Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4025 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 269  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Kov 2018, 23:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.20
Amžius:
37
Pranešimai:
955
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E92 335is
Audintas rašė:
Dėl alkoholio tai ne Verygai man aiškint kada gert o kada ne, ne 16 man visų pirma, visų antra draudimais liaudį valdo tik komunistinės valstybės (tokioj jau gyvenom, ačiū - nereikia). Negavęs xanaxo galiu įkalt visas 10 ibumetino 200mg nuo kurių galimai dar geriau užvilks. Jei neklystu, Vyšniukas sakė: Jūs darykit kad būtų madinga negert. Bent jau aš neko panašaus kolkas nematau.


Man dar keista, kaip niekas neatkasa, kad Taurelijaus tevas buves konkretus alkoholikas ir jau daug metu po kodu sedi, tai cia vos ne asmeniskumai jam su tuo alkoholio draudimu.

_________________
BMW-Forever


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 00:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
Tai kad ir pats Taurelijus teko kalbų girdėti iš vieno žmogaus, biški ten jo aplinką pažįstantį, buvo didelis mėgėjas čerką pakelti ir ruletę sukti ir kortukes pamaišyti.
Aplamai, Lietuvėlėje toks neblogas bardakėlis. Kiek čia tie valstiečiai valdžioje, antri metai. Liko dar tiek, o jie tik su šnapso draudimais pažibėjo, kažką dar ligu bando daryti. Matau čia jogiui jie labai prie širdies, jei gerai suskaičiau. Apie ministrus nekalbu, visi tokie bestuburiai. Skrylelis, tai man išvis, jis man tą pišiu be danties primena. Jei išrinks dar prezidentu, tai ką čia ir bepridursi, žmogui bus pavykę iškilti tinkamu metu įlipus į valstiečio valtį, bet kad politikoje jis man nulis tai točna. Pažiūrėjau žinias ir supratau, kad jų žiūrėt nereikėjo, kas liečia visų valstiečių pasisakymus.

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 00:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.01.13
Pranešimai:
95
Miestas:
Silute
Automobiliai:
EX E46 touring 330D 03
Audintas rašė:
Valstieciai (isskyrus 3) apsiderge, lenkai apsiderge, liberalai irgi manrods apsiderge, socialdemokratai apsiderge, vieninteliai konservatoriai vienbalsiai buvo uz isankstinius rinkimus. Ypac apsiderge karbaustkis kuris drasiai reze pries visa minia kad uz ji balsuotu dar daugiau nei kad pries 2 metus kai buvo rinkimai i Seima.

Konservatoriai per si laikotarpi nepasiule nei vieno rimto projekto valstybei, Tapinas dirba konservatoriam, tai zemiausios grandies partija. Ir Lietuvoje dar bus blogai, jeigu tavo mastymas bus CCPC laiku :D geriausia ginyba - puolimas, ka ir daro musu soc/kons tendemas. Visu pirma, tiketis, kad kazkas pasikeis renkat tuos pacius konserv/sociald - turi but idiotas arba moteris.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 01:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
Vėl taip greit pilnatis atėjo?

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 08:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
Marius. rašė:
Vėl taip greit pilnatis atėjo?

Jaunatis, bet jau pilnėja, tai prasideda :mrgreen:


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.06
Pranešimai:
1098
Automobiliai:
E36. daug
E93
Marius. rašė:
Tai kad ir pats Taurelijus teko kalbų girdėti iš vieno žmogaus, biški ten jo aplinką pažįstantį, buvo didelis mėgėjas čerką pakelti ir ruletę sukti ir kortukes pamaišyti.
Aplamai, Lietuvėlėje toks neblogas bardakėlis. Kiek čia tie valstiečiai valdžioje, antri metai. Liko dar tiek, o jie tik su šnapso draudimais pažibėjo, kažką dar ligu bando daryti. Matau čia jogiui jie labai prie širdies, jei gerai suskaičiau. Apie ministrus nekalbu, visi tokie bestuburiai. Skrylelis, tai man išvis, jis man tą pišiu be danties primena. Jei išrinks dar prezidentu, tai ką čia ir bepridursi, žmogui bus pavykę iškilti tinkamu metu įlipus į valstiečio valtį, bet kad politikoje jis man nulis tai točna. Pažiūrėjau žinias ir supratau, kad jų žiūrėt nereikėjo, kas liečia visų valstiečių pasisakymus.


Ne, bet tai geriausia kas nutiko lietuvai per paskutinius 28 metus in terms of valdzia.

O kad mase skundziaisi tai jie visada del visko skundziasi ir skusis. Kaip ir buvo del euro, kaip ir buvo del vidutinio atlyginimo, kaip ir bus del NT mokescio, kuro akcizo etc.
Jeigu pas zmones simply nera supratimo kam ir kaip tai ka su tokiais is viso diskutuoti.

_________________
Rap is cool.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 12:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.03
Amžius:
45
Pranešimai:
1543
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E64 M6
G32 630xd
MB W126
GAZ 22
O tamsta aišku visus mokesčius moki ir tik lauki kada pakils koks akcizas ar NT ir senų auto mokestį įkals. O kai tik atsiras koks mokestis pirmas bėgsi jį susimokėt, nes valdžia geriau žino... :lol:

_________________
Bardahl alyvos ir tepalai


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 13:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
O dabar jogi pats pažerk faktų ką tu šioj valdžioj matai gero?
Tai kad kažkas prisiminė jog yra receptinių vaistų "instrukcija" (lygiai taip pat kaip kažkada tik nepamenu kas, prisiminė kad yra PSD), ne valdžios darbas prisimint tokius dalykus, o įstatymus vykdančių institucijų, jeigu SODRA, VMI ar tai ligonių kasos birbina genį tai atitinkamai reikia birnint juos - čia yra valdžios darbas, birnint tuos kas nedirba savo darbo, o ne raginti juos dirbti.
Bent jau aš matau tik bardaką ten kur prisilietė ši valdžia: alkoholis - bardakas tiek su akcizu, tiek su prekybos ribojimu; vaiko pinigai - absoliutus bardakas; Jakeliūnas - kosmonautas kuriam vieną dieną viskas susišvietė priešingai ir jis dar sugeba valdyt finansų ministrą kas iš esmės turėtų būti priešingai; komepensacijos jaunom šeimoms įsigyjant būstą regionuose - mintis gera bet išpildymas tai pats didžiausias absurdas; kur tos žadėtos reformos, profesionalai ir pan. tai asmeniškai aš neįžvelgiu.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 13:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.06
Pranešimai:
1098
Automobiliai:
E36. daug
E93
Siai dienai laukiu tik automobilio mokescio. Na dar ivaziavima i didmiesciu centrus galetu apmokestint, bet cia savivaldybiu reikalai

_________________
Rap is cool.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 13:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
Ateis laikas bus ir automobilių mokestis, ir NT mokestį mokėsim visi, ateis laikas ir važiuodami autostrada prie jūros mesim monetas į kibirus - klausimas kuri valdžia turės pakankamai didelius kiaušinius kad tą padaryti (nemanau kad tai bus LVŽS) ir nuo to mes niekur nepabėgsim. O didmiesčių cenrai jau ir dabar neblogai apmokestinti - nemokamo parkavimo praktiškai nėra


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 13:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
Jogio atsakymas dėl akcizų ir mokesčių būtų toks, daugiau reiki uždirbti ir ko čia skųstis :D tik vat kad tas uždarbis nekyla taip, kaip visi mokesčiai ir kainos, mokėti retas kuris darbdavys nori, o ir kvalifikuotų trūksta. Visi seimūnai dar klykia, dėl darbo jėgos, kad čia privažiuos ukrainiečių ir bus darbo jėgos, tik iš visur skalambija ir lenda istorijos, kad tie ukrainiečiai algų negauna, verslinykai išdurinėja. Negana kad savi bėga, tai net iš rytų tuoj niekas nebavažiuos, nes kam dirbti veltui. Liks pensionerai ir jogis mokantis mokesčius :D

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 13:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.06
Pranešimai:
1098
Automobiliai:
E36. daug
E93
Mariau, nu tai ka tu rasai apie kainas ir algas priestaruaja logikai. Nu nebuk delfio komentatorius. Algu norim bet moket uz viska norim pigiai. Ne wonderlande gi gyvenam. Kai po sitiek amziu ruskyno stekenimo seke pseudo politiniu partiju valdymas.
Nenoriu as cia veltis nes vistiek gaunasi mano komentarai pries streama.

_________________
Rap is cool.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 14:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.06.15
Amžius:
35
Pranešimai:
962
Automobiliai:
e61 525d 05'
Ex:
E39 530i 01'
E34 525i 88'
E32 735i 89'
Ne pigiai mokėt už viską norim, o mokėt adekvačiai, o ne kaip dabar kainos konvertuotos į 1lt- 1 eur, o atlyginimai 1 lt - 0,29 eur. Man asmeniškai nors ir uždirbu ženkliai daugiau nei prie lito iki euro įvedimo, bet daug kur yra neadekvatu mokėt už tam tikas prekes ar paslaugas prašomas sumas, o kai kur tai ne tas žodis neadekvatu. Tai kas čia kaltas, žmonės patys kalti?

Kas dėl kainų tai mano nuomone saikas yra visiskšai dingęs ir kažkas turėtų įvykt :lol:. Nes pvz kas liečia pramogas ir laisvalaikį, tai nebeapsimoka tiesiog kažkur išeiti į miestą pavakorit ar išvažiuoti praleisti savaitgalį. Pora/keletą tokių išėjimų ir gali 7n turkijoj all inclusvie atostogauti, gert, valgyt ir m4gautis saule kiek telpa. Kas liečia rūbus tai irgi jaučiu reiks pradėt skraidyt į kokią UK apsishopint, nes nu mokėt už megztinį 150eur man yra absurdo viršūnė :lol:


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 14:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.06
Pranešimai:
1098
Automobiliai:
E36. daug
E93
Tu visada turi pasirinkima. Tai as nesuprantu. Nu neik i tuos senamiescio barus kokteiliu po 10 euru. Vaziuok i turkija. Nepirk to megztinio uz 150. Yra zmones kurie maikes po 500e perka. Tai gal tos pramogos ir paslaugos ne i jus orientuotos.

_________________
Rap is cool.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2018, 14:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
Dėl kainų ir atlyginimų nereikia kaltint valdžios, nei jie jums tą atlyginimą moka (iškyrus biudžetininkus, bet čia irgi - viskas ratu ir labai daug kad priklauso nuo privataus sektoriaus), nei jie užverčia maximas brangiais kalafijorais - neliekit tulžies ant tų kurie nelabai tą įtakoja ;) o kad gali skrist į turkiją arba praleist porą savaitgalių kurnors sodyboj yra tavo laisvė rinktis - džiaukis turėdamas tokį pasirinkimą. O bendru aspektu prekės kainą nustato paklausos ir pasiūlos santykis - čia jau ekonomikos pradžiamokslis ;) žmona rodėl kad ir manikiūras pakilo į kitą lygmenį - 60 eur už manikiūrą :mrgreen:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4025 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 269  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery