Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 00:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Sau 2015, 23:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
Sigis rašė:
Iš kur tu ištraukei, kad toks elgesys yra toleruojamas? Apgaunami neatidūs, patiklūs žmonės, kurie patys nemaža dalim dėl tos apgavystės yra kalti. Bet dėl to sakyti, kad šalis yra supuvus, tai suprask pats, yra netoleruotina.

Nesusikalbėjom, gal truputį netaip išsireiškiau :)
Mintį turėjau tokią, kad šalies įstatymų sergėtojai yra "be rankų" ir tai dėka mūsų "šaunios" vyriausybės. Vagia tiesiai prieš akis, ar geriau tiktų "vagia oficialiai" ir niekas nieko negali padaryt... Tas besaikis savų interesų, o ne piliečių suinteresuotumas yra didelis pūlinys.

Daug pavyzdžių tiek su medicina, tie su švietimo sistema, kuri bukina lietuvį, įstatymai sukurti taip, kad juos įmanoma apeit ir t.t.

Gal 'supuvus' kiek ir per drastiškai, apsiribokim 'valstybė dar turinti daug kur tobulėt'.

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 24 Sau 2015, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1010
Miestas:
kaunas-frankfurt am main
Automobiliai:
E38 750il ex
E65 745d ex
E65 740d + chip ex
E46 03" 320d ex
E65 03'745i
e65 04' 730d
e65 '06 730d
E46 04' 330d
E46 03' 320d
E61 05’ 530d
Skype:
Gintas00720
Karolukas rašė:
Nesusikalbėjom, gal truputį netaip išsireiškiau :)
Mintį turėjau tokią, kad šalies įstatymų sergėtojai yra "be rankų" ir tai dėka mūsų "šaunios" vyriausybės. Vagia tiesiai prieš akis, ar geriau tiktų "vagia oficialiai" ir niekas nieko negali padaryt... Tas besaikis savų interesų, o ne piliečių suinteresuotumas yra didelis pūlinys.

Daug pavyzdžių tiek su medicina, tie su švietimo sistema, kuri bukina lietuvį, įstatymai sukurti taip, kad juos įmanoma apeit ir t.t.

Gal 'supuvus' kiek ir per drastiškai, apsiribokim 'valstybė dar turinti daug kur tobulėt'.

''uzstumt'' ant kazko yra lengviausia ka gali padaryt.tik ar pats budamamas ju vietoj butum kitoks'' :?


StandartinėParašytas: 25 Sau 2015, 00:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.05.18
Pranešimai:
827
Miestas:
KLAIPĖDA
Automobiliai:
3er E46 ex
5er E39 '00 M57D30
Visiškai mano mintis atitikęs D.Pūro komentaras:
"Nenoriu kalbėti už kitus. Sakau, kaip aš jaučiausi: niekur kitur taip blogai nesijaučiau, kaip būdamas miesto taryboje. Supranti, kad esi politikoje ir negali nieko padaryti, pakeisti, realizuoti savo idėjų. Jeigu bandai jas įgyvendinti, kiti supranta, kad nori padaryti kažką naudingo sau."
"Kai su Lietuvos politikais kalbu privačiai, kaip sako – normaliai, man pasako – nėra jokios idėjų kovos, yra pinigų dalybos ir, jeigu tau reikia pinigų, tai sakyk, bet nekarksėk. Toks ciniškas požiūris man visiškai neįdomus."

_________________
You can sleep in you car but you can't race your house


StandartinėParašytas: 26 Sau 2015, 10:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.26
Amžius:
35
Pranešimai:
400
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 320d
ex E39 525i
ex E39 523i
Karolukas rašė:
Visiškai mano mintis atitikęs D.Pūro komentaras:
"Nenoriu kalbėti už kitus. Sakau, kaip aš jaučiausi: niekur kitur taip blogai nesijaučiau, kaip būdamas miesto taryboje. Supranti, kad esi politikoje ir negali nieko padaryti, pakeisti, realizuoti savo idėjų. Jeigu bandai jas įgyvendinti, kiti supranta, kad nori padaryti kažką naudingo sau."
"Kai su Lietuvos politikais kalbu privačiai, kaip sako – normaliai, man pasako – nėra jokios idėjų kovos, yra pinigų dalybos ir, jeigu tau reikia pinigų, tai sakyk, bet nekarksėk. Toks ciniškas požiūris man visiškai neįdomus."


visas tas "mintis atitikes komentaras", labai greitai pasikeistu, kaip atsidurtum tinkamoj vietoj, tinkamu laiku, ir tau sakytu, -...o cia va tau 30000eur... :D

_________________
Ne viskas kas ryte pakyla buna saule...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery