Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 07:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 463 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 09:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.28
Pranešimai:
1554
Miestas:
Vilnius, Ukmergė
Automobiliai:
'88 Testarossa
'09 DB9
Skype:
fricvaldas
Ačiū labai :)

Baltarankis nesu, bet jei nenuvalius to tepalo pripurkšti - labai blogai bus?

_________________
Nebėr vietos reklamai


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 09:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
41
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
purskiau wd ir viskas sukosi :D

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Nebus blogai, bet geriau padaryti švariai viską. Ir ant viršaus kažkokio tepalo purškiant - nebus tokio efekto. Aišku galima nesmarkiai važinėjant, pilti skystą tepaliuką, kur naudoja siuvimo mašinoms. Irgi neblogas variantas. Aišku suksis ir su WD ir su atrabotke suksis irgi. Tiesiog aš numinu per sezoną virš 2000 km, tai man grandinė ir visi kiti mazgai, turi būti kaip laikrodis, nes kokybiška grandinė kainuoja. O ji nelaiko su Jūsų minėtais purškalais. Išsitampo greičiau ir tolimesnės pasekmės, apie kurias tingiu rašyti.


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 10:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.28
Pranešimai:
1554
Miestas:
Vilnius, Ukmergė
Automobiliai:
'88 Testarossa
'09 DB9
Skype:
fricvaldas
PusėKrokodilo rašė:
Nebus blogai, bet geriau padaryti švariai viską. Ir ant viršaus kažkokio tepalo purškiant - nebus tokio efekto. Aišku galima nesmarkiai važinėjant, pilti skystą tepaliuką, kur naudoja siuvimo mašinoms. Irgi neblogas variantas. Aišku suksis ir su WD ir su atrabotke suksis irgi. Tiesiog aš numinu per sezoną virš 2000 km, tai man grandinė ir visi kiti mazgai, turi būti kaip laikrodis, nes kokybiška grandinė kainuoja. O ji nelaiko su Jūsų minėtais purškalais. Išsitampo greičiau ir tolimesnės pasekmės, apie kurias tingiu rašyti.


Gal dar galėtum orientacinę to tepalo kainą parašyti? Nes jei 100 Lt kainuoja ar daugiau, tai gal kokios alternatyvos ieškosiu, kadangi kilometražas mano įspūdingas nebus :)

_________________
Nebėr vietos reklamai


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 10:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
fricas rašė:

Gal dar galėtum orientacinę to tepalo kainą parašyti? Nes jei 100 Lt kainuoja ar daugiau, tai gal kokios alternatyvos ieškosiu, kadangi kilometražas mano įspūdingas nebus :)


Aš dabar nepamenu tiksliai, atrodo , kad mokėjau 26-27 litus. Ten wurthuose daug ką perku, tai nuolaidą taiko. Bet manau, kad panašiai turėtų kainuoti apie 30 lt. +-


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 10:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.28
Pranešimai:
1554
Miestas:
Vilnius, Ukmergė
Automobiliai:
'88 Testarossa
'09 DB9
Skype:
fricvaldas
PusėKrokodilo rašė:

Aš dabar nepamenu tiksliai, atrodo , kad mokėjau 26-27 litus. Ten wurthuose daug ką perku, tai nuolaidą taiko. Bet manau, kad panašiai turėtų kainuoti apie 30 lt. +-


Tai normaliai. O dėl to valymo dabar. Grandinė iš esmės yra švari, tik nuo stovėjimo parūdijus. Kokie pasiūlymai? Gal nuplauti pradžioj su WD?

_________________
Nebėr vietos reklamai


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 10:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Va čia truputį paguglinus gali maždaug kainas rasti. http://www.wurth.lt/lt/images/stories/pdf/ch2009.pdf


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 10:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.11.28
Pranešimai:
1554
Miestas:
Vilnius, Ukmergė
Automobiliai:
'88 Testarossa
'09 DB9
Skype:
fricvaldas
PusėKrokodilo rašė:
Va čia truputį paguglinus gali maždaug kainas rasti. http://www.wurth.lt/lt/images/stories/pdf/ch2009.pdf


Googlinau prieš klausdamas. Nėra čia kainų :)

_________________
Nebėr vietos reklamai


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 10:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Dėl rudžių labai nepergyvenk, pradėsi važinėti juk. O iš esmės tai reiktų pasakyti tokį dalyką, kad tepasi tik grandinės nareliai, ne pati grandinė. Todėl tas mano minėtas purškalas idealus, nes labai skvarbus. Su benzu praplauk, blogiau nebus ir sutepk gerai. Pavažinėjus kažkiek vėl supurkšk.
Ir iš vis jei važiuosi parūkyti, tai dzin kuo tepsi :) :) Kad ir paprastu tepalu. Tik su visokiais solidolais gali būti kelnės negražios. Ar net kojos, jei su šortais. Žodžiu nesuk labai galvos.
Dėl kainų atleiskit, ten kažkoks katalogo puslapis. Man pasivaideno kaina.


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 14:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.15
Amžius:
34
Pranešimai:
1825
Miestas:
Kaunas
PusėKrokodilo rašė:
Aš pritariu bemsiui. Tuo labiau, kad žinau Lietuvos prekiautojų virtuves, be išimties labai neblogai iš vidaus. Ir kokius procentus užsideda pelno. Kodėl nepaprašius nuolaidos. Be to reikia skaityti kur rašoma yra su metafora... Aš apie ankstesnį postą.
Ir nuo kada taupyti yra gėda ?? Be to aš visada sugrįšiu pas tokį pardavėją kuris man padarė nuolaidą ir maloniai aptarnavo. Čia irgi verslo ekonomikos dalis. Klientūra.
Ir pas ponaitį Karolį su tokiu požiūriu aš tikrai nepirkčiau ir draugams nerekomenduočiau.


Kai kur antkainiai yra 3-5% :wink:

Biški ne apie tai kalbėjau, nu bet ai, gerai kad pas mane, kas ką pirko tai ir dar kartą pirko ir viskas tvarkoj. Tas pats bemsius kaip pavyzdys :mrgreen: Čia esmė buvo ne nuolaidoj ir aptarnavime, o "nuolaidėlėj" ir "nekaltose akyse". Nu trumpai tariant, maisto prekių parduotuvėj nuo duonos 10ct gi neprašoma nuleist, bet būna kas ir taip pagalvoja, tai aš apie juos. Ir išvis tema, ne apie tai, bet diskusijos verta :D

P.S. Dabar pažiūrėjau pas vietinį dvirkų dilerį :D visai neprasrti Kelly's dviračiai, ir pats važinėja su tokiu, jei taip sugalvosiu pagaliau sau tinkamą dviratį pirkt, kaip ir labai variantas palei kainą ir ką gauni. Nors šiaip vien iš sentimentų labai prijaučiau Panther kai kuriem, ypač kai atsidarė sezoninė parduotuvė Šiaulių arenoj, tai ten jie jau ir kainas teisingas užsidėję, ne taip kaip buvo firminėj, kur kaip muziejus be tikslo parduot, pataria ir pasišnekėt galima, nes rimtas ir išmanantis vyras dirba. Na bent jau dirbo praeitą sezoną.

_________________
Naudokis paieška


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 15:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Aš tave supratau. Ir ginčytis tikrai nelabai yra dėl ko. Dėl kiekvieno verkiamo lituko ir mane nervina, sutinku. Bet aš turiu galvoje, kad mano rekomenduojamas žmogus yra mano pažįstamas, o Jonas mūsų BMW sociumo narys. Todėl aš prieš kalbėdamas, jam ir sakiau, kad žmogui padarytų bent simbolinę nuolaidėlę, kas yra jam nesudėtinga. Tiesiog būtų gražu.
Aišku, ten tie minėti mano pričindalai kainuoja centus lyginant su dviračio kaina.


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 15:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.15
Amžius:
34
Pranešimai:
1825
Miestas:
Kaunas
PusėKrokodilo rašė:
Aš tave supratau. Ir ginčytis tikrai nelabai yra dėl ko. Dėl kiekvieno verkiamo lituko ir mane nervina, sutinku. Bet aš turiu galvoje, kad mano rekomenduojamas žmogus yra mano pažįstamas, o Jonas mūsų BMW sociumo narys. Todėl aš prieš kalbėdamas, jam ir sakiau, kad žmogui padarytų bent simbolinę nuolaidėlę, kas yra jam nesudėtinga. Tiesiog būtų gražu.
Aišku, ten tie minėti mano pričindalai kainuoja centus lyginant su dviračio kaina.


