Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Bir 2012, 19:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Na kagi, 2 etapas atlėktas. Objektyviai šnekant tai silpnai, bet fun tai tikrai buvo :)
Ką matyt ne vienas spėjot pastebėt oras buvo "puikus" todėl daugeliu atvėjų veiksmas vietom priminė valčių lenktynes - veiksmo bei vaizdų davė tiek latviukai tiek estukai tiek lietuviai :) Visa laimė kad šeštadienio popietė jau buvo kiek smagesnė taigi teko pasivažinėti jau bežiūstančia trasa :)

čia RWD klasės pirmo važiavimo video:
RWD I-as važiavimas
RWD II-as važiavimas

Padėka ir linkėjimai visai palaikymo komandai :)


StandartinėParašytas: 05 Bir 2012, 00:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
na man per lietingą kvalifikaciją sekėsi geriau negu per lenkynes - buvau II-as A3000 ir III-čias RWD. Bet per lenkynes pridariau nesąmonių ir likau V-tas tiek A3000, tiek RWD. užėmėm VI-tą komandinę vietą.
didelis AČIŪ mechanikams ir sirgaliams už nuoširdžias pastangas!
sveikinimai Audriui nugalėjus A3000! (ir sorry, kad įkišau nosį nesąmoningai - pats nukentėjau)
šiaip tai smagumėlis buvo - patys pažiūrėkit vaizdelius (ačiū Tomui už antrą kamerą)
A3000-1
A3000-2
RWD-1
RWD-2

čia daugiau video ir foto


StandartinėParašytas: 05 Bir 2012, 21:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
varzybos tikrai geros, slapia danga, sausa, daug dalyviu. aisku ziurovams oras tai buvo ziauriai prastas...
Labai geri filmukai :)

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 08 Bir 2012, 22:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.22
Amžius:
39
Pranešimai:
573
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 730i (m30b34) juodulys
geros gonkes ir geras tas oras, (tik vejas nepatiko, kol nenuejom prie starto finiso tiesiosios)
kiekvienam rate palaikiau visus mojavau, rekiau, balsa truputi prarekiau, smagu! saunuolis Audriau, grazus startas, antram vazevime,
Linui prasciau sekes bet irgi saunuolis, Tomai mink smarkiau gelezele, bet irgi saunuolis kad vaziuoji. taip ir toliau

_________________
E32


StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 09:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
va ir prazvimbė dar vienas etapas. karštas jis buvo visom prasmėm - tiek oro temperatūra, tiek kova trasoje. prisilakstėm, nuotykių visokų apturėjom - ir smagių, ir keistų.
Sveikinimai Audriui iškovojus, kaip ir nieko nebestebinančią, vietą A3000 klasėje :)
Ačiū Tomui už kamerą. Didelis ačiū komandai, kuri rūpinosi mumis ir mūsų automobiliukais tame karštyje.
A3000-1 - nespėjau kameros prie galinio lango pritvirtinti - greitai pakabinau šone, o priekinės kameros dar neturėjau pasiskolinęs
A3000-2
RWD-1
RWD-2 - galinė kamera kažkodėl išsijungė apšilimo rate, liko tik priekinis vaizdelis


StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 12:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
E36 318is sport edition build


StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 15:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
nu varzybos tikrai buvo karstos! :) oras virs 30+, trasa irgi stipriai karsta, I vaziavimas ramus(bent jau man), nu o II tai toks visas su itampa-5 masinos ir 9 pavelavo isvaziuot i starto vieta tai turejom startuoti is PitLine :) cia stovim 5 masinos grynai viena paskui kita- ir aisku paskui 1 dalyvi jau nieks nieko i prieki nematom ir tik laukiam kol pajudes! :) nu ir pajudam- bent jau as tai startuoju is 8 pozicijos, prieki keli leciau vaziuojantys sportininkai, o toliau jau dirbt teko stipriai ir man ir Bmw! tokiam karsti oras isretejas, tai ir turbinai sunkiau ir dumo sociai daugiau... o dar taip is galo "kapotis" yra ka veikt-teko pasigalineti su komandos draugu ir jo vairuojamu VW Golf VR6, o sunkiausia buvo aplenkti Honda Integra, pries kuria pranasumas tik stabdyme ir posukiuose... senai neteko taip lekt kad sukt D iki ribotuvo, iseinant is leto posukio "spardyt" per sankaba.. bet darbas padarytas-as A3000 pirmas, kiti du monados draugai A3000 ir RWD klasese uzmeme garbingas IV vietas(praktiskai gavo medinius medalius), komanda Supergreitis iskovo II vieta komandineje iskaitoje :)

kelios foto:

Startas

Paveikslėlis

pirmas posukis

Paveikslėlis

kolega is RWD klases su Bmw 325ti

Paveikslėlis

Paveikslėlis

komanda

Paveikslėlis

Paveikslėlis

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 17:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Taip lenktynės buvo karštos - sakyčiau, kad ne trumpų distancijų, o pagal temperatūrą = endurance.
Linai visada prašom :) Sveikinu su gerais užvažiavimais ir pasiekimais. Labai geras tavo II važiavimas 3000 klasėje - užskaitau! :) Labai šaunu! :) man patiko. Aš ir tokios kovos noriu... bet įtariu psihologiškai negaliu perlipt per kažkokią ribą - visi ratai idealiai kaip vienas, o greičiau niekaip...
Taip labai dideli sveikinimai Supergreičio komadai :) Na Audrelis jau patyręs vilkas, bet vat Andriukas parodė kad gali :) Super :)

Labai LABAI didelis AČIŪ techninio palaikymo komandai: Rolandui, Romkai, Aidui, Anrdiuchai ir kitiems :) be jūsų kaip be rankų.

Video rytoj - kai upload greitis bus tinkamas :)


StandartinėParašytas: 08 Lie 2012, 18:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
mano antras A3000 važiavimas tik dėl lenkinėjimų atrodo geras. realiai galėjau išvengti bent poros lenkimų jei į jokerį būčiau važiavęs vėliau. gaišau laiką, na bent jau vaizdų būvo :) nors vaizdų ir kituose važiavimuose netrūko.
Dar prisiminiau, kad be pavėlavimo ir starto iš pitlane, buvo ir kitas dar nepatirtas dalykas - po pirmo RWD važiavimo buvo tikrinama mano ir Ardavičiaus variklių alkūninių velenų eigą. Gerai - tikrinti reikia - to trūko.


StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 09:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
Na bet tai lenkinėjimas ir yra fun :) bent jau man taip atrodo... Gal žinoma kai esi akivaizdžiai gretesnis ir pretenduoji į aukštesnę vieta tai gali erzint, bet vis tiek kokie vaizdai :)
Bėja, o kas protestą pateikė tam kad variklio tūris būtų tikrinamas, ar čia techninės komisijos iniciatyva. Aš kažkaip praleidau šitą momenta...

Čia mano video, nelabai įdomūs, bet vis tiek...

RWD I-as važiavimas
RWD II-as važiavimas


StandartinėParašytas: 09 Lie 2012, 22:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.04
Pranešimai:
389
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36/8-MCoupe'99-(šventė)
E46-330d'01-(šeima)
E36-328i'96-(reikalai)
E30-325i'88-(žiedas)
Tomas A. rašė:
Na bet tai lenkinėjimas ir yra fun :) bent jau man taip atrodo... Gal žinoma kai esi akivaizdžiai gretesnis ir pretenduoji į aukštesnę vieta tai gali erzint, bet vis tiek kokie vaizdai :)
Neerzino :) Norėjau pasakyti, kad tas ankstyvas Joker sunaudojimas buvo taktinė klaida. Na bet geriausiu atveju gal viena pozicją aukščiau galėjau baigti važiavimą. Tačiau, tai nebūtų pakeitę galutinio rezultato, nes Lukas antrą važiavimą baigė pirmas.

Tomas A. rašė:
Bėja, o kas protestą pateikė tam kad variklio tūris būtų tikrinamas, ar čia techninės komisijos iniciatyva. Aš kažkaip praleidau šitą momenta...
Tokiem patikrinimam protestų nereik - neardo motoro, per žvakės skylę matuoja. Manau, kad dėl gandų - patys gi tą rytą apie tai plepėjom :) Manau gerai, kad tikrina - nuramina abejones ir gal sudrausmina. Iš nuotraukų matau, kad ir #77 tikrino Bet, sumaištį tas tikrinimas įnešė, kad net pamiršom benzino įpilti sekančiam važiavimui :)

Tomas A. rašė:
Čia mano video, nelabai įdomūs, bet vis tiek...
Video, kuriuose matosi startai, niekaip negali būti neįdomūs :)


StandartinėParašytas: 13 Lie 2012, 18:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.25
Amžius:
44
Pranešimai:
296
Miestas:
Kaunas
labas kolegos. ar kas nors zinote tos prakeiktos lenteles kurios bus reikalaujama kitose lenktynese ismatavimus? skambinau justinai sakeyra 1000km reglamentuose.perskaiciau visus,ir taisykles nieko net uzsimenama apie jas nera.parasiau mini ziedo forume,atsakymo nera,klausiau xtros forume,zmones irgi neranda.

_________________
BMW E30 OLD SCHOOL IS COOL


StandartinėParašytas: 13 Lie 2012, 21:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.27
Amžius:
42
Pranešimai:
614
Miestas:
Vilnius
O kas per lentele?


StandartinėParašytas: 14 Lie 2012, 10:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Registracija:
2007.12.21
Amžius:
45
Pranešimai:
242
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e91 330d M57N2 '07
E36/5 '95 Touring Car
Nikas:
tmz
DViL rašė:
O kas per lentele?


čia kalba eina apie lentelę kuri kabinama tarkim ant komandos palapines su komandos pavadinimu ir vairuotojų pavardėmis bei numeriais. Čia tam kad teisėjai galėtu iš tolo identifikuoti kas kur (na ir nubausti reikalui esant :) ). Jei gerai pamenu lygtais Žaibelio komanda jau turejo tokį pasikabinus per paskutines lenktynes.

Aš irgi nieko prie 1000km nieko neradau. Kadangi šiemet 1000km dalyviams suteikiami specialūs boksai tai gal šis punktas jiems ten jau nebegalioja? , reikėtų susirast ankstesnių metų reglamentą - gal ten kas bus parašyta.

Šiaip asmeniskai aš manau, kad kol nėra oficialaus dokumento (tarkim spec biuletenio ar papildomų nuostatų) tokie dalykai yra neprivalomi, išskyrus atvėjus kai tai numato aukštesnės taisyklės kaip antai sporto kodeksas ar FIA kodeksas kuriuo remiantis yra organizuojamos varžybos.


StandartinėParašytas: 24 Lie 2012, 23:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.06
Amžius:
53
Pranešimai:
638
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 318iS sport edition
Skype:
rolandas70
Nikas:
Barmenas
VĖJS rašė:
1000 km "apšildančios" lenktynės "iš vidaus":
Mini Žiedas A3000/Open, I-os lenktynės
Mini Žiedas A3000/Open, II-os lenktynės
Mini Žiedas RWD/A2000, I-os lenktynės
Mini Žiedas RWD/A2000, II-os lenktynės
Istorinių automobilių lenktynės
Viso per ketvirtadienį ir penktadienį Palangos trasą zulinau beveik 3.5 valandos - turbūt daugiau nei dauguma "štukos" dalyvių :)

_________________
E36 318is sport edition build


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery