Lietuvos BMW Klubas
http://forumai.bmw-klubas.lt/

Srities taisyklės
http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=29&t=1097
Puslapis 11

Autorius:  Bad Boy [ 14 Sau 2005, 16:16 ]
Pranešimo tema:  Srities taisyklės

Sveiki visi BMW automobilių mylėtojai. Prašau jūsų susipažinti su šios srities taisyklėmis ir jas gerbti. Iš anksto dėkoju.

TAISYKLĖS:
1. Ši sritis yra skirta visiems vienaip ar kitaip patiems atlikusiems kokius nors darbus, susijusius su savo BMW automobilio remontu, tobulinimu ir pan.
2. Šioje srityje taip pat galite skelbti nuorodas į kitus puslapius ar forumus, kuriuose jūsų nuomone yra aprašomi įdomūs darbai, pakeitimai ar patobulinimai atlikti pačių autorių BMW automobiliams.
3. Jei cituojate kitus puslapius, labai prašyčiau dėti nuorodas į juos, o ne perrašinėti juose esantį tekstą. Deja, bet mūsų serveris ne guminis. Taupykime vietą ir gerbkime žmones, palaikančius šį forumą.
4. Kadangi šis forumas yra sukurtas ir moderuojamas Lietuvos BMW klubo, o jo narių požiūris į "tiuninguotus" automobilius yra labai skeptiškas, siūlyčiau nerašyti ir nedėti "lietuviškai tiuninguotų" automobilių nuotraukų ir aprašymų. Klubo nuomone vieninteliai automobilių gamintojai (arba modifikuotojai), apie kuriuos verta kalbėti yra Alpina, AC Schnitzer, Hartge, Hamann (su tam tikrom išlygom), Dinan ir pan., t.y. sertifikuoti ir pripažinti BMW AG.
5. Būkite mandagūs, bendraudami vieni su kitais. Srities moderatorius imsis visų poveikio priemonių prieš nemandagius srities lankytojus.
6. Skelbkite tiktai patikrintą informaciją. Aiškiai klaidinanti arba neteisinga informacija bus šalinama be perspėjimo.
7. Bet kokie asmens, organizacijos įžeidimai dėl jo/jos lyties, rasės, tautybės, tikėjimo ir pan. tiek forume tiek šioje srityje yra netoleruojami. Pažeidusieji šią taisyklę bus nedelsiant šalinami iš forumo be teisės jame dalyvauti toliau. Taip pat apie jų veiksmus gali būti pranešta atitinkamoms valstybinėms institucijoms, kontroliuojančioms tokio tipo pažeidimus.
8. Lietuvos BMW klubas, kaip šio forumo administratorius bei moderatoriai neatsako už šioje srityje skelbiamos informacijos teisingumą. Forumas ir ši sritis yra skirta tiktai apsikeisti informacija. Jei jūs naudositės bet kokiais šioje srityje išdėstytais patarimais, jūs tai darote savo rizika. Lietuvos BMW klubas neprisiima jokios atsakomybės už forume ir šioje srityje paskelbtą informaciją.

Sėkmės bendraujant!
Moderatorius

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/