Susikalbėjimo stoka yra esminė mūsų valstybės problema :) Bet tai kai užsimaniau pralėkt su dvirka per šią temą #-o :mrgreen: Buvau jau išsitraukęs biški savaitgalį, kad ir senas kažkoks ADMIRAL bet ratus prasuka :lol: kartą davė su plentiniu Cannondale pralėkt, vat va ten tai buvo :shock:

Norėčiau ko tai vintažinio plono rėmo plentinio ar tokio kaip ir hibridinio varianto, bet kažką padoraus rast tai sudėtinga arba jau kainos kaip padoresnio naujo, visgi individualūs tokie įrankiai kainuoja... Arba dar būna vienos pavaros, nu bet :D

_________________
Naudokis paieška


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 15:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.17
Amžius:
18
Pranešimai:
1202
Miestas:
USA
Automobiliai:
11’ F10 535iX
19' RX350 F Sport
Šiek tiek noriu info apie kelias dviračių kompanijas:

Ką gero blogo galit pasakyti apie:
Bulls
Focus
Specialized

Rėmai normalūs pas juos? Ar geriau žiūrėti vidutinės komplektacijos Giantą, Cubą, Treką, Cannondal'ą? Nes pardavinėju savo miesto ir noriu imti hibridą.

Aj ir dar klausimas, jeigu žiūriu hibridus, matau kad jie yra dviejų tipų pvz Trek'ai būna dažniausiai be amortikų, pvz Cubas būna ir su ir be, kiti būna tik su, realiai ta priekinė šakė su amortiku verta papildomo svorio ir suteikia kažkiek komforto ar tik "žaislas" viską mėgstantiems - turint galvoje, kad tai hibridas, o ne kalnų grynakraujis?


Ir kuo skiriasi Fitnesas nuo Miesto dviračio ir hibrido?

_________________
Negocijavimo akredityvas-numato beneficiaro išrašytos tratos arba pagal akredityvą pateiktų dokumentų apmokėjimą be regreso teisės trasanto atžvilgiu.


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 16:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.08
Amžius:
39
Pranešimai:
2647
Miestas:
Žemaitija
važinėjau su plentiniu, kuris buvo be priekinio amo, tai tokio kratytuvo neduok dieve :) ta prasme, jei minsi tik plentu, liuks, o jei ir keliukais miško, tai net nežiūrėk į tokį.. šiaip dabar gi naujosios šakės lock outa turi, tai kai plentu minsi, gali užrakinti ir tiek..svorio dadeda, bet gi ne sportuoti ruošies.. nes jei į tą puskilogrami pradėsi žiūrėti tai.. tada be 5k dviračio ir nežiūrėk, jei tai aktualu :)

miesto, tai tokie grinai vyriškiniai, fitnesas, kažkas link hybrido, bent kiek aš mačiau, tai būna be amo šakės..skelbiu yra toks focus wasgoo kažkaip, tai jis ten ale fitness..

jei ką suklydau, pusekrokodilo pataisys :)

_________________
Я б Вас послал, да вижу Вы от туда... :)


StandartinėParašytas: 16 Bal 2013, 16:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.17
Amžius:
18
Pranešimai:
1202
Miestas:
USA
Automobiliai:
11’ F10 535iX
19' RX350 F Sport
Būtent to kratymo ir noriu atsikratyti :D Nes tenka su miesto dviračio prasukt ir pro šaligatvius rusiškus ir per nelygų kelią, tai kratyklą nereali, tai va ir įdomu ar ta priekinė šakė su amortiku sugeria šiek tiek tuos nelygumus. Nes žiūriu, kad dabartinis mano miesto dviratis sveria 13.6 kg, tai pats paprasčiausias Cubas su amortikais tiek pat sveria, tai manau svoris nebebus jau problema :D

Tik va liko neatsakytas klausymas: Kaip tie Focus, Bulls ir Specialized brendai? Realiai tai tie visi permetėjai ir sinfleksai bei žvaigždės noriu, kad minimaliai būtų kaip minėjo bent jau Deore komplektacijos, poto dar įdomu kas blogiau: diskiniai, diskiniai hidrauliniai ar hidrauliniai V stabdžiai? Šiuo metu naudoju rollerbrakus (bugninius su disku) tai laabai trūksta aštrumo jiems stabdant, arba blogai sureguliuoti..
Paveikslėlis


Va čia radau tipinį hibridą, įdomu ta spyruokliuojanti sedynė pasiteisines reikalas? :roll:
Paveikslėlis

Skelbiu.lt nelabai ką turi iš hibridų, vien miesto, kalnų, downhillų ir plentiniai :(

_________________
Negocijavimo akredityvas-numato beneficiaro išrašytos tratos arba pagal akredityvą pateiktų dokumentų apmokėjimą be regreso teisės trasanto atžvilgiu.


Paskutinį kartą redagavo Vyttux 16 Bal 2013, 16:27. Iš viso redaguota 2 kartus.

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 463 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery