Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 29 Rgp 2011, 23:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
Man šis etapas buvo labai liūdnas. Kolkas neturiu atsakymo, kodėl taip atsitiko, bet labai slidinėjau. Jau treniruočių metu matėsi, kad tesugebu važiuoti apie 2-3s lėčiau, negu II etape šitoje trasoje. Todėl ir kvalifikacijoje stebuklo neįvyko, plius dar teko lenkti ratu atsilikusį dalyvį - kvalifikavausi 10. Pirmą važiavimą taip ir baigiau 10. Antrame pavyko finišuoti 7. Apgailestauju, Tomai, kad taip ten tau subyrėjo II važiavimo pabaiga - tereikėjo išsilaikyti 9-tam, kad išlaikyti 8-tą vietą. Bet užtat video II važiavimo įdomus gavosi.
Labai dėkingas palaikymo komandai ir atleiskit, kad nuvyliau. Na bet išsiaiškinsim, ko ten pribūrėm ir vėl kausimės dėl aukštesnių pozicijų.


StandartinėParašytas: 29 Rgp 2011, 23:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
VĖJS rašė:
Man šis etapas buvo labai liūdnas. Kolkas neturiu atsakymo, kodėl taip atsitiko, bet labai slidinėjau. Jau treniruočių metu matėsi, kad tesugebu važiuoti apie 2-3s lėčiau, negu II etape šitoje trasoje. Todėl ir kvalifikacijoje stebuklo neįvyko, plius dar teko lenkti ratu atsilikusį dalyvį - kvalifikavausi 10. Pirmą važiavimą taip ir baigiau 10. Antrame pavyko finišuoti 7. Apgailestauju, Tomai, kad taip ten tau subyrėjo II važiavimo pabaiga - tereikėjo išsilaikyti 9-tam, kad išlaikyti 8-tą vietą. Bet užtat video II važiavimo įdomus gavosi.
Labai dėkingas palaikymo komandai ir atleiskit, kad nuvyliau. Na bet išsiaiškinsim, ko ten pribūrėm ir vėl kausimės dėl aukštesnių pozicijų.

Čia kas nuvylė?
Čia ką nuvylė?
Abu dalyvavot. Abu finišavot. Savaitgalis pavykęs ( ir nelabai svarbu kelinti baigėt ).
Jei galima, pacituosiu vienus žodžius:
"... Lenktynės - tai gerai praleistas savaitgalio laikas. Ne dėl prizų kovojam. ....."

_________________
E36 318is sport edition build


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 00:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
+1

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 08:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Nėra čia ko apgailestaut :) atmintyje išlieka tik geri prisiminimai. Va bent video geras gavosi :) beje jame girdisi ir necenzūriunis žodis, kai atsisveikinau su veidrodžiu :lol:

Na pabaiga man subyrėjo dėl labai paprastos priežasties – pirmiausia, per anksti i Jokeri užvažiavau (labai per anksti) paskui bevažiuodamas paskui ana 325 (nr 70), o paskui dar ir paskui Liną, aš visiškai neturėjau greičio ir buvo labai sunku išlaikyti normalų sukimo momentą – tiesiosiose tekdavo atleist, o posūkiuose išvažiuojant neturėdavau tiek galios išvažiuot taigi ir apsilenkt neišėjo. Ko pasekoje tie varžovai kurie prisivijo su galingesniais auto padarė savo – aišku aš irgi per daug kur palikau atviras duris... Negaliu nieko kaltint :) prisimenant legendinio A.Sennos žodžius: ...If you are not going for a gap, you no longer a racing driver…


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2011, 18:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
=P~ ne už kalnų jau ir kitas etapas.

_________________
E36 318is sport edition build


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2011, 19:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
Nemažai matytų veidų http://tv.delfi.lt/video/LX0XzEr4/#c

_________________
E36 318is sport edition build


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2011, 22:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
barmenas rašė:
=P~ ne už kalnų jau ir kitas etapas.


kalnuose! :)

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 25 Rgs 2011, 20:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.04
Pranešimai:
22
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
E30 325i Coupe
Sveikinimai nugaletojams !!!!!! :))
geros gonkes buvo, puikiai praleistas laikas :)

BET didziausia pliiusa dedu OZUI Lukas Laukaitis - =D> vazuoja puikiai stabiliai tikrai sveikinu ! :)

_________________
BMW E30 325i m20b25 1986m. Coupe


StandartinėParašytas: 26 Rgs 2011, 19:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
vertinti nesiimsiu :) bet laikas praleistas super! dekui uz gera kompanija, daug veiksmo ir gero laiko doze :)

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 26 Rgs 2011, 20:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Geras savaitgalis tai tikrai :) Lentynių ir aš nesiimu vertint – turiu kontraversiškų jausmų tam... Visą kitą užskaitau :)

Bendrai apie veiksmą.
Šeštadieni kad ir buvo šaltoka, tačiau gal tik tiems kas stoviniavo :) - visiems kas lėkė šilumos manau užteko. Iš pradžių gan sunkiai sekėsi susireguliuoti automobilį ir priversti jį dirbti šioje trasoje – „nusikelinėjo“ automobilio galas ir buvo baisu tiesiogine to žodžio prasme. Po kelių sesijų pavyko pagaliau išgauti daugiau mažiau tinkamą derinimą ir laikai kiek pasitaise, nors dar buvo toli nuo konkurencingos ribos. Teko palikt viską kitai dienai...
Sekmadienis. Kaip kažkas išsireiškė – ežiukas rūke :D Gražu, ramu – 150km/h ir iš rūko išnyrančios gesinimo zonų bačkos. Trumpa treniruotė. Nedidelis auto galutinis paderinimas. Kavalifikacija ir pirmas nedidelis nusivylimas – anuliuotas geriausias kvalifikacijos rato laikas – ir tikrai ne tas kuris turejo būt. Iš pradžių maniau, kad sumaišė su kito dalyvio, tačiau dabar pažiūrėjęs suvestinę supratau kame kampas – antrame kvalifikacijos rate teko parodyti šiek tiek drifto show :) Neimam į širdį, nesiginčijam nors ir teks startuoti gale... Pirmas važiavimas labai geras laikų prasme ir smagus nors ir nerezultatyvus. Antras – daug padrasinimų ir palinkėjimų, bet... nusivylimas - šį kartą dėl trasos personalo: http://www.youtube.com/watch?v=ho7yU3UL1ew tiesiog rankos nusviro... Pasijaučiau visiškai ignoruojamas. Na bet taisyklės yra taisyklės – saugumas visų pirma.

Šiaip didelis dėkui visai kompanijai: Rolkiui, Audriui, Linui, Aidui, Romkai, na ir visai kompanijai besisukinėjančiai apie Moskvičiuką :) Taip pat sveikinimai prizinikams :)


StandartinėParašytas: 26 Rgs 2011, 21:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
Ką ir pridurti:
Buvo - action.
Buvo - gerai praleistas laikas.
Buvo - gera kompanija.
O ko daugiau ir reik?
Ir dar keletas foto :)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 6800_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1765_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1330_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5063_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 2507_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8215_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8028_n.jpg

_________________
E36 318is sport edition build


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
Parašysiu šį kartą jums pasakaitę :) Savaitgalis buvo labai lauktas - labai norėjosi lėkti. Bet matyt prisivažinėjom jau per treniruotes iki lenktynių savaitgalio - tiek aš, tiek automobilis. Trūko stabdžių diskas. Sandtler, matyt prastas metalas - sutrūkinėjo smulkiai abu priekiniai, kol vienas normaliai trūko dviejose vietose. Atlaikė maždaug 10 varžybų ir treniruočių prieš jas. Teko greit paprastus Febi užsimest. Kaladės liko senos Pagid ir iš pažiūros jų turėjo užtekti iki sezono pabaigos. Per šeštadienio treniruotę buvo tiesiog planas jas pritrinti prie nauju diskų ir būtumėm pasiruošę varžybom. Tačiau dideliai nuostabai kaladės "prisitrynė per daug" - jų visai neliko, ne tik kad iki sezono pabaigos, bet ir sekmadienio lenktynėms. Šeštadienio popietę, kažkaip neliko kito varianto, kaip įsidėti kinietiškas EGT. Stabdžių kausimas ir rūpestis nusikėlė į lenktynių rytą... stabdys ar nestabdys, degs ar nedegs. Rytinė treniruotė turėjo būti 20 min, bet kažkodėl teleido nuvažiuoti tris ratus ir po sugrįžimo pasitikrinti slėgių į trasą jau nebeišleido. Per tris ratus kažkiek stabdžius patryniau ir paderinau, tačiau stabdyti buvo baisu, kad visko nepabaigti per greitai. Tokie neaiškūs stabdžiai liko kvalifikacijai. Kvalifikaciją jau galvojau varysiu stabdžių netausodamas - 3 ratus gal laikys. Tačiau nelabai teko. Prieš mane į trasą išvažiavęs varžovas (neminėsiu kas, nes atrodo geras žmogus) apšilimo rate kažkodėl važiavo labai lėtai, lyg norėdamas nepalikti man vietos. Aš bandžiau irgi atsilikinėti, kad kažkokį padoresnį tarpą išlaikyti ir atsilikau iki pat už manęs išvažiavusio mūsų Tomo A., toliau nebuvo kur nes jau ir Tomui trukdžiau. Taip praktiškai apšilimo ratas neįvyko. Per pirmą kvalifikacijos ratą pasivijau priekyje važiavusį ir taip abiejų kvalifikacija buvo sugadinta. Pirmame važiavime į startą stoju 6. Pagal visiškai juodai per kelis ratus apdulkėjusius priekinius ratlankius darėsi aišku, kad EGT kaladės už 35 Lt tikrai nepridegs :) ir jas galima kankinti stipriau. Tai pridėjo daugiau pasitikėjimo lenktynėms. Pirmi trys greičiausi sportininkai, kaip ir buvo aiškūs - R.Čapkauskas, bachurs (sveikinimai), M.Boguševičius - jų kvalifikaciniai laikai kitus lenkė sekundėmis. Todėl taikiausi į ketvirtą vietą. Startuoti man dažniausiai gaunasi, tai nusiteikiau starte du paimti. Taip ir pavyko gerai startuoti ir 4-tas tapau jau pirmame posūkyje. Bandžiau sekti lyderius ir pirmame rate kartu su jais ėmiau Jokerį. Gal ir nebuvo tai geras sprendimas, nes T.Šutinis. per kelis ratus mano Jokerį suvalgė ir pasiėmęs savo padarė mane paskutiniame rate. Pirmą važiavimą baigiau 5-tas, tai antrame starte stoju 4-tas. Dabar tikslas, o gal daugiau noras, aiškus - Tomas Š. - iki šio etapo turėjom vienodą taškų skaičių metinėje įskaitoje. Tačiau tikslas daug nuo kitų priklausantis - antrą važiavimą būtina buvo baigti dviem pozicijom aukščiau, nei Tomas Š. Pagal dalyvių išsidėstymą starte vilties buvo. Bet ji žuvo iškart išvažiavus į antro važiavimo starto vietą - prie didesnio krūvio motorui pertraukomis aiškiai trūko kuro. Apšilimo rate traukos trukčiojimai kaip ir išnyko, bet normalios traukos nebuvo - aiškiai dirbo liesai. Atvažiavus į startą visai užgesau, bet mikliai užsivedžiau. Nieko negaliu pakeisti - yra kaip yra. Startas žiaurus, nes aš rodos vos judėjau. Užmečiau akį į galinio vaizdo veidrodėlį - o ten vaizdas, kaip meteoritų lietus (kaip screensaver'is Starfield) - bolidai ateina lyg tiesiai į tave, bet paskutiniu momentu prašauna pro šonus iš visų pusių :) Kažkiek iškočiojau variklį kažką veikti, net nežinau į kelintą vietą po starto, gal paskutinę. Vėl iškart nėriau į Jokerį, kad bent kažką nuveikti trukdant kitiems, išlindau prieš Klaudijų (atsiprašau, Kaudijau, ir sveikinu su debiutu Mini Žiede). Klaudijus turbūt greitai mane patvarkė. Tada kažkada E.Ugenskas išlindo priešais po Jokerio. Galėjau važiuot už jį greičiau, tačiau sveikatos aplenkti neturėjau. Taip ir baigiau 10-tas, o bendras abiejų važiavimų rezultatas 8-tas. Motoro "gedimas" pasirodė visiškai apmaudus - nusimovusi nuo oro matuoklės žarna... Na, bet atsivažinėjau per praeitą savaitę pakankamai - smaguma. Dabar toks ramus pasakas rašinėju, vietoj to, kad dirbčiau. Ačiū, chebrytei ir kolegoms! :)
Čia I-o važiavimo 'onboard' ištraukos - šį kartą filmavau į priekį, nes į galą nulįsti trukdo antra sėdynė, mažai vaizdų, tai nukirpau atkarpą, kur nesimato jokių kitų dalyvių. II-o važiavimo net kamera kažkodėl sustojo - nufilmavo tik ilgą laukimą prieš išvažiuojant į trasą.
Tomai, geltonos vėliavos tame gesinime buvo mojuojamos visiems, ne tik tau, ir visi turėjo į tuos signalus atsižvelgti, nes ten visą laiką buvo, ką teisėjams tvarkyti trasoje. Skirtumas gal tik toks, kad prieš tave geltonos vėliavos dar ir lakstė, tačiau lakstė greitai arba ne trajektorijoje :) Gal gali įdėti daugiau savo video - startai, pvz labai įdomu?


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 15:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
VĖJS rašė:
Tomai, geltonos vėliavos tame gesinime buvo mojuojamos visiems, ne tik tau, ir visi turėjo į tuos signalus atsižvelgti, nes ten visą laiką buvo, ką teisėjams tvarkyti trasoje. Skirtumas gal tik toks, kad prieš tave geltonos vėliavos dar ir lakstė, tačiau lakstė greitai arba ne trajektorijoje :) Gal gali įdėti daugiau savo video - startai, pvz labai įdomu?


Tai problema ir buvo tie bėgiojantys žmogeliukai. Pirmas kartas mano buvo dar labai drasus - nes aš jo nesitikėjau, tai tas žmogeliukas šiaip netaip spejo pabėgti pro kapotą. Antrą kartą jau buvau atsargesnis ir stabdžiau iš anksčiau. Na o trečia karta tai visai teko sustot, nes kaip matai tas žmogelis stovėjo vidurį. Taigi juk nevažiuosi ant žmogaus. Net jeigu ir ne trajektorijoje - potencialus pavojus išlieka (gyvybei!) - o jei aš praslysiu stabdymo zoną arba jeigu išvažiuojant užsisuksiu ir pan. Vsio piši propala. Taigi tas jo pasibėgiojimas netinkamu momentu man kainavo labai daug laiko nes iki tol aš artėjau prie jūsų su Evaldu, o po pasibegiojimo vilties pavyti jau nebeliko. Bendram efekte gavosi, kad pro džokerį aš kaip ir nevažiavau t.y. maždaug tiek laiko aš ten praradau.

Bėja labai teisingas pastebėjimas apie vėliavas - jeigu vėliavos mojuojamos visiems tai kodėl gi leidžiama pravažiuoti pro nuverstą bačką kažkokiam skaičiui dalyvių, o pastatyti bandoma visai prieš nosį paskutiniajam - rizikuojant, vietoj to, kad palaukti kol visi pralėks ir atstatyti trajektorijos ribas esant didžiausiam ir saugiausiam laiko tarpui.


Video bus - tik vėliau :) Labai jau dideli failai - užtrunka kol praprocesini. O dar uploadint reik :)


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2011, 10:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Video
RWD I-as vaziavimas
RWD II-as vaziavimas


StandartinėParašytas: 29 Rgs 2011, 10:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
gazo, gazo! :)

P.S. VI etapas maciau 10.15 kazin treniruotes bus tik 10.09 ???

_________________
No Smoke - No Power


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery