Lietuvos BMW Klubas
http://forumai.bmw-klubas.lt/

BMW entuziastų apklausa
http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?f=22&t=143674
Puslapis 11

Autorius:  TogRA [ 07 Bir 2016, 11:04 ]
Pranešimo tema:  BMW entuziastų apklausa

Rinkos tyrimų kompanija UAB "RAIT" kviečia šio forumo narius dalyvauti BMW vairuotojų apklausoje!

Apie ką yra apklausa?

Apklausa yra apie automobilius, skirtingus automobilių gamintojus ir jų kūrinius. Iš esmės - norime sužinoti kodėl Jums patinka vienas ar kitas automobilio modelis bei žinoma - BMW automobiliai. Taip pat paprašysime palyginti kelis automobilių gamintojų ženklus.

Kas gali dalyvauti apklausoje?
Pagrindinis atrankos kriterijus - apklausoje gali dalyvauti asmenys, turintys naują BMW automobilį (iki 6 metų senumo) ARBA panaudotą (iki 7 metų senumo), kurį įsigijo maksimaliai prieš 4 metus.

Kaip garantuojamas anonimiškumas ir konfidencialumas?
Atlikdami tyrimus, laikomės tarptautinio rinkos ir socialinių tyrimų praktikos kodekso (http://www.esomar.org), kuris garantuoja tyrime dalyvaujančių asmenų anonimiškumą ir duomenų konfidencialumą.

Ką galiu gauti už dalyvavimą?
Už dalyvavimą apklausoje pasiūlysime apklausos dalyviams (kurie atitiks atrankos kriterijus ir užpildys visą apklausą) sudalyvauti loterijoje su galimybe laimėti 30€ dovanų čekį automobilių plovykloje!
Laiminguosius burtų keliu išrinksime užbaigus tyrimą iš visų dalyvavusių (įskaitant ir kitų automobilių gamintojų entuziastus) ir susieksime su jais asmeniškai.
Norinčius dalyvauti loterijoje - apklausos pabaigoje paprašysime palikti savo kontaktus, kuriuos naudojant susisieksime su jumis jei laimėsite loterijoje.

Kaip pradėti apklausą?
Atrašykite į šią temą su žinute, kad norite dalyvauti apklausoje arba asmenine žinute mums tiesiogiai - mes atsiųsime jums asmeninę žinutę su nuoroda į apklausą, kurią galėsite užpildyti jums patogiu metu!

Apklausos tema sukurta gavus administracijos leidimą*

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/