Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Geg 2006, 09:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.25
Amžius:
48
Pranešimai:
327
Miestas:
Jurbarkas
Automobiliai:
Mini Contryman 2,0 sd
Skype:
robertas4664
Nikas:
Robas
Uzjauciu :cry: gaila sixterio

_________________
bmw geriausia masina marijos zemeje


StandartinėParašytas: 03 Geg 2006, 09:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
41
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
Nieko pasitaiko... Nereikia panikuoti, tik apsisarvuoti juoda kantrybe :-(
mano kad ir ne six'eris, bet 2 kartus bjaurybes VW passat apdauze (nuo to laiko negaliu pakesti situ purpalu ir ju vairuotoju :oops:). Tu bent jau masinoj sedejai, tokia "einama" situacija, uzsizioplino, ikale... O as tai net masinoj nesedejau ir tai sugebejo nuostoliu ir nemalonumu pridaryti...
Ir dar juokas pro asaras, kai nuostoliu >500-1000 lt, o kaltininkai kazka vapa apie 50 lt susitarima :-(

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 04 Geg 2006, 00:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.26
Amžius:
42
Pranešimai:
269
Miestas:
Utena/Moletai/Vilnius
Automobiliai:
E28
E32(2)
E36(3)
E38
E66 LCI
E46 M3 convertible
E53 LCI
E65 LCI
F02 LCI
E70 LCI
Uzuojauta.
Kaip tik vaziavau pro sali. Net akys :shock: kai pamaciau, kad kiaulvedris insveles sixeriuj vadegon stovi.
Kazkaip turetu but bedu su draudimu ivertinimu. Ir dar bamperi xuli kur gausi :x


StandartinėParašytas: 04 Geg 2006, 10:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.13
Amžius:
47
Pranešimai:
610
Miestas:
Ryga
Draudimas privalo atlyginti me tik materialinę, bet ir moralinę žalą tik reikia jos reikalauti. Taip kad Ryti eik ir paaiškink draudimui kad tai dalis tavęs ir moralinė žala labai didelė. Tada gal normaliai pradės šnekėti apie materialinę žalą :)


StandartinėParašytas: 04 Geg 2006, 13:12 
  
 
 
Ravik rašė:
Uzjauciu.Bet nuo tokiu atsitikimu zinau laabai gera vaista-kabli.Kazkada kai masina pirkau nusistebejau ir buvusio savininko paklausiau:"Kam tau kablys ant bmw,tu ka su ja karve pas buliu veziojai?".O jis ir sako"Neshustravok,pamatysi kaip prireiks."Ir tikrai,prireike.Stovint prie sankryzos golfas net stabdziu nepaspaudes pakabino savo radiatoriu ant to kablio,o mano masinai net dazu ant bamperio nenubrauke.


Kablys yra toks labai savotiskas "geris". Buvo vienas pilietis gaves per kabli. Is pirmo zvilgsnio jokiu bedu... Atidziau pasiziurejus galines durys nebeatsidarinejo. Gerai kad laiku pastebeta buvo. Nes linko ties galiniu tiltu dugnas, iskart uz kablio tvirtinimo. Jau geriau buferio amortizatorius kokius pakeist. Taip kad kabliu irgi ne visada pasitiket galima.


StandartinėParašytas: 04 Geg 2006, 20:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.09.15
Amžius:
42
Pranešimai:
2104
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E28 M535i DC71
lomas rašė:

Kablys yra toks labai savotiskas "geris". Buvo vienas pilietis gaves per kabli. Is pirmo zvilgsnio jokiu bedu... Atidziau pasiziurejus galines durys nebeatsidarinejo. Gerai kad laiku pastebeta buvo. Nes linko ties galiniu tiltu dugnas, iskart uz kablio tvirtinimo. Jau geriau buferio amortizatorius kokius pakeist. Taip kad kabliu irgi ne visada pasitiket galima.


Taip, bet jeigu smugis ne toks stiprus - pagelbeja :wink:
Kita kalba - kas i 6er detu kabli :?: :D

_________________
E28 Mobile Club


StandartinėParašytas: 21 Bir 2006, 16:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.11
Amžius:
44
Pranešimai:
486
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E34 '91 M50
Skype:
gkarauskas
Uzuojauta... pries menesi i mano auto gala susiinstaliavo Lexus, o i ta dar ir bendradarbis su Citroen. Malonumas nekoks, Lexus neremontuojamas, Citroen irgi, visa laime, kad man tik galinis bamperis paslinktas ~ 3 cm, bet reikia rast laiko ir nuvaziuot akis paplesyt i servisa, nes itariu ten ne taip jau ir linksma bus (kiek girdejau kazkokie bampery amortizatoriai yra or smth, be to geometrija tai tikrai reiks daryt).
Vienu zodziu, ne tik bulkos ir golpai ilekt gali, bet ir kitokie miegaliai...

_________________
Nobody dies a virgin, life .... everyone!


StandartinėParašytas: 21 Bir 2006, 22:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.20
Amžius:
36
Pranešimai:
367
Miestas:
Dubai
Automobiliai:
ex E30 318 '86
ex E36 316 '92
ex E46 325 '01
ex E36 325i '94
ex e60 530i '07
ex e85 Z4 '03
ex e70 4.8i '08
now F10 520d '14
now F36 428i M '16
now F48 X1 '17
Cia netycia uzklydau ir perskaiciau apie tas bulkas... Kaip nebutu kaista :shock: :shock: :D :shock: Man pries metus i stovincia E30 (kirpykloj sedejau, o ji po langais kieme stovejo) pacaniokas su BULKA!!! (nemeluoju :o ) ikale! I stovincia kieme..kartoju..kieme masina 8) jis mat nespejo pasukti.. Posukis 30laipsniu.. Tai faktas kad tos bulkos BMW zudikes :wink: Aisq parkiu su draudimu turejau ir remontu, bet tada sio forumo nznojau (o gaila) ir tada buvo tik 6men mano teisem :roll: tai pasimetes buvau :twisted:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery