Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 06:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4025 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 269  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 12:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
Skirtingos mūsų nuomonės :D mano nuomone su normalia alga gali prisikviest normalų žmogų ir nebus tų kliauzusų su anglų kalbom, 90k kyšiais ir t.t.

Ok, jeigu norit konkrečiau, tarkim kad ir aš. Mano atlyginimas tikrai mažesnis nei dabartinio seimo nario, bet ar aš ten eičiau dirbt - ne. Kodėl? Todėl:
1. ta seimo nario alga (be kanceliarinių) nėra 10 kartų didesnė nei mano dabartinė tad tai nėra labai motyvuojantis dalykas.
2. Iš darbo rinkos iškrenti 4iem metam. Kas po to, jeigu nepateksi į kitą kadenciją? po 4 metų į tą pačią darbovietę manau sunkiai grįši, turėsi ieškot kito darbo, kul surasi žiūrėk per pusmetį ir suvalgysi tai ką sutaupysi per tuos 4 metus. "Darbo keitimo" kaina gaunasi pakankamai didelė ir kažin ar vertinga.
3. Už tą varganą seimo nario algą aš tapsiu viešas asmuo ir mane taršys spauda, seks kiekvieną mano žingsnį ir visiaip bandys prie konors prisikabint nes toks mentalitetas. Aš geriau sėdėsiu kažkur už mažiau, bet šiuo aspektu aš būsiu ramus.
4. Prie tokios algos 100k kyšis atrodo solidus, nes per visą kadenciją tiek neuždirbsi, galbūt ir aš surizikuočiau, bet jei žinau kad tokią sumą aš sutaupysiu per metus - dar ir paskųsčiau STT už kyšio siūlymą. Liamas - taip galbūt ir sugundytų, bet kiek čia atsiras tiek siūlančių?

Nu niekaip manęs nesuviliotumėt su tokia alga eit į seimą. Su 10k bent jau pradėčiau apie tai mastyt nes šiai dienai tokia suma manau atpirktų aukščiau esančius punktus.

jeigu taip galvoju aš, ar nemanot kad taip mastančių yra kitų galbūt protingų žmonių?


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 12:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.14
Amžius:
39
Pranešimai:
380
Automobiliai:
Ne BMW.
Dalinai sutinku su Audintu, bet mano manymu patekimas į seimą turėtų būti pagal konkursą, atliekant testus, gebėjimus įrodančius, kad nesi bukas daiktas. Diplomų kiekis žinių neapsprendžia, proto taip pat neprideda. Užtenka tokių cirkų kai ateina į seimą visokie Antanai šampanai ir darbo metu autopliuse volgos ieško.
Faktas, kad padidėjusi alga atskomybės runkeliams nedadės, bet kaip Audintas minėjo, kad jaunų perspektyvių žmonių su esama seimo nario alga neprišauksi arba jis jau turi būti užsidirbę savo per gyvenimą. Aišku ir 141 nereikia, nes tiek kompetentingų nesurinksime į vieną krūvą.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 13:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.07
Amžius:
39
Pranešimai:
1046
Miestas:
Vilnius (Panevezys)
Automobiliai:
VW Scirocco 1.8 karbas '84 (duzo)
E34 520i Touring M50TU '93.10.28 (pard.)
E36 320i Coupe M50TU '94.06.15 (pard.)
E36 318i Sedan 92.05.18 (pard.)
VW Jetta 1.4 TSI 90kW 2015
VW Passat 1.4 TSI 92kW 2016
Audintai: duok Dieve, kad žmonija mąstytų taip kaip tu. Nereikėtų valdžios ir kelėjimų apskritai :)
Dabar yra mąstymas toks: "papulsiu į seimą - susitvarkysiu gyvenimą". Tie kurie buvo, yra ir ateis vėliau, mąsto tik taip, todėl ir turime išvogtą, parduotą ir visaip kitaip išžagintą valstybę, kuri ES, ir ne tik, visur velkasi gale, nes žmonės į seimą eina ne dirbt (kaip tu sakai, kad eitum), o atvirkšiai- nieko nedarydami pralobti (kas yra visiška priešingybė pačiai Tautos atstovo rinkimo įdėjai). Tad tokie, kaip tu ir aš, kurie bijo viešumo ir dėmesio, dirba samdomą darbą nuo iki ir svajoja "užlipt karjeros laiptais". tie kurie nebijo viešumų ir ŽINO, kad bus 0 atsakomybė, šiai dienai turi pasistatę MG ir Maximas visokias. Ir patikėk - jiems giliai dzin ta seimo nario alga, kuri yra menkas priedas prie to, ką galima "iš ten" paimt...

_________________
Mašina ne prabanga. Prabanga - priemonės, reikalingos, kad ji važiuotų.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 13:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.07
Amžius:
39
Pranešimai:
1046
Miestas:
Vilnius (Panevezys)
Automobiliai:
VW Scirocco 1.8 karbas '84 (duzo)
E34 520i Touring M50TU '93.10.28 (pard.)
E36 320i Coupe M50TU '94.06.15 (pard.)
E36 318i Sedan 92.05.18 (pard.)
VW Jetta 1.4 TSI 90kW 2015
VW Passat 1.4 TSI 92kW 2016
Apskritai mano idealogine nuomone ėjimas į seimą/valdžia, kaip tautos išrinktojo, turėtų būti savanoriškas ir neatlygintinas (neskaitant būtiniausių poreikių)

_________________
Mašina ne prabanga. Prabanga - priemonės, reikalingos, kad ji važiuotų.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 13:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
Audintas rašė:
Skirtingos mūsų nuomonės :D mano nuomone su normalia alga gali prisikviest normalų žmogų ir nebus tų kliauzusų su anglų kalbom, 90k kyšiais ir t.t.

Ok, jeigu norit konkrečiau, tarkim kad ir aš. Mano atlyginimas tikrai mažesnis nei dabartinio seimo nario, bet ar aš ten eičiau dirbt - ne. Kodėl? Todėl:
1. ta seimo nario alga (be kanceliarinių) nėra 10 kartų didesnė nei mano dabartinė tad tai nėra labai motyvuojantis dalykas.
2. Iš darbo rinkos iškrenti 4iem metam. Kas po to, jeigu nepateksi į kitą kadenciją? po 4 metų į tą pačią darbovietę manau sunkiai grįši, turėsi ieškot kito darbo, kul surasi žiūrėk per pusmetį ir suvalgysi tai ką sutaupysi per tuos 4 metus. "Darbo keitimo" kaina gaunasi pakankamai didelė ir kažin ar vertinga.
3. Už tą varganą seimo nario algą aš tapsiu viešas asmuo ir mane taršys spauda, seks kiekvieną mano žingsnį ir visiaip bandys prie konors prisikabint nes toks mentalitetas. Aš geriau sėdėsiu kažkur už mažiau, bet šiuo aspektu aš būsiu ramus.
4. Prie tokios algos 100k kyšis atrodo solidus, nes per visą kadenciją tiek neuždirbsi, galbūt ir aš surizikuočiau, bet jei žinau kad tokią sumą aš sutaupysiu per metus - dar ir paskųsčiau STT už kyšio siūlymą. Liamas - taip galbūt ir sugundytų, bet kiek čia atsiras tiek siūlančių?

Nu niekaip manęs nesuviliotumėt su tokia alga eit į seimą. Su 10k bent jau pradėčiau apie tai mastyt nes šiai dienai tokia suma manau atpirktų aukščiau esančius punktus.

jeigu taip galvoju aš, ar nemanot kad taip mastančių yra kitų galbūt protingų žmonių?


Nu kažkaip klaidingai tu čia manai, toks vaizdas kad tik pyst ir jau seimo narys :-k

Vienas buvęs klaiokas mėgino į seimą patekt (dėve dėve su darbo partija, dar ir dabar jai priklauso), tai jau kiek laiko prieš seimo rinkimus FB prasidėjo visokios fotkės iš stuomens ir iš lemens, su žvilgsniu "į geresnę ateitį", su žvilgsniu "išvalysim LT nuo parazitų", dalyvavimai, viešinimasis visokiose akcijose- tai ten su vaikučiais kažkur, tai su bobutėm, tai ten ažuoliuką sodina, tai kitur piktžolę rauną. Pats supranti, kad per naktį seimo nariu netapsi, turi ir to darbo viešajame sektoriuje daug įdėt- politinį "kapitalą" susikraut, būt atpažįstamas žmonių, galų gale ir partijoj prasimušt iš antrojo šimtuko į pirmą penkiasdešimtuką, kad dar turėt galimybę išsireitinguot į seimūnus. Ir tikrai mažai ten eina tokio kaip tu mąstymo, kad va kas bus po keturių metų, kas bus ten tada ir tada, sakyčiau eina kurie:
-nori susitvarkyti savo verslą ar ten dar kažką;
-jau turi pasyvias pajamas;
-ideologai, kurie gal tikrai nori kažką keist;
-durneliai, kokie parankiniai (blondinė pisuoklė, stora kiaulė su akiniais ir pan.), kad sudaryt tūpą daugumą.
-gal dar kažką galima įvardint.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 13:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.17
Amžius:
40
Pranešimai:
2138
Miestas:
Falklando salos
Automobiliai:
BMPT-72 2013
Tipo nemokamas alus, uz balsa rinkimuose, kaimo geguzineje jau nebepaeina? :shock:

_________________
Turbo - I want to die peacefully in my sleep like my grandfather, not screaming in terror like his passengers.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
Viliau, viskas taip, apie tai aš ir kalbėjau suskirstęs seimo narius į dvi stovyklas - oligarchus katriem vienodai ta alga ir eina savo reikalų susitvarkyt ir ubagus katrie eis pas bobute raut piktožolių kad tik gaut tą išsvajotą seimo nario algą :D Supranti, per tą sušiktą seimo nario algą vykstant rinkimams tiesiog tiem oligarcham ir ubagam nėra sudaroma konkurencija. Normaliam žmogui nereikia vietos partijos sąraše, jis eina per vienmadates. Aišku yra reikalų ir per tas viemandates išeit, bet normalus atlyginimas paskatintų padirbėt ta linkme. dabar per rinkimus mes renkames iš 2iejų: oligarchų ir taip vadinamų ubagų, su normalia alga manau pasirinkimas būtų iš 3ijų: oligarchų, ubagų ir normalių. Nėra ta tauta tokia durna, bet kai nėra normalaus pasirinkimo už ką balsuot tai ir nubalsuojam už biesas žino ką


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.05.13
Amžius:
38
Pranešimai:
4350
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 325i '02 gone
FIAT 500 S '14 ex
E90 325 LCI '09
VW Golf MK7 facelift ‘19
O tai kada tie 2 tipai - oligrachai ir ubagai, kad ir bus atlyginimas po 10k, norės tarp savęs normalių. Čia tokia misija atrodo neįmanoma.

_________________
Gali būti baigęs tokią mokyklą, kur gali su knopke kažką nudurti mirtinai, ar su sąvaržėle padaryti kapitalinį tanko remontą.

-15 respect'o point'ų, kad nepirkau kabriko.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
Audintas rašė:
Viliau, viskas taip, apie tai aš ir kalbėjau suskirstęs seimo narius į dvi stovyklas - oligarchus katriem vienodai ta alga ir eina savo reikalų susitvarkyt ir ubagus katrie eis pas bobute raut piktožolių kad tik gaut tą išsvajotą seimo nario algą :D Supranti, per tą sušiktą seimo nario algą vykstant rinkimams tiesiog tiem oligarcham ir ubagam nėra sudaroma konkurencija. Normaliam žmogui nereikia vietos partijos sąraše, jis eina per vienmadates. Aišku yra reikalų ir per tas viemandates išeit, bet normalus atlyginimas paskatintų padirbėt ta linkme. dabar per rinkimus mes renkames iš 2iejų: oligarchų ir taip vadinamų ubagų, su normalia alga manau pasirinkimas būtų iš 3ijų: oligarchų, ubagų ir normalių. Nėra ta tauta tokia durna, bet kai nėra normalaus pasirinkimo už ką balsuot tai ir nubalsuojam už biesas žino ką


Aš vis tiek manau, kad čia ne algoje esmėje, o nebaudžiamumo nebuvime.
O tai koks skirtumas, jei sakai, kad va "susitaupys" per metus 100k, tai jis neims 90k ant karto- jei žmogus gobšus/supuvęs/t.t. tai jis paims ir ta 90k ant karto ir dar per metus 100k "susitaupys". Jis tiesiog turi bijoti juos imti. Kaip kad ir keliuose, kai kamerų pristato, nežymėti policijos automobiliai važinėja, tai žinai, kad visgi gali tave prikirpt, tai ir prisibijai pažeist taisykles.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
tai jo, algos duokim štuką, bauskim už kiekvieną menkniekį tai tikrai turėsim normalią valdžią :lol:


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
Audintas rašė:
tai jo, algos duokim štuką, bauskim už kiekvieną menkniekį tai tikrai turėsim normalią valdžią :lol:


Nu tai paprastus mirtinguosius ir baudžia už kiekvieną menkniekį, kuo anie kitokie?


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
Cituoti:
Konstitucijos 62 straipsnyje nustatyta, kad Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė. Seimo nariui imunitetas nustatytas tam, kad jis būtų apsaugotas nuo nepagrįsto vykdomosios valdžios, teisėsaugos institucijų spaudimo ir persekiojimo, galėtų netrukdomai vykdyti savo, kaip Tautos atstovo, funkcijas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/k ... 500-637821


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.03
Amžius:
45
Pranešimai:
1543
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E64 M6
G32 630xd
MB W126
GAZ 22
Tai ir turime valdžioj Vovkas, Zbyšekus ir Petrelius... Mano nuomone iš esmės kol nebus perkratytas tas mėšlas su šakėmis niekas ir nesikeis, keisis tik veidai, o sistema liks ta pati.

_________________
Bardahl alyvos ir tepalai


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
36
Pranešimai:
1899
Miestas:
Kaunas
Audintas rašė:


Jau pisdielini, Audintai, pisdielini.


StandartinėParašytas: 23 Geg 2018, 15:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.25
Pranešimai:
822
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E90 LCI 320dA
[ex] E39 528iA
gerai, kol netapom seimo nariais, einam pirkt bitcoinų, šniuras sako kad brangZ - dabar kaip tik matau atpigo tai gera proga :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4025 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 269  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery