Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 08:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 326 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2013, 22:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
Visi cia tik apie darba firmose diskutuoja, bet gal yra dirbanciu su nuosavu transportu? Yra minciu pirkt kazka ir vaziuot ant saves... Labiausiai linkstu prie 10-17t budos, idomu kaip su darbais Lt ir atimam uzsieni, kaip birzos (cargo.lt, timocom) ziuri y "privatininkus" ar noriai duoda krovinius, ar isvis neprasideda? Gal visgi geriau orentuotis y savivarti, koks tonazas optimaliausias?


StandartinėParašytas: 11 Rgp 2013, 22:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.30
Pranešimai:
323
Miestas:
Vilnius
Xolen rašė:
Visi cia tik apie darba firmose diskutuoja, bet gal yra dirbanciu su nuosavu transportu? Yra minciu pirkt kazka ir vaziuot ant saves... Labiausiai linkstu prie 10-17t budos, idomu kaip su darbais Lt ir atimam uzsieni, kaip birzos (cargo.lt, timocom) ziuri y "privatininkus" ar noriai duoda krovinius, ar isvis neprasideda? Gal visgi geriau orentuotis y savivarti, koks tonazas optimaliausias?


birza kroviniu neturiu, tai vieta kur yra siulantys transporta ir jo ieskantys


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2013, 08:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.02.06
Amžius:
36
Pranešimai:
163
Miestas:
Vilnius - Utena
Automobiliai:
BMW 525d e60
Skype:
asuspizdasus
as pats daug nuomoju is kitu firmu puspriekabes asfaltui ir zvyrui vesti, tai ziuriu neblogai jiem iseina :)
o jei pirkti ant saves, tai manau pradziai 4asiai pats tas variantas :) nors ir dbr galeciau pasiulyt darbo iki gruodzio Palemone ar Jonavoje :)


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2013, 10:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2012.11.20
Pranešimai:
4181
Automobiliai:
E60 535d M57N2 '08
E46T 320d M47N '04
E88 120d N47 '12
Romasis rašė:
Žmogus ėjo į darbą su motyvaciją,viziją,perspektyvas ir ttt, o dabar ..' nei miręs nei papjauta', šeimai gyventi irgi reikia.... :idea:


Jūs man ponai fūristai atleiskit, bet negaliu skaityti kliedesių. Kokią viziją tu čia gali matyti dirbant su vilkiku ? ? ? Motyvacija ? Nu perspektyva aišku, nesiginčysiu.
Ar tu čia skambių žodžių prisiklausęs nori kažkaip įdomiau atrodyt, ar nelabai suvoki apie ką kalbi ?


StandartinėParašytas: 16 Lap 2013, 11:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.26
Pranešimai:
558
Automobiliai:
E39 528iA 97'

_________________
"float like a butterfly, sting like a bee......" MUHAMMAD ALI


StandartinėParašytas: 16 Lap 2013, 13:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.08
Amžius:
43
Pranešimai:
906
Miestas:
London
Automobiliai:
E60 3.0d 170kw manual
Justas22 rašė:
as pats daug nuomoju is kitu firmu puspriekabes asfaltui ir zvyrui vesti, tai ziuriu neblogai jiem iseina :)
o jei pirkti ant saves, tai manau pradziai 4asiai pats tas variantas :) nors ir dbr galeciau pasiulyt darbo iki gruodzio Palemone ar Jonavoje :)

vezioju londone asfalta , zvyra ir kitoki bruda keliu darbam daugiau kaip 6 metai jau su 4-asiu (UK vadinamu 8-ight wheeler) , geras darbas, man patinka :)
daba dyrbu naktim, mazai darbo valandu gaunasi, zodziu patenkintas situo darbu, pasiklausau kaip pazystami furistai uz tokia pacia ar mazesne alga varo po 12valandu ir daugiau tai baisu pasidaro :D sunkvezimis neblogas, 480hp, automatas, kabinoj telikas, spalnikas, odinis salonas ha ha prabangiau nei pas mane BMW :D
Paveikslėlis

_________________
pasiuntei ka nors n***** ir neramu paskui ant dusios.... daejo, nedaejo...


StandartinėParašytas: 18 Lap 2013, 10:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.08
Amžius:
43
Pranešimai:
1991
Miestas:
Drammen, Norway
Automobiliai:
BMW 17 i3 60ag
BMW 12 E70 3.0d
ex BMW 05 E90 320i
ex BMW 98 E39 528iA
Zmones nori dirbt ir uzsidirbt, seima islaikyt, skaniau pavalgyt. Viskas. Taskas.
PusėKrokodilo rašė:

Jūs man ponai fūristai atleiskit, bet negaliu skaityti kliedesių. Kokią viziją tu čia gali matyti dirbant su vilkiku ? ? ? Motyvacija ? Nu perspektyva aišku, nesiginčysiu.
Ar tu čia skambių žodžių prisiklausęs nori kažkaip įdomiau atrodyt, ar nelabai suvoki apie ką kalbi ?


StandartinėParašytas: 20 Lap 2013, 23:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.25
Amžius:
39
Pranešimai:
3277
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
JEEP, e23, e93 lci
STdemoniac rašė:
vezioju londone asfalta , zvyra ir kitoki bruda keliu darbam daugiau kaip 6 metai jau su 4-asiu (UK vadinamu 8-ight wheeler) , geras darbas, man patinka :)
daba dyrbu naktim, mazai darbo valandu gaunasi, zodziu patenkintas situo darbu, pasiklausau kaip pazystami furistai uz tokia pacia ar mazesne alga varo po 12valandu ir daugiau tai baisu pasidaro :D sunkvezimis neblogas, 480hp, automatas, kabinoj telikas, spalnikas, odinis salonas ha ha prabangiau nei pas mane BMW :D
Paveikslėlis

O kaip asfalta vezioji, nereik kuzavo kuo nors tept, kad nepriliptu? Samasvalas tai rimtas tikrai, cia Lt tokiu isvis nematyt, dar jai naujesni koki iperka kas tai, Ivecas koks ar daf'as, nu geriausiu atveju manas :)


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 00:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.08
Amžius:
43
Pranešimai:
906
Miestas:
London
Automobiliai:
E60 3.0d 170kw manual
pries kraunantis vandeniu pasipurski, bet ten palendi po dusu, automatiskai papurskia ir kraunies, arba
galima smeliu pabarstyt, dar kartais tiesiog salerka papurski kuzava, nors salerga nelegalu naudot :D
dar buna gauni grazinimo asfalto parvezt jei ne visa sunaudoja tai tada salerka ivarau, kad gryzus
lengvai issikratyutu o nepriliptu ir kad nereiktu su kastuvu kilbasisnt :D
o sunkvezimis tai geris sitas, usb, aux, mp3,tv, navarotu daugiau nei bmw'e kaip minejau jau, laukiu krautis
daba, vienas reisas is london i folkestone ir namo ;)

_________________
pasiuntei ka nors n***** ir neramu paskui ant dusios.... daejo, nedaejo...


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 17:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.05.14
Amžius:
38
Pranešimai:
3126
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
F11 535d lci
Skype:
evaldas989
Xolen rašė:
Samasvalas tai rimtas tikrai, cia Lt tokiu isvis nematyt, dar jai naujesni koki iperka kas tai, Ivecas koks ar daf'as, nu geriausiu atveju manas :)


Paaiškink geriau, kuom daf ar man nusileidžia volvo? Iveco supratau, viskas ok, nu bet kad daf ar man identiškos klasės nusileistų volvo, tai sorry. Čia gal labiau kiekvieno įpratimas ir pan...

_________________
No smoke - no power!


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 17:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.12.27
Amžius:
36
Pranešimai:
291
Miestas:
uk
Automobiliai:
e60 525d
Evka' rašė:

Paaiškink geriau, kuom daf ar man nusileidžia volvo? Iveco supratau, viskas ok, nu bet kad daf ar man identiškos klasės nusileistų volvo, tai sorry. Čia gal labiau kiekvieno įpratimas ir pan...


Cia siaip daugiau skonio reikalas, bet man asmeniskai pirmoj vietoj volvo ir mb, daf automatas man nepatinka kaip dirba, iveco isvis nemegstu, MAN vairas baisiai didelis :mrgreen: , reno dar visai smagiai vaziuoja, bet daznai luzta :lol:


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 17:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.08
Amžius:
43
Pranešimai:
906
Miestas:
London
Automobiliai:
E60 3.0d 170kw manual
Cituoti:
Paaiškink geriau, kuom daf ar man nusileidžia volvo?

#-o hmmm nu idealiai vienodu skirtingu firmu nera nei auto, nei sunkvezimiu, kazkas kazkuom geriau, kazkas kazkuom blogiau, zodziu kazkas turi nusileist tai dafas ir nusileidzia :mrgreen:
nprs is furistu girdejau neblogu atsiliepimu apie DAF "telikais" vadinamu, didele kabina erdvi ir t.t.
bet darbiniai samosvalai tai tikrai dafas ir lieka dafas, kai pavaziuoji su volva, nebesinorisi i dafa ziuret ...
dyrbau senaiu su visiskai nauju dafu, kietas, triuksmingas, krato, begiai pastringa kartais, nu dafas... :roll:

_________________
pasiuntei ka nors n***** ir neramu paskui ant dusios.... daejo, nedaejo...


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 18:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.09.16
Amžius:
37
Pranešimai:
2992
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E30 320i '89 cabrio
o kur garsiosios scanios? :roll: irgi sudas?

_________________
Bestyja - tai mirtis, pati seksualiausia moteris!


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 20:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
42
Pranešimai:
1537
Miestas:
Lietuva
Xolen rašė:
O kaip asfalta vezioji, nereik kuzavo kuo nors tept, kad nepriliptu? Samasvalas tai rimtas tikrai, cia Lt tokiu isvis nematyt, dar jai naujesni koki iperka kas tai, Ivecas koks ar daf'as, nu geriausiu atveju manas :)


Nepusk tik :D Man kaime zvyra su tokiu veza :D

http://www.youtube.com/watch?v=uxlgvnGwODE


StandartinėParašytas: 21 Lap 2013, 21:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.08.08
Amžius:
43
Pranešimai:
906
Miestas:
London
Automobiliai:
E60 3.0d 170kw manual
Lincas rašė:

Nepusk tik :D Man kaime zvyra su tokiu veza :D

http://www.youtube.com/watch?v=uxlgvnGwODE

asfaltiniu kuzovai kitoki, aliuminiai su apsyldimu, nors buna kad irgi ne tik asfalta reik veziot, o smeli, zvyra, akmenus ir t.t.
paprastu savivarciu tai kuzovai metaliniai, kabinos irgi buna jiem daznai paprastos, jau jeigu ir turi sleeping cab, bet paprasta o ne globtroter`i (su auksta kabina)

o vairuot tai tokias 4 tiltu smagu, man labiau patinka nei triju tiltu

_________________
pasiuntei ka nors n***** ir neramu paskui ant dusios.... daejo, nedaejo...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 326 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery