Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šioje srityje vartotojai apraso savo nuveiktus darbus tvarkant/perdarant automobilius.
Čia draudžiamos diskusijos, užklausimai ir kiti panašūs dalykai. Tam yra PM.
Pranešimai atsiranda tik su moderatorių patvirtinimu.



Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Vas 2008, 15:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.15
Amžius:
34
Pranešimai:
161
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525 tds touring
http://www.videogaga.lt/video?id=nrvvhdxdgbnrbbotyaq va radau ir mane ikvepe pasidaryti :) sendien nusipirkau megoje senukuose ta plastikini vamzduka radau ji prei zaliuziu sumokejau 6.99.
poto nulekiau i lemona nusipirkau ledus 2 ( kolkas cia tik nes nezinau ar tokios stiprumo uzteks :) ) sumokejau 1vnt 2,90 . poto dar nusipirkau varza pakeisti nezinau koke bet man dave pasakiau kad nuo 12v man cia reike :) 2 vnt nusiprikau nes ir 2 lemputes 1vnt/10centu :) nu sendien gal gaminsiu 1 akyte :) kaip sekese parasysiu kai pasigaminsiu . gal kamnors pravers :)


StandartinėParašytas: 22 Vas 2008, 01:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.08
Amžius:
37
Pranešimai:
207
Miestas:
Vilnius
as kazkada gaminausi, is tu paciu "vamzdeliu" kur senukuose pardavineja.
pirkau lemonoj pacius galingiausius diodus (kazkas apie 8lt/vnt), patikek ju galingiausiu ir reiketu, nes itin neryskiai sviecia. ir tos plastikines "lazdeles" turetu but pilnavidures, nes su tusciavidurem ne taip graziai sviesa luzta ir jas sunku sudet i lempa.
E34 diametras nebepamenu kazkas apie 13cm, E36 apie 11 (puslankis). labai gerai tiko plastikinis vamzdis, kur naudoja subams oro angas darant. aplink ji lenkiant graziai isgaubia ta vamzdeli.
sulenkus isgreziau skylute gale vamzdelio ir i ji ant kliju pasodinau dioda su varza. su siaurapjukliu (lomziku) padariau ipjovas kas 1.5-2mm galinej pusej (ne priekinej, kur i stikla remiasi).
E34 ir E30 lempu stikliukus nuiminejant labai svarbu tolygiai kaitint su fenu stikla, kad del temperaturu skirtumu nesutruktu.
padariau, isidejau, bet nepatiko. islupau. realiai jie gali pakeist pazibincius. ijungus trumpas sviesas visiskai nebesimatydavo lankelio trumpose lempose. ilgose vos vos.
manau neapsimoka kist litu ir laiko i toki dalyka :P ypac kai isiminejant stikliukus, du is ju sutruksta :D

_________________
Eat, sleep, BOOST


StandartinėParašytas: 22 Vas 2008, 18:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
38
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
140lt su diodais 260lt be diodu. bent jau as uz tiek radau kaip ieskojau :} daryt galima, bet is pilnavidurio ir su baltais galingais diodais, beto yra pilna video kaip juos daryt, vienoi pusei dar kazkokia izoliacija kaip folija uzdeda kad atspindetu geriau, ir kad diena matytus.

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 24 Vas 2008, 22:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.15
Amžius:
34
Pranešimai:
161
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525 tds touring
as pasidauriau visus 4 jau :) bet dar neisidejau dijodus pirkau man atrodo po 2,50 baltus :) varzas man sake deti 1100 pajunges buvau nuo akumo grtazei sviecia su melinu atspalviu :) tas vamzdukas is senuku pilnaviduris :)


StandartinėParašytas: 25 Vas 2008, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.25
Amžius:
38
Pranešimai:
127
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 tds touring 99
Ir man teko zhaist su tais zhiedais. Diodai irgi po ~3lt kainavo, kazhkaip kitokiu nepatebejau pirkt...
Vamzdelius lenkiau orkaitej. Stengiaus kad gautusi kuo pilnesnis zhiedas... iplovimus dariau su mazhu disku (d ~2.5cm). tik darant tas iplovas nebutina ju daryt nuo vieno krashto iki kito, o tik kokiu 3 mm ilgio. ir sumontavus va kas pas mane gavosi...:)


Prikabinti failai:
SSM12405.JPG
SSM12405.JPG [ 119.95 KiB | Peržiūrėta 23356 kartus(ų) ]
SSM12407.JPG
SSM12407.JPG [ 103.67 KiB | Peržiūrėta 23344 kartus(ų) ]
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery