Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 17 Bal 2024, 02:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 26 Vas 2013, 21:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.20
Amžius:
44
Pranešimai:
725
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
[e 63] 650i
Subaru Outback
ex[e 39] 530 d, touring,
honda cbf 1000
ex[W 126] 500 SEC
ex[e 39] 525 tds,touring
ex[e 34] 524 td
ex[e 30] 320i
gal kas galite pasidalinti realia patirtim apie gyvybes draudimus ? man bent jau siuometu butu aktualu atsiliepimai apie bonum publicum, metlife,, cia kalbu apie gyvybes darudima, nuo traumu, nelaimingu, ligu ir t.t noriu drausti seimyna, tad kazkaip noretusi isgirsti ka gero ar blogo :)


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 15:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.26
Amžius:
35
Pranešimai:
400
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 320d
ex E39 525i
ex E39 523i
as compensoj apsidraudes kaupiamuoju draudimu, kol kas kojos ar rankos neisisukau, ligu irgi neturejau, tai negaliu nieko blogo pasakyt, moku pinigus, ir laukiu bedu :D siaip kaupiamuoju drausciausi, nes po 10m(mano atveju) galiu susigrazint pinigus.

_________________
Ne viskas kas ryte pakyla buna saule...


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 16:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.10
Amžius:
40
Pranešimai:
1243
Skype:
bbb985
carpis rašė:
as compensoj apsidraudes kaupiamuoju draudimu, kol kas kojos ar rankos neisisukau, ligu irgi neturejau, tai negaliu nieko blogo pasakyt, moku pinigus, ir laukiu bedu :D siaip kaupiamuoju drausciausi, nes po 10m(mano atveju) galiu susigrazint pinigus.


Kad man rodos visu nesusigrazinsi :)


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 16:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.26
Amžius:
35
Pranešimai:
400
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 320d
ex E39 525i
ex E39 523i
Vladimiras rašė:

Kad man rodos visu nesusigrazinsi :)


draudimas neterminuotas, po 5m galiu pasiimt kazkoki procenta sukaupta, po 10m visus, jei noriu, ir taip galiu nutraukt draudima, arba vel tik kazkoki procenta pasiimt, moket toliau, ir taip kaupt pinigus plius palukanos(procento nepamenu). o ar bankrutuos ta bendrove, kaip to maziausiai reikia, ar ne, tai nezinau :D

_________________
Ne viskas kas ryte pakyla buna saule...


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 16:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.19
Pranešimai:
3552
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
5er
7er
Susigražins ir dar pasidalint užteks, jau baigiam įkalbėt dėl kojos lūžio ir rankos lūžių dvejose vietose, tik dėl dantų niekaip nepasiduoda, bet gerai gautume... :lol:

_________________
Kova už taiką - tai tas pats, kas seksas už nekaltybę.


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 16:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.10
Amžius:
40
Pranešimai:
1243
Skype:
bbb985
carpis rašė:

draudimas neterminuotas, po 5m galiu pasiimt kazkoki procenta sukaupta, po 10m visus, jei noriu, ir taip galiu nutraukt draudima, arba vel tik kazkoki procenta pasiimt, moket toliau, ir taip kaupt pinigus plius palukanos(procento nepamenu). o ar bankrutuos ta bendrove, kaip to maziausiai reikia, ar ne, tai nezinau :D


Del sito as kazkaip abejoju, nejaugi jie 10 metu uz dyka dirbs?

Prie progos reikes paklaust pusbrolio, nes jis savo vaikus Avivoje apdraudes. Bachuras buvo ranka susilauzes, tai buvo ismokeje kazkas apie 5kLt, bet man rodos ten ta suma kuria sukaupe gerokai pamazejo.


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 16:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.26
Amžius:
35
Pranešimai:
400
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E46 320d
ex E39 525i
ex E39 523i
Vladimiras rašė:

Del sito as kazkaip abejoju, nejaugi jie 10 metu uz dyka dirbs?

Prie progos reikes paklaust pusbrolio, nes jis savo vaikus Avivoje apdraudes. Bachuras buvo ranka susilauzes, tai buvo ismokeje kazkas apie 5kLt, bet man rodos ten ta suma kuria sukaupe gerokai pamazejo.


nepasakiau tiksliai, kaltas, tarkim sumoku menesiui 130lt, man pasideda 100lt, ir tai kas bus is to 100lt-man, o tie 30lt lieka jiem.
traumos atveju, tai taip, sumazeja. Jei buni sveikas, gyvas, tada gauni tu pinigu maximuma, o jei pradesi luzinet i metus tris kart, tai tada sukaupta suma mazeja.
neziurint i tai kad litu pasiimsi maziau nei desiesi i kojine po 100 kas menesi, turesi draudima del kazkokio ivykio ar traumos. as del to nepergyvenu :)
bemsius su kitais draugais siule daug kart mane lauzyt, bet bicai nesupranto to, kad jiem is to jokios naudos :D

_________________
Ne viskas kas ryte pakyla buna saule...


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 18:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.01
Amžius:
37
Pranešimai:
396
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525i 02'
Vladimiras rašė:

Del sito as kazkaip abejoju, nejaugi jie 10 metu uz dyka dirbs?

Prie progos reikes paklaust pusbrolio, nes jis savo vaikus Avivoje apdraudes. Bachuras buvo ranka susilauzes, tai buvo ismokeje kazkas apie 5kLt, bet man rodos ten ta suma kuria sukaupe gerokai pamazejo.

nu nebukit naivus, negi manot kad jie tuos jusu pinigeliius po raktu padetus laiko :) investuoja jie jusu bapkes ir is to uzdirba. Kitu atveju jie arba beveik neuzdirbtu arba uzdirbtu labai mazai vien nuo to procento ka is jusu imokos pasiima. Juk reikia ir save issilaikyt ir ismokoms uzdirbt ir pelna padoru pasidaryt. Aisku reikia ziuret kurios kompanijos ilgiau ta veikla uzsiima, kokioj valstybej ikurtos yra ir ar apdrausti klientu pinigai pacios valstybes, kaip pavyzdziui Austrijoje.


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 18:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.20
Amžius:
44
Pranešimai:
725
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
[e 63] 650i
Subaru Outback
ex[e 39] 530 d, touring,
honda cbf 1000
ex[W 126] 500 SEC
ex[e 39] 525 tds,touring
ex[e 34] 524 td
ex[e 30] 320i
o kas cia ismano ekonomika,, va visas tas reikalas, kad euras ateina,, turbut ir kaupima pradet eurine saskaita dabar labiau apsimoka ? ta prasme man aiskino,, desiu inasus litais,, bet iskarto vers juos ten i eura,, ar cia reiktu kazka zinoti, ko nezinau :) bent jau man kaupiamaji kur siulo20 metu,, tai ''prognozuojama'' , kad dar uzdirbsiu ten kelis litus po 20 metu,, nenoriu siaip as to kaupiamojo,, investuot ir pats moku,, bet va kad jau nieko neprarandu bent kaupiamajam,,kitas variantas imt nekaupiamaji,, bet jau tada aleliuja visiem inasam :) tad nusprendziau, kad geriau atsiimt ka idejau, nei palikt apvalia sumele (per 20 m)


StandartinėParašytas: 28 Vas 2013, 18:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.08.01
Amžius:
37
Pranešimai:
396
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525i 02'
vyts rašė:
o kas cia ismano ekonomika,, va visas tas reikalas, kad euras ateina,, turbut ir kaupima pradet eurine saskaita dabar labiau apsimoka ? ta prasme man aiskino,, desiu inasus litais,, bet iskarto vers juos ten i eura,, ar cia reiktu kazka zinoti, ko nezinau :) bent jau man kaupiamaji kur siulo20 metu,, tai ''prognozuojama'' , kad dar uzdirbsiu ten kelis litus po 20 metu,, nenoriu siaip as to kaupiamojo,, investuot ir pats moku,, bet va kad jau nieko neprarandu bent kaupiamajam,,kitas variantas imt nekaupiamaji,, bet jau tada aleliuja visiem inasam :) tad nusprendziau, kad geriau atsiimt ka idejau, nei palikt apvalia sumele (per 20 m)

nu iki siol gera investicija buvo zeme, bet kai dabar tuos mokescius padidino, tai liudniau truputi pasidare. Nebent turi dirbama zeme ir nuomoji kokiam ukininkui.


StandartinėParašytas: 01 Kov 2013, 00:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.19
Pranešimai:
3552
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
5er
7er
tam yra auksas.

_________________
Kova už taiką - tai tas pats, kas seksas už nekaltybę.


StandartinėParašytas: 01 Kov 2013, 00:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2138
Miestas:
Falklando salos
Automobiliai:
BMPT-72 2013
bemsius11 rašė:
tam yra auksas.


Sidabras zmogai, sidabras... ;)

_________________
Turbo - I want to die peacefully in my sleep like my grandfather, not screaming in terror like his passengers.


StandartinėParašytas: 04 Kov 2013, 15:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.17
Amžius:
39
Pranešimai:
63
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Q5, Džeta
G1ntas rašė:

Sidabras zmogai, sidabras... ;)


LT auksui PVM nera, o sidabrui 21% :/


StandartinėParašytas: 04 Kov 2013, 16:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.26
Amžius:
36
Pranešimai:
1169
Miestas:
Plungė
Automobiliai:
XC70, E39 525D
vyts rašė:
gal kas galite pasidalinti realia patirtim apie gyvybes draudimus ? man bent jau siuometu butu aktualu atsiliepimai apie bonum publicum, metlife,, cia kalbu apie gyvybes darudima, nuo traumu, nelaimingu, ligu ir t.t noriu drausti seimyna, tad kazkaip noretusi isgirsti ka gero ar blogo :)


Daug metų draudžiuosi Lietuvos draudime, tai patenkintas :)

_________________
No money, No funny!


StandartinėParašytas: 04 Kov 2013, 20:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.06
Amžius:
37
Pranešimai:
5457
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ant pėsčiųjų perėjos
Skype:
sigis007
znaminyto rašė:
nu iki siol gera investicija buvo zeme, bet kai dabar tuos mokescius padidino, tai liudniau truputi pasidare. Nebent turi dirbama zeme ir nuomoji kokiam ukininkui.

Žemė kaip investicija yra žiauriai konservatyvus ir palyginus mažai pelningas investavimo būdas, jei suskaičiuoji tą laiką, per kurį gali gaut planuojamą pelną. Sėkmingai ir palyginus greitai investuot į žemę galima tada, kai ją ne tik nusiperki ir laikai, bet nusipirkęs su ja ką nors veiki - keiti paskirti, išparduodi mažesnėm dalim, parengi kokį nors investicinį projektą savo nupirktoj teritorijoj ir jį parduodi investuotojui. Bet čia reikia turėti kažkiek pradinio kapitalo ir nemažai supratimo, ką darai.

_________________
Fighting on the internet is like running in the special Olympics... Even if you win, you are still retarded


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery