Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 19:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Gru 2004, 16:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
Masta J rašė:
a tu rymtai, kokis te draudims tox geras :?: :shock:
gal tada ne taip visx blogai!!! nu pasakyk draudima, as ant savo agento tuoj pykt pradesiu :evil:

Industrijos garantas. Keli metai is eiles su jais bendrauju, tai didesniu nusiskundimu neturiu. Tik siemet teko atsisakyti ju kaskiniu paslaugu, nes pernai turejau ne viena ivyki (nurinko isores apdaila, po kiek laiko nuneshe buferi), ko pasekoje man imoka brangtu visus 30 procientu :(

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 10 Sau 2005, 16:53 
  
 
 
Jo su draudimu buna problemos.Prasidejo problema taip:
Stoviu sankrizoi laukiu zalios sviesos, staiga POKST! Is pradziu galvojau kad ant galines sedines buvo pasislepes arklis kuris spire man i galva. Nepaisant skausmo kaklo sritije pasuku galva atgal aisku jokio arklio nera bet uz mano sestos klases BMW stovi peugeot (atsiprasau)gamybos kibiras. Nuo smugio jam iskrito soniniai langai ir nuluzo veidrodeliai(jie ka jos is siaudu pina). BMW sulinko galinis buferis ir issipute sparnas.
Kaltininko draudimas is pradziu labai optimistiskai pareiske kad toki senuka tikriausiai nepsimoka taisit ir man bus atlyginta likutine rinkos verte. Paziurejus i rinkos verte (apie 4000 Euru) jie savo nuomone pakeite. Taisit apsiemes servisas pareiske kad buferis ju nuostabai yra metalinis o ne plastmasinis ir su fenu nepasitaiso, taigi man reikes paciam ji surasti ir sumoketi ir tada jie gales man ji uzdeti...Ir taip kelis sikius.Zodziu po grasinimu teismais , po siuntinejimu na h.. ir po 2 menesiu bilinejimosi BMW buvo uzdetas naujas buferis.Vat...


StandartinėParašytas: 17 Sau 2005, 17:32 
  
 
 
Visiem tiem kam buferis plastmasinis.... nepasirasykite ant finto taisome buferi.. Esme jei pokstels antra karta, ir jis bus taisytas - tik taisoma.
Jei buferis netaisytas - galima reikalauti keitimo, nes remontas - tai nera buvusios bukles atstatymas, ir draudimas plius servisas bando sutaupyt babkes. Cia tiesiog prisiminiau


StandartinėParašytas: 18 Sau 2005, 09:45 
  
 
 
Taip, as irgi buvau nustebes kai pasake kad draudiminiai servisai plast. buferius "virina". As ta "virinima" maciau ir pats dariau:sedi su lytokliu ir lipdai plastmase, kol nelieti laiko.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery