom atvaziuoti, papasakoja kas netinka, kame diskomfortas ar kazkas tokio, as tada pasigilinu kame problema su motoru, bet beveik visada ta problema ish patirties sakau kad buna masinoje, jei yra tikrai mano problema pakoreguoju programa jeigu yra tikrai tam tikslas ir matau galimybe programa dar labiau prikoreguoti prie masinos individualumo, o jei nesigauna arba per daug niuansu is po kapoto kuriu neimanoma taip suprogramuoti kad variklis taptu galingesnis ir nekeltu pats sau problemu tai grazinu pinigus ir irasau programa originalia, bet kad visi dingsta is eterio tuo metu dazniausiai arba sako aj nu cia man sutaise jau db nera bedos ir t.t. bet ir bedos nera ir pinigu nereikejo kai buvo beda, bet burbet burba dar ilgai :D


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 22:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Amžius:
37
Pranešimai:
1274
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 2.5td 1995m
e61 2.5d 2004
Skype:
smikis100
as asmeniskai norejau chipuoti savo BMW, bet paskaiciau vimotos forume kad nelabai apsimoka E36 chipuoti ten del perkaitinimu ir tai kad galia/sanaudos/ekonomiskumas neisauga tiek kiek ant kitu varikliu, tai taip ir apsiraminau :)


StandartinėParašytas: 18 Kov 2009, 22:17 
  
 
 
VIMOTA rašė:

surasyk savo problema kas yra, kodel reikia koreguoti, ar masina jau stovejo ant galingumo matavimo stendo ar matete sukimo momento problema ar ka, nes kartais zmones uzsigeidzia tokiu dalyku kurie yra visai ne motyvuoti.....

Problemu kaip ir nera. Bet man labai idomu ar galima butu paprogramuot vanos, kad butu didesne galia prie mazesniu apsuku?


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery