Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5808 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 388  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:31 
  
 
 
Labai megstu klausytis muzikos. Nuo vaikystes nesiojamamas grotuvas buwo neatsiejamu dalyku. Taip yra, buvo ir ciuju bus visada. Klausau visur kur imanoma - namie, uniwere per paskaitas, kai rytais ir wakarais begioju po parka, BMW, lovoj pries uzmigdamas. Muzika tiesiog keri, man muzika yra galia. Didelis stebuklas, sudarytas is paprasciausiu garsu bei balsu. Kartais ji itakoja mano nuotaika, gyvenimo ritma, veixmus, labiausiai megstu klausyti muzika masinoj per gerus bosavykus, kai leki su vejeliu autostrada. Klausau viska – bumcikus, hop’a, siuolaikine muzika ir t.t. Net karc nuo karto klasikos pasiklausau ( nesigilinsiu cia, ne vieta ir ne laikas). O siaip megstu klausyti muzika ne pagal atlikejus, o pagal dainas. Neturiu tam tikro megiamo atlikejo, nes man ar daina patinka, ar ne, nuo to nepriklauso. Esu siox tox kolekcionerius – siuo metu virs 700gb muzikos hard’e. Problema tame, kad greit jau nebeturesiu ka klausyt, todel gal kas nors is jusu turi kazka ypatingo pasiulyti? Maciau net iki siol yra tema apie muzika “NOT for radio / kitokia muzika”, esu wiska is ten parsisiuntes ir klauses, nenorėjau "šiukšlinti" anos temos, todel sukuriau nauja. Nenoriu kad butu stipriai nugrybauta sia tema, todel i atsakimus-replikas dazniausiai neatsakiniesiu, tiesiog parasykit ka dabar klausote? Gal ka naujo surasiu sau. Dekoju is anxto.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:46 
  
 
 
Na konkreciai siuo momentu klausausi di.fm Trance muzikos. O siaip klausausi visokia, bet dazniausiai trance ir progressive. :) Mano muzikos atsargos smarkai kulkesnes, apie 40gb (30gb is ju yra trance) :wink:


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 15:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
siaip irgi esu pamises del muzikos, deja darbe nera salygu :( . bet siendien penktadienis ir esu nusiripines sau CD is savo kolekcijos, ir klausau per nokia :twisted:
Paveikslėlis
ir va sita dar:
Paveikslėlis

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 15:13 
  
 
 
angelas_ rašė:
Na konkreciai siuo momentu klausausi di.fm Trance muzikos. O siaip klausausi visokia, bet dazniausiai trance ir progressive. :) Mano muzikos atsargos smarkai kulkesnes, apie 40gb (30gb is ju yra trance) :wink:


yeep, zinau sita, trance'a klausau is :arrow: http://l-trance.net/


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 16:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.13
Amžius:
32
Pranešimai:
897
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 730 M57 '01
F10 530 N57 '11
Mano mėgiamiausią muziką groja ZIP fm. Viskas viename :D


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 16:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.03
Amžius:
38
Pranešimai:
199
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 Coupe 3.18is 93m.
va neseniai atsisiunciau albuma "Sabretooth" visai nieko man tj labai patinka :) kaip t=tik winampe ir groja :)

_________________
Bavarian Motor Works


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 16:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Prezidiumo Narys
Klubo Prezidiumo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.13
Amžius:
32
Pranešimai:
897
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 730 M57 '01
F10 530 N57 '11
O šiaip retkarčiais klausausi MOBY, ATB, Rammstein....


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 17:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1019
Miestas:
Vilnius
beje, turiu plana chuligana:

Metallica Slaski Stadion Chorzow Poland
Are you a music devotee and a great fan of the Metallica in particular? The Slaski Stadion in Chorzow, Poland, is hosting a spectacular music event: Metallica will be playing a live concert on 28-05-2008! If you are dead eager to watch Metallica in Poland, it is now the time and the place to order your Metallica Slaski Stadion tickets for a dazzling Metallica Poland concert in the Slaski Stadion in Chorzow


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 17:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.15
Amžius:
36
Pranešimai:
1690
Miestas:
Vilnius
Skype:
aartemjevas
dabar groja mano winampe Elektrochemie - You're my kind (original mix) 8) o aplamai tai groja electro house, tribal house, minimal, kartais lounge ir dnb stiliaus muzika :)


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 18:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.06
Amžius:
37
Pranešimai:
5457
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ant pėsčiųjų perėjos
Skype:
sigis007
Roisin Murphy - Primitive :wink:

_________________
Fighting on the internet is like running in the special Olympics... Even if you win, you are still retarded


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 19:11 
  
 
 
Siuo metu visas playlistas vien MetallicA,reik per 4men ishmokti visa repertuara, kad Rygoj galeciau minioje dainuoti. =]


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 19:14 
  
 
 
Gavau =] lucky me.


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 20:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.29
Amžius:
43
Pranešimai:
160
Miestas:
JK arba Klaipeda
Automobiliai:
dabar valdiska :)
ex E39 530d '01
ex E34 520i '91
http://www.ssradiouk.com arba opus3


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 20:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.24
Amžius:
36
Pranešimai:
793
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525d
siuo metu megtamiausias gabalelis yra sitas: CERF, MITISKA, and JAREN - Light The Skies (Retrobyte Classic Electrobounce Mix) Siaip stilius muzikos ivairus, rusiska, disco ir t.t. bet tikra priklausomybe turiu progressive housui, dnb, trance..

_________________
Passion in something that you love can help to make the world smaller to the size that you can handle by yourself to reduce the world smaller to only one path, one destination or just one person to look forward to...[Buakaw Por. Pramuk]


StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 20:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.22
Amžius:
40
Pranešimai:
168
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E34 91m. 525i m50
Skype:
vytas.u
angelas_ rašė:
klausausi di.fm Trance muzikos

na as tai negaliu be Digitally Imported - Vocal trance i-net radio
http://www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
tai as kiekviena vakara gryzes po darbu uzsileidziu ir kaifuoju, keleta remixu ju grojamu esu parsisiuntes, esamu momentu rodo ju puslapyje ka groja:
http://www.di.fm/vocaltrance/

_________________
Pavazinejes BMW, supranti kokie kiti automobiliai nevyke :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5808 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 388  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery