Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 06:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Bal 2014, 22:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.06
Amžius:
37
Pranešimai:
1478
Miestas:
Kaunas
fricas rašė:

Nu tai tuo ir skiriasi geziškos paniatkės nuo teisės :) .


na matai jei zmogus normalus tai dazniausiai be gincu bei gezisku paniatkiu problemas galima isspresti, o teise aplamai buna pamirsta, bet kai papuola koks balvonas nuo plugo nulipes, tai su tokiais graziai neina :D

dalybos per puse irgi manau visai gerai isejo :D


StandartinėParašytas: 19 Bal 2014, 00:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.08
Amžius:
43
Pranešimai:
1991
Miestas:
Drammen, Norway
Automobiliai:
BMW 17 i3 60ag
BMW 12 E70 3.0d
ex BMW 05 E90 320i
ex BMW 98 E39 528iA
Keistai mastot kaip kurie... uzstatas tam ir yra, kad pirksi masina, o as neparduosiu iki sutarto laiko. Suprantu, kad yra zodis zmogiskumas, bet ne siuo aprasytu atveju, kai kelias savaites nesugeba atsiimti auto. Su ramia sirdim pasilikciau pinigus sau.


StandartinėParašytas: 19 Bal 2014, 07:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.27
Amžius:
36
Pranešimai:
2405
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
Man ir keista kam tada tie rankpinigiai jei ale garantas kad pirksiu? Kaip garbes zodi pats duodi pats atsiimi :D

_________________
Perdažyt ir išmest


StandartinėParašytas: 19 Geg 2014, 13:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.01.09
Pranešimai:
122
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d 03m
ex E36 318IS 95m (first and last E36)
ex E36 316iA 94m
ex E36 325td 93m
ex E36 318tds 95m
ex E36 318IS 92m
Tai susitari kad jei perveda uzstata tai tegul iraso komentaruose:
Uzstatas uz BMW 330d iki 2014-05-21.

Neatvaziavo iki tada, labanakt. Tariesi per nauja, arba veda vel uzstata arba parduodi tam kuris atvaziuos. Ir vienam kuris bande pirkeja pateisint : Buna kad nesigauna bet tada nereikia 3 ar 4 kartus nukelinet datos ir po to dar telefona isjunginet.


StandartinėParašytas: 19 Geg 2014, 15:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.08
Amžius:
43
Pranešimai:
1991
Miestas:
Drammen, Norway
Automobiliai:
BMW 17 i3 60ag
BMW 12 E70 3.0d
ex BMW 05 E90 320i
ex BMW 98 E39 528iA
Man rodos menesiu pavelavai i tema parasyt :lol:
danielis112 rašė:
Tai susitari kad jei perveda uzstata tai tegul iraso komentaruose:
Uzstatas uz BMW 330d iki 2014-05-21.

Neatvaziavo iki tada, labanakt. Tariesi per nauja, arba veda vel uzstata arba parduodi tam kuris atvaziuos. Ir vienam kuris bande pirkeja pateisint : Buna kad nesigauna bet tada nereikia 3 ar 4 kartus nukelinet datos ir po to dar telefona isjunginet.


StandartinėParašytas: 22 Geg 2014, 10:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.02.02
Pranešimai:
217
Automobiliai:
E60 530 xd '07
E53 X5 3.0 d '05
Džiunglių Šniūrs rašė:
Man rodos menesiu pavelavai i tema parasyt :lol:


Bus ateičiai patarimas kitiems parduodantiems.

Aš tai asmeniškai manau, kad visada reik atsakyt už žodžius.
Pvz. kai aš sau ieškojau e60, radau tais laikais gan neblogą variantą, kurį man vienas pardavėjas atvarė iš Kauno parodyt. Po patikros sutarėm, kad paimsiu ir palikau 1500 Lt rankpinigių.

Kitą dieną visai netyčia paskambino pažįstamas ir pasiūlė pirkt iš jo 3 metais naujesnį, galingesnį, xd ir kur kas pilnesnės komplektacijos. Mašiną ir jos savininką žinojau gerai, tad pasitikėjau visiškai. Kainą pasiūlė panašią. Tai aš paskambinau anam pardavėjui, padėkojau už skirtą laiką ir vargą, mandagiai atsiprašiau už nepatogumus ir nė nesileidau į kalbas apie dalies užstato grąžinimą. Aš pavedžiau žmogų, o ne jis mane, vadinasi, pinigai liko jam.

Štai jei jo atvaryta mašina po rankpinigių padavimo būtų išaiškėjus kaip visiškas lavonas ir pan., būtų visiškai kita kalba ėjusi.

Todėl ir aprašytoj istorijoj manau, kad pardavėjas labai dosnus pasirodė :)

Asmeniškai negaliu pernešt tokių variantų, kurie prisišneka ir prisiprašo, paskui visi darbai būna padaromi, o galiausiai "atmazkės" prasideda ir verkimai grąžint pinigus, nes, mat, persigalvojo. Devynis kartus pamatuok - dešimtą kirpk. O ne atvirkščiai.

P.S. perkant auto, niekada gyvenime niekam jokių rankpinigių neduokit nematę auto gyvai, kartu nepasirašę ir tvarkingo raštelio 2 egz. su suma, data, asmens kodais, parašais ir tikslia pinigų perdavimo paskirtimi ("avansas už auto, VIN kodas <...>"), nes kitaip vėliau pavargsit įrodinėt. Jei sandoris sudaromas internetu (pavedimais), tiktų turėt susirašinėjimą el. laiškais, kuriame būtų aptartos detalės. Jei jūs pardavinėjat ir imat grynais, galit ir be raštelio - tuomet jau ana pusė galės iš kailio nertis ir 90 proc. atvejų nieko neįrodys :)
Aišku, yra dar visokių niuansų, kazusų ir smulkmenų, bet labai jau tingiu rašinėlius rašyti.


StandartinėParašytas: 22 Geg 2014, 20:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1010
Miestas:
kaunas-frankfurt am main
Automobiliai:
E38 750il ex
E65 745d ex
E65 740d + chip ex
E46 03" 320d ex
E65 03'745i
e65 04' 730d
e65 '06 730d
E46 04' 330d
E46 03' 320d
E61 05’ 530d
Skype:
Gintas00720
Simon rašė:

Bus ateičiai patarimas kitiems parduodantiems.

Aš tai asmeniškai manau, kad visada reik atsakyt už žodžius.
Pvz. kai aš sau ieškojau e60, radau tais laikais gan neblogą variantą, kurį man vienas pardavėjas atvarė iš Kauno parodyt. Po patikros sutarėm, kad paimsiu ir palikau 1500 Lt rankpinigių.

Kitą dieną visai netyčia paskambino pažįstamas ir pasiūlė pirkt iš jo 3 metais naujesnį, galingesnį, xd ir kur kas pilnesnės komplektacijos. Mašiną ir jos savininką žinojau gerai, tad pasitikėjau visiškai. Kainą pasiūlė panašią. Tai aš paskambinau anam pardavėjui, padėkojau už skirtą laiką ir vargą, mandagiai atsiprašiau už nepatogumus ir nė nesileidau į kalbas apie dalies užstato grąžinimą. Aš pavedžiau žmogų, o ne jis mane, vadinasi, pinigai liko jam.

Štai jei jo atvaryta mašina po rankpinigių padavimo būtų išaiškėjus kaip visiškas lavonas ir pan., būtų visiškai kita kalba ėjusi.

Todėl ir aprašytoj istorijoj manau, kad pardavėjas labai dosnus pasirodė :)

Asmeniškai negaliu pernešt tokių variantų, kurie prisišneka ir prisiprašo, paskui visi darbai būna padaromi, o galiausiai "atmazkės" prasideda ir verkimai grąžint pinigus, nes, mat, persigalvojo. Devynis kartus pamatuok - dešimtą kirpk. O ne atvirkščiai.

P.S. perkant auto, niekada gyvenime niekam jokių rankpinigių neduokit nematę auto gyvai, kartu nepasirašę ir tvarkingo raštelio 2 egz. su suma, data, asmens kodais, parašais ir tikslia pinigų perdavimo paskirtimi ("avansas už auto, VIN kodas <...>"), nes kitaip vėliau pavargsit įrodinėt. Jei sandoris sudaromas internetu (pavedimais), tiktų turėt susirašinėjimą el. laiškais, kuriame būtų aptartos detalės. Jei jūs pardavinėjat ir imat grynais, galit ir be raštelio - tuomet jau ana pusė galės iš kailio nertis ir 90 proc. atvejų nieko neįrodys :)
Aišku, yra dar visokių niuansų, kazusų ir smulkmenų, bet labai jau tingiu rašinėlius rašyti.

koks tu protingas :shock:


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 08:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
as asmeniskai jokio uztato negrazinciau niekada, tam jis ir uzstatas, ypac kai temos autorius sugaiso LAIKA, pinigus ir galbut kazkiek nervu, o gal teko keisti savo planus, laukti ir tt. savo laiku kai buvau 19os irgi palikau uzstata uz kazkoki seata, apie 300 lt, tada nemazi pinigai buvo, paskui tevas atkalbejo pirkti, tai man nei minties nebuvo vaziuoti ju atsiimti.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 10:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.26
Amžius:
35
Pranešimai:
400
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 320d
ex E39 525i
ex E39 523i
matau dar neisnyko zmones kurie supranta zodi uzstatas, arba rankpinigiai.. jau buvau visai pasimetes kas su siu laiku pasauliu darosi, lopai laimi eurovizija, gejai kazkokiu teisiu nori, rankpinigiu praso grazint.. #-o

_________________
Ne viskas kas ryte pakyla buna saule...


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 10:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.15
Amžius:
34
Pranešimai:
1825
Miestas:
Kaunas
carpis rašė:
matau dar neisnyko zmones kurie supranta zodi uzstatas, arba rankpinigiai.. jau buvau visai pasimetes kas su siu laiku pasauliu darosi, lopai laimi eurovizija, gejai kazkokiu teisiu nori, perkamos audinės, rankpinigiu praso grazint.. #-o

_________________
Naudokis paieška


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 10:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.28
Pranešimai:
1554
Miestas:
Vilnius, Ukmergė
Automobiliai:
'88 Testarossa
'09 DB9
Skype:
fricvaldas
carpis rašė:
matau dar neisnyko zmones kurie supranta zodi uzstatas, arba rankpinigiai.. jau buvau visai pasimetes kas su siu laiku pasauliu darosi, lopai laimi eurovizija, gejai kazkokiu teisiu nori, rankpinigiu praso grazint.. #-o


Nu Gražuli, baik tu apie tuos gėjus, kiek galima :lol:

_________________
Nebėr vietos reklamai


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 10:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.26
Amžius:
35
Pranešimai:
400
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 320d
ex E39 525i
ex E39 523i
fricas rašė:

Nu Gražuli, baik tu apie tuos gėjus, kiek galima :lol:


pons, cia tik sulyginimas tam tikru zmoniu. bet siaip jo, anuos reik naikint :D

_________________
Ne viskas kas ryte pakyla buna saule...


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 11:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.28
Pranešimai:
1554
Miestas:
Vilnius, Ukmergė
Automobiliai:
'88 Testarossa
'09 DB9
Skype:
fricvaldas
carpis rašė:

pons, cia tik sulyginimas tam tikru zmoniu. bet siaip jo, anuos reik naikint :D


Nu ką jie tau tokio padarė, a Gražuli :lol: ?

_________________
Nebėr vietos reklamai


StandartinėParašytas: 23 Geg 2014, 11:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.26
Amžius:
35
Pranešimai:
400
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 320d
ex E39 525i
ex E39 523i
fricas rašė:

Nu ką jie tau tokio padarė, a Gražuli :lol: ?


davai... kita kart tai aptarsim, man dabar nera nuotaikos apie tai plestis :D

_________________
Ne viskas kas ryte pakyla buna saule...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery